166745
  • antgecc
    #152378
    Te hol látsz ilyet? Én sehol...
  • Bhalage
    #152377
    a sok drogos hgoy vonyit ;d
  • Prody
    #152376
    Pont oda.

    lol x'D

    Köszöntem.
  • FSpofon
    #152375
    sok fogyatékos msn-en felnőtt kiscsaj meg kocka faszfejek loloznak irl is pl
    a mai facebookos generációnak meg már nem is értem a szövegét
  • Caliph
    #152374
    miért használnám a lol-t baráti körben amikor látja/hallja hogy hangosan röhögök pl a viccen amit mondott? :D
  • [HUN]Crassus
    #152373
    TITS or GTFO! :D
  • shaime01
    #152372
    Amikor wowoztok vagy más mmo-t online fps-t játszotok, mindenféle angol "szlenget" felvesztek (lol,lmao,troll face etc..) ami csak egy jó fél év vagy több év múlva ér csak el "hozzánk". Én emlékszem anno még 99-2001 körül Cs-ben mindenki lol,noob,rofl-zot, de mire itt megszokott dolog lett mo-n eltelt kb 5-6 év , ugyanez trollface legalább 2 éve megy már de csak most lett felkapott. Ha pedig ezzek közül valamelyiket használjátok baráti körben hülyének fognak nézni titeket, valószinüleg ezért is különböztetik meg a "neten játszokat" ennyire :>
  • Prody
    #152371
    Dettó. Itthon azt mondják ezek a "megyek bebaszni és a mának élek jövő nélkül" emberek, hogy aki WoW-ozik, annak nincs élete és szarember, gép előtt bolondul meg és más világban él. Ütném ezeket....

    Úgyhogy üzenem ennek a lánykának, hogy el van tévedve és ha ilyet beleír, azonnali bukta. Milyen szép is általánosítani... (Ezek a mai okos LMP-s, "szabad", intelligens arcok)
  • Fehercsoki
    #152370
    Én sem értem mire ez a nagy általánosítás,egyébként én a pár wowos évem alatt nem találkoztam senkivel aki furcsa lenne,vagy esetleg elmebeteg,vagy nagyon menekülni szeretne valami elől.Csupa olyan embert láttam aki rendesen éli az életét,és azért wowozik amiért más sportol,csupán szeretne kikapcsolódni.
  • Prody
    #152369
    Szeretem, amikor az emberek úgy fogják fel, hogy ha valaki WoW-ozik, akkor az a valaki egy szar ember.

    Köszöntem.
  • Fehercsoki
    #152368
    Hát ha fantáziavilágokba menekülő emberek érdekelnek akkor menj be egy templomba.Aki wowozik az már menekül valami elől?
  • Caliph
    #152367
    "különböző fantáziavilágokba való menekülés" Már rossz oldaláról akarod megfogni a témát:D
  • Prody
    #152366
    Tits or gtfo.
  • cikasz
    #152365
    vagyis 22 bocsánat :)
  • cikasz
    #152364
    Na jó bárki mondhatja magáról, hogy 20 éves lányka! :D
  • Aislyn89
    #152363
    Sziasztok!22 éves újságíró szakos lányka vagyok, meg ex-wow játékos és most írom a szakdolgozatomat, amelynek egy része kapcsolódik a World of Warcrafthoz is. Nagyon hálás lennék ha kitöltenétek a kérdőívemet, igazán rövidke, csak pár pillanatot vesz igénybe és nagyban hozzájárulnátok vele a dolgozatom elkészüléséhez. Előre is köszönöm szépen mindenkinek :)
    Itt a kérdőív is
  • koocos
    #152362
    +1, egy Hendrix szóló nem ugyan az, mint feltenni egy lemezt :))
  • Jim Morrison
    #152361
    de mondjuk egy koncerten nem mindegy hogy gitarral, dobeszerkoval zenelnek, vagy nyomogatjak a gombokat. az hogy mondjuk effekteket hasznalnak gitarhoz tokmindegy.
  • LeWyTy
    #152360
    Ás az meg a másik hogy a "gépzene" hangjait is fel vették valamilyen hangszerről.
  • shaime01
    #152359
    Csak ,hogy felvilágosítsalak a nagy "hangszerel készült" zenék mindegyike géppel készül. csak pár példa metallica ,slayer etc mind használnak számítógépet a számok elkészítéséhez.
    minden 90' után készült zene géppel készült.
  • LeWyTy
    #152358
    A trance mégdrogosabb... nemezért imádom mégjobban
  • Jim Morrison
    #152357
    en speciel zenenek azokat a szamokat nevezem, amik rendes hangszerrel keszulnek :) ezek 'csak' gepzenek, amik tenyleg lehetnek, jok de szerintem ez nem igazi zene. (raadasul amit linkeltel szerintem a rosszabbik fajtabol van :/ no offfennz)
  • Zod
    #152356
    Attól, hogy valami drogos zene, még lehet nagyon igényes. Én pl. imádom a drogos zenét, pedig életemben egy füves cigit nem szívtam el.

    Ez zene, kérlek, nem is akármilyen. :-)
    http://www.youtube.com/watch?v=BOYdLhpJR8U
  • LeWyTy
    #152355
    Nem mondom hogy nem.... de nem
  • Prody
    #152354
    Drogozol.
  • LeWyTy
    #152353
    Nem montam hogy nem az
  • Prody
    #152352
    Azért drogos.
  • LeWyTy
    #152351
    Szerintem ez a leglazább zenestílus
  • FSpofon
    #152350
    drogos zene
  • LeWyTy
    #152349
    Ki szereti a d'n'b-t?
  • Fehercsoki
    #152348
    Cd kulcsot,neved,címed,személyiről egy fénykép,ha ezek megvannak biztos visszaállítják,írj nekik webformon keresztül,általában másnap válaszolnak.
  • [HUN]Crassus
    #152347
    ezeken te miért lepődsz meg egyáltalán?
    Ninja nerfek/buffok peccs nélkül is vannak rendszeresen már 6 éve:P
  • Long_Gun
    #152346
    Az lényegtelen milyen névről utal a bankod, csak dőljön a lé.
    Nem árt ha tudod a titkos kérdésre a választ, (ezt nem említetted)
    személyid lefotózod 1 friss újságon elküldöd az acc. neveddel seriallal és reménykedsz. Amúgy szaré hugyé mennek a cata acc.ok, kicsit körülnézel lehet jobban jársz mintha megveszed a kieget...
  • random001
    #152345
    Sziasztok.

    Kb 2 évvel ezelőtt pár hónapot játszottam a játékkal. Most gondoltam újra megpróbálkozom.
    Természetesen semmi adatot nem tudok már.

    Ebben kérném a segítségeteket, hogy mi módja lenne az accountom visszaállítására.

    A wow mappám még meg van, mert azt a vinyót közben átraktam másodlagosnak adat tárolásra.
    A WTF mappában van az Account mappa amiben megint csak egy mappa, aminek a neve mintha az ID-m lett volna a játékban. De nem tuti mert nem emlékszem. Ebben kellene a help pl. hogy ez a mappa a játékban levő bejelentkezési nevet viseli-e. Megnézné valaki nekem?

    Ha írok egy levelet van-e lehetőség a visszaállításra? Nyaralás, vagy szabi módra ( nem tudom már minek nevesítették ha abbahagyod egy időre ) tettem a karaktert.

    Amit tudok, az a számlaszámom amiről fizettem a havi díjat. Meg a nevem tudom ugye igazolni, ami megegyezik azzal a névvel amiről átutalta a bankom. Továbbá az eredeti játék meg van és a kódját is tudom. Meg ha az account mappába az bejeltkezési nevem a mappa akkor azt is. Emailt természetesen megint nem amire regeltem.

    Ennyi adat birtokában van esély a visszaállításra, azaz hogy megadják az belépő adataim?

    Remélem ki tudtátok hámozni mit is akarok.

    Megtisztelő válaszotokat köszönöm előre is.
  • Laza
    #152344
    Gyenge
  • FSpofon
    #152343
  • Dr DeViLKiNG
    #152342
    Unholy Might now increases Strength by 20%, up from 5%.

    PTR ingame 10%ot ír, peccs nótsz 20%, és igazából 15%-ot ad.
  • 1Darton1
    #152341
    Mindenhová az MM a legjobb.
  • jazzy
    #152340
    Akkor már érdeklődnék, hogy jelenleg raidre melyik hunter talent a nyerő? Vagy van külön fightonként, aoe, kite, singletargetre optimális talent ?
  • 1Darton1
    #152339
    Általában olyanok ugrálnak, akik már rég nem játszanak, őket el is lehet felejteni.