166745
  • shaime01
    #152704
    ha nagyon magyarok közé akarsz menni akkor bloodscalp vagy ragnaros.
    De egyébként annyira nem kell ezt túl gondolni ha kezdő vagy server választóban ráböksz egyre és már meg is vagy.

    Aztán eldöntöd ,hogy tetszik-e a server vagy sem :P

    --

    Erről jut eszembe mennyire érdekes a különböző szerveren lévő embereknek a viselkedése.
    Bloodscalp igazi magyaros hangulat
    Viszont többi szerveren ahol túlnyomó többségben vannak görögök,lengyelek vagy angolok és egyéb nemzetek teljesen más az ott lévő emberek viselkedése, olyan mintha egy másik országban lennél.
    Ti milyen servereket prefeltátok jobban? Ahol több angol,magyar,lengyel,svéd stb van?
    Hozzám Ravencrest közössége jön be nagyon ahol a server túlnyomó többsége angol illetve balnazzar ahol dán, nagyon tetszik az emberek hozzáállása ;)
  • Flymi
    #152703
    Sziasztok!
    Full kezdő játékosnak melyik szervert ajánljátok?
    Jólenne valami olyan, ahol azért vannak magyar játékosok, mert, ha segítségre van szükségem jobban megértetem magam magyarul, mint angolul..:)
  • PiszkosFred
    #152702
    Az egesz magyar internettt rossz, karos, ticcsakbemonnyonle. De ha megsem, akkor a wowhun5instant85fuckyeah nevu szerver mukodik szerda delelott is, akar 56k dialuppal is, gyere oda jacc'ni, csudajo, a gm a haverom...
  • FSpofon
    #152701
    nem megy a wow
    vajon ha rendelek egy adsl vonalat a upc mellé akkor az ilyen leállások alatt tudok játszani? vagy egész magyar internetten rossz a wow?
  • kakaoskalacs
    #152700
    hm lejárt már 4hete a rendes elofizu hozzaadtam egy Free2Play accountot , kiprobaltam Draenei pala igazabol level 20as korlat hiába utanna addig jatszik level 20on ameddig akar az ember szerintem édeskevés a játék csak egy apro szegmensét fedi/ismerheti igy meg ak ezdo jatekos.

    Üdv
  • eLiXir
    #152699
    én még azért madártávlatból drukkolok nektek
  • eLiXir
    #152698
    ki gondolta volna
  • bujcsik555
    #152697
    Paragon WF Ragnaros HC!
  • 1Darton1
    #152696
    Kevesen vagyunk, és ha páran elmennek nyaralni, akkor addig nézünk ki a fejünkből.
  • LaliK
    #152695
    Tegnap hajnal 1kor aláírtam a petíciót 4900körül volt.
    Már majdnem megvan a 10k :D
  • Caliph
    #152694
    már fel is oldották a bant
  • FSpofon
    #152693
    itt egy keksz
  • eLiXir
    #152692
    és nektek mér nem megy a progress Darton? buksi voltam
  • 1Darton1
    #152691
    Egy hét múlva lesz egy ugyanolyan karaktere, izgi.
  • FSpofon
    #152690
  • eLiXir
    #152689
    Swifty-t banolták :'(
  • Sheltem
    #152688
    Sziasztok!

    Kicsit meguntam a Dragonblight szerveren az angolt hallgatni ventrilón úgyhogy indítottam egy Blood DK taurent Arathor szerveren.

    Kérdésem az lenne, hogy ismertek olyan viszonylag nagy létszámú magyar guildet(Arathoron) akik sűrűn raidelnek, és talán tagfelvétel is van náluk ?

    Köszi
  • Chris
    #152687
    Mindez szép és jó, csak arénázni nem tudsz már a dk-val, igaz?
  • Akronomus #152686
  • [HUN]Crassus
    #152685
    aha, akkor a DK ezek szerint hybrid healer?:P:D
  • Dr DeViLKiNG
    #152684
    A különbség csak annyi, hogy én egy olyan speccen voltam, aminek ez a célja nagyrészt?
  • [HUN]Crassus
    #152683
    *u faszomba már:)
  • [HUN]Crassus
    #152682
    *rógók/warrik:P
  • [HUN]Crassus
    #152681
    bazz csak épp a rugónál meg warrinál healeltél legalább 30-50% többet:)
  • Fpocok
    #152680
    DK OP!
  • Dr DeViLKiNG
    #152679
    Azért az szomorú, hogy a pure dpseknek milyen selfhealjük van(rugo, warr).
  • Dr DeViLKiNG
    #152678
    Így kell szopatni a népet
  • jazzy
    #152677
    Még mindig jobb, mint a 30k icelance, mert a mind blast cast timeos legalább és van rajta cd..
  • [HUN]Crassus
    #152676
    hehe látom vannak bajok:D
    palámba is csapott 41 ezres Mind blast...ezt se tudtam kimatekozni:)
  • Dr DeViLKiNG
    #152675
    És ez hol van az egy deep freeze alatt 100k-tól? Vagy a 30k ice lancetől 4.1k resibe. :p
  • [HUN]Crassus
    #152674
    PVE arcane mage 3500 as resilience be 8 másodperc alatt 156.000-et pakolt!!! 19500-as PVPDPS....shokkotkaptam!:P
    ok nem aréna volt csak egy ilyen AV toronyvédős harc közben esett meg egy kb 3vs3 nál,de akkor is mé nem takarodik az anyjába a Blizard hogy ilyenek vannak LIVE realmen???
  • Zsoltika 007
    #152673
    Nincs
  • Forcee
    #152672
    ha fajt akarok váltani akkor azért fizetni kell ebben szinte teljesen biztos vagyok :D de nincs valami h az elsö ilyen ingyenes vagy hasonlo?
  • r4pt0r
    #152671
    Szerintem nem fog megállni a dolog a dungonokban, ez még csak a kezdet. :D
  • Dr DeViLKiNG
    #152670
    Jó ez a cross realm partyzás, csak nem lehet arenazni, bgzni vele. Így teljesen hasztalan.
  • Tatyla
    #152669
    így van
  • LaliK
    #152668
    Vagy ne!
  • Zsoltika 007
    #152667
    Indíts egy goblin karit!
  • Attila1234
    #152666
    Sehogy. Úgy van kitalálva a goblin és a worgen kezdőterület is, hogy csak ezek a fajok játszhatnak ott. A történetük is úgy van kitalálva.
  • Captain20
    #152665
    Sziasztok! Kis segítségre lenne szükségem :) Kezdtem 1 blood elf karit és elugortam Orgrimarba vele lvl 12-en. A kérdésem az lenne h. hol találok portálokat ott, és hogyan tudnék(ha egyáltalán lehet) eljutni Kezan-ba (goblinok kezdőhelyére). Nem vágom,mert eddig volt 1 allys karim, de hordás még nem :S. Thx a helpet