166745
  • Zod
    #153307
    Ha jól fel van szerelve a rugó, simán megy. Cheapshot után kis szerencsével három backstab is belefér, majd 1-2 hemó azt csá a 85-ös mobnak. Esetleg ha adok a rugó feelingnek, akkor mehet egy kindley is. :p 82-83-asak meg néha már a CS alatt elpatkolnak. Az meg, hogy rugó stealth-ben kezd támadni, szerintem tök alap, akkor nem kezdek lopakodva, ha harc közben beagrózom mégvalakit.
  • Botond #153306
    Ha ilyen lesz 4.3 akkor én is befizetek újra. :)
  • antgecc
    #153305
    Oké, mondhatnám úgy is, hogy kurva könnyű, de nem hatásos. Behúzok 3 mobot, nyomom a blade fury-t, stealthelnem sem kell és fexenek a mobok. Backstabbel megcsinálod ezt? Nem.... 1-et még lestunolsz, a többivel meg hemozhatsz. Így értettem. Shadow dance és hasonlókat meg nem nyomok el pár mobra, félre van rakva a nyomorult allira, amelyik mobozás közben támad be, persze csak, ha éppen subon van kedvem mobozni.
  • Terensz
    #153304
    "azért ennyire ne nézz hülyének"




    amúgy te írtad: #153286
  • antgecc
    #153303
    Gyerekek, amcsi béta óta wow-ozok, kb 6 éve van rugóm is, ennyire ne nézzetek hülyének :D Gouge 1 db backstabet tesz lehetővé, aztán ennyi, ráadásul deadly szakítja az effectet....
  • PiszkosFred
    #153302
    Nyomhatsz egy gouge-t ha minden mas cdn van, azzal is megoldhatod a mogekerulest...
  • [HUN]Crassus
    #153301
    poénból próbáljatok valamit feltölteni tynipic-re....mert nekem 3x adta be azt a 2 csajt:P
  • [HUN]Crassus
    #153300
    F U:D
  • [HUN]Crassus
    #153299
    yepp
  • Bhalage
    #153298
    +pont
  • antgecc
    #153297
    Persze, hogy lehet cheap-el, azért ennyire ne nézz hülyének. De a cheapnek egyszer vége van, aztán jöhet a kidney, a következő mobre meg kidney cd-n van, tolhatom a hemo-kat. Ráadásul így elég sűrűn stealth-el kell kezdenem. Combat előnye, hogy stealthelnem sem kell, csak futok végig rajtuk sinisterrel kezdve. Érti? Instában alap a sub, meg persze pvpben is.
  • jazzy
    #153296
    A másik kép jobb volt :D
  • Terensz
    #153295
    Blood elf paláj, jól látom?
  • Terensz
    #153294
    Most nem értem: mi a problémád

    Nem rosszak
  • Terensz
    #153293
    Mobokat 1v1-ben simán lehet backstab-elni, mire nem jó ugye a cheap shot. Vagy ambusholni shadow dance-ben.

    Szintezéste lvl 29-től: sub. Semmi más :-)
  • Dr DeViLKiNG
    #153292
    Bukta van.
  • Davidus
    #153291
    :DDD
  • [HUN]Crassus
    #153290
    baszki bármit töltök tinypics-re ezt adja be...WTF?
  • [HUN]Crassus
    #153289
  • [HUN]Crassus
    #153288
    lol ezmiez?
  • [HUN]Crassus
    #153287
    4.3 rdy vok:P:)

  • antgecc
    #153286
    Questelni hibátlan. Mobokat 1v1-ben elég nehéz backstabelni.
  • Zod
    #153285
    Subon mainhandre instant, offra deadly. Combat passz, az "warrior" talent. :p
  • Zod
    #153284
    Az Envenomot mutilate-es rugó miatt kérdezem, mert jelentősen kevesebbet sebzem, mint amikor subon backstabelgetek és a partiból jön a kombópont mint az állat... Sokkal nem lettem okosabb, szóval az assás talentet továbbra sem vágom, pedig régebben az volt a kedvencem (mikor még csak hátulról működött a mutilate)...
  • antgecc
    #153283
    Sub rugónak milyen poisont illik rakni mainre és offra, és milyet combat rugónak?
  • Terensz
    #153282
    Az összes poison magic-en belül: nature-nek számít.

    Envenomot felejtsd el, ha sub rugód van, ezt csak az assassination használja.

    Amúgy az envenom úgy működik, hogy 5 kombópontnál és 5 stack deadly poison-nél kell lenyomni a max hatáshoz. Kevesebb stack vagy kombópont nagyon lecsökkenti a sebzését.

    Sub rugóval pve-ben a bosson fent kell tartani a hemo +bleed effektjét, de a gliffelt dot-ot nem. Ambush vagy backstab >>> hemo.
    Sub pvp teljesen helyeztfüggő.
  • UnknownAsshole
    #153281
    A garrote és a rupture bleed effect. A deadly magic damage-nek minősül, viszont azon a talenten szerintem végig fent kell tartani a hemo-t bár a roguehoz nem értek szóval ezt majd más :p
  • Zod
    #153280
    Azt szeretném kérdezni, hogy a rogue deadly poison sebzése bleed effectnek számít-e (bosson fent tartsam-e a hemorrhage-et), továbbá, hogy az Envenom pontos működését írja le valaki magyarul, légyszi.

    Köszi.
  • LeWyTy
    #153279
    Ragna alli jelenleg.
    Egy ilyen guildér utaznék térben, időben és talán realmon is
  • Zsoltika 007
    #153278
    Melyik realmen vagy?
  • LeWyTy
    #153277
    Valaki ajánljon már nekem egy olyan guildet ahol haveri szinten jó a társaság... és lehetőleg még normálisak is
    Mer régen olyanom volt... csak megszünt... és most nem találom a helyem.
  • [HUN]Crassus
    #153276
    nálunk ennyire PRO gaming nem volt csak 2.2k maximum:P persze,hogy új:P
  • 1Darton1
    #153275
    Egy csecsemőnek minden vicc új.
  • [HUN]Crassus
    #153274
    btw megtudtam egy igenköcsög dolgot az egész RBG systemről....a lényeg,hogy a fullos teamek mint alább írtam levisznek magukkal egy lófaxratinges embert is így az MMR-jük sokkal,de sokkal alacsonyabb lesz.Így fordulhatott az is elő ,hogy a mi 2100-as MMR-ü csapatunk találkozhatott velük pedig 9 db 2700++ emberke volt a csapatban.A kis "csalás" hatására szinte 100% ban nyernek így tudják felvinni az egekbe a ratinget és azután csak ráülnek és fixen jön a title is!Még tőlünk is 10-15 pontokat kaptak annyira lerontja az átlag MMR-t egyetlen 0 ratinges ember....

    A Gladiátor címek is előre kivannak "osztva" mivel az ilyen 3000+!-os ratingeket az adott szezon elején gyorsan összefarmolják majd egyszerűen csak nem játszanak a csapatokkal így aki esetleg valóban elérhetné a gladiátort az nem fogja,mivel egy idő után egyszerűen nem lesz csapat akitől pontot tudnak szedni....2500-2700 körül elfogynak a csapatok....elég gusztustalan!

    tegnap homályosítottak fel a guildben milyen alvilági módszerek vannak:P:)Olyasmi ez mint anno a High Warlord title volt! Hetekre előre kivolt osztva a cím....egy "normál" játékosnak esélye nemvolt megszerezni...rank 10-11 volt a max utánna még akkor sem tudtál rangot lépni ha 168 órát játszottál egy héten:P Nálunk volt egy srác az napi 18-20! órákat BG-zett és ő is csak rank 13-at tudott összeszedni aztán mivel látták a többiek veszélyes lehet a fanatizmusa egy hétre megálltak és megengedték neki,hogy ő legyen a kövi HWL......
  • [HUN]Crassus
    #153273
    VV5? azmiafaszom?
  • antgecc
    #153272
  • PiszkosFred
    #153271
    Mert ha nem tenne, aggodna mindenki, hogy tortent a nagymesterrel valami, vagy esetleg beszavaztak a VV5-be.
  • antgecc
    #153270
    Miért érzel késztetést minden hónapban arra, hogy legalább egyszer közöld velünk, hogy swtor release után többet nem wowozol? :)
  • [HUN]Crassus
    #153269
    ezt a nyomit nyomtam le FC ként 1v1ben tanktalenten:P szegény sokat nem tudott castolni:P

    http://www.arenajunkies.com/user/23448-hertzuk/
  • [HUN]Crassus
    #153268
    Daing jól megy Stormscale-ena pvp 2 hét alatt 2.2k aréna rating,Veteran of horde mount /80+ rbg win/ és 2k+ RBG rating is van....
    faszé szenvedtem Artahoron a noobokkal:D
    Mondjuk úgyis mind1 már azért költöztem át hiszen kari után WOW shutdown:P

    btw azért nem minden habos torta most picsáztak el RBG ben az OUTLAND-es GAMESENSE guildesek 2900-ról:P flawless victoryra:P:) szerencsére 0 pontot veszítettünk LOL