166745
  • Prody
    #153508
    én imádom az ázsiai csajokat szóval musthave bye.
  • Laza
    #153507
    Egyébként Én szeretem a keleti kultúrát ... a zenéket nagyon eltalálták, megint Isteniek lettek. A designerek nagyon figyeltek arra, hogy ez a világ a díszes, rengeteg apró részletet tartalmazó. Az insta videók tetszenek, és hangulatban is ott vannak. Remélhetőleg a darkos vonalat valamilyen szinten belecsempészik. A keleti kultúra is tartogat magában iszonyat mennyiségű megvalósítható tartalmat, úgyhogy nem félek, hogy nem használják ki :)
  • Laza
    #153506
    Lassan lehet megint lecserélni a bannert erről a darkosról valami 'cukira' :)
  • Hugh Hefner
    #153505
    oh, akkor nem olvastam el rendesen a forrást, azt hittem azok tuti h jönnek : \
  • ShaiHulud
    #153504
    mert az egyaltalanmem biztos hogy lesz, aztmondtak lesz uj bg de meg nem tiszta mi, es felvetettek 3 otletet hogy mi lehet majd, speciel a dotasrol egy szot sem szoltak a reszletezesnel:D
  • koocos
    #153503
    DotA BG? NEED
  • Hugh Hefner
    #153502
    a pet rendszer se tetszik. ahelyett hogy azzal foglalkoznának, hogy értelmes új tartalmat rakjanak be, területeket, új bg-ket, új fegyvereket, akármit, beleraknak egy komplett játékot a wowba, amit el lehet adni végülis új dologként, csak nem érdemes. beleraktak átalakítva egy népszerű minijáték típust, mi lesz a következő, farmot locsolgathatok?

    viszont ami nagyon tetszik az új bg. lesz dota-s bg, ez úgy látszik nem sok embert mozgatott meg rajtam kívül itt : )
  • Hugh Hefner
    #153501
    hááát...

    tökre vártam az új classt, és a monk lett volna a tippem, de nincs auto attack? nem mintha amúgy használnád, de akkor most folyamatosan zongoráznom kell a billentyűn? a sima energiagyűjtő ütésekhez is? vagy mielőtt üthetek gurulnom kell 3 kört az ellenfél előtt? nem tiszta...

    az ázsiai pandás világ meg sztem nettó faszság, mármint aranyos, de a nagy páncélokban rohangáló lávában tapicskoló hősök, akik a világot mentik meg egy nagy sárkány pusztításától után erős...
  • Dr DeViLKiNG
    #153500
    Street fighter nyúlás. :D
  • antgecc
    #153499
  • csokicsiga #153498
    Ez megy mindig,nem tagadom énis ezt csinálom néha, DE , ha nemlett volna új faj, egyéb hülyeségek, akkor azért rinyálna a sok kisfaszú zsirosbödön, hogy "háát nemááá,nemlessz semmi újdonság a kiegben,wow dead" erröl beszélek, mindenkinek jár a szája feleslegesen, egyébként nagy ötlet, mert nagyon jól néz ki ez az egész.
    A másik egy ingyenes nyomorult csíkszemü mmotol messze van ez a kieg, ne hasonlitsuk már össze minden fosadékkal.
  • Caliph
    #153497
    az a pörgőrúgás tiszára warri bladestorm...
  • koocos
    #153496
    Skill még él? Mert a weboldal nagyon nem akar menni
  • koocos
    #153495
    Damuznám
  • kakaoskalacs
    #153494
  • kakaoskalacs
    #153493
    ejjha
  • cikasz
    #153492
    blokkolnám
  • ShaiHulud
    #153491
    azaz :D <3
  • lolSL
    #153490
  • lolSL
    #153489
  • ShaiHulud
    #153488
    huu costume contesten volt egy noi tyrael, de nagyon jol nezett ki a csaj.
  • brasco84
    #153487
    " pet combat system. A peteknek ezentúl lesz szintje és lehet velük fejlődni, kapnak képességeket és lehet velük pve és pvp harcokat vívni mások idomított petjei vagy a vadonban kószáló petek ellen." sooo exciting
  • ShaiHulud
    #153486
    ba jonnykatol lopva masik forumbol:

    "Pandarens are not new, I'll give you that. But an expansion based on them? Really?

    There isn't anything else that would be worthy of an expanion? Like... FINALLY finding out what happened to Turalyon & Alleria Windrunner (two of the original Alliance expedition that disappeared after entering the dark portal)? The Twisting- fucking -Nether? Finding out the true fate of Kil'Jaeden (he was banished, not destroyed)? Finding out whatever the hell they spent all of Silverpine Forest in Cata alluding to with Sylvanas (they made her out to be teetering on the edge of sanity, or on the edge of becoming another Lich King)? Or like liverebel said, they could've finally done something on the Emerald Dream. That's just been sitting in the think tank since vanilla.

    Instead of elaborating on ALL those plot points, they choose Pandas. PANDAS. A fucking joke race from 2003.

    If I needed any proof Blizzard (not that I had much faith to begin with) doesn't give a shit about story quality anymore, I have the proof now.

    Blizz had one of the richest lore resources of an ip you could ever hope to find once upon a time - and since TBC they've just shit all over it."
  • drop
    #153485
    most horda ali is indithat pandát majd pvp része mi lesz strit fighter
    elötem van a részeges karatemester panda alakba
  • ShaiHulud
    #153484
    az lenne igen, ha hater lennek, de mondom ertsd mar meg, hogy az eddigi kiegeket IMADTAM, feltuzeltek, uj kakaot adtak hogy igen wow az igazi... kurvara nem vagyok hater.
  • ShaiHulud
    #153483
    hat ezaz, hogy van meg hova lepni? lehetne visszaterni a burning crusadehez hisz meg csomo befejezetlen ugy, boss van meg ott, kiljaden, sargeras stb, aztan ott van az emerald dream es a kovetkezo old god. szal ezek olyan ismetles szaguak, de warcraft loreba ezek vannak. vagy lehetne valami otletes uj dolgot bevezetni, amiben metzennek kene alkotnia. erre bejon a panda mitn valos, komoly faj, egy april's fool jokebol.

    tehat igazabol mar nagyon olyan dolog fele nem lehet menni ami ne lenne "mar volt" dolog, mert az a lore amit a warcraft 1-2-3 lerakott az kezd megszunni azzal hogy sorban legyoztuk az archenemyket. illetve ismetles feeling lenne az egesz. (meg egy demon? meg egy old god?)

    es ott jon be az hogy nicns otlet mar, ha ezek mellett egy joke racere epitenek egy egesz kieget.



    mondom az, amit felvezetett hogy az ally es horda kozti haboru a kozpont az jol hangzik. csak abbol egy darab reszlet nem derult ki, hogy vajon mire is gondolt. valami varian wrynn vs hellscream haboru jo lett volna, de a pandak nelkul.
  • jazzy
    #153482
    Nem mondom, hogy nekem tetszik, de kb SEMMIT nem láttál még belőle és ez igenis haters gonna hate hozzáállás.
  • Bhalage
    #153481
    en sem veszem meg ahogy a cata-t sem vettem, wow iz dead
  • ShaiHulud
    #153480
    ez mar ott megdol, hogy en nem veszem meg:)
  • cikasz
    #153479
    Akkor szerinted merre lenne a megfelelő lépés? Mert fejleszteni KELL!
  • Dr DeViLKiNG
    #153478
    Gameovertől nagyon, de nagyon messze van ez még. Sok sírásnak is ugyanaz lesz a vége. Úgyis megveszi mindenki, hogy aztán majd jól megmondja, hogy ő ezt jól megmondta már most.
  • ShaiHulud
    #153477
    nem mindegy, mert igy most barmennyire is jo lenne megint jatszani, nincs ebben a kiegben semmi ami miatt erdemes lenne megujitani az accot :( pedig en aztan nem vagyok hater (haters gona hate), mert az eddigi kiegekert mindig rajongtam.
  • Tatyla
    #153476
    ja és megvan a főszponzor:

  • Tatyla
    #153475
  • [HUN]Crassus
    #153474
    amúgy nagyon keményfejü vagy ha nem érted meg azt amit maga a Blizzard vezetés is megértett...a WOW-nak GAMEOVER......ázsián akarnak még behúzni néhány dollárt ezzel a kieggel,de utánna KÉSZ,FINISH,KAMPEC.....ismerd el nem vagy te hülyegyerek.....
  • cikasz
    #153473
    Nem mind1 neked hova nyitnak? Pénz beszél kutya ugat, a keleti piac pedig iszonyat nagy!
    Ugyanúgy megmaradnak az eddigi classok és kész. Kapsz új instákat stb.. Ha az új faj nem tetszik nem inditasz és passz.
  • [HUN]Crassus
    #153472
    hát igen,megmondja a tutit...jól dönött....
  • [HUN]Crassus
    #153471
    nekem a WOW endgame is annyit jelent,hogy semennyit:P úgyhogy azzal a résszel nem lesz baj:D
  • ShaiHulud
    #153470
    azzal nicns baj hogy szep, csak nem illik SZAMOMRA a warcraft vilagaba mindez.

    nem eleg darkos!!
  • Dr DeViLKiNG
    #153469
    Eszméletlen jó a színvilága szerintem.




    Nameg az a nyúl haláli :D