166745
  • LeWyTy
    #152784
    Én olyat használtam ami egy ídő skálán húzta az ikonokat.
    Ha az esetleg megfelel a célnak....

    SexyCooldown
  • maniac001
    #152783
    Egy kérdés. Van egy addon, ami azt csinálja, ha lejár egy cd, akkor annak a spellnek az ikonját bevillantja, de nem az action bar-on, hanem valahova a képernyőre, így lehet látni ha aktív az ability. Melyik ez az addon?
  • Akronomus #152782
    Alysrazor fight-ot vágjátok, mert nekem nagyon bejön a repkedéses rész :P

  • shaba23 #152781
    nem tudom, de öld meg, hátha improved loot :)

    Fizeti valaki BP bankos számláról Visa Classik dombornyomott kártyával a játékot? Nem problémázik, nincs vele gond?
  • Sunrider924
    #152780
    Nem ittal eleg kavet ebredeskor.
  • Sáska
    #152779
    hello, ujabb noob kerdes: az mit jelent, ha egy ellenseges player avatarja korul egy ezust sarkany van (olyan, mint a rare moboknal)? thx
  • Dr DeViLKiNG
    #152778
    Jó is az, amikor a f@sz jó felén van az ember.
  • QuippeR
    #152777
    biztos elbújtak.
  • picket
    #152776
    Ez attól függ, hogy melyik szerveren játszol. Egyébként talán tényleg átlag alatti a rugók száma összességében, de csomó helyről nincs mérési eredmény...
  • Sáska
    #152775
    mostanaban elkezdtem ujra jatszogatni, es ugy vettem eszre, hogy rogue-bol nincs olyan sok: random dungeon-ben, warfrontokon, valamint ugy altalaban szinte alig latom ezt a classt..
    Rosszul latom, vagy van ennek valami kulonosebb oka?!
  • Akronomus #152774
    Na ezt a dögöt is lenyomtuk, irány a HC :P

  • PiszkosFred
    #152773
    Peccsrol peccsre nagyobb.
  • Cápafogxy
    #152772
    Valaki aki laptopról játszik wowot tud tapasztalatot írni hogy mekkora a wownak a VGA igénye laptopok terén?
  • Dr DeViLKiNG
    #152771
    Pmbe jöhet hova!
  • vénfarok
    #152770
    valaki tud scroll of resurrectiont küldeni? jövőhéten veszek gamecardot, és aki küld az kap 1 ingyen hónapot
  • 1Darton1
    #152769
    Szó szerinti értelemben nincs olyan.
    Olyan viszont, akik heti 3-nál többször raidelnek, minden magyarok lakta realmen van. Habár egyik sem ér el fényes sikereket.
  • vénfarok
    #152768
    melyik realmon van vmi magyar hardcore guild?:D
  • Casseus
    #152767
    Segítség kellene:
    Ravencrest Alliance oldalon keresek magyar guildet (vagy magyarokat akik többen vannak egy guildben)
  • Sáska
    #152766
    akkor ha jol ertelmezem, mondjuk egy lvl70es rogue eseteben +1% crit = + 40AGI --> 1 AGI= +0.025 crit chance; valamint +22 crit rating = +1% crit chance.

    thx az infot
  • picket
    #152765
    Kasztonként változó. Itt a táblázat.
  • Sáska
    #152764
    sziasztok;
    valaki el tudja magyarazni, hogy az agility es a crit rating kozott mi a pontos osszefugges? +1 agility mennyi +crit chance-nek felel meg?

    thx
  • picket
    #152763
    Nem kell. Mint Mekk mester megépíted előbb a tetőt, a falak meg az alapozás nem számít, az majd közben kialakul. (gyk: természetesen kell, azért ALAP, a másik meg azért KIEGÉSZÍTŐ). És a "gyakran ismételt kérdéseket" sem kell elolvasnod. És Tatylának üzenem, hogy mindig van lejjebb.

  • suri néni
    #152762
    ahoz hogy menjen a kiegeszito kell az alap jatek?
  • Tatyla
    #152761
    sajnos lehet már nem tud tovább süllyedni a topik színvonala,szegény Crassus most meg pont bannolva van :D
  • PiszkosFred
    #152760
    Gyanus is volt, hogy kozel 50-60 komment ami a jatekrol szol, nem Crassus duhongott vesztett BG miatt, nem Devil sajnalkozott, mert elfogyott a content szamara, vagy nem Emese ujabb 10 napos trial beszamoloja volt olvashato... Korai orom volt, a ver nem valik vizze itt sem/most sem.
  • Tatyla
    #152759
    hahaha,jól hülyére vetted itt a népeket :D
  • bujcsik555
    #152758
  • LaliK
    #152757
    Akkor mit keresel itt? :D
  • mezarius
    #152756
    De nem eredeti.
  • whisper
    #152755
    Ha eredeti akkor belogoltok a battle netre és ott letöltitek a letöltö clientet és az felrak egy kicsit és utánna csak elkell indítania a lanchert és nem kell belogolnia és tölti lefele
  • mezarius
    #152754
    Na sziasztok.
    haverom is akar wow-ozni és azt szeretném kérdezni hogy tud-e valaki egy jó letöltést ami működik mer nem tudom neki átvinni és akkor letöltené.
  • mezarius
    #152753
    Na megvan a poison supply is! Köszi.
    és már csak 1 megoldatlan kérdés van. Miért nem kapok XP-t amikor gyógynövényt szedek? Néztem előtte utána XP-t is de ugyanannyi volt.
  • whisper
    #152752
    nem tudom ,hogy írják,de esetleg a Deep Tranquility-t kérdezd meg
  • Forcee
    #152751
    nemtud valaki egy jo magyar klánt a ragnaroszon aliba ahol rendesen instáznak is és vannak is fönt sokan??
  • Terensz
    #152750
    #152734

    Ezt tényleg használd!
  • mezarius
    #152749
    Én nem találtam ilyen poison supply-r. Rugo tréner mellett kerestem őket.
  • mezarius
    #152748
    Ok köszi.
  • Terensz
    #152747
    Számtalan helyen. Pl minden rugótréner mellett van egy poison supply.
  • mezarius
    #152746
    oké.
    És a mérgeket hol lehet megvenni a fegyókra? És azok örök éltűek vagy csak X időre aktívak?
  • Terensz
    #152745
    Akkor vegyél szerintem mérgeket, mert nem rossz az a kb. +70% dps :-)

    Valószínűleg nincs beállítva az, hogy jelezze ki, ha kapsz xp-t. Nézd a számokat az xp csíkon előtte és utána.

    Alchemist szakma tök jó. Majd csinálj magadnak +agi-s battle elixireket, és használd is őket.