166745
  • antgecc
    #153790
  • Fyrex
    #153789
    MISTS OF THE KUNG FU PANDA
  • Fyrex
    #153788
    flame back on!

  • ShaiHulud
    #153787
    bf3 v. heroes6
  • jazzy
    #153786
    Óckúl Heroes 3-azni
  • antgecc
    #153785
    sc2
  • Bhalage
    #153784
    ki mit fog tolni otthon ?
    en riftezni fogok vagy borderlandsezni
  • ShaiHulud
    #153783
    ja mindja lehet menni haza \o/
  • antgecc
    #153782
    Nah, jót flameltünk, izgalmasan telt a mai nap.
  • Sunrider924
    #153781
    Nagy igazsag.
  • antgecc
    #153780
    Ne haragudj, de nem fárasztom vele magam. Számtalanszor megvolt már a 7 év alatt, mióta ide járok, csak a te kedvedért éppen nincs kedvem ~szófosni~ És Mr. Lessz, a lesz 1 db sz.
  • koocos
    #153779
    ezt most mekaptam toled. en kerek elnezest
  • Bhalage
    #153778
    akkor nem ertem te miert erolteted :d
  • koocos
    #153777
    Ékezethez, nagybetűhöz és vesszőhöz manapság egy érettségi kell... nem tudtad?
  • jazzy
    #153776
    Valóban nem vagyok, de voltam és bizony akkor is ékezettel írtam, nyilván programozás közben nem. Befejeztem, különc vagyok.
  • Bhalage
    #153775
    gondolom nem informatikus vagy
  • jazzy
    #153774
    Még mozgékonyabbak az ujjaim, hogy elérnek az ékezetig?
  • PiszkosFred
    #153773
    Te vagy fiatal.
  • jazzy
    #153772
    Senkinek nincs újonnan ékezet a billentyűzetén? Vagy már ennyire kurvára angolok vagyunk?
  • Sunrider924
    #153771
    Vagom. En meg azt is irtam hogy nem minositettem a szemelyet, nem arrol irtam, hanem a velemenyerol. Ha mar en is trollokra akarnek mutogatni akkor volt itt ketto darab kepeslapos.
  • ShaiHulud
    #153770
    picketrol irtam nem rolad :)
  • Sunrider924
    #153769
    Ez majdnem ok, csak en nem tamadtam a szemelyet, mindossze a velemenyerol irtam hogy nem kicsit tuloz.
  • ShaiHulud
    #153768
    te se vagy kepben...

    picket irt egy terjedelmes postot, amiben OKITVA irta le a velemenyet, olyan stilusban mintha tudna mirol ir. ezzel szemben kiderult, hogy csak azt HISZI tudja mirol mondott velemenyt.

    alapjaban veve nullaval egyenerteku egy velemeny, ha annak targyaval a szerzo csak felszinesen, vagy abszolute nincsen tisztaban.

    en sem megyek egy kvantumfizika topicba velemenyt nyilvanitani a nepet a hurelmeletrol, ugy hogy elvarjam tiszteletben tartsak a velemenyem, ha me en magam is tudom, hogy nem is tudom mirol irok. csak egy nagy budos trollnak tunnek.

  • Bhalage
    #153767
    vki vagja, h hol a legolcsobb most a kataklism? lehet megveszem :o

    ja lofaszt veszem bf3at veszek oO
    hat ezt jol megbeszeltem magammal ;d
  • Sunrider924
    #153766
    Ha folenyeskedes meg masok velemenye moge bujason kivul mast is tudsz, majd szolj, hogy figyeljek rad... Kezdhetned azza,l hogy ertelmesen megfogalmazol egy sajat velemenyet, majd amikor lessz neked.
  • antgecc
    #153765
    Sztem ne erőltesd... én is ilyesmit akartam leírni, de egyszerűbbnek tartottam a kép bevágását. Görcsöl a fene azzal, hogy az ilyen felfogású embereknek megmagyarázzak bármit is. Nem ér annyit. Bár, ha ráérsz és szórakoztat.... :) A képet törölheted, túl nagy lett :(
  • antgecc
    #153764
    #153758 ennyi
  • ShaiHulud
    #153763
    pedig full jogos dolgot irt le...
  • Sunrider924
    #153762
    Varjal, elfelejtettem hogy a mai pszicho orat veled eddig meg nem tartottuk meg.
  • Zenszkij
    #153761
  • Zenszkij
    #153760
    Neked komoly önértékelési problémáid vannak :D
  • Sunrider924
    #153759
    Jo tisztazzuk akkor: irtam hogy amelett hogy maskor is ekezted a wow-ot most a pandas szofosast meglovagolva ujra ravetodtel a wow is dead/.../szar temara. Legyen.
    Irod hogy alapvetoen 66os karival unod az egeszet.
    Aztan meg hogy az egesz ugy szar ahogy van mert miert nem sandbox. Amiket en irtam az valahol azt igazolja hogy amelett hogy a wow egy kotott multal/temaval rendelkezo mmorpg megis enged dolgokat, neked ez megmosolyogni valo. Legyen.
    A wow-al minden rendben van, a kategoriajaban verhetetlen. Minden amit te kifogasolsz az a kategorian kivul van es tobbnyire nem mukodik mas jatekokban sem ahogy ezt mas mar leirta. Tobb mint 7 eve az mmorpg-k kiralya es akik legalabb 3/4 ennyi ideig vele voltak, azoknak nyilvan nem tud mar ujat mutatni, de mindig jonnek uj jatekosok, es ahogy mar irtam a wow verhetetlen, ha akarod menj es probalj ki mas mmorpg-ket es majd rajossz sehol nem mukodik olyan olajozottan a buff/procc rendszer, a cc-k, healek/sebzodesek nem olyan kozvetlenul erzekelhetok stb. A nem fizetunk elo erv az meg ne haragudj, marhasag. Meg mindig legalabb 10 millio elofizetoje van, kar azon filozni hogy az 1 millio az honnan fogyott el, mert az is lehet hogy a jatek gazdasagi reszenek a megkonnyitesevel mar senkit nem erdekel a gold vasarlas ezert sok farmer account mar megszunt, vagy a token mukodik tul jol es nem lehet annyi accot lopni stb.
    Az a kar hogy folenyeskedve bizonygatod hogy mekkora szar a wow ahelyett hogy vegig gondolnad mitol is tudott nr1 maradni ennyi idon keresztul. Ha neked nem jon be, ez van, de attol nem lessz vmi szar, maximum neked.
    Ja es igen, megunom megyek par kort mas online jatekokkal aztan vissza, mert meg mindig a wow a legjobb.
  • picket
    #153758
    Gondolkoztam, hogy válaszoljak-e, és az első néhány mondaton csak mosolyogtam, úgy gondoltam nem fogok reagálni, mert minek. De aztán ledöbbentem.

    Szerinted ha valakinek unalmas egy könyv, és poénból csak az oldalszámokat olvassa el (gyűjtögetéssel szintezés), akkor ő megváltoztatta, érdekesebbé tette az eredeti művet? Ha a könyvet emberek egy csoportja szórakoztatóbbnak tartja ha azzal nehezíti meg az olvasását, hogy egy rohadt nagy és nehéz lexikonba pakolva, félkézzel tartva olvassa (low gear raidelés), akkor az az író érdeme? Persze viccesek ezek a dolgok, lehet ilyeneket csinálni, és le a kalappal, hogy egyeseknek mennyi ideje és képzelőereje van, de ettől nem értem miért jobb a játék egy átlag felhasználónak.

    Ha meg probléma, hogy véleményem van, ne olvasd el. Szívesen megvitatom, hogy miben különbözik a véleményünk, még az is lehet, hogy közelít egymáshoz a kettő, de nem értem mi kivetni való van azon, ha nekem valami nem tetszik, és azt szóvá teszem. Változtatni nem fog a játékon, mint ahogy semmi nem számít amit itt leírunk, csak a havonta egy segítség amit nyújtani tudunk a fehér holló ritkaságú kérdezőknek. Ráadásul te magad írtad, hogy unod a wow-ot, akkor meg végképp nem értem, hogy hol a probléma, ha valaki más is egyetért veled abban, hogy unalmas, és megpróbál okokat keresni. Vagy ha neked, Shaihuludnak, nekem, meg még néhány hozzászólónak unalmas a wow, akkor se "ekézzem", mert... miért is? Akkor nincs semmi baj? Minden rendben a wow-val, csak éppen nem fizetünk elő?

    A házigizdaságnak meg semmi köze a témához. Ha nem tudom mikor kell a locknak más spelleket nyomogatnia, akkor is le tudom törölni az account hirdetéseket, egyéb reklámokat és kultúrembereket megnyilvánulásait, a fejlécet meg a Ti hathatós segítségetekkel frissen tudom tartani. A topikot amúgy is olvasnám, amúgy is hozzászólnék.
  • Sunrider924
    #153757
    Azt nem ertem te mit akarsz? Ja varjal rajottem, elfelejtettem megemliteni a wow ertelmet, a pvp-t, mert a pvp rugoknak az az isten, a pve csak nooboknak van...
  • antgecc
    #153756
    Mit nem értesz a kép aláíráson?
  • Sunrider924
    #153755
    Az ilyen kepekkel uzengetoknek, szavakkal nem megy? Vagy az meg gagyibb lenne, mint a kep amit linkeltel? Akkor abba is hagyhatod, nem kell eroltetni ami nem megy...
  • antgecc
    #153754
  • Sunrider924
    #153753
    Gondolkoztam hogy valaszoljak neked, mert meg mindig sarkitol. Nekem furcsa az ellentmondas hogy egy olyan jatek topicjanak vagy a hazigazdaja amit 80%ban ekezel. Ne haragudj meg, oriasi kozhely kovetkezik, de ne 66os rugobol akard megitelni a jatek tartalmi reszet. Unod a dps-t, ok, jatsz tank vagy healer karit, na az mindjart kevesbe lessz monoton. A blizzard is beismerte, hogy minnel magasabbra teszik a lvl cap-et annal nehezebb megoldani hogy a jatekosok szamara erdekes maradjon a koztes tartalom, a szintezes. A kataklizma megoldotta lvl60ig, de onnan meg hosszu es nehez az ut. Mas. A standard tartalom, amibol meg csak egy szeletet lattal, lehetove teszi a nem szokvanyos dolgokat is, amit a userek talalnak ki, pl, par honapja az alis druida aki gatheringel ment fel max szintre , egyetlen egy mobot se olt meg. A masik pihent jatekos meg kitalalta hogy ugy megy el max szintre hogy semmire se kolt penzt- ebbe benne volt hogy nemcsak felszerelest nem vasarol de semmit se tanul trainertol esatobbi. Vagy emlithetem a Project Marmoth-ot akik azt talaltak ki hogy undergearelt formaban probalnak meg current contentet-et raidelni. Es meg mennyi mas dolog ami a userek talalekonysagan mulik. Szinten a wow-bol szarmaznak a machinimiak. Szoval ne haragudj de kicsit szemellenzosen nezed te azt az unalmas wow-ot. En unom, 2 szervervaltas es vagy 18 max szintu kari utan honapokra kihagyom, vanila ota sok viz lefolyt a wow-on is. De meg mindig a legjobb a mufajban, es nemcsak a support miatt. Unalmas neked, ok, kinek mi jon be. Engem csak az zavart hogy a pandas szofosasnak a tetejebe te ujfent megint ekezni kezdted a wow-ot.
  • picket
    #153752
    Ellenben itt lehet véleményt nyilvánítani, csak maradjunk kulturált keretek között. (Ez a többieknek is szól.) Annak meg nincs értelme, hogy egy mondat ismételgetésével és állandó újrafogalmazásával spammeljük a topikot :p
  • Chris
    #153751
    Haha, erről az egész FS elleni hisztiről a következő klasszikus analógia előzménye és következménye jut az eszembe: "... azé' me' cigány vok' páázmek???"