166745
  • Vincentcloud
    #153550
    Ennyi erővel az égből pottyant drenai-ok se illettek bele mert, ez egy fantasy mmo mit keresnek benne űrhajóval?
  • picket
    #153549
    A kérdés csak az, hogy ki az a nép...
  • shaddam
    #153548
    Ja de előtte aq-ban is voltak sakálfejűek meg skarabeuszok
  • Laza
    #153547
    Uldum?
  • Laza
    #153546
    Így van, eddig mindig azt kapta a nép, ami a szájízének megfelelő volt, nem igazán lőttek még mellé ... most sem fognak :)
  • shaddam
    #153545
    AQ?
  • Laza
    #153544
    Jaj, miért, a legutóbbi kiegben lévő egyiptomi mitológiából származó karakterek és helyszínek beleillettek? Ennyi erővel azok sem.
  • tigeroo
    #153543
    ez engem is érdekelne.
  • koocos
    #153542
    Skill leállt, ezért feldobom itt a kérdést: akik GC-t használnak, hol veszitek? Hol a legolcsóbb?
  • Herkulles
    #153541
    Meg kell venned. Sajnos már fogyóban vannak a főbossok, ezért kellett a Pandaren, meg a petrendszer.

    Mert tolódik a program kínai irányba, az európaiak kezdik unni, bár sok kocka akinek full epic dobozosa játéka van a polcon, mégse szarhatja le.. azt kell mondaniniuk, hogy hú de jó lesz. :)
  • tigeroo
    #153540
    jaj hagyjuk már, ugyan azt csinálja az egyik tábor mint a "nem elég darkos D3" fintorgást anno az első screenshotok alapján...

    biztos vagyok benne hogy a blizzard kitalál egy olyan lore-tapaszt ami széles rétegek elvárásait fogja lefedni.
  • Hugh Hefner
    #153539


    válassz, itt vannak a kiegészítő patcheiben elsütendő poénok, shrek insta, speciális zsiráf mount, pingvines minijáték, a következő kiegészítő meg lehet vámpíros, és akkor tényleg fejbelövöm magam
  • tigeroo
    #153538
    amúgy meg simán lehet darkos a kiegészítő, jön valami 5.2 patch amiben pandariát lerombolja xy gonosz a capital + starting zone kivételével és bosszút akarnak majd állni, vagy tudomisén. bízom a blizzardban. (legalábbis tuti ki fogom próbálni hogy mit nyújt,bár a cataclysm már 1 ideje szünetelve van nálam)
  • Zenszkij
    #153537
    Ez a WoW kiegészítő nem ígérkezik olyan ütősnek. Érezhető, hogy a Diablo III-on van most a hangsúly. Sokak át fognak menni oda, persze ezzel nem a WoWot akarom lehordani, mert kultikus, epikus, általam is nagyon szeretett játék....volt. És itt a volt-on van a hangsúly.
  • tigeroo
    #153536
    a 3 havonta 7ingyen nap frozen accountoknak van még? nem nagyon kaptam emailt mostanában a blizztől, júl 11-én jártam le szal küldhetnék :D
  • lolSL
    #153535
    ez már csak így megy
    februárban meg minden swtoros diablozni fog :)
  • ShaiHulud
    #153534
    vicces toled, aki elvileg otthagyta es lehordta mindennek a wowot mar a riftert :D
  • shaddam
    #153533
    Miért?Lehetetlen hogy valakinek nem jön be az a szar amivé a blizzard teszi/tette a wowot?
  • Dr DeViLKiNG
    #153532
    Jaj már ezt a sok mártírkodást.
  • LeWyTy
    #153531
    így van ha kijön a SW és gw2 akk a wow kuka
  • antgecc
    #153530
    Több kieget nem veszünk... :)
  • shaddam
    #153529
    Várd meg a kieget utána meg rakd a billentyűre a macskát.
  • antgecc
    #153528
    vki tudna ajánlani egy jóféle cement pvp talentezést?
  • LeWyTy
    #153527
    Bannerba!!!!!
  • Zenszkij
    #153526
    Mists of Pandaria....kötelező darab :D:D
  • Shortstop
    #153525
    Ááá! Ez csak valami poén lehet. Panda meg pet battle system. Kifogytak az ötletből ennyire a srácok?
    Ezt is meg kell venni majd 10.000-ért?
  • Hugh Hefner
    #153524
    egy panda hogy lehet nem allys? bocsait nevelgető szőrmók panda vállvetve harcol a rothadó élőhalott rugóval és warlockkal? oO
  • lolSL
    #153523


    ez szerintem nem cuki panda hanem badass panda
    nem kell alli gecinek lenni és csak a vért kell kívánni és jó karakter lesz :D
  • Hugh Hefner
    #153522
    szar is

    de azért a farkas/macska ember és a cukkermukkerprüntyőkepanda/nyuszika között van különbség
  • Fpocok
    #153520
    Ez egy fantasy. Van egy univerzuma. A gnómok törpök beleillenek. A pandák nem.
  • koocos
    #153519
    Megöltem, amit a legjobban szerettem... egy édi, puha, gonosz kis pandát
  • Fpocok
    #153517
    1. Kieg: Megnyílik a portál és démonok fenyegetik a létünket. Illidan és Kelthas...
    2. Kieg: Arthas visszatér és még erősebb mint volt. A két oldal összefog, hogy epikus küzdelemben leverje.
    3. Kieg: Az egész világ megváltozik, régi területek átalakulnak, itt a teljes kataklizma.
    4. Kieg: Pokemon és Jajj nézd azokat az aranyos pandákat, olyan édibédik... olyan kis cukimukik.
  • LeWyTy
    #153516
    Jön az age of wulin és ebbe is be kelett már tenni valami hasonló harcstílust.
  • Braikingboss
    #153515
  • Zenszkij
    #153514
    Ez nem vicc. LOOOOOOOOOOOL Mists of Pandaria, harcba szállhatunk az értékes bambusz rügyekért...kééééééééész! Vagy főzhetünk gumibogyószörpöt. Részemről bevégeztetett.
  • Fpocok
    #153513
    Ez biztos csak egy vicc. Nem lehet más...
  • LeWyTy
    #153512
    Hát a béke földjén nem is számítasz másra.
  • Hugh Hefner
    #153511


    nyuszikákat lehet majd ölni a gyorsmozgású tauren monkkal az új kiegben, az epikus sárkányok ideje lejárt...
  • Prody
    #153510
    Te tervezgeted nekem az esti programomat?
  • lolSL
    #153509