166745
  • Bhalage
    #152418
    rohattul nem hozta, meg sztem tok gyik ;d
    (komolyan, nem trollkodom, mi ez a fos)
  • 1Darton1
    #152417
    Még csak 6 éve megy ugyanígy, nem is értem hogy lehet ez még valakinek újdonság. Az megint más kérdés, hogy miért kell sajnálni másoktól, hogy fél évvel később megölhetik ugyanazokat a bossokat.
  • PiszkosFred
    #152416
    Es meg igy is lesz, akiknek nem fog menni a "regi" raid content.
  • shaime01
    #152415
    ezzek az uj trailerek mért hozzák meg az ember kedvéd a wowhoz?;(
  • r4pt0r
    #152414
    Jó az 20-30%nak, ami megegyezik az ICC buffal nem értem mi a gond.
  • antgecc
    #152413
    Azzal nem is volna baj, ha csak egy kicsit vennének vissza. Érthető is, játszon a contentel mindenki, de ilyen 40-50%-os redukciók... hát na.
  • Bhalage
    #152412
    nem ertem a felhaborodast. ez mindig igy van, jon a kovetkezo nagy kontent es az elozoekbol visszavesznek kicsit, hogy pugzúzda jelleggel tényleg akárki végigmehessen rajta, az is aki eddig nem tudott, akart, stb.-.
    vagy valamit rosszul vettem ki ?
  • antgecc
    #152411
    Ugyan már nem játszok, de azért átnézegettem a 4.2-es patch notes-t, raideknél, minden egyes sorban: reduced. 20-40-50% minimum.... Szánalmas.
  • Csirke4
    #152410
    tartós tejet már ne vegyél...
  • Ulthuan
    #152409
    Mindenki menekül. Én is néha úgy belefáradok a raidbe meg a wowba, hogy elmegyek dolgozni.
  • Zod
    #152408
    Lila.
  • picket
    #152407
    Ha rózsaszín haja van a gnómnak, akkor menthetetlen vagy!

  • picket
    #152406
  • Zod
    #152405
    32 év után végre kiderült, hogy egy emós homo vagyok, mert gnómom és hordás karim is van. :-) Mindjárt szólok is az asszonynak...
  • Lacee
    #152404
    szerintem még mindig elbeszélünk egymást mellett. A "funkcionális analfabéta" megjegyzéssel csupán arra utaltam, hogy úgy tűnt, páran nem értették amit olvasnak, és olyan dolgon háborodtak fel, amit a szöveg nem is tartalmaz. Valóban nem teljesen helyesen használtam a fenti kifejezést, hiszen nem tudhatom, hogy valóban nem értették a szöveget, ezért bocsánatodért esedezem! Bíztam benne, hogy azért átmegy az üzenet, meg ez az Internet amúgy is olyan őrült és menő hely, hogy belefér az ilyesmi. ;)
    Legközelebb inkább egy macskás képre írom rá, hogy elvegye az élét...

    (BTW, esetleg te is utánanézhetsz az eszképizmus kifejezés hátterének, "vagy próbáld meg kikövetkeztetni" mit jelenthet, és megbizonyosodhatsz felőle, hogy egyáltalán nem sértő kifejezés, hiszen a sportra, szexre, kisplasztikák készítésére ugyanúgy használják. Az, hogy túlérzékeny gamerek megsértődhetnek rajta, már egy másik kérdés, nyilván a korábbi csesztetések miatt ez is érthető).
    És mindenki "álomvilágba menekül" valamilyen szinten, aki szokott bármit is csinálni a biorobot-léten kívül, rám is, rád is. A kulcs a "valamilyen szinten". :)
    Így már megfelel?
  • Aislyn89
    #152403
    Örvendek, hogy rövidke felmérésem, ilyen nagy népszerűségnek örvend :P ám az indokot kicsit félre értelmeztétek. Ez persze lehet az én hibám is mivel sietségemben és fáradtságomban talán nem a legjobban fogalmaztam meg mondanivalómat. A dolgozatom valóban az eszképizmusról szól, de egyáltalán nem negatív hangvételű sőt azt próbálja bizonyítani, hogy a gamerek igenis ugyanolyan emberek mint mindenki, a játékoknak bizonyos részei pedig kimondottan oktató jellegű. Az eszképizmus pedig nem valami negatív dolog, hanem a modern társadalom velejárója, és inkább pihenésre és kikapcsolódásra használt rövid kiszakadás a hétköznapokból. Amely akár abban is megnyílvánulhat, hogy valaki munka után elmélyülten kertészkedik.
    U.I. köszi azon személyeknek akik kitöltötték
  • picket
    #152402
    Samuel L(ila) Jackson for prez!!!!
  • picket
    #152401
    A felmérésem pontosan az, amit írtam, bizonyára funkcionális analfabéta vagy, esetleg fantáziavilágba menekülsz a valóság elől. Egyébként tökéletes analógiában áll azzal, hogy valaki felméri, hogy a wow-osok hány százaléka menekül fantáziavilágba. Pont olyan, mintha szétkürtölném ország-világ előtt, hogy felmérem, hogy hány cigány tetves, hány nő hülye picsa, hány francia nem fordít megfelelő figyelmet a higiéniára, hány románnak szőrös a talpa, és hasonló válogatott bunkóságokat, amiket mások sértésnek, megkülönböztetésnek, egy közösség lejáratásának szánnak. És természetesen a felmérendő csoportnak prezentálom. A külvilág úgy tekint a wowosokra, mint gép előtt gubbasztó, a valóság elől menekülő gyökerekre. Igen. Ezt akarja felmérni a kislány? Igen. Sértés? Ezt mindenki maga dönti el, de majd jön egy tapló, aki megmondja neki, mert ő jobban tudja, felsőbbrendű, és elő tud varázsolni a cilinderéből valamilyen kifejezést, akár érti a jelentését, akár nem... (gyk. nézz utána mit jelent a funkcionális analfabéta, vagy csak simán próbáld meg értelmezni a kifejezést az azt alkotó két szó alapján)
  • FSpofon
    #152400
    gyertek swtor topicba trollkodni most szabad a vásár
    hozzátok a gay témát szerintem
    világoskék lézerkard ratyi vagy ilyesmi
    gogogogo
  • cikasz
    #152399
    A homók/emók gnómot inditanak :D
  • Lacee
    #152398
    ez még mindig nem ugyanaz, mint hogy "kutatást végzek az ally/horde választás és a homoszexualitás összefüggéseiről", de mindegy. :P
  • Prody
    #152397
    Toljad baby.
  • picket
    #152396
    Sziasztok! Felmérést készítek arról, hogy a homoszexuálisok miért indítanak szívesebben hordás karaktert. A téma az orkok férfiúi vonzerejére lenne "kihegyezve". Kitöltitek a kérdőívemet? Köszipuszi!
  • 1Darton1
    #152395
    Pve fegyver általában nagyon jó feralnak, ráadásul ez még cool is.
  • Dr DeViLKiNG
    #152394
    Na, azt lehet benéztem. :D
    Mindegy, este van. Ráfogjuk arra, meg hosszú nap volt meg ilyenek.
    Viszont ebben az esetben simán mehet a pvp is ezzel. Még jobb is.
  • 1Darton1
    #152393
    Miért számítana a max dmg ferálnál?
  • Dr DeViLKiNG
    #152392
    Igazából ez a vicces. 2.4 speedes staffal (2.1k max dmg). Ugye a normál pvp fegyver 3.6k max dmgel fog aprítani.
    Mondjuk ez a staff simán a legjobb buffot adja a játékban...
  • Dr DeViLKiNG
    #152391
    Igazából az a lényeg, hogy a druid 3 féle stílust tud adni, és rift healerkedés után az kell is már nekem. Hiába szar most arenaban a resto. Én ráérek kivárni a buffot(egészen d3-ig).
  • 1Darton1
    #152390
    Akkor nézd meg live-on. Ugyanilyenre fogják visszahúzni, amikor majd rájönnek, hogy túlbuffolták.
  • Dr DeViLKiNG
    #152389
    DK-n kívül semmit sem "hotfixelnek" peccsig.
    Azért vicces, hogy feral dotjai nagyobbat sebeznek, mint dk main attackjai. FB-ről nem is beszélek.
  • 1Darton1
    #152388
    Ha a feral erős lenne arénában, akkor 2 héten belül lenerfelik. Te meg nem szereted, ha egy class nem op.
  • Dr DeViLKiNG
    #152387
    Hát mostanában csak arra van idő, hogy ökörködjek néha ptr-en, és kitaláljam mire legyen reroll (fdruid) amikor visszajövök wowba. Hiányoznak a jókis adrenalinos arena gamek.
  • Botond #152386
    Ennek a csoda riftnek, amiről hosszasan regéltél tisztára olyan a grafikája, mint wownak. :O
  • Prody
    #152385
    Mondtam, hogy szar emberek vagyunk...
  • Lacee
    #152384
    attól még, hogy a csaj témaköre az eszképzimus, még nem feltételezi hogy ti mind kizárólag emiatt játszotok... funkcionális analfabetizmus rulez.
  • Dr DeViLKiNG
    #152383
    Érezd az erőt...
    Na, mostmár 20% az, selfbuffokkal is jól néz ki. A probléma ott kezdődik, hogy ígyis a dc 6k alatt, az ss/ns meg 8kt sebez.
  • Prody
    #152382
    Itt mindenki a WoW világába menekült. Soha sincs kiút és nem vagyunk emberek. Akárki is próbálta / játszotta a WoW-ot.
  • antgecc
    #152381
    Mint ahogy az is, hogy vonyítva ugrasz a témára.
  • Bhalage
    #152380
    semmi gond, ez is természetes reakció!
  • [HUN]Crassus
    #152379
    gondolom be van drogozva és ezt képzelgi:D