166745
  • Zod
    #153348
    Érdekes mennyire másképpen játszunk vagy nem tudom... Nekem még megközelítőleg sem volt soha annyi pénzem az 5 éves pályafutásom alatt, amennyi elég lett volna mindenre. Ha raideltem, ha nem, mindig el tudtam volna költeni az éppen aktuális pénzem tízszeresét is.
  • 1Darton1
    #153347
    Ilyet nem írt. Azt írta, hogy minden marad a régiben.
  • Dr DeViLKiNG
    #153346
    De azért a warr/rugoknak bepakoltak egy gyakorlatilag 15% dmg buffot.
  • lolSL
    #153345
    szerintem nem törődés hogy 1.5 évente 1x balanceolják a játékot aztán szedik a havidíjat és semmit nem adnak közben
  • 1Darton1
    #153344
    Ezzel nem sokat mondott, csak tipikus PR duma volt, hogy törődnek velünk.
  • lolSL
    #153343
    kék

    we feel like we have reached a point where too many changes can do as much damage as not enough changes.

    Class changes, especially in between expansions, and especially when hotfixed in between two patches, can be exhausting for many players. They don’t want to have to figure out if their rotation or gear strategies have changed overnight. They don’t want to have to devour all the latest theorycrafting and wonder if they’re supposed to respec every time they log in.

    too many changes, even with the noblest of goals, can be as unhealthy for the game as failing to make changes that are necessary.


    Our strategy will continue to be: make most changes in expansions, some changes with patches, and the occasional change via hotfix

    ..
  • LeWyTy
    #153342
    Csak félig off!
  • [HUN]Crassus
    #153341
    :)
  • [HUN]Crassus
    #153340
    az lehet ,de menjen már a picsába aki ilyen hack-et használ baszki:P
  • Dr DeViLKiNG
    #153339
    Ez is jó felállás
  • antgecc
    #153338
    wsg instant leave... elbaszott szar.
  • [HUN]Crassus
    #153337
    tegnap WSG-ben szép kis kiegyenlített meccs ment aztán egyszercsak 1-0 után az egyik druida "MEGTÁLTOSODOTT" először végigsprintelt a map-en a zászlóval majd fogta magát és lesátorozott a flag point-on....nem is volt semmi furcsa ezenkívűl:P bár ugye már ez is WTF volt....szóval mentünk és szépen 4-6 dps-el támadgattuk,de feltűnt,hogy bár healere az nincs,de olyan mintha egy fatönköt ütnék egy műanyag késsel:P szart se sértült....még 10-es debuffnál ami ugye +100%!!!! dmg taken neki sem kapott nagyokat én magam 2x mentem neki berserk buffal/recklessness-el, 3x mortal stackel armort kinullázva ,trinket procc+ork speckó landslide mindenlófasz 21k+ AP Tier2 fegyó és szinte meg sem mozdult a HP-ja....ilyen átlagosan 8-12!!! ezreket ütöttem....a legnagyobb hitem egy 27 ezres mortal volt ami barátok közt is lófasz,mert időközben még azt is megnézte valaki,hogy 3700 resilience-s kék+365/371-es gearben van a gyerek....15 percen keresztül nembírtuk megölni aztán lekapták a mi FC-ket...ő nem csítelt
    Bereportoltuk és este jött is a GM-től a levél,hogy köszönök a jelentést a gyereket banolták.....LOL
    Speedhack-et már láttam ,de ilyen DMG "kinullázó" szart még nem....elég érdekes volt....
  • Vincentcloud
    #153336
    Csak egyet tudok érteni az előttem szólókkal 10 85-ös kari mindnek epic fly és maxos prof de így s van 80k az accon, semmi értelme a pénznek.
  • PiszkosFred
    #153335
    Pontosan. Ha csak nem akarsz minden altnak egy choppert a segge ala, nincs ertelme tobb tizezres vagyonnak. Foleg akkor, ha raidelsz folyamatosan, hisz' elobb-utobb ugyis kiesik minden loszar ami kell, AHbol max flasket es kajat veszel (bar cauldronok ota flasket sem nagyon), nem boe szarokat. A gem, enchant es egyeb hulyeseget megoldod guilden belul, par ezer arany boven sok a mindennapi "eletre". Persze, raidek es guild nelkul draga minden, de ez mar csak igy megy irl is.
  • [HUN]Crassus
    #153334
    yepp!
  • Warden
    #153333
    Nincs jelentősége a játékban a pénznek.Teljesen mindegy hogy 5k vagy 500k gold van az accountodon.Igazából a gold csak az új játékosoknak számít vagy azoknak akik más realmon kezdenek karaktert.

    Játékidőt veszek belőle.... 3200-3500 ft egy havi előfizetés, gondolom 10k goldot adsz egy 2 hónapos feltöltő kártyáért számold ki majd hogy mennyi így egy gold.Bármi.... Mi bármi?Veszel a 7. altnak is ah ból 20k goldért akármibármit?

    a lich kingben volt az accountomon közel 120k gold ez arra volt elég hogy a caraclysmben felhuzzam a mainem és még 5 alt szakmáit ugy hogy ki nem tettem a lábam sw ből.Most kb 15-17k gold van az accountomon meg 8 db 85 ös karakter.Való igaz felesleges bármit is farmolni heti 2 ah zássalsimán szinten lehet tartani a gold mennyiséget.Így viszont hogy a goldnak szinte semmi szerepe a játékban, ezért fordulhat elő hogy 30-50k gold is lehet egy egy item, vagy egy fegyver enchant alapanyag ára 1k.

    summázva LeWy az a bármi tulajdonkép semmi.
  • LeWyTy
    #153332
    Például játékidőt... vagy proffozok... vagy bármi.
  • [HUN]Crassus
    #153331
    és mit veszel belőle?! 5 karimnak nincs összesen 5 ezer aranya mégis megvan minden nekik ami kell:P:)
  • LeWyTy
    #153330
    Tudni kell mire van igény, +találni jó farmot
    Én pl tudok lvl60as mobokból 30perc alatt 1000 goldot farmolni, csak lusta vagyok
  • [HUN]Crassus
    #153329
    mindenem 525.....hidd el szart se ér:P
  • Hugh Hefner
    #153328
    kihagytam a bc-t meg a wotlk-et, amikor visszajöttem cataclysmre még az is meglepett, hogy nem tudok már mindenkit stunlock alatt tartani, nem ártott olvasgatni ej-t : \
  • LeWyTy
    #153327
    ha van pénzed hogy beszerezz mindent AHból akkor kb.~1 nap alatt megvagy mindel
  • 1Darton1
    #153326
    Nem is, mert 1-2 óra.
  • Zod
    #153325
    Szerintem a gear a legkevesebb. 500 feletti blacksmith, alchemy, letaherworking, archeology stb. Ezeket nem két nap felhúzni.
  • [HUN]Crassus
    #153324
    sry no offense,de kb nem ér többet....nekem 5db 85-ös karim van ennél jóval jobb gearben /382+/ és azokat se tudnám többért eladni...
    ezek nagyon gyík geares karakterek....
  • Zod
    #153323
    Ezekben mind a te kezed munkája van és 14k cakkumpakk?? Én 200k-ért se adnám...
  • Zod
    #153321
    Amelyikkel készterméket gyártasz.
  • Mester01
    #153320
    és mit nevezel termelő szakmának?
  • Zod
    #153319
    Az a gond, hogy vagy gyűjtögetned kell, ezt nevezed te szopásnak, vagy AH-ban veszed a fejlesztéshez szükséges anyagok egy részét, azzal meg az a gond, hogy az árak ahhoz vannak szabva, hogy van 2-3 85-ös karid, akikkel könnyű a pénzszerzés. Ha nagyon lusta vagy, akkor amelyikkel sokat játszol, vedd fel a nyúzást és a bányászatot/herbát, és adj el mindent AH-ban méregdrágán, majd később 8-10k-ból állj neki termelőszakmát húzni úgy, hogy csak az AH és a postaláda között ingázol...
  • Mester01
    #153318
    tailoringot a spanom huzz és ő is mondja hogy szopás mert kurva sok minden kell :S enchanting is kicsikét nehéz nem?
  • Zod
    #153317
    Bármelyik gyűjtügető szakma (nyúzás, bányászat, herba) jó pénzt hoz, a termelőszakmák pedig mind körülményesek. ;)
    Ha ez a két karid van, akkor szerintem:
    - pap: tailoring, enchanting
    - warri: mining, blacksmithing
  • Mester01
    #153316
    Fiuk van egy pappom meg egy Warriorom milyen szakmát ajánlotok nekem? egy a lényeg hogy jó sok pénzt hozzon nekem de én annyit ne szopjak vele... :D
  • antgecc
    #153315
  • [HUN]Crassus
    #153314
    inkább töltöm rootban mint szenvedjek egy instában:D amúgy a t2 fegyóval akkorákat baszok oda,hogy reccsennek a médzsek rendesen:D
  • jazzy
    #153313
    Mondja ezt a warrior aki fél életét rootban töltötte :DD
  • [HUN]Crassus
    #153312
    ezért kajak semmi értelme a PVE-nek......órákat ültök a gép előtt,és nyomogattok egy előre megtervezett rotát....pffff PVE-->FAILED
  • antgecc
    #153311
    Neked ehhez elitistjerks kellett? :)
  • Hugh Hefner
    #153310
    rofl, epic : D

    egyébként elitistjerksen van fenn pve-s rotation, elvileg amúgy a dotokat fenn kell tartani rajta folyamatosan (nem a poisonból jövőket), magadon a slice and dicet, és folyamatosan envenom vagy evis
  • Vincentcloud
    #153309
    Nézőpont kérdése, full heirloom rugóval combaton többet is mint három.
  • Zod
    #153308
    Rugóval nem húzunk be 3 mobot, mert nem vagyunk warriorok...