166745
  • Akronomus #153630
  • Dr DeViLKiNG
    #153629
    A probléma az, hogy eddig egyszer kiraktad a talentet, és azzal le volt rendezve. Most viszont majd minden egyes boss előtt nézheted majd, hogy melyikek a legjobb talentek arra az egy bossra, és rakhatod át.
  • Hugh Hefner
    #153628
    én pl imádom a dual talentet, több féle karaktert kipróbálhatok anélkül, hogy újra fel kellene grindelnem valamilyen karaktert max szintre. és amúgy meg úgy is csak annyi volt, hogy állandóan áttalenteltél amire kellett. így egy feleslegesen idegesítő dolgot vettek ki.

    megértem amúgy, hogy miért szidják az új talentezést akik a régi talentrendszerhez szoktak vanillában, de azért az szimpi, hogy megspórolnak egy órányi elitistjerksezést a talentezésért, és azt is a játékra fordíthatom

    és sztem a bc az egyik legjobb kiegészítő, amennyit láttam belőle területek szintjén, wotlk iszonyatosan unalmas volt...
  • edios
    #153627
    felgyorsította a csapatkeresést, plusz nekem healerként valóban megkönnyítette az életemet küldizés (shadow) és instázás (holy) között. de ha megtízszerezték volna a hp-met, az is megkönnyítette volna, de nem élveztem volna jobban a játékot.

    a választás szükségessége veszett el, hogy milyen karaktert szeretnél. (najó, druidánál és palánál még mindig van választás, mert asszem ennél a kettőnél érhető el 3 teljes értékű role. abból nekik még 1et ki kell lőni :) )
  • Fpocok
    #153626
    Mondjuk én világéletemben healer/tank pala voltam, szóval lehet, hogy csak magamból indulok ki. DE biztos vagyok, hogy partyk szempontjából is nagyon jó volt.
  • Fpocok
    #153625
    A dual talent volt az egyik legjobb feature, amit beleraktak.
  • edios
    #153624
    casualként:

    alapwow - szuper :)
    bc - nem jó.. mindenhol protoss épületek, vagy pusztaság. azon kívül h lehetett repülni más jó dolog nem volt.
    wotlk - szép új helyeket dobtak össze, bár másra nem is nagyon emléxem. dual talent talán itt jött be? ha igen, akkor negatívum..
    kata - felfrissítették az egész térképet, küldetéseket, és jött pár új hely is. lehet repkedni már mindenhol, valamint a népet visszaterelték az original helyszínekre. szimpi.

    pandák: kérdőjel, mindenesetre ázsiai környezet tetszik, és az új talent rendszer ellen sincs kifogásom.

    ami igazából zavar, hogy újra menni kell erdőbe lvl90 mókusokat ölni, miután már 100 méteres élőholtakkal is küzdöttél kb. nem következetes. (hát még annak aki addigra leütötte már arthast/deathwinget)

    de legalább nem hoztak új főbosst, arthas után ez a katás dög is már erőltetett volt.
  • Laza
    #153623
    Mert a BC nem az volt ... Nekem :)
    A WotLK-ben újra normális talaj volt a lábam alatt, élőhalott hordák, sárkányok, minden amit csak akarsz :)
  • picket
    #153622
    Pontosan miért is?
  • Laza
    #153621
    Az első igazi fantasy kieg a WotLK volt.
  • Laza
    #153620
    Mondjuk erre nem vennék mérget ... azok, akik eddig kibírték, hogy a fél életüket a WoW-ban töltik, azok ezt is meg fogják venni ... és azoknak egy kis peace jól fog jönni :) a többiek meg rég abbahagyták, mint ahogy Én is. A legutóbbi 2 kieggel csak megjelenéskor játszottam 1-2 hónapig, aztán fagyi.

    Egyébként pedig ez a világ is számtalan megvalósítható kihívást rejt magában, pl sárkányok itt is vannak dögivel ... egy kicsit másképp néznek ki, sőt, jobban :)

    Egyébként ha az eddigi kiegekből indulunk ki, akkor visszatekintve a BC volt a legpocsékabb, nekem az a lore és világ abszolute nem tetszett. És ha valaki azzal jön, hogy mi illik egy fantasybe és mi nem, akkor az szépen emlékezzen vissza a BC számtalan oda nem illő karakterére.
  • Dr DeViLKiNG
    #153619
    Ez a te fegyvered akkor. Brewfest alatt esett és 500 goldnál nem több kb.
  • antgecc
    #153618
    Értem, köff. Megnéztem ezt a bs fegyót, sajna str-es, shamannak nem adja, ugye... :(
  • kakaoskalacs
    #153617
    http://www.mmo-champion.com/content/2527-Pandaren-Gameplay-Video-Theramore-Destroyed-Free-Diablo-3-12-Months-Offer
  • Dr DeViLKiNG
    #153616
    Blacksmith tud 365ilvl fegyvert csinálni gyakorlatilag pár ezer goldból. Vagy farmol az ember 7k honort, ami nagyon casualban is max 3 délután (pár óra).
    Nyilván 0 játékért nem fogják hozzád vágni a fegyvereket, de nem is kell. 2 hete lett kész új dkm, amivel deepholmeos quest reward fegyverrel és full kék craft pvp gearben zgben a 16k dps simán megvolt (ami több mint a legtöbb full epices ember dpse). Arenaban meg tök ismeretlen priestel mindenféle kommunikáció nélkül első nap 8-1-et hoztunk 1700 mmr-el végezve.
    Szóval a gear nem számít. :p
  • 1Darton1
    #153615
    Elméletileg nagyfiúknak csinálták a játékot, és mindenki el tudja dönteni, hogy élvezi-e vagy sem. Az viszont biztos, hogy nem egy fegyver megszerzése után kell élvezhetővé válnia.
  • Zenszkij
    #153614
    Az újabb játssz még 1000 órát egy fegyóért WoW felfogás :D.
  • Terensz
    #153613
    Honoros fegyóhoz kell egy bizonyos mennyiségű honort gyűjteni az adott szezonban. Szerintem most ez kb 7300. Aréna szezon valamikor júni környékén kezdődött, tehát azóta.

    Szerintem te hoztál át vagy 800 honort az előzőből. Az nem számít bele.
  • jazzy
    #153612
    Akkor tudod megvenni, ha előtte elköltöttél másra még 5470-et. Fegyvert csak akkor tudsz venni ha előtte asszem összesen 8k honort elköltöttél másra. Ugyanez Conquestben. Akkor tudod megvenni a Conquest fegyvert ha előtte elköltöttél más Conquest itemre x Conquestet.
  • antgecc
    #153611
    1000 éve nem pvp-ztem, most néznék bele a dologba, van is 4000 honor pontom, ami ugye fullos jelenleg. Vennék egy fegyót, amire 2450 honor pontot ír, ám nem tudom megvenni, mert azt írja kell még 5470. Na, ezt mégis hogy kell összekukázni, ha 4000 a max honor? Nem értem ezt a rendszert.
  • [HUN]Crassus
    #153610
    kicsit más téma: palám 1750 körül van random Bg-ben tegnap toltunk 4 win 1 loss-t ,de még az uccsó WIN-él is 1600 volt a csapat MMR-je úgy,hogy az enyém volt a legszarabb inkább 1800és 1900 on volt mindenki....ezt hogyarákba kalkulálta ki a blizzard MMR mérője? 4 győztes meccs alatt 18 LOL pontot szedtem össze....volt egy csóri DK 1930-ről ő minden meccsért 2-2-2-2 pontot kapott:D
  • [HUN]Crassus
    #153609
    nyomok is nektek egy RND BG-t ,hogy nézzünk pár konkrét számot:D
  • [HUN]Crassus
    #153608
    a melee valóban furcsán üt egy catsterral összehasonlítva....384 ilvl 391-es fegyó 21k AP és ha 20 ezres számot látok újjongva tapsikolok:P
    egy 359!-365 ös mage pedig veri belém a 20-22 ezres ice SkillLance-t GCD-re....
  • Terensz
    #153607
    Más már megcsinálta, csak szebben

  • Dr DeViLKiNG
    #153606
    Hát akkor kiváncsi lennék, mégis hogyan ütöttek 25k-t mikor egyik spec se üt nagyobbat 10knál pvpben. :p
    Ráadásul azoknak a selfheal kb 0 (mivel vagy selfheal, vagy dmg).
    Ebben az esetben csak húzni kell az időt, hogy elhasználják a cdiket, aztán valamelyiket megb*szni.
  • [HUN]Crassus
    #153605
    azt már megsem említem,hogy NEM SZED KI:D a fear....ninjába össze vissza balanceolják most simán végigrohangászod a 7 secedet és közben elég a 50-60k HP-d is....
  • [HUN]Crassus
    #153604
    megint LIKE! nem is beszélve a kibaszozz random fear-től aminél idegesítőbb a világon nincs....sokszor egy shockra lépek ki az oszlop mögül már kapom is a feart és a pálya másik végéig rohan a karakterem és GAME OVER.....ez aztán kurvanagy igazság nemde?

    amit írtam pár posztal lejjebb nem a CC zavar hanem a chain CC,hogy bizonyos kombók tényleg 25-35 secre kiszednek valakit kanyar nélkül....

    jelen pillanatban egy frostmage úgynéz ki,hogy már annyira megszokták,hogy az összes target novában van a fightok 75% ban,hogy képtelenek akár egyetlen frostboltot kikasztolni ha ez nem így történik....
  • ShaiHulud
    #153603
    hat ratedbgben warival rengeteg cc porog az emberre. (ill votl ez igy meg telen-tavasszal). allando nova, root, hex, poly, cyclone.
  • jazzy
    #153602
    Healerként el tudom képzelni, hogy mi a chain CC, bár nekem még ott van az SW:D, de el lehet kerülni azért szerintem.
  • ShaiHulud
    #153601
    ertelemszeruen akkor majd ugy balancolnak hogy figyelembe veszik a kozos DR-t. az a kurv anagy baj a ccvel hogy ha mar nicns semmi amivel megtudod akadalyozni hogy bekapd, ill kigyere belole. akkor csak ott all a karid tehetetlenul. nem tudom miert jo ez hogy vegig lassitva, stunolva, fearelve van az ember es nem a jatekidod nagyreszeben nem is tudod iranyitani a karakteredet. persze class fuggo dolog is mennyire erintenek a cc-k.
  • jazzy
    #153600
    2 Unholy volt :(
  • Dr DeViLKiNG
    #153599
    Igen blood dk egy idő után üt annyit death strikeal. Csak a büdös életben nem fogja elkapni a maget/discet az ams 7 sec, meg a gripen kívül (van egy kemény 60%os slowjuk, amit lehet spamdispellelni, és annyi).
    Csak tudni kell játszani az egyes speccek ellen, ennyi. :)
  • antgecc
    #153598
    Ha már pvp a téma, akkor tud valaki jó cement shaman pvp buildet nyomni. Vannak ugye a kötelező pvp talentek, ami oké, de mellé marad pár pont a dmg talentekre is, viszont nem tudom, hogy melyikre érdemesebb rakni ezek közül: imp shield, elem dev, flurry, static shock. Ez mind ugye 12 pont, nekem meg van 6-om ezekre.
  • jazzy
    #153597
    A szegény önsajnáltató Dkról ne is beszéljek, disc priest, Frost magel 5ből 3x tudtunk nyerni dupla Dk ellen 2v2ben.. (igaz nyomorékok vagyunk 2100ról, ők meg 2250 körülről, tehát közelben sincs a pro range), de az, hogy mindkét dk annyit healelt mint én HEALERKÉNT, túlélték a magemet és közben pumpálták ki a "7k-kat" (ami inkább 20-25k egy egy jól sikerült ütésnél) plusz dotok, plusz autoattack.

    Én nem mondom, láttam balfasz dk-kat akik ellen egyhelyben fake cast nélkül kihealeltem magam, de voltak olyanok is akik tudtak játszani.
  • jazzy
    #153596
    " kozos DR-en legyen? "

    Persze, hogy a "cookie cutter" idióta warrior + enha sámán + holypala és hasonló idióta kombók 2 hiteljenek mindenkit mert nem lehet őket CC-ben tartani ( aka Resike ), így is kurva nehéz dolga volt a nem plateseknek az ilyen szar full burst no cc kombók ellen..
  • Saccard
    #153595
  • Saccard
    #153594
    Csúnyán félreértettél. Pont, hogy szerintem nem a casual játékosoknak kedvez a játék. Én aztán kifejezetten casual vagyok. Én arra gondoltam, hogy egyszerűen nincs benne kihívás. Unalmas. Grindelés közben kész csoda ha meglehet halni. Szerintetek van olyan? Leeht ha leesel magasról. A heirloomos szarsággal meg az instákat tették 2 fővel farmolhatóvá (low lvl bg-t már ne is említsük :D). Ja és a groupquestekről már ne is beszéljünk... már kb nincs is olyan. A lényeg, hogy én arról beszéltem, hogy ma már a WoW (véleményem szerint) nem arról szól, hogy hogyan játszod, hanem, hogy mennyit. Pont hogy casualként nem élveztem, mert amennyit tudtam játszani addig dögunalom volt easy nehézséggel. Nyilván mint látjátok alapvetően PVE-ről beszélek. Na nem mintha PVP sokkal jobb lenne. A lényeg hogy 1. a WOW mai napig az egyik legjobb játék. 2. nyilván ha nem lesz más (bár most tele vagyok jobbnál jobb játékokkal, ahol az agyamat is használni kell - ezért kihívás- ezért élvezem) elő-elő veszem. 3. ez a trailer egy nagy rakás szar, nagyon nem tetszik. Egyébként szívesen indítanék egy olyan topicot, hogy ki milyen új mmo-t/rts-t tudna elképzelni. Az építő lenne :D
  • Dr DeViLKiNG
    #153593
    Ok, durotarban nem fog elfutni. Én arena környezetre gondoltam, ott igen.
    Amúgy marha egyszerű látni, hogy a dk mikor fog próbálkozni megölni egy ilyen stun/strang comboval, és simán meg lehet akadályozni (baszott nagy pet (esetleg előbb veszi elő a gargoylet), meg közel max runic powert nem nehéz kiszúrni, és már mehet is egyikre az instant fear), vagy csak trinketelni az egyiket, vagy bubi, vagy aura mastery, vagy guardian. A dk minden 5. percben tud ilyen 60k absorbot felrakni, ami jobb paláknál a büdös életben nem fog összejönni. Onnantól kezdve 2 gcd, és sehol nincs a dk dmgben.
    Nyilván a noobabb palákat nem nehéz rossz helyzetbe hozni, és megölni.

    Egy a lényeg. Megint ugyanaz van gyakorlatilag mint wotlk végén. Mage lock spriest shaman mindenhol (és most a sok hunter hero aki azt hiszi, hogy "koreai" lett csak azért mert phdk nyerte a blizzcont :D).
  • DarkHorSe
    #153592
    pokemonos jobb lenne :D
  • Zenszkij
    #153591

    Kéretik az új banner! :D:D