166745
  • kakaoskalacs
    #152664
    Max az inkativ karakter eltunik WoWArmory-bol javitsatok ki ha tevedek , de gametime hozzadasa eseten ujra lathato ofkorz
  • Prody
    #152663
    szarawowgrafikája
  • Zwiebel
    #152662
    Köszi, a gyors választ, amúgy ez biztos? :D Nem azért csak most fog lejárni, és most nem igazán szeretnék egyelőre feltöltést venni... Viszont ha muszáj, hogy ne töröljék a karaktert akkor. :D
  • cikasz
    #152661
    Nem törölnek semmit!
  • Zwiebel
    #152660
    Sziasztok!

    Bocs a hülye kérdésért, de valaki eltudja nekem árulni (bár gondolom itt mindenki játszik és sosem tette le 6 hónapra, de hátha :) ), hogy mennyire igaz az, hogy 6 hónap inaktivitás után törlik a karaktereket az accounton?

    Köszi
  • Dr DeViLKiNG
    #152658
    Ráadásul legalább 10 éves kép!
  • Fpocok
    #152657
    Mellesleg ISTEN MENTSENEK A 12 ÉVES WOWOSOKTÓL!
  • Fpocok
    #152656
    Hagyjuk ezt már... hülye bulvár.
  • LaliK
    #152655
    lol, mekkora állat már :D
  • MaRee
    #152654

    skillz
  • Zod
    #152653
    Értem, kösz a helpet.
  • Zenszkij
    #152652
    A Ragnaros egyértelműen Ally szerver. Tele van gankelő szemetekkel.
  • LeWyTy
    #152651
    Talán a horda kicsit erösebb... de ez anyira váltoró hogy nem lehet megmondani hogy milyen csapatokhoz lesz szerencséd.
  • Forcee
    #152650
    sziasztok
    a ragnaroszon az ali v a hord az erösebb pvpben?
  • Zsoltika 007
    #152649
    Kifejezetten wowra inkább procit bővíts meg ramot. A vga is kevés, de a cpu ennél a játéknál sokkal fontosabb.
  • Rage47
    #152648
    nem hajtaná ki a procid a vid karit
  • Zod
    #152647
    Szia, az Arathor szövetséges oldala sok szerettel vár.
  • Zod
    #152646
    Jelenlegi konfigom Win7, amd 3200+ proci, 2GB ram, geforce 6600GT.
    Új videókarit szeretnék, mindenképpen geforce-t és max 10k-ért. Kifejezetten wow-ra. Milyen típust ajánlotok?

    Köszi.
  • Exyy
    #152645
    Sziasztok tudnátok ajánlani egy szervert amin viszonylag sok a magyar sokan is vannak a szerón és jó a pvp/pve része és a ping is jó és ott melyik oldalra érdemes menni?
  • PiszkosFred
    #152644
    A cache meg wtf vagymi mappat torold, es jo lesz. Bar tegnap olyan lagspikeok voltak, mint anno az aranykorban, lehet az a ludas.
  • tigeroo
    #152643
    na már utánanéztem több embernek is volt már gondja a bnet fórumon, rákereste most vmi *hibakódnév* fixáló progit futtatok, meglátom mi lesz

    amúgy ma adták vissza a 2 éve törölt 78as sámánomat (előtte a gearját töröltem ) ráadásul kaptam 780G-t "újrakezdeni" szóval kellemesen csalódtam, legalább van support
  • Dr DeViLKiNG
    #152642
    Írj gmnek, odébb rakja.
  • tigeroo
    #152641
    újabb dummy kérdés:


    amint belépek 1 bizonyos karakteremmel (icecrownon van) akkor egyből kifagy a gép..más karival ok

    wtf?
  • PiszkosFred
    #152640
    esztergapad
  • tigeroo
    #152639
    arathor szerveren mi a hunchat jelszava? (horda oldal)
  • LeWyTy
    #152638
    De ha a battle neten valamelyikőtöknek magyarország van megadva akkor nem müködik!
  • LeWyTy
    #152637
    Haverodnak küldesz ott egy emailt... az a linken keresztül regel egy accountot a batteleneten... megveszi rá a wow ot.... ben a játékban csinál 1 karaktert... és friendbe veszed akkor + 30%vagy mennyi ha partyban vagytok

    És az első GC feltöltésénél megkapod a jutalmadat... elvileg.

    DE javítson ki aki tudja pontosan.
  • Forcee
    #152636
    sziasztok
    valaki plz magyarázza el hogy hogy működik a recruit a friend
  • Dr DeViLKiNG
    #152635
    Blizzard is átment trollkodásba?

    With Season 9 recently passed, new PvP rewards distributed, and Season 10 now underway, we’d like to remind everyone about the importance of fair play. To be clear, cheating is not tolerated in World of Warcraft, and exploitation of ranked PvP play is no exception. Before distributing rewards to the top performers in Season 9, we conducted a thorough sweep looking for any players or teams that were clearly attempting to manipulate the ladder system. These players were dealt with accordingly and did not receive any undue rewards. It’s important to note, however, that there are many cases where it may appear that players have manipulated the system, when they in fact were legitimately competing like most everyone else. We not only want to make sure our actions are comprehensive – we must make sure they’re accurate.
  • shaime01
    #152633
    sehogy, a rendszer kiossza nekik véletlenül és ha elrejtik és nem vágnak fel vele akkor senki se reportolja öket és megmarad a title és a mount
  • [HUN]Crassus
    #152632
    de hogyafaxba csinálják?
  • shaime01
    #152631
    most mit csodálkoztok?:P
    Nézzétek meg ennek a karinak a Feats of Str-jét "deadly gladiator title" majd staticban a legnagyobb ratinget

    http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Wreckqu%C3%ADem/simple

    -

    egyébként nekem wow most köv kiegig cancelled, feltöltöttem 4.2re kifarmoltam magamnak ,hogy full epic legyek (kb 3 nap volt :>) és most pihi, elképesztő mennyire nincs mit csinálni , nem hittem ,hogy visszasirom valaha de wotlk jobb volt legalábbis én imádtam pugolni raideket :P
  • jazzy
    #152630
    Ezt hogy sikerült összehozni?
  • [HUN]Crassus
    #152629
    wtf?
  • Dr DeViLKiNG
    #152628
    Ennyi lett a játék. A csalókat hagyják játszani, normális embereket bannolnak bg afk miatt. Egyedül a ruszkiknál bannoltak csalás miatt season végén (top47ből 34et... ok.).
    Aztán jön az újabb csalás: drága priest rank1 title úgy, hogy legmagasabb elért mmr/tr 1575. Meg van lvl77-es gladiator kari is.
    Kijelentették még season elején, hogy rank1 sharing se lehet (több csapat ugyanaz a rating), mégis ugyanúgy megkapta mindenki rank1-et.
    Erre akkor most mit lehet mondani?
  • [HUN]Crassus
    #152627
    5g-be fogadok,hogy a pala DENOUNCE 1 hétig sem marad ilyen formában..../6 secig nem lehet crit-je annak akire nyomatod:P/ betegmód imbah PVP-ben
  • Ulthuan
    #152626
    wtb edit gomb...

    Viszont jó lenne, ha nem csak új raidek, de új 5 fős HC-ik is jöttek volna. Sokkal izgibb lenne, mint ugyanazt a pár szart farmolni a valor-capért heti rendszerességgel. Meg a raidereken kívül a causualok is élveznék.
  • Ulthuan
    #152625
    Amyg egy csomó ember képtelen kiállni a tűzből, addig teljesen mindegy, miféle gear van rajtuk...vannak akik egyszerűen nem alkalmasak raidelni.
  • Dr DeViLKiNG
    #152624
    Tehát. Pvesek már kapják a hc fegyvert az első legkönyebb bossból. Pvpseknek meg kell szerezniük 15700 conq pontot, hogy vehessenek t2 fegyvert, ami 6-7 hét (2500+ ratingel).
    Jó játék.
  • Dr DeViLKiNG
    #152623
    Az új insta normál részéből kelljen nagyrészt epic, hogy hc első 1-3 boss menjen. Persze ehhez változtatni kéne, hogy ne 13 ilvl különbség legyen a kettő között, hanem jóval több.
    Normalt meg ugyanúgy mindenki élvezheti.