166745
  • [HUN]Crassus
    #153227
    hírtelen azt hittem fullos játék illetve az is ,de csak 30 napig :P
  • PiszkosFred
    #153226
    Nagyon sokan kaptak, nekem is reggel jott a level, mert jopar regi motoros guildtarsnak is. Mar orultem, hogy D3 beta inv jott, de csak ez volt.
  • [HUN]Crassus
    #153225
    baszki összehuztam:S na mind1
  • [HUN]Crassus
    #153224


    Robert,




    As a thank you for being a veteran World of Warcraft® subscriber, we're giving you a FREE copy of World of Warcraft to share with a friend.

    Simply have your friend follow the steps below to receive their free copy of the game:





    1.


    Create a Battle.net account at eu.battle.net





    2.


    After logging in, select "Account" from the top menu.





    3.


    Click the "Add a Game" button on the account management page.





    4.


    Enter the Game Key provided below.

  • Warden
    #153223
    A vanilla területen nemérdemes instázni, outlanden ill northenden pedig ugy hogy felveszed az instához való questeket, elötte pedíg a szűkséges előzmény questeket letudod.A mostani karakterem egy drooid igy tank-heal-dps is megvolt jelölve,így instant behívott ha jelentkeztem a dungeon finderbe.Természetesen megvan neki a dual talentje és a heirloomos itemek miatt a tank talent elég vegyesen volt rakva feral dps-el,abszolute jól működött.A healer talent az echte resto.A vanilla terület megváltozott jóval gyorsabbak a questek és szerintem jobbak is.A redridgei rambo pl a játék legötletesebb quest chainja lett.Nagyon érdemes kivenni az összes heirloomos itemet (amugy is megvolt a chest-shoulder-fegyverek-trinketek-gyűrűk mindegyike), igy most csak a 2 sityakot és 2 köpenyt kelett megvenni.
  • Fyrex
    #153222
    végig questeléssel fejlődtél? vagy mit ajánlassz?
  • Warden
    #153221
    A legfrissebb karakterem egy druid. Úgy lett vasárnaptól vasárnapig 83 as hogy pl szombaton abszolute nem loggoltam be.Igaz a létező összes heirloomos itemmel ami valószínű azért sokat számít, no meg az is hogy ez a 8. karakterem.Nyilván aki abszolute nem ismeri a questeket és a zónákat, valamint az első karakterét huzza az elpepecsel jópár dologgal de akkor sem két hónap a szintezés.
  • Gear
    #153220
    Mert leginkább hordó az a ládikó:)
  • Mester01
    #153219
    én nem kapok semilyen ládikát mindenap :S
  • PiszkosFred
    #153218
    Mert az a "kocsog" kodo abban a "kocsog" ladikaban van, amit minden nap az elso "kocsog" kill utan kapsz meg.
  • Zod
    #153217
    Jó lesz az 1,5-2 hónapnak is, ha játszik is.
  • Mester01
    #153216
    Fiúk az miert bvan hogy lemegyek erre a sörfesztiválos Bossra kiesik a köcsög Kodo de ÉN nem láttom hogy kiesett.... erre oda megy 1 csávó és elviszi :S
  • cikasz
    #153215
    Egyedül a shaman ami ér valamit a többi EPIC FAIL!
  • White QVAS
    #153214
    Ebben egyet kell hogy értsek.
  • UnknownAsshole
    #153213
    a paladin full gagyi szoknyában, ezt már a T11nél is elcseszték
  • antgecc
    #153212
    1. paladin, hibátlan
    2. rugó, reptile :D
    3. shaman, oké
    többi említésre sem méltó förtelem, a hunter pedig egyenesen röhejes.
  • Warden
    #153211
    Nemértelek.Miért jelent neked az gondot hogy egy ötfős insta milyen droppot dob?Aki raidel annak qrvára nem upgrade aki meg nem az meg ugyis kiszedte a két zul faxságból ami kelett neki.Altoknak teljesen jó az vagy az olyan casualoknak akik napi 1-2 órát játszanak teszem azt mint ahogy én is teszem ebben a csodás kiegben.Te amugy is pvpboy vagy mit számit neked hogy egy pve cucc hanyas item lvl-ü?A raiderek érdekesség kedvéért majd megnézik egyszer, kétszer az új kisinstákat és main karakterrel soha be nem teszik oda a lábukat.Jól ellesznek majd deathwingel 4-5-6 vagy mennyi fázison keresztűl és örvendenek vala neki, főleg heroic módban mert ott jó szopni minden este.

    nemtudom feltünt e hogy ez a csodás változás miszerint összevan vonva a 10 és a 25 fős raid hazavágta a raider guildek 70-80% át, magyar guild talán van 2-3 ami érdemben raidel is az össz eu szerveren.Mindenesetre ha neked nem is tünt fel azért a blizzardnak igen mivel szép lassan de fogynak az előfizetők hát kénytelen valamit adni ha már játékélményt nemigen tud.Mitöbb lesz még olyan lehetőség is a pug raideknek ami a normál erősség alatti lesz jó sok ilvl cuccal mert az kell a népnek.Ennyi erővel azon is háboroghatnál hogy milyen dolog volt a firelandsos felvezetésnél magas ilvl-ű "ingyen" köpeny, hisz bármely karakterrel szólózható a chain.jah az más kérdés hogy csak altoknak upgrade vagy még azoknak sem.

    A blizzard nem osztogat semmit, próbálja megtartani az előfizetőket de ennyi év után már azért nem oylan könnyű.
  • Dr DeViLKiNG
    #153210
    S11 Setek. Komolyan némelyiken annyira látszik, hogy hetekkel többet foglalkoztak vele...
    Egyszerűen felmegy a pumpa az emberben ilyenkor, és úgy nyakon tudná baszni őket...
  • Dr DeViLKiNG
    #153209
    Jó ez az új insta. Volt vagy 20 perc leírtani, és akkor mellé az ingyen 378 loot. :D
    De a blizzard mostmár nem fogja cataban csak úgy osztogatni az epicet. Meglesz az értékük, mint régen.
    Aha-aha nagy duma volt még release előtt..
  • Zsoltika 007
    #153208
    Nekem visa electron volt most meg mastercard. Otp-s. Soha semmi bajom nem volt még vele.
  • Noodlee
    #153207
    Amúgy sry, de nem kötekedni akartam, csak gond lehet, ha kér bankkártyát, max OTP-s kártyával tudok majd szolgálni, azt meg nem hiszem, hogy megeszi.
  • Noodlee
    #153206
    "Szükséged lesz még egy bankkártyára, vagy egy gamecardra..."

    "Vagy" van ott, és nem "és".
    Ezért gondoltam, hogy ha van gamecardom, akkor nem kell bankkártya :P
  • picket
    #153205
    "Mire van szükségem a regisztrációhoz (vagy trial upgrade-hez)? [...] Szükséged lesz még egy bankkártyára, vagy egy gamecardra..."
    Nem tudom hogyan lehetne egyértelműbb
  • Noodlee
    #153204
    Azt olvastam, onnan azt vettem le, hogy nem kell, de nem volt teljesen egyértelmű :P
  • antgecc
    #153203
    Kellett neked annyit dolgozni azzal a gyíkkal... :)
  • picket
    #153202
    Most mondjam azt, hogy 7 éve még ez volt a helyzet?
    Ha mégis kérne bankkártyaszámot, akkor beírod a családban valakiét, aztán cancel subscription. Amíg megy az első hónapod (direkt nem hívom ingyen hónapnak, mert megvetted az alapjátékkal együtt :P), addig nem vonnak a kártyáról, ha meg megnyomod a cancel subscriptiont, akkor következő esedékes időpontban sem (ami ugye az első hónap lejárta lenne). Egyébként van egy link a fejlécben a gyakran ismételt kérdésekre.
  • Noodlee
    #153201
    Ha jól vettem le az infót, és van gamecardom, akkor nem kell hozzá bankkártya szám ugye?
  • LeWyTy
    #153200
    nekem még vehetnél 2 hónapot olcsóé csak 3500
  • Noodlee
    #153199
    Megrendeltem a komplett szettet, 2 hónap + játékidővel, 21.5K volt.
  • jazzy
    #153198
    Skill még mindig olcsóbb mindnél :)
  • Noodlee
    #153197
    Nem reklámnak szántam, inkább segítségnek, hogy olcsóbban kijöhet a fizetés.
    Tőlem nincs túl messze a hely, szóval nekem nem kéne a kiszállítás.
  • picket
    #153196
    Gondolom ha személyesen veszed át, akkor az nincs, de ez akkor is reklámszagú, amúgy meg törlöm, hogy felvásároljam én magam.
  • antgecc
    #153195
    Nem igazán, mivel van mellé egy 990ft-os házhozszállítási díj is.
  • Noodlee
    #153194
    Itt egy olcsóbb megoldás :)
  • Noodlee
    #153193
    Jobban átnézve a termékeket már világos, hogy ki-kivel van. :)
    17K a komplett szet, 1 hónapos játékidővel.
  • antgecc
    #153192
    Érdeklődj az oldal üzemeltetőjénél.
  • White QVAS
    #153191
    30 napos játékidő csak az alapjátékhoz jár, az hogy csak a sima WoW-ot, vagy a Battlechestet veszed, az teljesen mindegy. A kiegészítőkhöz már nem adnak játékidőt.

    Igen, ez azt jelenti hogy ha megveszed a wowot, akkor kapsz 30 napot ingyen, tehát ezért nem kell külön fizetni feltöltést.
  • Noodlee
    #153190
    Valaki elmondaná, hogy mik is akarnak ezek lenni?

    Link

    Minden wow játékhoz van cd kulcs, ez rendben van, de a 30 napos játékidő nem világos.

    Teszem fel rendelek 2 terméket, ami mellett ott van, hogy 30 napos játékidővel, az akkor 2 hónap játékot jelent, hogy nem kell külön fizetnem feltöltést?

  • [HUN]Crassus
    #153189
    igen ofc,de mivel WoW azé gondoltam így viccesebb:P:)
  • antgecc
    #153188
    VV inkább, nem?