166745
  • [HUN]Crassus
    #153147
    ezt meg nem látom a melóhelyen,mert levan tíltva egy rakat oldal,de gondolom valami vicces:)
  • [HUN]Crassus
    #153146
    :D:D
  • cikasz
    #153145
    Ez történhetett mikor megtudták :
  • cikasz
    #153144
    Akkor ez volt az a nagy üdvrivalgás meg éljenzés az Arathor csatikon!?
    Nem tudtam mi van...
  • [HUN]Crassus
    #153143
    ja és azért csak ennyit játszottam /kb 15 meccs/mert többre nincs időm...,de így is durva,hogy kb jövőhéten meglesz a mount meg a 2200:P
  • [HUN]Crassus
    #153142
    Pazmeg! Áttranszfereltem Crasus-t Stormscale-re.....meguntam,hogy hetente 1!!! vagy még annyi RBG se jön össze hiába az a pár jó játékos a maradék slotra csak gyenguszka embereket tudtunk már szerezni....
    Gondoltam erre a pár hétre míg nemlesz SWTOR meg DIÓ kiélvezkedem magam...hát nem bántam meg 2 nap alatt 9 rbg-t nyertem igaz volt bár bukta is,de ég és föld a különbség PVP terén.púposra verjük a 2000-2200-as csapatokat...hamar lesz így jó rating nomeg nagyon jók a meccsek is!
    A general chaten úgy pörögnek a RBG ,ARéna ,BG LFG-k,hogy yoyozik a szemem.....
    én marha ezt előbb kellett volna megtennem ááá igazából mindegy hisz nemsokára úgyis QUITn lesz....
    csak hihetetlen látni ezt az iszonyat különbséget PVP terén...
  • PiszkosFred
    #153141
    *marmint enyhebb raid napokon.
  • PiszkosFred
    #153140
    Igaz, de tedd hozza, hogy kb. fel 8-tol 10-ig enyhebb napokon is minimum 400-500as queue van.
  • Terensz
    #153139
    Állítólag az Outland.
    Teljesen jó alli-horda balansz, durva world-pvp, mindenki ezt ajánlja a blizzard fórumán. Rengetegen vannak mindkét oldalon. Fél Alli beköltözött Dalaranba, úgy szaggatott Stormwind. Hordások nem költöztek be, mert ők hordások. Orgrimmar-i tartózkodáshoz atomerőmű és durva videokártya szükséges.
  • Fyrex
    #153138
    az eredeti videó törölve lett, úgyhogy felraktam újra :D még mindig szakadok ezen...

  • Noodlee
    #153137
    Asszem ott már voltam, és csináltam pár questet...
    Majd mindjárt kiderül.
  • antgecc
    #153136
    A kettő nagyjából ugyan az. Silverpine Tirisfal alatt van, UC melletti úton elindulsz délnek.
  • Noodlee
    #153135
    Sry mindenkitől a sok láma kérdésért, de totál newbie vagyok :)
  • Noodlee
    #153134
    Ez jó kis térkép, ez alapján egyszerűbb lesz közlekedni. Ezek a szint jelölések csak a mobok szintjét jelölik, vagy a questek szintjét is?
  • Noodlee
    #153133
    Minden questet felvettem, és megcsináltam, amit lehetett, már csak a Brewfest van, de az azt hiszem valami eventes quest, és azt sem tudom, hogy merre kéne mennem vele, mert a térkép nem mutatja, hogy merre is az arra.

    Silverpine... nézegettem én ezt, de a mapon lévő kapcsolókat babrálva sem leltem rá. (Kiszott nagy világa van ennek a WOW-nak)
  • White QVAS
    #153132
    Itt egy kép a zónák szintjéről és az ajánlott fejlődési útvonalakról. Először kicsit kaotikusnak tűnhet, de könnyen el lehet rajta igazodni.

    http://href.hu/x/g3qu
  • White QVAS
    #153131
    Ha elfogytak a questek, általában kapsz 1 olyat ami egy új területre irányít. De ha véletlenül el is dobtad, vagy nem találod, szimplán elszaladsz Silverpine első hordás településére, aztán ott már lesznek questek.

    Blacksmithing-et, ugyanúgy mint bármelyik másik szakmát pedig a legtöbb nagyvárosban, de szerintem már akár Brill-ben is meg lehet tanulni.
    Felül a minimap mellett van egy nagyító, rákatt, kiválasztod hogy Profession Trainer, szerintem úgy fogja mutatni.

  • Noodlee
    #153130
    Visszamegyek Undercitybe. Azt mondta egy őr, hogy ott tudok tanulni Blacksmithing képességet. Amúgy is arra akartam továbbmenni dél felé, hátha arra kéne mennem.
  • antgecc
    #153129
    Olyan nincs, hogy elfogytak. Mindig úgy kapod őket, hogy idővel a szintednek megfelelően tovább állj a következő megyébe. Neked Tirisfal után Silverpine-be kellene átvezetnie 1-2 questnek. Valamit kihagyhattál. 12-esen egyébként már ott volna a helyed.
  • Noodlee
    #153128
    Lvl 12 vagyok, és elfogytak a questek. Ilyenkor mit lehet csinálni?
    Illetve lóg egy quest a levegőben, Brewfest néven, de ezzel nem tudok mit kezdeni.
    Kéne tanulnom Blacksmithing képességet, gondolom a warriornak ez a legjobb, de ezt sem tudom, hogy hol tanítják.
  • White QVAS
    #153127
    Ez a legendary staff alapja, nem osztogatják ingyen.

    http://www.wowhead.com/quest=29239

    Kommentek között ott van szépen levezetve a questek sora. Olvasgass utána, ha meg akarod szerezni, raidelni mindenképp kell.

    Ha tévedek, valamelyik nagymester majd kijavít.
  • Mester01
    #153126
    lenne egy kerdesem EZT ingyen osztogatjak OGban vagy mi a f**zom van?! mert minden masodik emberke ilyenel rohangal OG közepen....
    probaltam megkeressni hogy honnan esik de azt irja hogy Q? valaki legyen mar oly kedves leirni nekem hogy mi a stajsz...
    köszi elöre is.. sry hogy lama vagyok de azert van a forum hogy kerdezösködjünk... :D
  • [HUN]Crassus
    #153125
    melyik a legjobb horda pvp szerver? pörögnek a ratdek megy az aréna stb?
  • LeWyTy
    #153124
    A kasztot nem lehet változtatni.. csak fajt vagy frakciót
  • Mester01
    #153123
    az lehetseges hogy van egy ork cement samlim es atszeretnem valtoztatni ork DKra,vagy lockra ez lehetseges es ha igen akkor ez menniy penz lenne?
    meg a cuccokat is atvaltoztatjak vagy adhatom el?
    sry a hülyekerdesert... :S
  • LeWyTy
    #153122
    ukrva éeltbe.... közös ah-n lehúztak 1500 goldal
  • picket
    #153121
    Ha questtel elakadsz.
  • Noodlee
    #153120
    ty.
    Van egy olyan questem, amit nem tudok igazán, hogy hol van. Ha megnézem a mapon, akkor egy másik térképet dob be, és nem mutatja, hogy én hol vagyok. Olyan, mintha egy egész kontinenst mutatna. Idővel majd biztos kimatekozom, hogy mi is az :)
  • antgecc
    #153119
    Nagyobb városok közt a zeppelineket használhatod, kissebb táborokat a wind riderek segítségével érhetsz el: felülsz a repülő izére és elvisz a kívánt helyre. Adott megyén belül a questek után viszont rohangálnod kell, de csak lvl 20-ig, onnantól már vehetsz mountot a gyorsabb közlekedést elősegítvén.
  • Noodlee
    #153118
    Próbáltam, de nem sok sikerrel.
    Van valami módja annak, hogy gyorsabban közlekedjek helyszínek között?
    Teleport esetleg?
    Eléggé unalmas a fél térképen átgyalogolni.
  • antgecc
    #153117
    Használd a térképet (M).

    Régi szép idők, mikor még én is eltévedtem... majdnem 7 éve...
  • Noodlee
    #153116
    Megoldva.
    Valami barlangrendszeren keresztül, de kint vagyok.
  • Noodlee
    #153115
    Hello!

    Tegnap kezdtem el a játékot, így még minden új nekem.
    Ha netán tudna valaki segíteni egy kis instrukcióval.
    Undercityben vagyok, a war quarterben, és sehogy nem sikerül visszatévednem a felszínre :) Már egy órája bolyongok értelmetlenül, de nem találom a kiutat a városból :P
  • antgecc
    #153114
    Ejj tévedtem, csak annyit ír, hogy Hello, PISTA--
  • antgecc
    #153113
    Valamint Blizzardék mindig a valós neveden szólítanak. Pl: Greetings Dear Istvan Kovacs, blablabla...
  • Zsolek123
    #153112
    brewfest
  • ShaiHulud
    #153111
    gmailnel egyszeru. ott amikro megnyitod a mailt fent nyomsz hogy show details es a "mailed-by" reszbol azonnal latszik ha kamu, pl legtobb kamunal itt hotmail.com szerepel, annak ellenere hogy @blizzard.com-rol jon a level.

    eredeti blizzes mailnel ami errol a cimrol jott: [email protected] ez van:

    mailed-by email.blizzard.com
    signed-by email.blizzard.com

  • Sippie
    #153110
    alapjáraton nekem is törölte a hotmail. De honnan tudjam pl hogy valódi vagy nem valódi a blizzard mail? Nyilván erről már sejtettem az elején hogy valami kamu, viszont ha pl érdekességeket küldenek, esetleg diablo3 bétát :P akkor nem igen szeretnék arról lemaradni. Sajnos ez is [email protected] címről jött, és az eredeti blizzard is onnan küldt, vagy @bnet-ről.
  • QuippeR
    #153109
    ez valóban így van, de az is megesett már, hogy a spam mappából kellett előhalásznom egy fontos levelet.
  • ShaiHulud
    #153108
    az lehet, de nem ezt irtad :)