166745
  • LeWyTy
    #153388
    De benne van a történetben... úgyhogy nem csak vicc... csak edíg nem esett szó róluk.

    AZ meg hogy nincs ötlet... az hülyeség. Rengeteg dolog nincs még tisztázva...

    És szerintem egy 5lvl es kiegnek megteszi ez is. utána meg jön majd egy nagy kieg mint a cata.
  • Casseus
    #153387
    arra kiváncsi leszek hogy ha ez "igaz" akkor hogy akarják megoldani. mindenki friendly és ugyanugy raidelhetsz hordásokkal mint allisokkal?!
  • ShaiHulud
    #153386
    majd meglatod az eu es usa statisztikakon is hogy igyvan, ofc azsiaban zuzni fog tovabb, mert ott erre vevok...
  • ShaiHulud
    #153385
    viszont sc2 kiegrol a video az odabasz, meg dio3 intro is. :)
  • Casseus
    #153384
    azt hiszem már mindenki tudja hogy szerinted ez szar és ez a wow vége.
  • LeWyTy
    #153383
    Amit én halottam a pandákról az az hogy nem tartoznak majd egyik frakcióhoz sem.
  • ShaiHulud
    #153382
    de ez nem valtozas...pandarian benne votl midnig is a warcraftban, de csak mint POEN, mint easteregg meg aprilis 1 hir. allitom neked aki kicsit is komolyan vette warcraftot nem vette a pandakat komolyan...
  • ShaiHulud
    #153381
    cataclysm bejeltentes utan allt a szor a hatamon annyira felpezsditet, rohadtjo volt az az otlet meg az egesz, hogy amit eddig ismertunk 5 even at megvaltozik. nekem az nagyon bejott. de ez a pandas SZAR ez a wow vege.
  • Casseus
    #153380
    mehet bannerba :D
  • ShaiHulud
    #153379
    en nem tudtam, emerald dreamet gondoltam. nem kovettem wowot olyan szorosan februar ota. pandakat sose gondoltam komolynak warcraft vilagaban, midnig csak poen karik voltak. ez hogy most beleraktak azt jelzi sajnos hogy mar nincs otlet...kifujt a wow.
  • Tatyla
    #153378
  • Casseus
    #153377
    Mindenesetre ha akkor még játszanék akkor valószinüleg reroll pandára és mennék BG-zni. Egy pandát úgy se bántana senki.
  • nr1ranger
    #153376
    Részemről furcsállom a pandás kieget, ezzel a frakciók közti háborús koncepcióval, mert PvE részről nem látok benne epicnesst, talán ha az új raidekről többet tudunk.
  • LeWyTy
    #153375
    Az én véleményem az hogy aki fél a változástól az ne is játszon a wowal mer már rég unja... és ez a bizonyíték rá.

    Csak az szomorú hogy a régi jó skilles játékosok helyére jönnek a 10 éves idióták.. és még a játék is lealacsonyodik azoknak a szintjére
  • LeWyTy
    #153374
    Na az elmúlt 10 hsz csak szarozza a pandát...

    Azé megkérdezném hányan játszanak még a wowwal akik abba akarták hagyni mer új lett azerot a cataval???????

    Először azt sem tudta senki sem feldolgozni. de még sem csökkent jelentősen a játékososk száma.

    ENYI
  • Tatyla
    #153373
    halleluja nem kell rettegnem a visszaeséstől örökre elbúcsúzhatok így a wowtól és nem kell attól félnem hogy megint sorban fogok állni éjfélkor a CE példányomért.
  • Dr DeViLKiNG
    #153372
    Most mindenki úgy csinál, mintha nem tudta volna, hogy ez lesz a következő kieg hónapok óta.
  • Casseus
    #153371
    Én is szívesebben töltöm mással az időm. Napi 5percre szoktam még belogolni. Egyébként nem teljesen mind1 hogy pandák vagy sárkányok? Végre valami "más", ami valójában most is ugyanaz. Lvlcapnövelés, talentváltozások, néha uj class, race, raid, itemek. Ördögi kör :) Akik most is élvezik a játékot azok ezek után még jobban fogják, akik meg kiégtek azok talán megnézik de ugyanugy megunják.
  • [HUN]Crassus
    #153370
    azért a tömegeket jól megvezették ezzel a fizesd a WOW-ot nekünk még 1 évig szarsággal:D
  • [HUN]Crassus
    #153369
    jaja ugyanez,de starcraft nélkül:D amúgy menjenek a picsába,hogy nem lettek kész DIO3-al a 15 éves évforduló végére!:S
  • ShaiHulud
    #153368
    ez az elso kieg amitol nem jon ram megint hogy wowozni kene...ez sokat elarul, feltem hogy majd megint raizgulok es muszaj lesz elofizetni, de ez nem jott ossze nekik halisten, felek(blizz helyett is) nem vagyok egyedul
  • ShaiHulud
    #153367
    monk is egy fosszar wowba...


    mindegy lesz bf3, dio3, sc2 kieg, ha meg nagyon mmo kene akkor eve vagy sw:tor...
  • Casseus
    #153366
    Szerintem nem lőttek mellé. Ázsiában még népszerűbb lesz a játék. Minket meg megetetnek az uj class-al. Mindenki jól jár :)
  • Carbonka
    #153365
    PANDA@LOL. WOW IS DEAD.
  • [HUN]Crassus
    #153364
    dehogy! a majom ázsiaiakat ezzel megvették kilóra....
  • [SiX] Boci
    #153363
    Ha ezzel akarják visszacsábítani a játékosokat, akkor iszonyat öngólt lőttek szvsz...
  • ShaiHulud
    #153362
    es megis pandaria
    hat ez hanyinger, ezzel nagyon mellelottek...wow is dead...
  • Casseus
    #153361
    monk :O
  • picket
    #153360
    Höhö, "klikkre nő", höhö. Klikkeltem, hol a nő?!
  • ShaiHulud
    #153359
    jo az faszsag
  • LeWyTy
    #153358
    http://www.wow-hungary.com/node/18115
  • ShaiHulud
    #153357
    hat en emerald dreamre tippelek de feloran belul kiderul (bar a panda az tutifix nem lesz:D)
  • LeWyTy
    #153356
    Mists of Pandaria?
  • ShaiHulud
    #153355
    na mindja uj wow kieg bejelntes.
  • mezarius
    #153354
    kösz mindenkinek a választ csak még azt kifelejtettem hogy WoTLK-zok nem tudom ez mennyiben változtat.
  • picket
    #153353
    Itt megtalálod, hogy mit kell raid előtt összeszedned.
  • Zod
    #153352
    Nálam csak a ranged Taunt és a def stance Charge verte ki a biztosítékot, annyira, hogy négy hónapig nem is játszottam a warrimmal. :-)
  • LeWyTy
    #153351
    Van dungeon finder. I gomb. azzal kereshetsz 5fős instát magadnak.
    (ez kicsi szinten elég hatékony a fejlődéshez és jóféle itemeket is ad)

    Ha eléred a 85öt akkor Dungeon finderrel normál aztán HC 5 fősökbből
    kiszedsz magadnak egy alap set-et.
    aztán justice pontér tudsz venni itemeked magadnak.

    Utána ha már elég jó a cuccod mehetsz raidekre is.

    Nagy vonalakban ennyi.
  • mezarius
    #153350
    Sziasztok.
    Kezdő wow-os vagyok még csak egy lvl 61-es belf rugóm van.
    Na most szeretnék kérni egy kis felvilágosítást hogy hogy vannak ezek a set-ek.
    Hallottam ilyenekről hogy tier set meg dungeon set meg hogy pvp set-ek de engem nem érdekel a pvp.
    Szóval valaki le tudná írni vázlatosan hogy melyik hol esik és milyen szinten?
    Az a lényeg hogy nekem instákba kell meg majd hogy RAID-en jó legyek mert ugye már írtam PVP engem nem izgat.
    Köszi!
  • Hugh Hefner
    #153349
    na ez rohadtul így van... tudom és megértem hogy miért nem tetszik nektek a casualosodása a játéknak, de én pl az abszolút casual kategóriába tartozom, és a kisfaszom is ki van azzal, hogy akárhányszor belogolok (jó, 1-1 hónapokra, esetleg 2-re fizetek elő), állandóan újra kell tanulnom mindent, mindent végig kell olvasnom, végig kell túrnom a fórumokat újra... jogos azért valamennyire...