166745
  • [HUN]Crassus
    #153590
    hát ha elfut egy DK elől egy pala akkor valami elvan baszva Dk oldalon:D:P
  • Dr DeViLKiNG
    #153589
    Taníts meg játszani pls, mert nem tudok.
  • [HUN]Crassus
    #153588
    akkor valamit elbaszol....a rántást a freedomra kell tartogatni mivel úgyis konstans lassú mozgás van az AOE lassítás miatt,ha így teszel sehova sem fut el a pala....fokozatosan kell leölni és a bürst-öt a rántás utánra kell tartogatni full hp-n rábaszni minden CD-t baromság...
  • antgecc
    #153587
  • Dr DeViLKiNG
    #153586
    Ha egy dk egyedül megöl úgy, hogy csak necroticot spammol, akkor ahhoz nincs hozzáfűzni valóm. :D
    Egy jobb palát megkarcolni sem tudok. Pet stun 5 sec, aztán még kap egy 5-7 seces silencet. Én felstackelem a kb 60 ezres absorbot (elnyomva az összes cdm), pala kijön silencből, és vagy egy gcd után már nincs rajta a necrotic, vagy fogja és az extra futásával simán elszalad, és leesik róla a debuff.
    Ezzel szemben egy mage deep alatt semmi skill nélkül gyakorlatilag megöl (ha nem akkor meg kapsz egy blanket cs-t, és pápá).
    Legendarys emberekről inkább nem is beszélek.

    Persze ez csak 1v1, ami "nem számít". 3v3ban ennél jobb, és gyorsabban is döglesz meg. :D
  • Zenszkij
    #153585
    A blood dk-ról arénában már ne is beszéljünk :D.
  • [HUN]Crassus
    #153584
    "Egy deep alatt ugyan levette 70% hpját, de utána a pala egy healel fullra húzta magát" tudni kell hazsnáli a CS-t.....ne a hülyéket hozzátok példának....

    egy ügyes Dk 30-40 sec alatt ledarál,mert absorbolja a healjeim 80%-át....
  • ShaiHulud
    #153583
    mar nem aktiv az accountom marcius ota, ahogy eddig mar sokszor mentem tobb honapos szunetre. De eddig minden kiegnel vissza kellett jonnom, mert annyira ragerjedtem, mindig votl valami ami miatt omgeztmuszaj erzes volt.

    pl bc-ben eleve az hogy elso kieg, warcraft 1-3 loreos helyszinek, karazhan, magtheridon, ilidan, darkportal. pala + shaman jatszhato lett mindket oldalon, arena. egyszeruen muszaj volt.

    warcraft 3-ban kedvenc karakterem arthas volt, mi se kell tobb masodik kieg lich king+norhtrend mar magaban ez a ketto miatt muszaj volt ujra befizetni. aztan ott volt az uj class a dk, storm peaks az uj havas helyszin <3 (ho imado vagyok).

    cataclysm hozott egy olyat, hogy megvaltoztak a helyszinek, amiken mar usa beta ota szamos elmeny/emlek fuzodott, erdekes volt az egesz. no meg a phasing erotelejsebb hasznalata is csabito volt. na es ugye a worgen malenel nincs jobb race:P nagy szerepet jatszott meg a rated bg bevezetese is, abban hogy cataclysmet is megvegyem.

    nagy erdeklodessel vartam blizzcont, megvettem virtual ticketet is, hogy elsokezbol ertesulhessek az infok aradatarol. JOtt metzen, elkezdi a felvezetest hogy eddig midnig volt egy nagy enemy, most viszont a WAR lesz az ellenfel, a horda es ally kozt ujra kielezodik a harc. elkezdett felallni a hatamon a szor, hogy vegre megint lesznek soutshore-tarren mill, blackrock mountain, ahn-qirajos world pvp elmenyek. aztan ratert arra hogy balance meg tranquility meg minden amig nem erkeztunk mi (alliance es a horda) oda (ekkor tudatosult bennem hogy megis csak igaz a pandas remalom).

    hatalmas csalodas volt latni ezt a trailert. a pandakkal en ugy voltam mar a warcraft3 kiegben is, mint a komenymaggal a levesben, nem szeretem de eltudom viselni ha egy-ket mag a szamba kerul. erre mit csinal blizz? foz egy komenymaglevest, hat koszi en ezt visszautasitom. ez melle a levesbetet is (a tobbi feature) is eleg szegenyes, soot van ami kifejezetten utalatos (pokemon, tamagochi). meg az uj class se dobott fel, mert szamomra total wow-val osszeegyezthetetlen. raadasul ez a kungfu pandas bemutato a classrol is csak elriasztott.

    azert erdekel a tema, mert en sajnalom legjobban hogy ennyi volt. nagyon sok jo elmenyem van wow-rol, a sok rossz melett. persze a legtobb jo az meg a classic wowidokbol. 40 fos raidek, world pvp, flying moutn nelkuli let. otherguy, drakedog, laintime es tarsai filmek.

    sajnalom aki sirasnak veszi es nem fogja fel mi az abra.
  • [HUN]Crassus
    #153582
    kanyar nélkül megöl egy mage.....,DE itt azt szemléltettem,hogy a legnagyobb balfasz is szarrá szopat ,mert az egész frost mage egy AUTÓMATA CC GÉP......
  • Dr DeViLKiNG
    #153581
    Ugyanez dk szemszögből:
    Tegnap láttam, ahogy egy pala próbált eljutni bsig, de egy mage szarrá szopatta. Egy deep alatt ugyan levette 70% hpját, de utána a pala egy healel fullra húzta magát. Vicc hogy nekem meg a támadásaim 7k hpkat szednek le.
  • Tiggi
    #153580
    Ugyanez mage szemszögből:
    Köcsög palát nem lehet megölni, szarrá cc-ztem és még így is simán elsétált mine-tól bs-ig, úgy hogy esélyem se volt megölni...mondja valaki ,hogy ez normális?,mert ez kurvára nem normális....
  • antgecc
    #153579
    Úgyvan.
  • antgecc
    #153578
    Gondolkodtam, hogy odaírjam-e a mondandóm végére, hogy csak ne azt válaszold rá, hogy fölösleges, de gondoltam csak van annyi fantáziád, hogy valami mást írj rá. Képzeld tudom, hogy fölösleges. És akkor mi van? Bármit írsz erre a fórumra (tetszik, nem tetszik) teljesen felesleges, nem vetted még észre? Mégis leírjuk, mert ez egy fórum, többek között véleménycserére való. Újat mondtam?
  • ShaiHulud
    #153577
    nem sirok, hanem ertelmesen ervelek, hogy mi nem tetszik. es nem, nem fogunk ott talalkozni.
  • [HUN]Crassus
    #153576
    jaja! mellékesen jegyzem meg a hülye is kénytelen lenne megtanulni játszani ha nem ezt a nyomivonalat erősítenék....lehet nyavajgás lenne,de aztán csak megtanulna játszani a legnagyobb balfasz is....
  • [HUN]Crassus
    #153575
    "mikor lepik mar meg, hogy az osszes cc kozos DR-en legyen? marha nagy skill kell ahhoz hogy egyes cookie cutter class kombok konstans ccbe tartsanak vlakit, mert nicsn kozos dr-en a ccjuk."


    IMÁDLAK!:D

    erről beszélek évek óta....vicc az egész...
    tegnap RBG-ben palámmal/healer/ Disengage-eltem Mine-t miután beszedték és már nemtudtuk megvédeni egy frost mage utánnam jött....farm fele vezető úton szaladtam BS felé míg elértem BS-en a kovácsműhelyt addig ez az egyetlen frostmage 12-15x novázott le kaptam 4-5 deep freez-t kibirkázott 3-4x és counter spell-t is kaptam vagy 2-3at....közben vertem a dispellt magamon ezerrel ,de léptem befagytam léptem begfagytam több mint 2 perc volt mire BS-hez eljutottam....mondja valaki ,hogy ez normális?,mert ez kurvára nem normális....

    5v5 ben pedig 25-30!!!! másodpercekre szednek ki még dispell mellett is!
    nova,root,fear,ciklon,blind,ilyeolyanstun....
  • cikasz
    #153574
    Csak fölösleges...
  • antgecc
    #153573
    Persze, hogy nem, de attól még háboroghatunk rajta...
  • cikasz
    #153572
    Mint mondottam csak a profit számit... Ez baj, de nem tudsz vele mit csinálni!
  • antgecc
    #153571
    Na látod, pont ez a baj, hogy ilyen alapon csinálják a játékot. Nulla minőség, de dőljön a pénz. Az, hogy minőséget gyártva is hülyére keresték magukat, az ugye nem számít. Azt a rákfene Kotick-ot kéne már eltakarítani a picsába. Rengeteg játékos mondott le a wowról, mert túl gyerek lett a játék. Az ő pénzük nem kell?
  • cikasz
    #153570
    "(ha ezek is 1-2-3-4-5+wsad +grind+farm mmo-k lesznek, ugyanugy felejtős)"
    Ébredj már fel ember. Szerinted a fejlesztők annak a kevés embernek gyártanak játékokat akik egy bizonyos nehézségi szint alatt nem hajlandók játszani? Kik vannak többen? A casualok akik ha túl sokat kell szenvedni nem játszanak vele és kész vagy a te fajtád?
  • Saccard
    #153569
    Jó látni, hogy valakinek még csak most ér véget a játék :) nekem már akkor felmondta a szolgálatot amikor lvl 1-lvl 85 nulla kihívás volt mind az insták mind a fejlődés utána pedig vagy farmoltál hc-t vagy nem. Olyan szinten volt 0 a kihívás, hogy 8-asával farmoltam a mobokat:(. BC óta ez a játék csak önmagát ismétli (egyre gyengébb minőségben), ami persze jó recept hiszen nagyon jó, de nekem ez már fél éve nem ér annyit, hogy előfizessek. Ja és 1 új faj és kaszt miatt nem fogom hanyatt vágni magam, a faj az (az alapképességektől eltekintve skin) a kaszt... Nem várok csodát, nem is lehet, nagyon jó játék, de 7 év elég volt neki. Szeretettel várjuk a GW2-t, és az ismeretlen TITAN néven jegyzett játékot :) (ha ezek is 1-2-3-4-5+wsad +grind+farm mmo-k lesznek, ugyanugy felejtős)
  • shaba23 #153568
    Te sírsz már napok óta a legtöbbet a kieg miatt, ezáltal már a megjelenés előtt te foglalkozol vele a legtöbbet. Ott találkozunk...
  • ShaiHulud
    #153567
    sokan a lore miatt kezdtek jatszani, a lore hajtotta oket, a lore reszeve akartak valni. most meg jon egy kieg aminek a vilaga egy szemenkopes ilyen szempontbol. egy aprilis elsejei szar. egy jo dolog van, hogy ujra a horda vs ally kerul eloterbe, kar hogy errol egy deka konkret reszlet se jott a blizzconon, csak csupa pve meg pokemon rizsa. meg csak azt se tudtak megmondani mi lesz az uj bg. uj arena is nagyon kreativ lett...


    szuk haveri korbol 5 olyan regi wowos haverombol, - akik eleje ota toljak - 5 gondolja ugyanigy es nekik is ennyi volt a wow. egyik megjegyzte hogy az lesz majd a poen ha kiderul hogy a pandak a titanok :D az lenne csak az igazi arconfosas :D

    arena miatt wowozni meg...hat egeszsegedre. de akkor neked igazabol teljesen mindegy milyen kieg jon, mert igy nem is vagy erdekelt a content jelentos hanyadaban. vegig daralod 90-ig, szerzel valami alapgeart pvphez aztan beulsz a varosba es varod a queuet.

    meg miez az uj talentrendszer is...mi koze van ennek mar ahhoz a wowhoz, amit anno megszerettunk? persze kell a valtozatossag, meg valahol ertheto is hogy mar nem az van mint woltk vagy bc idejen, hogy melyul a talentfa es jon par uj skill, mert mar igy se volt par dolognak elereto helyen hotkeye, pedig hasznaltam alt, ctrl, shift kombokat is. de ez az uj rendszer meg ateses a masik oldalra esete.

    arra leszek kivancsi hogy megtudjak-e majd oldalni, hogy ne az legyen, hogy 3 skillbol midnig csak 1 lesz ertelmes adott rolera es tenyleg nehez dontes legyen koztuk.

    na meg ez a tomenytelen uj mass cc, ami bekerul... mikor lepik mar meg, hogy az osszes cc kozos DR-en legyen? marha nagy skill kell ahhoz hogy egyes cookie cutter class kombok konstans ccbe tartsanak vlakit, mert nicsn kozos dr-en a ccjuk.

    ez a pet combat system is.. tenyleg erre van igeny hogy amorf, nagyfeju, nagyszemu, kis nyomi raptorok, nyuszikak, cicak, pingvinek, stb harcolhassanak egymas ellen korokre osztott harcokban? teny hogy ez uj szinfolt lesz wowban, de ha ilyet akarok akkor arra van heroes, vagy valami magic the gathering stilusu kartyajatek, ahol nem ilyen kis nyomi petek harcolnak. es mit fognak szolni az e-allatvedok? :)
  • quad
    #153566
    q3 van mar box-ra is xDDD csak hogy kicsit csipkelodjek ;P :D
  • Fpocok
    #153565
    Jó mókának tűnik.
  • lolSL
    #153564
    de ha már szóba került, épp gears 3 lan döntő megy: http://www.twitch.tv/beyondgaming
  • lolSL
    #153563
    q3-t BÁRMILYEN KONZOLOS JÁTÉKKAL NE ÍRD BELE EGY MONDATBA.
  • quad
    #153562
    ut q3 hangulatot adja nekem a gears of war 3 igaz kicsit mas nezet meg stilus de legalabb annyi skill kell hozza. sorry az offert.

    amugymeg varhato volt a pandarenek megjelenese , de nekem illidan nerf elotti kill jelentette a wowot , ez mar csak a jatek kicsufolasa szamomra , nem itelek el senkit akinek tetszik mert a maganemeben ismet epikus lesz az biztos elvegre blizz igy vagy ugy de olyan nagyon szar jatekot meg soha nem adtak ki:)
  • Marfy
    #153561
    Még a Blastedlands-es Kaazak raid azért annyira nem volt vicces, oda ment valami hülye, persze jó indulattal (vagy nem) hogy segít, erre meghalt és vissza gyógyult a boss.
  • Dr DeViLKiNG
    #153560
    A world raid bossokról el is feledkeztem. Az is egy igen hangulatos része volt a wownak, ami megint visszajön.
  • Dr DeViLKiNG
    #153559
    Mégis mit kellett volna csinálniuk? Betenne egy újabb főgonoszt az eddigi loreból, amit majd a playerek megint jönnek és elgyepálnak negyedszer is (elmélet: cataclysm is azért bukott, mert olyan "főellenséget" tettek bele, ami nem sokat zavart eddigi warcraftokban. Nem úgy mint illidan/kil'jaeden/arthas.). Tessék én meg annak nem örültem volna.

    Rift köszöni nagyon jól van. Ha lenne benne arena, akkor nem wowoznék. Ennyi. És igen szar a wow még mindig, de még ugyanakkor egyetlen olyan játék sincs a piacon, ami lefoglalna (rip UT/Q3 típusú játékok).
  • ShaiHulud
    #153558
    mirol beszelsz?

    en latom mennyi ujdonsag lesz,es pont ezaz hogy nem tetszenek. ez mar nem az a wow amit megszerettem anno. sajnos folyamatosan epult lefele, de ez a mostani kieg vegleg betett neki.

    amugy ismet irom, neked aztan semmi alapod arra hogy ilyeneket irj. RIFTes korszakos velemenyeid utan kicsit hiteltelen a wow szereteted.

  • LeWyTy
    #153557
    A fogalmazása félreérthető volt -> amire te rosszul reagáltál -> de a lényegen nem változtat(szar)


    Én már csak azt várom mikortól lesz PEGI 3+ nyilvánítva
  • Dr DeViLKiNG
    #153556
    Ja, hát szemetek. Hogy merik teljesen (jól) átalakítani a játékot legjobban meghatározó rendszert. Hogy merik BC módjára megint egy helyre terelni az összes embert. Hogy merik belerakni a játékba, hogy az összes petet (és mountot) elérheted majd az összes karaktereddel. Mellé úgyanúgy belerakni új raideket/bgket/arenát. Hogy mernek egy teljesen új egyedi classt hozzáadni a játékhoz.

    Már megint nem kapunk mást csak egy rohadt kínai szigetet. Tényleg.
  • ShaiHulud
    #153555
    en ugye magambol indulok ki. minden kiegnel visszajottem jatszani wowot. most nem lesz igy, mert ez igy egy nagy nulla (es nem csak a panda, hanem az egesz)

    de akinek egy pandas, pokemonos, tamagochi mmo kell annak jo jatekot ebben a kiegben :)
  • LeWyTy
    #153554
    Ez így van!!! Már csak arra alapozva hogy Cata előtt 10ből 9 ember abba akarta hagyni ha kijön mer minden más lesz... abból a 10ből most 11 játszik
  • antgecc
    #153553
    A lore miatt eddig érdekeltek az újabb kiegek, leginkább a történet alakulása miatt. Ez a mostani... egy nagy nulla. game over
  • r4pt0r
    #153552
    Szerintem meg nem. Most még megy a trollkodás, de venni fogják mint a cukrot. Ez kb tuti.
  • ShaiHulud
    #153551
    szerintem meg hatalmasat melle lottek eu/usa piacot nezve...ez lesz a legkevesbe sikeres kiegjuk ezen regiokban az kb tuti.