166745
  • koocos
    #153468
    "Ha nem tetszik, el lehet menni..."

    Szerinted neked jobban fog attól tetszeni a következő kieg, hogy itt fikázod? Szerinted nekem ettől kevésbé fog tetszeni?

    Egy dolog, hogy a fórum lényege a véleménynyilvánítás, de muszáj még 5 oldalon téged hallgatni, hogy mennyire szar lesz valami, amiből láttál 5 perc videót, meg olvastál egy oldalt? Le lehet mondani az előfizetést... nincs megtiltva
  • ShaiHulud
    #153467
    amikro cataclysmet bejelentettek, felallt a szor a hatamon annyira jo volt. az otlet hogy szetcsapjak a regi mapokat hogy megvaltozik a wow kepe 5 ev utan, szerintem nagyon jo volt. tovabba ismet vissza a warcraft gyokerekhez loreban, deathwing. na meg az worgen amit nagyon vartam orultem hogy igaz lett es tenyleg jatszhato faj lett:)

    ehhez kepest most epitenek egy kieget egy fajra ami csak egy aprilisi bolondok napjanak koszonheti hogy egyaltlaan szerepelhetett eddig a warcraft vilagaban. koze nincs a core warcraft lorehoz. (az hogy utolag metzen beleszotte tobbe-kevesbe az gyenge)

    annyira latszik keleti piac fele nyitnak: panda, azsiai theme, pokemon tamagochi szar.

    az meg hogy neked ennyi a wow, hogy 1 napig latod az uj mapokat aztan meg ott ulsz a varosban es varod a queuekat, azt inkabb nem is kommentalom.
  • Dr DeViLKiNG
    #153466
    Ugyan olyan dolgokat kapunk, mint eddig.
    Cataclysmben mi volt ilyen húde nagy feature, amit eddig nem láttunk? A low lvl questek újragyártása? Vagy a területet változtató phasing? Vagy a 2 új nagyszerű faj? Vagy a guild perkek, amik miatt mostmár csak ghost runolni sem kell, vagy odaballagni az instához, ezzel gyakorlatilag kinyírva mindenféle kapcsolatot a világgal.
    Semmi játékmenetet érintő újdonság.

    Nekem tetszik a pokemonosdi, meg az új class ötlete. A talent rendszer diablósítása is jó ötlet. Azt meg hogy milyen kinézetű helyen fogok egy napig questelni a kiegészítőben, nagyon magasról leszarom.

    Igazából csak ez a challenge mód nem érdekel.
  • ShaiHulud
    #153465
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=PYlUNHVHvIY#t=184s

    szoveget kell figyelni... neki is az a velemenye ami nekem, meg gyanitom rengeteg mas embernek is.

  • ShaiHulud
    #153464
    az se volt jo, de bakker az csak egy minimalis resze votl annak a kiegnek, a tobbi marhajo volt. na meg ne felejtsuk az volt az elso kieg. illidan, outland, uj talentek, uj fajok, flying mounts, uj szakma, arena stb ezek mind varosak voltak.

    nevezd meg azt a feautert amit annyira lehet varni most az uj kiegben?
  • Dr DeViLKiNG
    #153463
    Hát igen, blizzardnál valamelyik nagy fejes játszhat magel, mert kibaszottul elszállnak vele már megint. Castolás mozgás közben, meg minden mage kap mégegy cct. Enyhén vicc már ez.

  • Dr DeViLKiNG
    #153462
    Igen, a dimenzióutazó űrhajós faszság jobban beleillik a wowba.
  • ShaiHulud
    #153461
    arrol nem is beszelve, hogy neztem a talent panelt tegnap es a mar eddig is szanalmas cc hegyek melle olyanok lesznek, hogy aoe deathgrip, aoe root, aoe disorient, monk racialja 3 seces sleep, dupla polymorph, es tarsaik. bar ezek meg sokat valtozhatnak, de eddig ez az info is remiszto.
  • ShaiHulud
    #153460
    ne zavarjon hogy eloszor a warcraft 3 aprilis elsejei okrosegenek indult az egesz

    itt jelentek meg eloszor: http://classic.battle.net/war3/pandaren/ ezutan tettek be egy panderan herot par mapra a warcraft 3 kiegben.

    de ha a pandaket figyelmen kivul hagyjuk (amit nem lehet :D) akkor is 90%-a a bejelentett ujdonsagoknak bena. pet combat, scenariok, monk, azsiai temaju mapok (ha ilyet akarnek, akkor van erre rengeteg ingyenes hulladek mmo), talent system ujboli szetbombazasa (bar teny a mostani se jo).

    ami tetszik az a kihivasosdis dungonrunozas, bar ez meg magaban nem account aktivalo ereju dolog. illetve meg jonak hangzott a felvezetesnel hogy ujra a horda es ally kozti haboru lesz a kozpont es nem egy kozos nagy ellenseg.


    mondom engem eddig midnig feltuzeltek a kiegek bejelentesenel, midnig tele volt olyannal amit vartam nagyon, arthas, worgen, deathknight, outland, northrend, megujulo azeroth stb, de ez a kieg most olyan erzes mintha egy rossz alom lenne.
  • Dr DeViLKiNG
    #153459
    Megnézem mennyi idő múlva fognak vissza szivárogni az sw playerek, amikor rájönnek hogy bizony az nagyon messze van még a wowtól is endgameileg.
  • Akronomus #153458
    Mindenki szenved hogy ez kung-fu panda koppintás, álljunk már meg, a pandarenek már hamarabb ki voltak találva /lásd warcraft 2/ mint az a gyerekfilm. Szerintem pedig rohadt hangulatos lesz ez a keleti stílus 1000 tonna jég és 1000 liter láva után.
  • ShaiHulud
    #153457
    szerintem ez kozel sem olyan.
  • [HUN]Crassus
    #153456
    én a decembert már nem fizetem be:P
  • Dr DeViLKiNG
    #153455
    Ez csak a szokásos hőbörgés, ugynúgy mint a draenei/worgen/goblinnál is volt. Majd mindenki abbahagyja, és arra koncentrál ami számítani fog.
  • koocos
    #153454
    Egy nagydarab mackó, aki sört vedel és verekedni akar?

    Mellesleg: nem elég, hogy a panda ázsiai, de még fekete és fehér is egyszerre?
  • Fpocok
    #153453
    Én három évig toltam. Kiszálttam, mikor elindult a lejtőn.
    Ezzel a pandás dologgal... nc.

    Tatyi: Az meg kicsoda?
  • Tatyla
    #153452
    ez így nemér Shifu mestert akarom
  • Fenrir
    #153451
    BF3, SW:ToR, Max Payne 3, Mass Effect 3...2013-ig ne is zavarjanak, ennyi nekem elég.
  • flashpointer
    #153450
    pandák? kungfu? az úr viccel
  • [SiX] Boci
    #153449
    Én is azt vártam, hogy a bemutató után bejelentik, hogy csak vicceltek, de nem. Pandák, meg pokemon féle pet harcok, vicc.
  • shaddam
    #153448
    Hivatalosan is halott a wow meg a pc.Ezt úgy mondom hogy 4 évig fizettem becsületesen érte.
  • Sandy
    #153447
    Még nagyobb vicc lesz mint eddig :)
  • ShaiHulud
    #153446
    ja :\
  • Fpocok
    #153445
    Srácok. Ez a pandás kieg, amiről most van videó ez igazi?

  • Sandy
    #153444
    Sziasztok, már lassan fél éve abbahagytam wowot és kezd újra visszahúzni a szívem.
    Szeretném kérdezni hogy változtattak e valamit a grafikán fél éve vagy minden maradt a régiben ?
  • ShaiHulud
    #153443
    Samwise recalled the process to the creation of the Pandaren April Fool's page: "But so we put that up in there and everyone was like “Oh my God! A PANDA RACE? That’s kind of cool!” And I’m like “Are you kidding me, really? You want to see pandas in Warcraft III or whatever?”" Soon, they were included in the Warcraft III expansion and Chris Metzen began to write them into the game lore. Due to this popularity, pandaren were rumored to be the new playable Alliance race to be introduced in the Burning Crusade expansion.
  • Davidus
    #153442
    WC3 kiegben volt panda hero
  • Dr DeViLKiNG
    #153441
    Akinek ingyen stream kéne "jó" minőségben.
  • Dr DeViLKiNG
    #153440
    Kurvanagy ez a pokemon battle :D
  • LeWyTy
    #153439
    De már nem az
  • antgecc
    #153438
    Hát én sem a warcraft történelemben nem olvastam róla, se egy mobot nem láttam még és ráadásul ez a kungfupanda majmolás, egy az egyben film copy, egyszerűen röhejes.
  • lolSL
    #153437
    viccből voltak benne
  • [HUN]Crassus
    #153436
  • cikasz
    #153435
    WC3 óta benne vannak a pandák a wow világában így nem nonszensz....
  • antgecc
    #153434
    Ez a pandás baromság csak valami vicc lehet... bár nincs április 1, szal nem értem... Nonszensz.
  • [HUN]Crassus
    #153433
    én már BF3 lázban égek:D
  • ShaiHulud
    #153432
    en valahol megnyugodtam hogy nem lesz megint wowlazam:D total nem erdekel az uj dolgok 90%-a :D
  • nr1ranger
    #153431
    Szerintem meg marha jó ötletek vannak benne, kezdeti ez meg wtf ábrázatom után kezd megtetszeni
  • Casseus
    #153430
    ez a petes rész engem is hidegen hagy.
  • [SiX] Boci
    #153429
    Na de legalább lehet a peteket harcoltatni csoportosan... LOL. Hát ezt kinyírták szvsz.