166745
  • csokicsiga #153834
    Na, ezért nemkell leirni az új kieget, mivel csak akkor lehet látni majd, ha kijön az egész, és játszol vele.
  • lolSL
    #153833
    majd 3 kiegészítő múlva annyira fogunk erről emlékezni hogy a pandák behozták a monk classt, ahogy a draeneik a shamant

    amúgy a tegnapi chat legfontosabb része, hogy végre kihangsúlyozzák a world pvp-t, és a 2 új főváros támadható lesz a mostani guard baszakodás nélkül, meg ösztönözni fogják a játékosokat hogy máshova is járjanak és ne a fővárosban nyomják a queue gombot mindenre.
  • Hugh Hefner
    #153832
    egyébként úgy alapjáraton felesleges erről vitatkozni, ez egy fantasy világban játszódó szerepjáték, ki mennyire tudja még így is beleélni magát, egyéni kérdés. Csak a fantasynek alapjáraton van egy szigorúan körülírt világa, amitől el lehet térni, csak amikor az emberek nagyobbik részénél bassza ki a biztosítékot, akkor egy befektetőkből élő amúgy igen okos cég menti ami menthető, amilyen gyorsan csak tudja
  • Hugh Hefner
    #153831
    tekintsünk el a tölteléktől, hiszen nem játszható fajok, édesmindegy, csak ölted őket.

    a taurenek jöttek a warcrafttal, mondhatjuk hogy a fantasy világba ők ezt tették bele. Jelen vannak már nagyon régóta, ezt elfogadtad mikor megvetted vanillát. Az, hogy az allynak ezt úgy adták oda, hogy egy fejlett technológiával rendelkező démonokat adtak, amit az emberek kecskének csúfolnak, az is egy dolog, de még véletlenül sem kecskék. A farkasember azóta minden hiedelem része, mielőtt még Tolkien egyáltalán gondolat volt. De a pandamaci mint játszható faj(!), mint egy kiegészítő komplett vezérfonala (!), az elég erős. Még ha eltekintünk attól amitől nem lehet, hogy pont egy animációs film pont ezzel a témával lett nagyon sikeres, amit nyíiltan sokkal lejjebb lőttek be mint a wow közönsége, így jogos a felháborodás. a pandák kúlak egyébként, imádom őket, de rájuk építeni az egészet, az egy nettó faszság
  • LeWyTy
    #153830
    Ez alapján mi a probléma? legalább a pandaren a valóságon alapul és nem egy fiktív izé
  • csokicsiga #153829
    Sok a csicska, aki mindenért rinyál, azt az elsök között van, aki játszik...
    Semmi baj az új kieggel, akinek nemtetszik, ugyis elhuz a vérv.. fa..ba .
  • lolSL
    #153828
  • LeWyTy
    #153827
    Találtam egy csávót aki ugyan azt csinálja mint skill.
  • Hugh Hefner
    #153826
    csak céloztam arra, hogy mennyire elbaszott dolog gurulással erőforrást szerezni a mozdulataidra, és még mindig mennyire elbaszott dolog a panda a wow világába. amíg nem mutatnak valamit ami ellensúlyozza ezt a baromságot, addig ez lesz. nem sokáig, ha jót akarnak maguknak, fognak amint tudnak. még egy olyan mozdulata nem volt a blizzardnak SOHA, amire több lett volna a negatív komment mint a pozitív
  • tigeroo
    #153825
    hallgatlak :DD

    (már ha publikus)
  • LeWyTy
    #153824
    Drága én 60napot 3400pézé tudok. :D
  • picket
    #153823
  • Hugh Hefner
    #153822
    vámpírok. mibe hogy vámpírok lesznek. és majd úgy lehet manát/hp-t/energyt/raget/vért nyerni ha faszokat cibálsz. viszont világítasz majd a sötétben. azzal is egy elég széles kört szólítanának meg
  • antgecc
    #153821
    Ne haragudj, de az elfek mindig is részesei voltak a fantasy világnak. Amolyan elfogadott valós fantasy faj, ellenben a pandákkal. Meg aztán ne abból indulj már ki, hogy a magyarok mire fordították az elfet. Az elf az elf és kész, nem pedig tünde. És attól még valaki nem lesz buzi, hogy szereti a természetet.
  • UnknownAsshole
    #153817
    jönnek az undead pandák
  • antgecc
    #153815
    Én már tudom milyen kieg jön a kungfu pandás után! Semmi egyebet nem viselne el a wowos közösség, csakis egy epic hello kitty expansiont!
  • picket
    #153814
    Hadd ne olvassam vissza, mert ennyi volt és ebben a sorrendben:

    /target panda
    /cry
    /target egy_fél_mondat_pickettől
    /cry

    Ez nem vélemény, hanem nyafogás és fikázáshalmaz volt. Még egyszer szájbarágósan: miért nem játszol most? Mi az a dolog, ami miatt most nem fizetsz elő (sőt azt írod, hogy nem is fogsz), és mi az oka?
    (Úgy értem, hogy az nem elég válasz, hogy unod, arra vagyok kíváncsi, hogy miért unod.)
  • Zenszkij
    #153813
    Let them come. Frostmourne hungers!!
  • lolSL
    #153812
    http://eu.battle.net/wow/en/blog/3157827/Mists_of_Pandaria_Live_Developer_QA_Tonight-27_10_2011#blog

    panda live chat most
  • shaddam
    #153811
    Micsoda polkorrektség hogy a szaros alisokat sem lehet leszarozni.
  • lolSL
    #153810
    fizess forintban
  • tigeroo
    #153809
    én nem gondolkozom rajta mert szar az euro ára :(
  • ShaiHulud
    #153808
    hagy ne irjam mar le megint, olvass vissza, ertelmezz es meglatod mik voltak azok a KONKRET dolgok amikbe beleszoltam.
  • jazzy
    #153807
    Ulduar azért szerintem felvette a versenyt, a legjobb raidek egyike volt, epic.
  • antgecc
    #153806
    You are not prepared!
  • 1Darton1
    #153805
    És még ez semmi se volt a classichoz és BC-hez képest.
  • picket
    #153804
    Nem tudom milyen konkrét dolgokkal nem értesz egyet, kiemeltél egy mondattöredéket, abból is leginkább egy szót, flémeltél róla egy oldalnyit, aztán diagnosztizáltál hozzánemértéssel. Ha egyetértesz azzal, hogy valami nincs rendben a wow-ban, akkor mondd meg nekem, mik a problémák?
  • LeWyTy
    #153803
    Mi megy itt má megin
  • kakaoskalacs
    #153802
    Srácok gondolkoztam előfizetésen ujra 2-3 honap kihagyas utan , mennyire változtak a raidek/dungeonok kaptak nerfet?
    üdv
  • Saccard
    #153801
    Még mindig nem hiszem el ezt a pandarias kieget :( azért bármit mondunk cataclysmre hangulata mind a trailernek mind a játéknak megvolt:( de ez... lehet h direkt ilyen és hamarosan kijön egy igazán fasza előzetes ami brutál lesz. Félek h nincs igazam.
  • Fyrex
    #153800
    látom lelki szemeim előtt a cinematic, modellezett, gyönyörű pandákat szaladgálni a réten
  • Zod
    #153799
    Hát igen, akárhányszor nézem végig, a teljes 3 perc alatt full libabőrös vagyok. Persze megfelelő basszus és hangerő mellett. :-)
  • ShaiHulud
    #153798
    megint elmondom: az amit most kepviselsz hogy a wow nem jo, stb azzal egyet ertek. de a konkret dolgokat amiket felhoztal azokkal nem.
  • Terensz
    #153797
    ahogy mondod. Elismerem, én is, természetesen.
  • picket
    #153796
    Te viszont legalább őszinte. Ezt egyébként úgy szokás, hogy "itt mindenki fasz" (és mivel ugye te is itt vagy...), mert ha már sárral dobálózol, akkor vállalj közösséget a bemocskolódásban :p
  • picket
    #153795
    Nem bírod abbahagyni, ugye? Szomorú vagyok, hogy a képzeletemben egy idilli vitapartnerként éltél, ehelyett viszont az vagy, ami. (Nyugodtan beleképzelhetsz ebbe a mondatba amit csak akarsz, sajnos benne is van. Kár érte.)
  • Terensz
    #153794
    Vitához: ti mind f..szok vagytok.


    Más.

    Most találtam, én röhögtem rajta. Ja, és: Lok'tar, for the Horde!
  • Zenszkij
    #153793
    Ehhez képest a Pandaria kutyakaki... A régi szép idők, ez még kiegészítő volt!!!! Emlékszek az érzésre, mikor először betettem a lában Northrendre. Hát igen, ezért szerettem a WoWot.
  • picket
    #153792
    Nem akartam lekezelő lenni, nem is értem miért feltételezed ezt. Ha valakivel nem értek egyet, akkor azt leírom, hogy miért (ezt 90%-ban egyből sértésnek, lenézésnek veszik, és alap, hogy visszatámadnak, nem érvre és nem ténnyel, hanem személyre és ferdítéssel). Írásban nincs hangsúly, így néha te más hangsúlyt képzelsz hozzá mint én, de azért ez hangsúlyok különbségével is túlzásnak érzem. Nem értem miért van ez.

    Nem kell semmit bizonyítanom, leírtam, hogy szerintem az, hogy az itteni kemény mag jelentős része nem játszik, és jó páran saját bevallásuk szerint már nem is fognak nem azt igazolja, hogy jelenleg a helyzet magaslatán állna a wow. Ez egy teljesen szubjektív dolog, és nem az előfizetők számáról szól, hanem arról, hogy mennyi és milyen minőségű újdonságot tud (illetve nem tud) nyújtani. Azt sem befolyásolja, hogy jó játék, és sokakkal megismertette az mmorpg-t, sikeressé tette a stílust, ami mindenképpen nagy eredmény. Eredeti dolgot viszont nagyjából nullát alkotott, ezt azért szögezzük le. Függetlenül attól, hogy más játékkal sem játszik az ember 7 évet.

    Ne csak a szélsőségeket lásd. Úgy állítod be te is, meg még x másik aki szerint szónokra van szüksége a wow-nak vagy a blizzardnak, hogy én itt habzó szájjal hordom a fos játékukat. Azért ennél kicsit talán árnyaltabban próbálok fogalmazni.
  • Zod
    #153791
    Én egyszer írtam GM-nek bugról, mikor megszereztem a Stonecore-ban eső sárkány mountot, de a karakter a sárkány feje alatt helyezkedett el. Akkor is azt írta, hogy a kövi patch-ban ki lesz javítva, és láss csodát, ki is lett javítva.