166745
  • LeWyTy
    #153267
    Nem véletlenül van úgy kitalálva hogy az UI méretét állíthatod... és mér ne lehetne pró szinten játszani?
  • lolSL
    #153266
    fullscreen átlátlatatlan lenne
    gondolom 27-es monitor vagy nagyobbja van, és 22/23 fölött nem lehet pro szinten játszani semmivel.
  • picket
    #153265
  • Zsoltika 007
    #153264
    privi ment
  • Hugh Hefner
    #153263
    ki ez a fekete hajú nyomorék?
  • antgecc
    #153262
    priv ment
  • LeWyTy
    #153261
    nem tud valaki olcsón megbízható feltöltési lehetőséget?
  • Shortstop
    #153260
    hogyafrancbanemunjamég?
  • PiszkosFred
    #153259
    Egyik ok lehet, hogy window modban nem dob ki, ha altabolsz mikozben gyartasz valamit/repulsz hosszu ideig/raidelsz :), mig fullscreen eseteben van ra esely. Hogy itt mi, azt passzolom.
  • LeWyTy
    #153258
    Ennek jó pár oka lehet... én is így tolom ha közben látni akarom az eseményeket pl TSen... vagy msn ... vagy így bármi elérhető megakadás és várakozás nélkül. vagy csak hülye.stb.stb.rengeteg.
  • picket
    #153257
    Azt azért elmesélhetné nekem valaki, hogy miért játszik valaki - egy akkora tévén mint más ember házának a tűzfala - ablakban wow-ot, a monitor területének 2/3-át windows foskék háttérszínre pazarolva. Lemaradtam valami nagyon pro dologról, vagy szimplán csak az ez az ember, aminek látszik? :p
  • [HUN]Crassus
    #153256
    LOLOLOOOOOOL! ha nem kurja meg nem férfi!:D
  • lolSL
    #153255
  • LeWyTy
    #153254
    Bocs!!
    Közben rájöttem hogy az authenticatorra gondoltam
  • Fyrex
    #153253
    de így most nem egészen értem. az oké hogy van ez a fizetős program telefonra, de mi értelme ha fel tudok menni telóról netre és ingyen is ahzhatok?
  • Zsoltika 007
    #153252
    Pár éve ott vagyok és nem érzem így. Sokkal több gyökérrel találkozok instában meg bg-n ahol más realmekről jönnek. Jó néha valami agyhalott be trágárkodik a chatre de alapjában véve nincs gondom vele.
  • LeWyTy
    #153251
    Ja gondolom ez az alapja annak is.

    Am én úgy tudom/tudtam csak iPhone ra fizetős.
  • LeWyTy
    #153250
    Erről van szó
    KÉP1
    KÉP2
  • Fyrex
    #153249
    tx :) mikor bevezették telefonra, akkor volt egy darabig ilyesmi ingyenesen, aztán azthittem fizetős lett
  • LeWyTy
    #153248
    Belogolsz a battlenetre átlépsz a wow főoldalra... rányom a karakteredre és bal oldalt a talentek alatt otvannnak az AH-s adatok és azon belül lehet használni az egészet.
  • Fyrex
    #153247
  • LeWyTy
    #153246
    Csak nekem új hogy lehet a battlenetről AHzni?
  • LeWyTy
    #153245
    Bloodsalp? én úgy tudom az már azé szar mer túl sok a magyar.(idióta 10éves unskilled low).. lassan a ragna is Kár hogy nem tudok angolul
  • Zsoltika 007
    #153244
    Bs for man!
  • LeWyTy
    #153243
    Én a realmra gondoltam
  • tarti19
    #153242
    Velünk éppen Ragnaros apó játszadozik hc mókában:D
  • LeWyTy
    #153241
    Egyébként a ragnaroson játszik innen valaki?
  • [HUN]Crassus
    #153240
    most leltem:) sztem ütős:D
  • Zsoltika 007
    #153239
    Ha van fölös valakinek akkor nekem is jöhet. :)
  • Casseus
    #153238
    egy ilyen kódot nem tudna nekem küldeni valaki? nagyon hálás lennék
  • picket
    #153237
    Ránéztem a naptárra, de erősen elvétetted április elsejét
  • jazzy
    #153236
    ololol utsó 3 üt főleg :D
  • [HUN]Crassus
    #153235
    4.3 warrior patch!!!!

    Fixed a bug that allowed Warriors to use Bladestorm to break roots. We like the synergy that Warriors have with magic dispelling classes and don't want too much solo viability.

    Removed Heroic Fury for reasons stated above.

    Second Wind no longer generates rage or health, but instead increases thrown weapon damage by 5% for 10 seconds.

    Charge cooldown has been increased by 5 seconds and now applies a knockback effect. We feel players should not be forced too jump.

    Heroic leap tooltip changed. "Ability not usable here".

    All abilities now request a dispel.

    Spell reflect now shares a cooldown with the DK in your groups Anti-Magic Shell.

    Heroic Throw now disarms the warrior until he retrieves it.

    Slam has now had it's cast time increased by 150% to make Heroic Strike more attractive. Interrupting a slam will now lock the warrior out of all abilities for 15 seconds.

    The double hamstring effect in the Arms tree has been reworked. It now increases their movement speed by 1000%. This may confuse them into running back into you, and help raise the skillcap for other classes.

    Due to the nature of Intimidating Shout, we feel a warrior roaring loud enough to scare away opponents would require a large breath.
    It now has a 3 second cast time.

    *We also hear your complaints about the skillcap being low for warriors, so to combat this, warriors must now watch out for their terrain, as charging over a pebble or bush will now cause the warrior too trip over, and recieve a 4 second stun that shares DR with your throwdown.
  • White QVAS
    #153234
    Csak arról volt szó, hogy mennyi idő kb. míg elviszi 85ig, az hogy mennyi idő míg valaki HC geart szerez, az már teljesen más tészta.
  • Zod
    #153233
    Az lehet, de sokmindent nem lehet elmondani az ilyen karakterről, kivéve, hogy 85-ös.
  • PiszkosFred
    #153232
    Nem tudom, asszem a BC-t kapta meg mindenki ingyen akinek volt alapjateka. A launcherben volt valami hir, de nem olvastam utana. Majd elmondja valaki pontosan :)
  • Botond #153231
    Ha csak lvl70ig mész nincs havidíj vagy mi? Trialról levették a 10 nap korlátot azt láttam, meg 5 eur az alapjáték, de azt hittem az havidíjas ugyanúgy.
  • Dr DeViLKiNG
    #153230
    Pontosan ugyanez volr usaban 2 hónapja (mindenki kapott egy ingyen kulcsot). Mostanra ért ide...
  • PiszkosFred
    #153229
    Volt valami akcio par honapja, hogy ingyenes lett az alapjatek es a BC vagymi. Gondolom annyira nem hatotta meg a nepeket, ezert biznak abban, hogy az aktiv jatekosok jobban meg tudjak gyozni a "haverokat", mint egy kosza hir errol a lehetosegrol valamelyik gamer portalon.
  • Hugh Hefner
    #153228
    én nem kaptam : \ pedig még 2005-ben kezdtem : \