166745
  • picket
    #153670
    "nyilván kicsit eltértem a tárgytól, de nehogymár azért legyen a játék haldoklófélben, mert a rota unalmas... " - Írtam millióegy dolgot, kiragadta valaki ezt, és most megy a flame. A körülötte lévő egyéb dolgok azzal a lendülettel estek ki a köztudatból. Egyébként igen, én iszonyatosan unatkoztam raidek alatt amikor ennyi volt a dolgom, és nem ösztönzött fejlődésre, odafigyelésre, semmire. Agy kikapcs, megy a ritmikus tamtamozás. Csak ezért említettem meg, azt nem gondoltam, hogy ebből lesz a legnagyobb felháborodás.
  • picket
    #153669
    Persze, hiszen ha van 10-15 féle lehetséges rotáció 5-6 skillel, akkor ugye az még rotáció, mert 10 félét be fogsz tanulni és váltogatni. Ezt azért demonstráció nélkül hadd ne higgyem el! Viszont erről eszembe jutott, hogy ezek szerint az ötleteim a wowot egy multiplayer guitar herová változtatnák! (Most jön az, hogy a picket azt akarja nyomkodjunk 5 gombot mint az állatok. Nem.)
  • ShaiHulud
    #153668
    te elvagy tevedve, wotlknal kezdodott mar de catanal teljesedett ki az hogy nem konkret rotak vannak. aki csak annyit csinal hogy sorban 1234 1234 1234 az szar teljesitmenyt fog elerni, mert figyelni kell pl procokra, kb minden classnal mar, ami ugye azt eredmenyezi hogy olyan gombot kell nyomnod ami nem a soron kovetkezo lett volna.

    de ha lathatoan ennyire nem vagy kepben, hogy milyen most a wow harcrendszere akkor nem kene eroltetni ezt a rota temat tovabb.
  • picket
    #153667
    1. Néha valami más gombot is meg kell nyomnod, mint ami "soron lenne". Mert kell. Mert valami rajtad kívül álló okból megváltozott.
    2. Nyilván én is úgy gondoltam, hogy legyen használhatatlan az összes képessége egy adott kasztnak egy adott helyen, hiszen ha nem tudsz segíteni a többieknek, akkor az olyan jó játék
    3. Amíg egy kasztot vagy egy specet nerfel valami faszsággal, addig persze, nem mintha fogalmam lenne, hogy pont amit példának felhoztál mi a helyzet. Ha az egész játékmechanikát erre építenéd, az gondolom mást eredményezne.

    Utolsó mondatod meg igaz, ezért mondtam, hogy nem fejleszteném sehova - az ember nem épít trágyából házat
  • ShaiHulud
    #153666
    teljesne mas a ketto...

    gondolom guilden belul nem jutott le jo raidgrpba az aki irta, legalabbis az en guildem alapjan gondoltam ezt. ott is volt hc10 fos grp akikba a lamak termeszetesen nem kaptak meghivot, de akirol koztudott volt hogy jo jatekos az ott volt, illetve csere ember. vagy mehetett masodik grppal. tehat itt adva van egy kornyezet ahol ismernek, tudjak mire vagy kepes es az alpajan hivnak.

    de ha mindenaron a melot akarod belekeverni akkor ez kb olyan mintha a melohelyeden az eloleptetest az kapna akirol tudjak hogy jol vegezte eddig is a dolgat es jol vegezne abban a pozicioban is amit megkap.
  • Tatyla
    #153665
    kábé ja sírok +
  • LeWyTy
    #153664
    -Az elsőt indítsátok el és némítsátok le..
    -A másodikat kb 10sec el később indítsátok el.

    -Az elsőt tegyétek ki nagyba és élvezzétek a hangulatot!!!

  • Tatyla
    #153663
    kezdetektől játszottam két kisebb szünettel majd márciusban feladtam mert úgy éreztem túl öreg vagyok már raidelő bohócnak,de ami faszság még itt jönni fog az tényleg már a +3 kategória,sajnálom mert questelni meg instázni szerettem mert lock után a DK tank még jobban meghozta a kedvem a játékhoz de sajnos most már biztos hogy az életem ezen része lezárult...
  • Zenszkij
    #153662
    A 3. kieg után meguntam a pve kihívást. Most, hogy hosszú idő után 3 hónapja nem játszom érdekes módon legjobban a pvp hiányzik. Az a fajta kihívás még adrenalin növelő is, főleg az aréna.
  • Zenszkij
    #153661
    :D
  • antgecc
    #153660
    Látod, ez a baj, hogy a tierért játszol és nem a kihívás miatt. Ha nem így lenne, nem bánnád, hogy patch után "elavul" a cuccod...
  • jazzy
    #153659
    Igen, jó munkahelyet is könnyű találni, annyi kell, hogy jól dolgozz és ezt tudja a főnököd is. És akkor majd ők hívnak, hogy menj :)
  • ShaiHulud
    #153658
    nem nehez komoly raid csapatba bekerulni, annyi kell hogy tudjal TENYLEG jol jatszani es ezt tudjak rolad a tobbiek is, mert akkro majd pont hogy ok hivnak hogy menjel veluk.
  • jazzy
    #153657
    Ehhez még annyit, hogy BCben szétnéztem és amikor megláttam egy t4/5/6os embert, tudtam, hogy milyen guildben van, mit ért el. Ha láttam full Tier setes embert mindig elámultam, hogy de szép, de jó, mostmeg ilvlt kell bambulnom, vagy tier set színét.. mert abból is van normal meg hc..
  • Zenszkij
    #153656
    Egyetértek veled, komoly raid csapatba bekerülni nehéz, sokszor ül ott az ember órákig feleslegesen. Aztán bekerülsz és 3 órás wipefeszt. Én ezt untam meg, habár volt csapat, de sokszor már terhelő volt a heti 3 kötelező raid este 8-tól 11-ig. Aztán lefarmolod raidből a tiert, jön egy patch és kezdheted elölről. Azért a pandára ránézek majd, mert mégis csak WoW és a kedvenc játékom volt, de nem hiszem, hogy az endgame-be annyira belevetném magam az előbb leírtakból kifolyólag. Marad a pvp, de ott meg óriási különbségek vannak kasztok között. De hát ez van ezt kell szeretni.
  • jazzy
    #153655
    A pvp elég változatos, itt pveről van szó, mert ahogy én értelmeztem ez a kieg a pvere fog rámenni.

    Pvpzni szerettem mindig, nekem azzal nem volt bajom, kivéve ugye a cookie cutter setupokat, amik mindig voltak. Egyszerűen nem arathoron kellett volna, mint crassus is írta, itt nem volt elég player, hogy válts setupot, új embert keress ha 1 elmegy, rá voltunk kényszerítve idióta setupokra és altokkal való játékra, ezért nem tudtunk kilépni 2200 fölé. Vagy egyszerűen bénák vagyunk, az is lehet, de ragnán 0 geares priestemmel feljutottam 2k-ig, kb oda ahol stagnáltam a full gearessel.

    Csak már akkor untam kicsit a wowot és nem akartam másokkal kibaszni, hogy gyakorlunk együtt számítanak rám és otthagyom őket.
  • kakaoskalacs
    #153654
    http://www.worldofwarcraft.hu/node/19146
  • jazzy
    #153653
    Én nem farmoltam, mert be sincs fizetve, nekem (kövezzetek meg) eleve nem tetszik ez a hc nem hc rendszer.

    HC guildet nehéz találni aki 10-est tol, mert többnyire aki 10-est tol, (többnyire!) kevesebb a raidnapja, nem veszi annyira komolyan. Ahol igen, ott van kialakult 10 ember, nehéz bekerülni.

    25 HChoz pedig nincs erőm, mert az, hogy ott ülök, aztán raidsetup függően bekerülök, vagy nem, de akkor is ott kell ülnöm és altoznom mikor másnap meló..

    Persze, régen is ez volt. BT 25ben is ott ültem, hátha bekerülök. Csak.. a különbség az nekem, hogy ott még szerettem volna nagyon bemenni, meglátni a bosst, megölni. Nem pedig a normalban 500x ölt boss feltupírozott formáján wipeolni.

    Vannak sántítások abban, amit mondok, vannak ellentmondások, nem tudom rendesen elmagyarázni. Egyszerűen számomra a normal farmolás után 1x ilvlel nagyobb itemért nem éri meg hc előtt itt ülni 1 héten 5x 4 órát.

    Tudom-tudom, casual, hc.. mégis. Lehet, hogy egyszerűen már csak unom a játékot és kifogásokat kreálok.
  • ShaiHulud
    #153652
    de nem is irt semmi ujat ami mar nem lenne megvalositva akar a wowban is. max a 2es pont amit meg belehetne rakni valahogy, de nem feltetlen lenne az elonyos am. amugy pl rugonal legalabbis regen mar megvotl ez, hogy pl magere lehetett ambushhal nyitni de egy warrior ellen mondjuk garrote vagy cheapshot stb, meg evis helyett rupture mert a bleedre nem hatott az armor es akkor kiteolni kellett charge,intercept min rangen belul, hogy pont ne tudjon megutni se.
  • ShaiHulud
    #153651
    1, mar most is ugy van nem is egy classnal(kb mindnel?), erre vannak a procok, amikor pl ele shamannal procol a lava flows es reseteli a lavaburst cd-t.

    2, az jol hangzik hogy humanoidra mondjuk erosebban hat a rend, mig egy skeletonra nem is sebez stb. de ez a casual tomegnek nem tetszene, mert macerasnak tartanak, ahogy mar classic wowban is szar volt hogy mc fire resistes, bwl fire meg shadow resistes mobokkal volt tele,stb.

    3, most is van ilyen pl amit irt devilking is az arcane mage, vagy ott van megitn az eleshaman, lightningbolt csokkenti a cdt az ele masteryrol, vagy mintha locknal is lenne valami hogy demonform cdjet csokkenti talan. vagy pl rendet frissiti most valami mas skill a targeten stb.

    4, nem tudom mikor jatszottal utoljara, de mar reg nem 111111 az alap egyik classnal sem. csomonak kell figyelni procokra stbkre ez miatt nem is igenv an konkret rota, inkabb a priority rendszer kerutl eloterebe.

    a classic meg bcs frost mage korszak elmult mar, amikor frostbolt frostbolt frostbotl frostbolt frostbolt volt a "rota" :D de pl a death knight is ezert valtozott cataclysmre, hogy ne fix rota legyen.

  • Fyrex
    #153650
    én egyébként értem, hogy egy kis változás jót tenne, csak sose tudom elhinni, hogy itt rajtam kívül mindenki szarrá farmolta már hc ragnát, és fél kézzel meg csukott szemmel unatkozva nyomogatja a rotáját, nagyokat ásítva két falat fánk között...

    nyilván kicsit eltértem a tárgytól, de nehogymár azért legyen a játék haldoklófélben, mert a rota unalmas... szerintem épp elég dologra kell figyelni kompetitív téren, nem hogy mégtöbb randomfaktort meg elitist számolgatást belevinni, kicsit földhözragadtabban kéne ehhez hozzáállni

    és nyilván, ha ez lenne a munkánk több időt ölnénk ezekbe a gondolatokba... csak hogy az ilyen spontán ötletek 99,99%-a gyakorlatban megvalósíthatatlan kismillió random faktor miatt

    SZERINTEM!
  • jazzy
    #153649
    És ez eszedbe jutott 10 perc alatt, ők pedig x emberrel nem tudnak ilyeneket implementálni évek óta, pedig őket ezért fizetik.

    Igen, ötletek kellenének, de lehet az új mmo-ra tartogatják. Erre szoktak jönni azok a válaszok, hogy mondj jobbat ha ilyen okos vagy. Na igen, ha ott dolgoznék, mondanék.
  • Fyrex
    #153648
    ugye tisztában vagy vele hogy amit leírtál, az gyakorlatilag rota a négyzeten?
  • Dr DeViLKiNG
    #153647
    1. Nem igazán értem mire is gondolsz
    2. Milyen fun volt ez bwlben a trashen, amikor a mobokon 10-20-akat sebeztem shadow spellekkel, mert éppen arra resistes volt. Bossokon főleg jó lenne. A vége ennek az, hogy vagy megint minden egyes boss/mob előtt retalent, vagy az hogy egyes classok nem lesznek raid képesek, mert csak ilyen/olyan sebzést tudnak.
    3. Erre a legjobb példa szerintem az arcane mage, hogy mennyire nem működik a dolog.

    Nyilván nem a legjobb combat rendszer ebben 100%osan egyetértek (és sikerült a swtornak is átvenni, ami nálam kaszálta is a játékot), de most meg már átírni sem lehet (viszlát több millió player, ha nem fog tetszeni nekik az új. és/vagy engine újraírása esélytelen már ilyenkor).
  • picket
    #153646
    Így hirtelen csak pár dolgot tudok elképzelni, ami kinyírná a rotát:
    1. Reagálnod kéne valamire. Mással kell ütnöd, ha... (pl nem immunis minden fityfüty boss minden silence-re)
    2. Különböző típusú mobokra más skillek lennének hatékonyak (és tényleg hatékonyabbak lennének, nem azért, mert talentezve van). Pl magasabb armornál mással kell ütnöd, vagy humanoidra mást kell kasztolnod, mert jobban öli.
    3. Más skill befolyásolja a cd-t, nem feltétlenül csökkenti. Így ki lehetne zárni a "spammelem az alap képességet, amíg le nem jár a cd a szájbavágós képességről", mert az alap mondjuk növelné a szájbavágós cd-jét. Persze ehhez lásd következő pont.
    4. Eleve legyen alternatíva. Hány kaszt van, ahol nem 1111111111 az alap? (és erre jön a monk, aminek nem is lesz autoattack-ja, már látom is, hogy ez lesz belőle: 111121111211112)

    Ez csak így hirtelen ami eszembe jut, ha fizetést kapnék érte, akkor lehet egy kicsit több, részletesebb, átgondoltabb is összegyűlne.
  • Dr DeViLKiNG
    #153645
    Így van. Valamivel kézben kell tartani, hogy mi hogyan történjen ilyen 'komoly' pveben.

    Talent is olyan, hogy soha nem lesz az amit szeretnének. Mindíg lesz best build. Sőt az új rendszer, ami elvileg megakadályozná, hogy 20 percre ki kell nézned egy weboldalra hogy mi a legjobb, most majd minden egyes boss előtt nézheted.
  • ShaiHulud
    #153644
    hat de most nem azert a ket fillerert, de megis minek kene lennie rota ill prio rendszer helyett?

    ha mindne skill egyformat sebezne stb akkro random nyomogatnad? ha lenne par ami nagyobbat sebez de nincs cdje akkro csak azt nyomgoatnad, ha lenne cdje akkor meg midnig nyomnad ha epp nicns cdn.

    aztan jon a masodik spell ami megitn valami mast sebez, arra is lejatszva ezt a fentit. szerintem a rota ill prio az siman kialakul magatol, mert az ember a hatekonysagra torekszik.

    rota akkor nem lenne ha csak 1 spell lenne, ill mind ugyanazt csinalna csak mas szinnel.
  • picket
    #153643
    Nem tudom emlékszel-e, de amikor kezdődött a wow, sőt már az open betaban is tele volt a kezdőterület hullákkal, amik nem tűntek el (vagyis vissza sem futottak a hullájukhoz, csak quit). Nagy veszteség volt a community-nek, hogy ezek az emberek nem lettek a részei?

    A mondatod első felét meg nem tudom hova tenni, leírtam már, hogy nem akarok rotát. Semmifélét. A rota ugyanaz mint az ideális build: a megléte a fejlesztők bukása.
  • Dr DeViLKiNG
    #153642
    Hova akarsz bonyolultabb rotát, amikor valakinek az is probléma, hogy kijusson a kezdő területekről?
  • picket
    #153641
    "A mist of pandariarol azt irtad hogy a blizzard a POnghoz gyart kieget."



    Azt mondom, hogy ha ahhoz tudna kieget eladni, akkor megtenné. Mert mondjuk meg lehetne változtatni a fehér csíkot sárgára, az emberek meg fizetnek érte. Hogy ezt miért kell ennyire túlmagyaráznom, azt nem értem. Elsőre tényleg nem volt teljesen egyértelmű, de amit leszűrtél belőle, abból az látszik, hogy nem is akartál rájönni, hogy mit akarok mondani.

    A választ nem kerülöm meg: sehova nem fejleszteném a wowot. Nem is vagyok lépéskényszerben, tehát nem izzadtam le. Jelenleg van előfizetésem (kis túlzással), de egy kag jobban leköt. (Próbáld ki! 2d-s sufniprojekt multiplayer, és dinamikus a világa, alkothatsz, nem csak rombolhatsz.)

    A rotáról utoljára írom le, hogy a puszta megléte a probléma. Rugóval bohóckodom, ha úgy tetszik 1, 1, 1, 1, 2 a rota, esélyem nincs nem használni, hacsak nem akarom autoattackal összemajomkodni a szinteket, esetleg tőrrel backstabbel szopatni magam szintezéshez. Netán lehetne több gombra is sinister stirke-ot rakni, csak a placebo sem ugyanaz, ha tudod miről van szó :p

    A 3 gomb tényleg túlzás, volt amikor 1 gomb volt az, és teljesen elég volt az is Most is tehetném, hogy sinister, sinister, sinister bc-s instákban, mert úgyis összehúznak mindent és aoe-znek, csak magamat szórakoztatom a többi skillel, amivel roskadásig vannak az action barok.

    Ismétlem, felesleges bizonygatnod, hogy neked tetszik a pandásdi, még csak azt sem mondtam, hogy nekem nem. Én csak elolvastam a hsz-eket, és azt mondtam ez alapján, hogy van, akinek nem tetszik.

    Igen, jól megmondom, de az itt jelenlévők fele sem érti annyira, mint amennyire szeretném, engem meg fele annyira sem érdekel, mit amennyire gondolod.
  • Hugh Hefner
    #153640
    felőlem aztán giliszták is lehetnének az új faj, ha kivennék a paladinokat : D
  • Hugh Hefner
    #153639
    mert tenne egy szívességet mindenkinek aki valaha is wowozott, hogy a faszlámák akik csak paladinnal képesek játszani örökre abbahagyják a wowot, és végre olyan lesz, amiről mindenki álmodozna, egy paladinok nélküli wow.

    dehát ez csak egy vágyálom, ehhez egy másik mmorpg kell sajnos : \
  • antgecc
    #153638
    Miért ne pvpzne a fény harcosa?
  • Sunrider924
    #153637
    Van egy erzesem hogy kar veled vitatkozni, merthogy mit is irtal? A mist of pandariarol azt irtad hogy a blizzard a POnghoz gyart kieget. Ez volt a sarkitas es mostmar meg se probalom kifejteni neked hogy miert.
    A valaszt is megkerulted, mert meg mindig nem mondtad meg hogy te hogy akarnad tovabbfejleszteni a wow jatekmenetet.
    A rotaba te kotottel bele hogy mindig ugyanaz marad, nekem pont hogy nincs bajom vele. Es itt is sarkitol mert az a 3 gomb soha nem volt harom gomb. Annyit meg a rotarol hogy nem kotelezo hasznalnod, akik teljesitmneyt akarnak elerni azok hasznaljak, neked eleg lehet 3 gomb is.
    Nekem semmi bajom a panda motivummal, masol is irtam mar a kinai/keleti itologiaban sokkal durvabb hangsuly van a sarkany, demon, varazslo, undead dolgokon mint amit eddig a wowba lattam, reszemrol nagyon darkos is lehet a kieg , majd meglatjuk.
    Szoval jol megmondtad a tutit a valaszodban ugy hogy nem is mondtal semmit.
  • tigeroo
    #153636
    ezzel a farmolós dologgal egyetértek, végülis már ott hitelét veszti a dolog hogy a paladin (aki elvileg a "fény harcosa") pvp-zik, vagy hogy ha egy NE és egy Tauren druid egy UD spanjával összetalálkozik, akkor lecsapják a NE druidot

    dehát a halmazokat csak így lehet lefedni hogy maximalizálják a játékos számot és a profitot.
  • picket
    #153635
    Olvasd el még egyszer a pongos mondatot. Nincs benne semmi sarkítás, azt is mondhatnám, hogy ha piros almából veszik az emberek dupla áron azt, amin van egy sárga (gyk. éretlen) szívecske, akkor uccu neki, okos ember azt árulja, és igaza is van. De attól még aki áll a jelenséget szemlélve és rázza a fejét, az nem lesz hülye (bocs, szórend rossz: nem az lesz a hülye).

    Továbbfejlődésre mondtam, hogy dinamikus világ. Jelenleg eléd raknak egy eyecandy-t, aminek a felületén néhány scriptelt modell mászkál fel alá, rád támad ha közel mész, vagy questet ad. A világra minimális a ráhatásod, valójában semmi maradandót nem alkothatsz. A gond az, hogy egyetlen koncepció létezik a játékban: pusztíts, hogy gyarapodj. Ez az, amit úgy hívunk, hogy farmolás. Szép színes formákba lehet csomagolni, de attól még az marad ami.

    A rota nem értem hogy jön ide, ha neked problémát okoz, hogy kéthavonta változnak a skillek amiket nyomkodni kell, akkor az action bar-t rendezd át inkább, és akkor ugyanazt a három gombot kell nyomkodnod peccs után is Az én gondom az, hogy egyáltalán van ilyen jelenség. A probléma a rota megléte.

    A kung fu panda nem békés, hanem nyominger. Mások látnak párhuzamot, neked nem kötelező úgy érezned, ahogy nekik (és viszont).
  • Sunrider924
    #153634
    Ha nem sarkitanal szelsosegesen Pong-al akkor talan lehetne igazad is, eltekintve attol hogy nem mondtad meg hogy szerinted mi lenne a tovabbfejlodes? A rota nem ugyanaz, sot ha valami tulsagosan is gyakran valtozik az pont a rota, mindig megvaltozik a karakterek eszkoztara es mast /mashogy kell csinalni, hogy haladjon az illeto. Nem ertem azt hogy a hulye kung-fu pandara aszocial mindenki amikor a blizzes panda kepeken meg csak nem is hasonlit a kari, ez sokkal inkabb a shaolin monk-ra hajaz pusztakezes/fegyveres rajzokbol es igencsak verszomjas, nem pedig bekes. A felfedett 3 panda instabol is a Brewmaster katakombaja minden csak nem bekes, rivalis gonosz klan rohanja le. Szoval amig itt joparan a bekesen gurulo pandakrol almodoznak en ennek nyomat sem lattam. Blizzard art munka mindig is magasan verte a lecet, most se lessz gagyi, a jatekmenetbeli dolgokrol meg most vitazni amikor meg nem is lattuk hogy milyen lessz csak a challenge bevezetese....
    Emlekszem hogy a tavalyi NFS Hot Pursuit igazi erteket az autolog rendszer adta, amiben a sajat teljesitmenyedet mindig osze tudtad vetni a tobbi jatekoseval es ment a versenges ezerrel. Egy ilyen aprosag teljesen eladta a jatekot, es a wow-ban 11 milliobol joval tobb lessz a versengo kedvu jatekos.
  • picket
    #153633
    Tényleg jó dolog, hogy el kell döntened, hogy a karaktered hol legyen használható. Csak instában, csak szintezéshez, vagy csak pvp-hez (persze kivéve ha ehhez mindhez csak egy build kéne). Akkor tényleg választani kellene, egyediek lennének a karakterek. A példa is jól mutatja, hiszen mikor bc kijött minden priest más talenten futkozott, nem csak agyatlan dotolás ment shadow formban. Aztán mikor elérték a hetvenet még mindig nagy volt a diverzitás, nem talentelt át 99%-uk holy-ra, hogy instában healeljen.

    Remélem világos volt, hogy az előző pár mondatot hogyan kell érteni, és nem kell szarkazmus táblát rajzolnom... Attól függetlenül, hogy a dual talent hasznos, szerintem erőlködés is: egy olyan rendszert foltozgat, amit eleve egy El Quro nevű gémdizájner álmodhatott meg.

    Egyébként az egész pandás flém meddő, lévén hogy ez a játék 2004-ben nagyon jó volt, de közben vegyük észre, hogy sufniprojektek pixeles-darabos grafikájával dinamikusabb világot alkotnak multiplayer játékokban, mint amit ez az őskövület backend valaha is vinni fog. De legyen, ha abból lehet pénzt csinálni, hogy pong-hoz ad ki kieget a blizz, akkor hülye lenne nem meglépni. Csak műtsük le meditációval lelkünkről a fanboiság / csalódott fanboiság pszichológiai hályogát és vegyük észre, hogy a hozz x fület y mobból, fordítsd meg, állj arrébb, használd x objektumot és ezen kívül csapkodd a rotát dolgot 7 év alatt nem tudta túlnőni a játék, pedig ez talán fontosabb lenne, mint hogy vannak-e guild szintek (farmolás), vagy öcsik (farmolás), vagy pokemonharcos petek (bullshit). Ezen nem változtat, hogy pandák, élőholtak, vagy rózsaszín nyulak ugrálnak körülötted, hupikék törpikéket is berakhatnák, Hókuszpókkal főbossként a végére.
  • ShaiHulud
    #153632
    "Egyébként ha az eddigi kiegekből indulunk ki, akkor visszatekintve a BC volt a legpocsékabb, nekem az a lore és világ abszolute nem tetszett. És ha valaki azzal jön, hogy mi illik egy fantasybe és mi nem, akkor az szépen emlékezzen vissza a BC számtalan oda nem illő karakterére."

    en speciel nem azzal jottem, hogy mi illik fantasyba vagy mi nem, hanem hogy mi illik a warcraft loreba es mi nem (ofc szigoruan a wc1-3-ra alapozva).

    de ezekszerint te nem jatszottal warcraft 1-3-mal, ha nem tudtad ertekelni outlandet.

  • antgecc
    #153631
    Nagyrészt az egész warcraft lore a twisting nether démonjaira és azok elleni küzdelemre épül. BC-ben megjelentek ezek a démonok és őket kellett visszaszorítani. Jók voltak a helyszínek is sztem, eddigi kiegek közül magasan a legtöbb instával bírt, ahol nem agyatlan aoe ment, hanem oda kellett figyelni a cc-kre is. Emlékszem hc shadow labba ott agyaltunk melyik legyen sapelve, polyzva, mert ha elbasztuk wipe volt. Jött az aréna, jött a dual talent, repülés, stb.... Sztem a legjobb kieg volt. Negatívuma számomra csak a draenei faj és épületei...