166745
  • Caliph
    #153187
    dalaran bank közepén az a goblin az blizzlike?:D
  • cikasz
    #153186
    egy újabb csicska...
  • White QVAS
    #153185
    WW5 Tomi? Az meg mi ? Vagy ki?
  • [HUN]Crassus
    #153184
    melyikőtök ez a WW5 Tomi? most valaki lebukott baszki!:D
  • Warden
    #153183
    Ha módod van rá vedd meg az egész full pakkot.Egy füst alatt letudod a telepítést és a frissitéseket, ill zökkenőmentes lesz a szintezés.Napi 1-2-3 óra játékkal felszintezheted 85 re az aktuális karaktered kb egy hét alatt, de max kettő hét akkor is ha nemismered a questeket.A havidíj egy pénteki sörözésnek a fele ugyhogy nem fog földhözvágni.a diabló pedíg nemjelenik meg tárgyévben, hacsak meg nem gondolja magát a blizzard az ea miatt.
  • White QVAS
    #153182
    Nem szeretnék reklámozni, nem akarom hogy kitiltsanak innen, de talán 1x elnézik nekem.

    livekodok.com

    Lassan 1 éve tőle vásárolok, 5700ft 60 nap, nem nagyon találtam még olcsóbb megoldást. Ja és bocsi, 2800ft körül van.
  • antgecc
    #153181
    Én a profilomban beállítottam egy angol címet, kb 2 hónap átfutási idő után már fontban fizetem a havi díjat, ami kb 2500-2900 huf, árfolyamtól függően. Bár, mire átállítódott cancel-eztem.
  • picket
    #153180
    Forintban ennyi, de milyen pénzben 2,5k?
  • Noodlee
    #153179
    Igen, most gondolkodom, hogy mi legyen.
    Ha kijön a Diablo 3, akkor nem hiszem, hogy sokat játszanék vele.
  • White QVAS
    #153178
    Van havidíj, de nem egy hatalmas összeg, bár pont tegnap beszélgettem egy ismerőssel, aztán rákérdezett, hogyan bírok 10 ezret kiadni egy havi játékért. Mondom WTF? Aztán közöltem vele hogy 2,5k egy havi játék összege, pislogott mint hal a vízben.

    Egyébként lehet most soknak tűnik ha megveszed egyben, de később már csak az új kiegeket kell egyszer-egyszer megvenni.

    De az is elég ha csak az alap+BC-t veszed meg fillérekért, aztán 70-es szintig eldöntöd az 1 hónap játékidő mellett, hogy megéri-e ez neked.
  • jazzy
    #153177
    Mi igen? Van havidíj. Mindig is lesz.
  • Noodlee
    #153176
    Igen, rágugliztam :P
  • jazzy
    #153175
    Valahol hallottam, hogy 2012 decemberben világvége.
  • Noodlee
    #153174
    Valahol hallottam, hogy már nincs havidíj, ez igaz?
  • jazzy
    #153173
    Ha sokat játszol van, nem kell később. Elég 1x fizetni kiszállítást / 1x rohangálni érte. Ennél sokkal lentebb nem megy az ára köv kiegig.
  • Noodlee
    #153172
    Eh. Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar belefutok a trial hátrányába.
    Néztem, hogy mennyibe fájna a full játék kiegekkel, kb 16-17k-ból meglenne minden.
    Van értelme megvenni mindent kezdéskor?
  • cikasz
    #153171
    A lényeg, hogy max akkora szintű petet tudsz befogni amekkora a te szinted!
    A küldetésekkel kapcsolatban meg ez a legjobb addon szerintem : Carbonite
    Lecseréli a minimapot is és mutatja a mapon, hogy hova kell menned!
  • antgecc
    #153170
    Most akkor végül bejutottál?
  • Mester01
    #153169
    bocsánat már tárgytalan mindent ugy csináltam ahogy kb 3-4 hónapja és nem engeded be valamiért... fogalmam sincs hogy miert nem engedet be 30 percig itt szenvedtem vele :S
    kérem a házigazdát hogy törölje a hszeimet nem akkartam offolni a topicit thx all :S
  • Mester01
    #153168
    An error has occurred.
    This e-mail/name combination does not exist.
    ezt irja mikor beakkarok lépni....


    megnezztem az email postafiokot ott meg azt irja hogy valaki probálkozott belépni ezért leblockolták az accomat...
    de sehogy sem tudok belépni az acc oldalamra hogy föloldjam a blockot... :S
  • antgecc
    #153167
    Talán, ha leírnád mit ír pontosan! Valamint, ha banolnak, emailt is kell kapj róla.
  • cikasz
    #153166
    Minden halálkor 10%-ot és ha ütnek akkor szépen lassan csökken.
  • Mester01
    #153165
    Egy kis help fiuk!

    1honapig külföldön voltam igy a spanom huzta a karimat tegnap jöttem haza én is játszotam a karival vagy 2 órát.... ma reggel ebrednek fél és a karim levan szépen zárva...
    kb 654544* probáltam belépni és mindig az fogad hogy valami hiba történt... van valakinek valami 5lete hogy mit jelent az hogy HIBA történt?
    (Nem nem irtam el semmit....)
  • Botond #153164
    ingyenes trial accounton nem.
  • Zsoltika 007
    #153163
    Dehogynem!
  • Noodlee
    #153162
    10 aranynál megálltam.
    Nem lehet nálam több egyszerre?
  • kakaoskalacs
    #153161
    Hunternek Solohoz BM (beastmaster)
  • Noodlee
    #153160
    A tárgyak durabilityje nem csökken használat közben, csak halálkor?
  • Noodlee
    #153159
    A warriorommal még nem tanultam semmit, de a hunteremmel már megtanultam a Leatherworking képességet, csak nem tudom, hogy mit tudok vele kezdeni :)
    1/75 a szintje, ha jól láttam, gondolom ha használom (használnám) akkor fejlődne.
    Hunterrel milyen Specializationt válasszak?
    Melyik a legjobb/leghatásosabb solo játékban?
  • antgecc
    #153158
    Csak a szürke nevű cuccokat add el vendornak, a fehérek neveire keress rá az aukciós házban és add el hasonló áron. Egyik szakmád a BS mellett legyen a mining, azzal is szépen lehet keresni. Bányászol, olvasztod, eladod, persze AH-ban.
  • White QVAS
    #153157
    Mivel említetted hogy Blacksmithing-et akarsz tanulni, mellé felveheted esetleg a Miningot, és a kibányászott dolgokat vagy felhasználod, vagy eladod aukciós házban ha nem kell már. De bármi mást is betehetsz.

    Lehetőségek tárháza végtelen :)
  • Noodlee
    #153156
    1 stack az 20 darab... ezért adnak 20 goldot??
    LOL
    Minden ilyesmit eladtam, ahol lehetett, így van most 5 goldom :P
  • Noodlee
    #153155
    Lvl 20 vagyok.
    Van kb 12 darab küldetésem ezer felé...
    Megcsinálok egyet, akkor kapok helyette kettőt :)
    Hunter trainernél nem láttam, csak megtanulható skilleket.
  • White QVAS
    #153154
    Elnézést, rosszul fogalmaztam, mondjuk úgy hogy könnyen lehet némi haszonra szert tenni kis szinten is. Akárhányszor új karaktert kezdek egy teljesen új realmon, legegyszerűbb hogy eladom a húst ami a mobokból esik kezdőhelyen és környékén.

    Bármennyire is hihetetlen, 20-30 gold/stack áron a hét bármelyik szakaszában megvették eddig, akárhányszor beraktam. Lényeg annyi, hogy jó ha az elején vesz pár táskát, és költ rá, megkímél jópár kellemetlen "Inventory is full" esettől.
  • PiszkosFred
    #153153
    Regebben, kb 10-12-es szint kornyeken volt egy kuldetes, amely megtanitotta az alapokat: hogy kell befogni oket, hogy kell etetni, stb. Most, hogy alapbol pettel indul az ember, nem tudom mikor jon ez a kveszt (ha nem vettek ki eddig), de ha lemultal mar 12-es szintu, akkor keresd fel a hunter trainert, lehet kihagytad ezt a kuldetest.
  • Noodlee
    #153152
    Tegnap kezdtem játszani, szóval azt sem tudom mi merre. :D
    A kapott petes link szép, és tartalmas, de még most sem tudom, hogy hogy, és hol juthatok másik pethez.
  • antgecc
    #153151
    Ha lvl tizenpár szintű és az első karid, akkor annyira azért nem könnyű.
  • White QVAS
    #153150
    Táskákat legegyszerűbben az aukciós házban (AH, auction house) tudsz venni. Van egy külön fül is neki, lehet válogatni. Kérdés mennyi pénzed van, bár manapság nagyon könnyű goldot szerezni, de ez már más téma.
  • cikasz
    #153149
    itt tudsz szétnézni pet után
    Nagyobb táskát meg tailor tud csinálni vagy aukciós házban vehetsz!
  • Noodlee
    #153148
    Hogy tudok a Hunteremnek újabb petet beszerezni?
    Hol tudok venni Backpacket, a sok bag helyett?