166745
  • antgecc
    #154034
    Az én szemszögemből az összes gearrel kapcsolatos sírás azért szánalmas, mert a játéknak nem a gearről kéne szólnia, hanem a content kijátszásáról. El kéne felejteni ezt az irigykedve való lenézést, hogy a casual player is abban a gearben feszít most, amiben én feszítettem 2 hónapja. Nem mindegy nektek, hogy Pista milyen gearben feszül és hogy szerezte meg? Foglalkozzatok már magatokkal és a raiddel, azzal hogy haladtok előre és látjátok az új bossokat, leveritek még nerf elött! Örüljetek neki, mert Pista csak 5 fős hc-kban rohangál! Ne legyünk már ilyen képmutatók, nem arról szól a játék, hogy Orgri bank tetején milyen gearben feszítek! (Ja már nem is ott feszítenek.... régvótszépvót.).
  • jazzy
    #154033
    Na igen ezaz.

    Más részről viszont bcben nagyon nehéz volt emiatt guildet találni. Nem raideltél -> nem volt geared, nem volt geared -> nem vettek fel raidelni.

    Ennyiből jobb, az alap geart ki tudod instázni és felvesznek. Sok tekintetből rosszabb, ugyanis aki nagyon akart tudott találni guildet régen is.
  • Zod
    #154032
    Valakinek jó ám ez, én pl. csak ötfősökbe járkálok instázni, raidre nincs időm. Jó érzés néha egy-egy keményebb raidszintű itemet beszerezni a hosszú hetek alatt összekuporgatott valor pontokból.
  • Dr DeViLKiNG
    #154031
    Csak 5 fős instából beöltözik az ember 3/5-ös setbe. Régen ilyet nem igazán csinálhattál, így rögtön látszott, hogy hol is tart az ember contentben. Wotlk óta meg már az előzző tiert is hozzád vágják csak 5fősből.
    4.3-ban ugyan nem kapsz setet 5 fősből, helyette viszont 11+1-2 craft helyre rakhatsz 5fősből normal RAID geart a 14 helyből.

    Pvpseket ennél is jobban meggyalázták. Hiába vagy 2500-on vagy 3000-en, akkoris ugyanabban a gearben fogsz rohangálni, mint aki 1000-es ratingen (max más színben... vicc kb).
    De azért a "pro-kat" elkülönítették a nooboktól mmr-el, de ígyis ugyanaz a gear. Tényleg nagyon motiváló, hogy jobban próbáljon az ember játszani.

    /napi casual vs hc flameünket hallották.
  • 1Darton1
    #154030
    Milyen nyitó encounter, és hol nem volt nerf?
  • tarti19
    #154029
    Igen ez látszik a nyitó encounterrel, ahol nem volt nerf hc módban. Több százezer ember darálta le őket...
  • Dr DeViLKiNG
    #154028
    Ez főleg azért van, mert
    1. mindenki ilyenekben rohangál, csak max más színben
    2. főbosson kívül egyik sem egy nagy kihívás még hc-n sem... így gyakorlatilag bárki simán felöltözhet full gearbe (kivéve sapkát, amit úgyis le lehet szedni)

    Casualcraft ftw.
  • jazzy
    #154027
    BCben a dual azzinoth még nagyon nagyon nagy szó volt, BT idejében amikor megláttam egy full t6-os embert még leesett az állam, most már azért közel sem, full hcs gearnél sem.
  • [HUN]Crassus
    #154026
    az ilyeneknek nehogy bedőlj!
  • Zod
    #154025
    Aha, kösz, akkor se újabb rare mountom nem lesz, de az acc megmarad. :P
  • r4pt0r
    #154024
    Ilyen oldalakat sose csinál a blizz aminek ez a neve.
  • Zod
    #154023
    Ingame jött egy whisper. Nem a külön GM chaten, hanem a simán.

    "Hi, you have obtained a rare mount from Blizzard, but you haven't yet recive it. Please log in www.eu-blizzard-rewards.com"

    Biztonságos az oldal, vagy valami vírusos acclopós dolog ez?
  • Pio
    #154022
    Annó a world first dual Azzinoth-os rogue 7000 európáért cserélt gazdát.
    Az már más kérdés, hogy a dolog rohadt nagy sajtóvisszhangot kapott és a Blizzard végül kibannolta a karaktert... ;-)
  • Davidus
    #154021
  • Hugh Hefner
    #154020
    3000 euro egy karakterért? : D

    rofl

    és mégis mi a faszt kezd egy karakterrel, aminek a nevén van pár achievment amit nem ő ért el? de most komolyan én itt vmit nagyon nem értek, világosítsatok már fel kérlek
  • 1Darton1
    #154019
    Pedig nagyon úgy tűnik, hogy indokolatlanul a szívedre vetted.
    Semmi rosszindulat nincs benne, hogy nem hiszek el egy kamu infót. Ha eladja 500-ért (ami kb. reális), örülni fogok neki, hogy ilyen szépen kaszált vele.
  • [HUN]Crassus
    #154018
    ja nem hülyegyerek úgyhogy gondolom előbb a lóvé aztán a kód:P:)
  • [HUN]Crassus
    #154017
    nemkel tőlem bocsánatot kérni csak nem értem miért kell ennyire makacsnak lenni és mindig a rosszindulatra fókuszálni....
  • [HUN]Crassus
    #154016
    tudod mennyi majom van abból a 10millió előfizetőből aki mondjuk acsival kel fekszik,de a lehetőségei korlátozottak? viszont anyagilag jól áll és kiszúr egy ilyet??
    nekem is ajánlottak HETENTE!! aréna boostért ilyen 30-50k aranyakat meg 30-50eurókat....,de mondtam öreg vagyok én már bohócnak...és az én karim sehol nincs mondjuk az övéhez vagy a tiedéhez képest.....
  • 1Darton1
    #154015
    Szólj ha eladta 1500-2000 fölött, és szívemből fogok bocsánatot kérni Tőled és Tőle is.
    Amíg ez meg nem történik, addig csak egy nehezen hihető pletyka marad.
  • Dr DeViLKiNG
    #154014
    "REZSŐ: Nem árulom rámírtak."

    Ez meg lehet csak a szokásos ingame kamu vevőkből az egyik (tudod, akik megpróbálják kicsalni az embertől az accot hasonló ajánlatokkal, aztán jön az átbaszás). Classicban/bcben rengetegszer kaptam így ajánlatot. Annyi is volt belőle igaz. :D
  • Vincentcloud
    #154013
    Érdekes ez az achi, guildtársamnak a top 10-ben kellene lennie, de 3500+ helyen van mert áprilisban volt updatelve.

    Crasus a teniszes hasonlatod azért hülyeség mert az már évek ha nem évtizedek óta változatlan szabályok szerint megy, míg a wow folyamatosan változik, de ennek ellenére azt mondom hogy ha van olyan hülye aki megveszi ennyiért akkor adja el neki.
  • Dr DeViLKiNG
    #154012
    Attól még csak a "futottak" kategóriába tartozik, mert se egy grand slamje(realm first), se wb nyerése(gladiator), se olimpiai aranya(world first) sincsen.
    Remélem érted a hasonlatot, meg hogy ebből adódóan mennyit is érne az acc igazából.
  • [HUN]Crassus
    #154011
    sry majdnem fél éve szarik már a karira...
  • [HUN]Crassus
    #154010
    csak neked csak most!

    REZSŐ:A vicc hogy 3000 eurót ajánlottak a karimért, szóval eléggé elgondolkoztam rajta hogy 1milláért odébb passzoljam valami retardnak.
    csütörtök, 23:57 · Tetszik

    MRZ: Ki ne hagyd, én legalábbis simán eladnám. Hol árulod? (már ha árulod)
    csütörtök, 23:58 · Tetszik

    REZSŐ: Nem árulom rámírtak.
    csütörtök, 23:59 · Tetszik

    MRX azonnal adnám el. ha akarsz felhúzol egy másik warrit pvpzgetni kb 5 nap alatt.
    Tegnap, 0:01 · Tetszik

    REZSŐ Nyilván de engem nem tud kielégíteni csupán a pvpzgetés, és mivel log nélül nem tudok magamnak találni egy normális guildet sem ezért kb 5hónapja nem logoltam nagyon be.
    Tegnap, 0:03 · Tetszik

    REZSŐ: De mivel nem nagyon vagyok pénz szűkében +-1milla nem nagyon vág földhöz szóval még gondolkodom rajta, nem szívesen adnám oda valakinek az 5éve dédelgetett karimat. Szal nem tudom még mit tegyek.
  • 1Darton1
    #154009
    Abban nem volt igazam, hogy próbáltam segíteni neked. Ezért megérdemlem még Attila lenézését is, pedig az aztán megalázó.

    Esetleg abban nem volt igazam, hogy a kölök eladta az accountját 3k-ért? Mert ha tényleg megtörtént, akkor meztelenül fogom visítani a neved a belvárosban. Vagy még jobb, nyilvánosan elismerem, hogy Attila jogosan kapott érettségit.
  • [HUN]Crassus
    #154008
    olyan ez mint a tenisz ranglista....Szávay vagy Arn Gréta top 50-es is volt.Mivel most Ági nem játszik "nincs sehol sem" ez mégsem csökkenti az elért eredményének az értékét....
  • [HUN]Crassus
    #154007
    nem játszott már rendesen 1 hónapja....és nem is fog többet...gondolom azóta lehet lecsúszott a 100-200. helyre...."DESZAR"....mivel ezt más is észrevette,hogy már nem játszik ezért találták be azok AKIKNEK VAN EGY VALAG PÉNZE és SZÁMUKRA EZ A MENŐ.....mit pattogsz? nem lenne egyszerűbb elismerni,hogy nem volt/van igazad? hidd el nem néznélek le érte meg szerintem senki....,de ehelyett keresed azon a fránya kákán a csomót....
  • 1Darton1
    #154006
    Nézd már meg a frissítési időpontokat.
  • [HUN]Crassus
    #154005
    érzem ahogy feszül a gyerek
  • [HUN]Crassus
    #154004
    hogy jobban rávilágítsak képzeld azt,hogy MO egy 20,560,474 lakossal rendelkező ország,namármost a vizsgált alanyunk az "anyagi javak" rangsorában a 42. legmagasabb vagyonnal rendelkezik...fogós kérdésem a következő: szerinted ez jó aránynak vagy "ÁTLAGOS"-nak számít?

    segítek ha nem tudnád kiszámolni /ne mondjátok,hogy én egy geci vagyok/



  • Attila1234
    #154003
    Itt most kérem szépen a Titánok csapnak össze!
  • [HUN]Crassus
    #154002
    BAZDMEG! igazad van a 42.



    Ha a rosszindulat fájna ordítanál 0/24
  • 1Darton1
    #154001
    Ébredj már fel, közel sincs a 47.-hez.
    Lehetőleg ne használj ennyi írásjelet, nagyon lealacsonyítod magad vele.
  • [HUN]Crassus
    #154000
    de most megint kezded??????!!!! neked mi a nem rirka a közel 21.000.000 karekter közül a 47. legtöbb acsival rendelkező karival?? ÉBRDEJ MÁR FÖL és vedd le a szemellenződ!
  • Dr DeViLKiNG
    #153999
    Ha egy FOTÓT egymilliárdért adnak el, akkor én már semmin nem lepődök meg.
  • 1Darton1
    #153998
    A kérdés az, hogy miért adna bárki ötször annyit egy átlagos karakterért, amikor sokkal ritkábbakból van több tucatnyi eladó. Biztos nem túl okosak ezek az olajsejk csemeték, de azért ennyire nem hülyék.
  • Zod
    #153997
    "csak a PVE szerveren divat,hogy lesből támadunk hátba,mert nyíltan szarok vagyunk:P"

    Tauren warriként elhiszem, hogy nyílt harcot szeretnél. :P
  • Warden
    #153996
    Így van.Kinek mi fontos ill kinek mennyit ér az a dolog ezt szerettem volna kihozni ebből.A saját accountomon van 8db 85 ös karakter.Megvan az összes létező heirlomos item, a mainnek vannak ritka mountjai de szerintem nem lehetne eladni 30.000 ft ért sem igaz nem i sadnám el.a héten vonták le utoljára a számlámról az előfizetést , ma meg is szüntettem a fizetési módot és decembertől nagy valószínüséggel soha nem is lesz aktiválva ez az account.Viszont ha lenne rá vevő akkor sem adnám el mert ragaszkodom hozzá, persze ha megtalálna valaki hogy ad érte teszem azt valami irreális magas árat akkor had eridjen.
  • [HUN]Crassus
    #153995
    uccsó mondatodra "kinek a pap,kinek a papné" ugye.... különbözőek vagyunk...