166745
  • Renátó1985
    #152460
    Srácok most mondják nekem a guildben, hogy ez a recruit a friend nem működik Magyarországon igaz ez? Akkor sem jó ha én Angliában vagyok? Meghívok valaki aki Magyarországról regisztrál és befizet 2 hónapot nem fogom megkapni a rakétát?
  • tigeroo
    #152459
    jah, nyír1... szal azért gondolom mátészalkán 10 ember sincs aki retail wowwal nyomja :)

    mindegy hétfőn tesóm fog hozni nekem, addig kitart a cataclysm trial :D
  • Tatyla
    #152458
    évekkel ezelött a camelot szervezett egy wow találkozót,9-en jöttek el viszont amikor az MM-ben sorbán álltunk éjfélkor olyan 30-40 ember volt :D
  • tigeroo
    #152457
    áh én szabolcsi vagyok, a 16ezres városkámban nemhiszem hogy olyan sokan wowoznának :)
  • bujcsik555
    #152456
    Még ha látsz is, ne ott vegyél. 90% hogy valaki már kibontotta, felírta a kódot és visszarakta. Legalábbis felénk ez a jellemző.

    Hasonló módszerrel mi 1 áráért 2-őt szereztünk Tescoba. Vettünk egyet, a bolt előtt lekapartuk, felírtuk, majd visszamentünk reklamálni hogy ez szar mert már vki használta. Eladók ugye lofaszt nem értenek hozzá, kicserélte egy másikra. ;)
  • tigeroo
    #152455
    elég lém kérdés, de érdeklődni akarok hogy vidéki tescoban esélyes-e hogy wow gamecardot árulnak? (most voltam a miénkben de csak cataclysm volt oszt most nemtudom hogy azért mert hiány volt épp vagy nem is szokott jönni egyáltalán
    )
    euronicsban is 2 éve még lehetett kapni, ma szomorúan konstatáltam hogy azóta ez a helyzet megváltozott a kisvárosunkban.
  • quad
    #152454
    ha visszakapod a regi accodat , akkor azok a kiegeszitok ill alapjatek lesz rajta amit te anno megvettel
  • maffi
    #152453
    és ha visszakapnám a régi accot, akkor lehetséges, hogy használhatnám a két régi példányomat vagy mindenképp muszáj vagyok újakat venni?
  • lolSL
    #152452
    igen, de bc sem fog 1 hétnél tovább tartani
    ha tényleg wowozni akarsz akkor mindent vegyél meg
    a régi accodat meg vissza tudod szerezni ha írsz a supportnak.
  • maffi
    #152451
    arra gondoltam, hogy elsőre az alapot meg a bc-t veszem meg, aztán sorban a többit, ahogy szükség lesz rájuk. ez így járható út?
  • lolSL
    #152450
    nem, de ne számíts arra hogy túl sok idő lesz az a 60 szint.
  • maffi
    #152449
    hát ez nem túl jó hír, de szerencsére a régebbi kiegészítők se drágák. annyi még, hogy érdemes megvenni egyben az összeset, vagy ráér még addig, amíg szükségem nem lesz rá ténylegesen? mármint tudom, hogy akkor nem választhatok az új (asszem) 4 faj közül és a területekre sem mehetek be, de lesz ezekre szükségem lvl 60-ig?
  • lolSL
    #152448
    még legalább 10-15 év van a wowban, sose késő
  • Botond #152447
    Abból is új kell.
  • maffi
    #152446
    na ez a része megnyugtatott a dolognak. :) köszi a választ. már csak a másik kérdésemet kéne vkinek megválaszolni. azt is megköszönném :)
  • antgecc
    #152445
    Még mindig vannak új játékosok, és még mindig csinálják az emberek a 800-adik altjukat, szóval nem leszel egyedül. Magyarok még mindig rengetegen tolják, csak tudni kell melyik serveren keresd őket.

    Nem késtél el, még mindig baszott sokan tolják, és nem ez volt az utolsó kiegészítő sem...

    Előző kérdésre nem vágom a választ, sry..
  • maffi
    #152444
    meg úgy általában, nem késtem még el? nem késő elkezdeni így a 3. kiegészítő megjelenése után? vannak még az én leendő szintemen magyar játékosok, akikkel együtt tudnék fejlődni vagy lvl 70-ig hót egyedül lennék?
  • maffi
    #152443
    sziasztok! évekkel ezelőtt próbálkoztam a wow-val, akkor nem jött össze, de eljutottam odáig, hogy megvolt az alapjáték és a burning crusade. mivel azóta változott a mailem és a régire nem tudom a jelszót, ezért gondolom, az alapjátékot újra meg kéne vennem, ami nem is lenne baj, mert a maga 3000 ft körüli árával nem egy nagy dolog. a kérdés az, hogy a régen vásárolt burning crusade használható-e még most is, ha mondjuk egy új acchoz próbálnám használni vagy abból is egy teljesen új példány kell?
  • gezsu
    #152442
    Az alapjáték kódját beírtam és nem fogadja el! ezt írja ki, hogy írjam be a kódot.. de milyen kódot?

    Activate a Game Key


    Enter a game key to activate it for this Battle.net account, which will allow you to play and manage the game it is associated with.

  • lolSL
    #152441
    msáold be pontosan a szöveget amit ír (személyes adataid nélkül)
  • gezsu
    #152440
    Sziasztok!
    Aktiváltam a WoW accountomat (feltöltöttem)de nem enged belépni, mert a battle.net oldalon bizonyos game key-t kér. Melyik kódot kéri most szerintetek?
    Az alapjáték kódját beírtam, azt nem fogadta el. A feltöltést, bankkártyáról intéztem, tehát a felöltő kód sem lehet az.
    Help!

    Köszi
  • DieHard
    #152439
    Köszi, nem figyeltem.
  • Renátó1985
    #152438
    Ki volt írva napokig mielőtt beléptél, hogy változtattak rajta. A jövőben csak akkor fogja kérni, ha másik számítógépről lépsz be.
  • DieHard
    #152437
    Szevasztok!

    Egy kis help kellene. Authenticatorom eddig remekül üzemelt, ám egy-két napja a játék indulást követően nem kéri. azonnal beenged email és pass után. Mi lehet a gond?
  • antgecc
    #152436
    DrDamage pl elég hasznos még, kiírja a dmg/manát, dmg/sec-et, kiosztott dmg-t teljes manapool-ból, crit%, hit% mainhandre, offhandre külön, stb, stb... Még mellé a deadly boss modot csak felraknám. Meg még sok mást is, de ezeket feltétlen :)
  • tigeroo
    #152435
    és téleg az enchanted tooltip-et lőttem ki még az elején a kezdő tippekkel együtt:) köszönöm!


    antiqueA : régen questhelpert meg mobinfot használtam, de már kiírja a mob hp-t is, valamint a questek helyét is, így számomra szükségtelen :)
  • antgecc
    #152434
    Attól még rakhatnál addont, jók azok.
  • tigeroo
    #152433
    nem használok én semmit, 2.0-3.0 körül wowoztam, most unalom űzés miatt befizetek gamecardra + cataclysmre, szintezek az új talent rendszerrel párhuzamosan 3-4 karaktert :D nekem ez újdonság, de bejön, casual voltam mindig is
  • nr1ranger
    #152432
    Asszem enchanted tooltip-et kell bekapcsolni. De ha addont használt action barra, akkor lehet hogy az kapcsolta ki.
  • tigeroo
    #152431
    hogy lehet beállítani hogy ha az action baroknál ráviszem a spellekre a kurzort akkor tooltipbe kiírja a "részleteket" mint a spellbooknál? lehet én vagyok a bamba de nem találtam ilyen opciót
  • 1Darton1
    #152430
    Semmit nem tudunk a mértékéről, amíg nem látjuk élőben. Első blikkre a szokásosnak tűnik.
    De Te még csak megbecsülni sem tudod, ha nem is játszol. Szóval nem értem.
  • Bhalage
    #152429
    tobbet es a tortenet is megint zz :o)
  • antgecc
    #152428
    Mégis mi bajod vele? Nincs vele semmi gond. Mit vártál egy patch trailertől?
  • antgecc
    #152427
    Kicsit sem újdonság, nem irigylem senkitől a contentet, főleg mivel nem is játszok. Mint mondtam a nerf mértékét nem tudom megérteni.
  • Csirke4
    #152426
    jaaa
  • jazzy
    #152424
    Nyomj rá a videó beszúrására, alapból ezt dobja bele példaként.
  • lolSL
    #152423
    raid stream for nabs
    http://www.justin.tv/totalbiscuit
  • Csirke4
    #152422
    Ez miért van mindig belinkelve? Explanation, i demand.
  • Bigblind
    #152420
    "Majd akkor mekkora lesz a tragedia, ha egyszer leallnak a szerverek :)" De sok idióta faszkalap eretvágna akkor!
  • PiszkosFred
    #152419
    Hat, mindig van aki irigyebb es csak maganak akarja a "sikert", es szemelyes sertesnek veszi, ha mas is lemeri olni egy kis segitseggel. Hiszen neki 4 honapja ment ra erre, amig a masik a nerf miatt friss 85oskent is megteszi. Dualtalent 10gold? Mount mar 20ason 10goldert? Repulo mount 70gold? Lehetne sorolni a hisztiket amiert sirnak mint a furdosk*rvak, szinten 6 eve mar... Majd akkor mekkora lesz a tragedia, ha egyszer leallnak a szerverek :)