166745
  • Dr DeViLKiNG
    #152093
    Ha kicsit is értenél ezekhez a fejlesztésekhez, lehet nem beszélnél faszságokat.
    Ja, és gondolom te is ingyen dolgozol.
  • Hugh Hefner
    #152092
    mert mi köze a zsidó kultúrának ahhoz, hogy egy cég ilyen lépést hoz meg a nyereség növekedésének állandósítása érdekében? nem értem

    (egyébként tényleg parasztság)
  • lolSL
    #152091
    frostshockon nevetséges hogy ott ül az egyik kis seggnyaló 247 és törlik a zsidózó kommenteket :)
  • lolSL
    #152090
    we wanted to give you a heads up about a new feature currently in development that will allow players to invite Real ID friends of the same faction to a party regardless of the realm they play on, and then queue up for a 5-player regular or Heroic dungeon.

    certain elements of the cross-realm Real ID party system will be premium-based, though only the player sending the invitations will need to have access to the premium service



  • Mester01
    #152089
    Fiuk lenne 2 kerdesem.

    Az egyik Swift Zulian Panther ezt a mountot hogyan lehet megszerezni azt tudom hogy Zulguruban esik... de hogyan dobja a boss... elöször a tigriseket kell megölni es utana a bost vagy a tigrisekel nem foglalkozunk es gyorsan nukoljük a bosst?
    a masodik kerdesem Crimson Fire Hawk ez a mount hol esik?
    köszi elöre is.
  • CharrDen
    #152088
    Sziasztok!

    Nem szeretnék ezzel senkit se megsérteni, nem láttam erről tiltó szabályt, ezért itt kérdezném meg. Régebben még wowozgattam, majd abbahagytam. Mostanában ismét megjött hozzá a kedvem, de sajnos pénzem nem igazán van rá. Még régebben láttam és hallottam, hogy Amerikában van 1-2 "hirdetés olvasós" honlap, ami valóban ad GC-t és nem ver át. Van valami hasonló megoldás itt Európában, amit itt nekünk is megoldható lenne?

    Üdv,
    Fyndath
  • 1Darton1
    #152087
    Ha van saját accountja, akkor bármilyen módon telepítheti. A Te lemezeidről, vagy akár a digitális verzió letöltésével.
  • lolSL
    #152086
    ha lehetne akkor egy darabot adtak volna el az egész világon.
  • freeman49
    #152085
    Sziasztok! Nemrég tesóm is rákapott a wow-os dologra és szeretne ő is játszani, saját accounttal. Most hogy én már megvettem a játékot a kiegészítőkkel együtt neki is meg kell vennie vagy elég ha az én lemezeimről feltelepíti az ő gépére és a saját accountjával játszik? Tehát az lenne a kérdés, hogy lehet egy játékot több accounthoz felhasználni? Köszi előre is. Üdv: Dávid
  • picket
    #152084
    Wowheaden setek és ha kiválasztottad, akkor van egy "view in 3d" link.
  • kastil
    #152083
    Hali!

    Régebben meg lehetett nézni hivatalos oldalon az armor szetteket minden fajon/kaszton... ezt most sehogy sem találom, tudnátok nekem erre linket adni légyszi?

    Köszi
  • Zod
    #152082
    Korrekt kép, de én a négykerekűekre esküszöm. :-)
    Szerintem is hibás gondolat, hogy minden wowos úgy néz ki, mint a | #152058-ban lévő képen.
    A wow-ban annyi mindent lehet csinálni és olyan kegyetlenül fasza game, hogy szinte bármilyen embert képes rabul ejteni, aki nem utasítja el csípőből.
  • cikasz
    #152081
    ugyanaz a dizájn...
  • LeWyTy
    #152080
    staff
  • Dr DeViLKiNG
    #152079
    Na, mi történt. Csak kibaszták a régi model designereket.. Az összes firelands/s10 fegyver jól néz ki(kivéve pvp2h sword).

    S10 Polearm:

    S10 Staff:
  • Hugh Hefner
    #152078
    egyik haverom is motorozik, aztán akkora zugkocka hogy nem igaz, semmi köze a kettőnek egymáshoz : )
  • Bhalage
    #152077
    te is csak itt irigykedsz!+
  • Chris
    #152076
    Mi ez, 125 köbcentis, mert nagyon kicsi? :D
  • LeWyTy
    #152075
    1kerekezős achievment teljesítve.
  • Roger6
    #152074
    Fú de menő-jampec faty! Asztaaaaa!
  • Bhalage
    #152073
    tobbet sirsz mint egy csapat furdoskurva, de jo a kep nesze;
    /medal
  • antgecc
    #152072
    Nesze, így kerekezik egy kocka.... Gyengébbek kedvéért, igen, ez én vagyok.
  • picket
    #152071
  • picket
    #152070
    Akkor nem a fészbuk profillapja kell, hanem a vércsoportja, hátha vesére lesz szükségem valamikor...
  • Bhalage
    #152069
    egy verbeli vagany motoros leszarja a wowot s egyeb fostaliga jatekokat foleg ilyentajt es puncikra vadaszik/caferacerkedik estenkent ;d
  • Nightwish006
    #152068
    Nekem nincs motorom.
  • Botond #152067
    Akkor levonhatjuk a tanulságot, hogy akinek motorja van, na az csak az igazi kocka.
  • Rage47
    #152066
    haveromnak is van egy bazinagy motorja, és egész nap wowozik :D
  • Roger6
    #152065
    Rendszergazdánknak is van egy 600-as Bandit-ja, mégis kocka... Az nem jelent semmit.
  • Count Adyn
    #152064
    Ki se jársz még azért se, ugye?
  • Tatyla
    #152063
    nem kocka mert motorozik is rendesen igazolom,és nem babettával...
  • LeWyTy
    #152062
    Szerintem jogos... mer biztos pisilni is szoktál
  • antgecc
    #152061
    Olyannak ismersz, aki csak enni meg szarni jár ki a szobából? Mert akkor nagyon nem ismersz. Vagy csak unalmas perceit tölti pont a házigazda trollkodással?

    Kéred a fészbúk lapomat megtekinteni mekkora kocka vagyok?
  • picket
    #152060
    Áh, nem hiszem! A tudomány jelen állása szerint antgecc nem fog olyan jól kinézni 50 évesen!!!
  • picket
    #152059
    1Emese a qdb.hu-n!

    <Klarybaba> en nem koltok piara
    <Klarybaba> ossz havi luxus kiadasom kb 4k
    <pdw> ejnye
    <Klarybaba> no pia, no cigi
    <N0rb1> Klarybaba: a luxus az miben merul ki?
    <Klarybaba> wowban

    Itt lehet rá szavazni. Plusszoljatok
  • Tatyla
    #152058
  • picket
    #152057
    2050. Egy lakóblokk 25. emelete. Sötét kis szoba. Antgecc görnyed a négy 30" monitor előtt, nyomja a sc3-at. Kintről az unokák kuncogása.
    -Nézd már, kiette őket a fene a 3d-s virtuális valóságból! Bezzeg a mi időnkben, amikor a 3d még a banshee volt! Mi nem csak enni meg szarni jártunk ki a szobánkból! Vagy mégis?
  • Jimbo
    #152056
    Végülis is igen, hiszen a wow volt az első MMO, soha, senkitől nem lopott..
  • 1Darton1
    #152055
    Pont a fordítottját mondta szegény, csak nehezen tudja megfogalmazni a gondolatait.
  • antgecc
    #152054
    Sztem csak annyi a képlet, hogy nincs most olyan játék, ami megfog. Én ugyan csak 30 vagyok, de 8 éves korom óta van otthon gép, mindig is játszottam és sztem trottyos koromban is tolni fogom. Én is kezdtem úgy érezni, mint te, kb tavaly ilyenkor, addig amíg egyszer csak kaptam starcraft 2 beta kulcsot. Azóta pedig ez a sztár game, mással nem is játszok.

    Ebből pedig az a tanulság, hogy gyere sc2-zni :)