166745
  • antgecc
    #151969
    Neked sem kéne itt basztatni, belátta már, hogy hülyeséget csinált, tanult belőle, te meg kezded elölről. Túlreagálta, de megértem.
  • Ulthuan
    #151968
    Ha aktiváltad az accot és hozzárendelted a kódokat az accodhoz, akkor elvileg már meg kellene lennie. Ha továbbra is fennáll a probléma, akkor írj valami GM-nek.
  • Terensz
    #151967
    Van leszólós topic a gumiban, de ez nem az.

    Ebből szerintem banamai üdülés lesz...
  • Skewer
    #151965
    Sziasztok. Egy kérdésem volna, aki tud légyszives segítsen. Battle.neten csináltam egy accountot, letöltöttem a full game client-t és aktiváltam 10 nap trialt. 1 nap után úgy döntöttem, hogy megveszem a full verziót és a battleneten 75 euróért letöltöttem az összeset egybe (alap + 3kieg)+ aktiváltam 60 napos gamecardot is. Sikerült is az accountomon megjelent, hogy Cataclysm-em van és aktív 2011 augusztus 7-ig. Beléptem és egyből lehetett is választan Worgent, gnómot stb.. de mikor beszélni akartam egy ismerősömmel a gameban azt írta, hogy Trial accountal nem lehet. Ráadásul, ha jól tudom 20 szint a limit és nem tudok tovább játszani. A kérdés, hogy akkor most mi van mire fizettem 75 eurót, ha még mindig Trial accom van ?? Légyszi segítsetek.
  • Terensz
    #151964
    Én is erre gondoltam. Ugynis ha fél hápén kinyúvad a tank, akkor a petemmel át tudjuk venni a helyét :-)
  • slime001
    #151963
    Kék socketbe +60 staminát javaslok, illetve vannak még 20 mastery + 30 stamina, 20 parry + 30 stamina variációk is. Ha úgy érzed, hogy hamar agyoncsap a boss érdemes egy kis parry-t és dodgeot is felhalmozni. BM-en a peted tol elég damagét neked csak az a fontos hogy életben maradj.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vajon kinek nem fog leesni?:D
  • antgecc
    #151962
    Ez vmi vicc?!
  • Terensz
    #151961
    Sziasztok!!4

    BM hunternek mire érdemes gemelni? Staminában gondolkodtam...

  • bujcsik555
    #151960
    ?
  • kakaoskalacs
    #151959
  • rhazid
    #151958
    el sem tudod képzelni mennyire irigyellek.
  • bujcsik555
    #151957
    hm, felső ugy néz ki, mint a volt szembeszomszédom. kik ezek?
  • Fpocok
    #151956
    TAKARODJ!!!
  • Tatyla
    #151954
    nyomj egy repairt esetleg hátha az segít
  • Itsuki
    #151953
    mekkora segítőkész emberek vannak itt(Y)
  • Tatyla
    #151952
    na ja,beépített jobb mint ez a szar
  • Itsuki
    #151951
    ezt kérdeztem?
  • bujcsik555
    #151950
    már nem azért, de minek a quest helper, mikor a beépített is épp hogy csak nem csinálja meg helyette d a q-t?
  • Itsuki
    #151949
    Hali!

    Add-On problémám van:S quest helper béta nem töltödik be,de amikor véletlen sikerül ez neki van nyíl. Ha a stabil verziókat töltöm le és teszem be,akkor betöltödik,de nincs nyíl... wtf-et meg lassan mindent kitörlök de semmi se használ... valaki ?:)
  • Botond #151948
    Mindig ez volt patch után, hogy egy ideig hagyni kellett, hadd szinkronizáljon vmit vmi. Lépj be, hagyd ott a gépet egy ideig hadd küzdjön amit akar, aztán egy idő után jó lesz. Ez van amikor 6 perc, van amikor 60.
  • Jimbo
    #151947
    Minden addont kilőttem, töröltem cache-t, WTF-t, mindent mégis megvan a lag, hivatalos fórumon is sokan panaszkodnak rá, vmit elbarmoltak Blizzék...
  • White QVAS
    #151946
    Nekem is előjött a lag 2 gépen is, Twisting Nether-en játszom, bár pár percig tartott csak. World latency 3-4k között volt, míg a Home maradt 20ms körül. Semmi addonom nincs, gépen se fut wow közben semmi olyan ami bárminemű netet használna, már csak elvből sem.

    De azóta nem volt újra ilyesmi, megoldották ha jól sejtem. (Vagy nem :D)
  • Tatyla
    #151945
    nem csak lesz T12 és arra fog hajtani mindenki aki rendesen raidel, a casualok meg kiválthatják a T11-et.
  • 1Darton1
    #151944
    Rendbe kell rakni az addonjaid, és még több fps-ed is lesz, mint patch előtt.
  • Jimbo
    #151943
    Erre a brutális laggggg-ra, ami a 4.1 után került elő van valami megoldás már?
  • Danyi
    #151942
    Addigra a t11-es itemek annyira el fognak alulni, vagy miért?
    Amúgy új vagyok a WOW-ban, a tier az egy set-et jelent? Most pl. azt az 5 részből álló (azthiszem vmi fire nevű) valorból kiváltható item set a t11?
  • Fehercsoki
    #151941
    Köszi.
  • Tatyla
    #151940
    nem,majd 4.2-ben
  • Fehercsoki
    #151939
    4.1 után az eddigi valoros itemeket meg lehet venni justiceból?(pl. t11es itemekre gondolok)
  • Hugh Hefner
    #151938
    hu, ilyen oldal van még, ami ennyire alapvető? ez elég jó kis segítség, nem is ismertem eddig
  • Zod
    #151937
    Ez nagyon király oldal, megy a kedvencekbe, ezer köszönet.
  • Tatyla
    #151936
    na szépen itt keress rá a karakteredre és mindent fogsz tudni milyen tálenthez milyen cuccnak meg gemelésnek reforgolásnak kell lenni...
  • Zod
    #151935
    Megvan a hitcap, reforge-oltam is amit csak lehetett haste-re. 1-2%-kal még mindig több van, de ha beáll a full hc gear, remélem rendeződik a helyzet.
  • Zod
    #151934
    Ilyet én nem állítottam. Tévedtem, amikor azt gondoltam, a kék gem csak defensive lehet. Milyet kiderült, hogy ez nem így van, rögtön megváltoztattam az álláspontomat. Olvass csak vissza, ha van időd.
  • koocos
    #151933
    jaj...
  • antgecc
    #151932
    Kezdő vagy, nincs ezzel gond. A fura az, hogy makacsul kitartasz a hülyeséged mellett, holott csak segíteni akarunk neked.

    Eltelik egy pár hónap, esetleg 1 év és rájössz magad is, hogy milyen bután fejlesztetted a karaktered és te is beállsz a kinemszarjalehogyhívjákbosst farmolók táborába.
  • Vincentcloud
    #151931
    Már ne is haragudj de hamarabb elnézem valakinek hogy nincs hc cap minthogy dps gearbe stamis gemet rakjon, mert de kurva jól néz ki. Mellesleg 340 közeli itemlvl-en már nekedse kell hit, bár lehet mégis.
  • Zod
    #151930
    Azt hiszem itt teljesen más játékstílust képviselő emberek vannak többségben, úgyhogy nem is tudom, miért járok ide...
    Mellékelten jegyzem meg, hogy a guildban a minap hívtam embereket HC-ba, de csatlakozás után derült ki, hogy nincs meg az itemlevelük és azt se tudták, mi az. Róluk hogy vélekednétek? Übernoob balfaszok gyülekezete, mi? Pedig ezerszer inkább vagyok egy ilyen jó hangulatú kevésbé pro guildben, mint egy másikban, ahol lecsaptak ki tudja, hány kinemszarjalehogyhívják bosst, de kitesznek a raidből egy fos gem miatt...
    Viszlát, további jó basztatást...
  • Ulthuan
    #151929
    isten.
  • Ulthuan
    #151928
    úr