166745
  • Warden
    #153994
    valószinű hogy jó játékos volt ezt nem is vitattam, maga az amit mivelt az nekem nem tetszett ez van.A raglés példát azért hoztam mert ő valóban egy-egyelni akart vele többször is az artum viszont mindíg beszált.Amugy meg hogy ki rombolt le kinek a homokvárát az oviban abszolute nem számít.mindenesetre a jópofa artumos csávó egy fórumon simán lepontoz emiatt hát váljék egészségére.

    Amiből ki indult az egész hogy rezsőke accountja ér e 900.000 huf-ot(3k euró ugye).Szerintem nem de ha valaki ennyit ad érte hát adja el de izibe.az nekem több mint három havi fizetésem de teszem azt abdulkának az arab emirátusokban egy heti zsebpénze.Egy virtuális karakter még nem is egy autó hogy oylan szinten kötődjön hozzá az ember.
  • [HUN]Crassus
    #153993
    warden akármit mondassz Rezső nagyon is jó játékos volt tényleg le a kalappal előtte! Azok akik ráugrottak arra akik rezsőt megtámadták ilyen kis "haszonlesők" nem kell velük foglalkozni...én is sorolhatnám,hogy 2005 óta hányszror haltam egy nyert openpvp helyzetből,mert egy arrá járó allys rámverte az összes CD-jét miközben egy másikkal épp egy fairfight közepében voltunk.....

    4hónapos Strormscale pályafutásom alatt ilyesmi ott például nemnagyon volt mivel ott hagyták az emberek,hogy akinek nézeteltérése van egymás közt rendezze le....
    csak a PVE szerveren divat,hogy lesből támadunk hátba,mert nyíltan szarok vagyunk:P

    ui: legtöbbször én is PVP-on járkálltam mégha tudtam is ezzel nagy hátrányba leszek a lesből támadókkal szemben....mondjuk mikor nekik is bekapcsolódott a PVP és visszamentem osztani akkor esett le nekik épp az volt a lényeg,hogy bekapcsoltassam velük a saját támadhatóságukat:P:D
  • [HUN]Crassus
    #153992
    hülye vagy b+:D ,de egyetértek veled:D kivéve az uccsó 2 mondattal:P ott vitatkoznék 1-2 dologgal:D

    épp ezt próbáltam én is érzékeltetni tegnap van 10 millió ember én simán elhiszem,hogy van akár 10.000 anyja pincéjében élő kocka aki egy ilyen szintű kariért az anyja összes zsebpénzét odaadná!:P:D az Astrás példád tökéletes!
    Az én öreg e30-am is simán elmenne most 900k-1 millióért kéthetente megakarja venni valaki /intettek már le buszmegálóból,piroslámpánál,vagy Tescoparkolóban/ és mivel nekem eszmei értéke van így nem eladó....
  • Warden
    #153991
    jah kb ugy 2 éve nem volt pvp flag rajtam de biztos igazad van.Kb semennyire nem érdekelt a lich king eleje óta a pvp ezzel a jól sikeredett cataclysmel meg a pve is teljesen érdektelen lett.Ennyit az elkenésről.A másik dolog hogy rezsőke sosem egy egyelt mert hát mindíg ott voltak a 6. an a seggébe ha neagyúristen teszem azt ugynézett ki hogy elpitsázzák, ami pl Ragle ellen elég mindennapos volt nem kicsit volt jobb nála.Ennyit a lesajnálaó faxságodról.

    Azért egy személyes kérdést feltennék most hogy volt ez a népszámlálás arra kérdésre mi a pistát feleltél hogy van e valami fogyatékosságod paladin?
  • Tarathiel2
    #153990
    Jaj szegény warden még mindig nem bírja megemészteni, hogy betámadja álló fasszal a pvp onos embert (nem kötelező ám!) és csúnyán elkenik a száját... Na nem mintha 1v1-ben lett volna esélyed ellene.
  • Warden
    #153989
    doublerainbowzomg!Valóban irreálisárnak tűnik a 3k euro de ha van rá vevő... tavasszal 1,2 m ért hirdettem az astrámat nem ment el, szeptemberben meg 1,4 ért vitték el.Van is az a mondás hogy míg van lóxar lesznek verebek is.A lich kingben az egyik dk kapott 2k eurós ajánlatot a serverfirst shadowmournera.Jelezte a guid vezetés felé hogy van iylen lehetősége, azt mondták neki hogy adja el ennyiért ne gondolkodjon rajt.Mikor a fizetés módjára került a sor az arc már csak 1k-t akart érte fizetni ugyhogy nem lett a boltból semmi.(megjegyzem 1k ért is érdemes lett volna eladnia)

    rezsőke egy unszimpatikus arc volt az arathoron legelábbis alli oldalon.Kedvenc időtöltése raidd elött hogy talpig pvp gearben pvp onnal álldogált szerettei közt az aktuális raidblock bejáratánál és mikor bekostólták beszállt melette az összes artumos.Úgytudom hogy elmetek a ragnarosra a víg cimboráival együtt a game is not overbe.
    Mindenesetre ha valóban van ilyen opciója és talált valami idiótát aki egy accountért ad 3k eurót adja el.amennyiben csak vetités crassus akkor meg igy jártál legközelebb az igazmondó juhásszal haverkodj inkább, de szokj már le erről wazz hogy virtuálisan acsarkodsz nármi szarra ha ugyérzed hogy valaki ellentmond neked.

    van is az a mondás hogy hiába nyersz paraolimpiát attól még fogyatékos vagy:)
  • 1Darton1
    #153988
    Nagyon nagy összegben mernék rá fogadni, hogy a töredékét sem kapná meg érte. Annál a karakternél sokkal jobb állapotban lévőkért (ugyanennyi achievement + realm first/battlegroup first title-ök + ritka mountok) is nagyon nehezen adnak meg 5-600 euró környékén.
    Ebben is valamennyire beigazolódik, hogy az álmacsó külső naív belsőt takar Crassus esetében is. Nem lát át a haverja egyértelmű vetítésén.

    Bár azt sem értem miért csinál ebből ekkora ügyet, nem szégyen az, hogy nem ért a játék ezen oldalához, és átverte a cimbije.
  • 1Darton1
    #153987
    Felcserélted a szerepeket.
  • jazzy
    #153986
    Még csak 1 apró meglátás: a 3 az magában azt jelenti, hogy "három", a 3-om pedig "háromom" ami nem létezik :)
  • [HUN]Crassus
    #153985
    eszmei értéke van....és valakinek ez többet ér az anyagi javaknál...abba a karakterben 5x anyni beleölt idő van mint itt 3-om másiknak és mint mondtam le a kalappal előtte,hogy ezt megcsinálta!
  • jazzy
    #153984
    Csak az utolsó mondatra reagálnék, a többit megértem, én nem ismertem ennyire, ha azt gondolod igaz, hát grat neki, ha tudtam volna, hogy ennyiért megvesznek 1 ilyet, 1 karakterre szántam volna az időmet, nem húzok fel jó pár altot.

    Nem mondtam, hogy jobban tudnám csinálni, nekem nincs kedvem (időm lenne) ennyi acsit kifarmolni, nem érdekel, lusta vagyok rá, de ha ennyit felajánlanának, eladnám a picsába, de előtte átnevezném, aztán vennék 1 85ös karaktert és azt is átnevezném.
  • [HUN]Crassus
    #153983
    btw ennek is örülök,hogy ez a 2 "majom" /bírom őket/ eljutott ide...jöhet a fika rájuk is

  • [HUN]Crassus
    #153982
    egy tuskónak minek magyarázzak? attól még tuskó marad
  • 1Darton1
    #153981
    Egyrészt az ottani stílus neked való, másrészt köszi az alapos választ.
  • [HUN]Crassus
    #153980
    mennyé vissza fosskohkra
  • 1Darton1
    #153979
    Mondd már meg miben 47., mert majd megesz a kíváncsiság!
    Én örülök neki, de azt se tudom, hogy mit ért el, ha egyáltalán elért valamit, mert én semmit nem hallottam még róla. Majd gratulálok is neki, ha egyszer megtudom, hogy miért kellene.

    Egyébként Devilking és az én esetemben azt emlegetni, hogy semmit nem értünk el, meglehetősen merész. Nem mintha én bármi elismerést vagy gratulációt várnék, mert az ilyen virtuális plecsnik nem sokat érnek.

    Most azért kellene örömködni, mert van egy ilyen irreális pletyka, hogy valaki 1000 eurót adna azért az accountért? Nem vágom.
  • [HUN]Crassus
    #153978
    az az arcoskodás az csak egy felvett szokás! mi is arcoskodtunk rendesen Fricivel,meg Valkennal, Fóbival vagy Anirullal....,de bármit kértem akárkitől mindíg segített! resi is ilyen volt /ok lehet velem igen veled vagy mással nem annyira/ ,de nemlehet mindenki mindenkinek szimpatikus ugye!
    A többség itt engem is rühell mégis bemegyek a melóhelyre és kinyalja a seggem az összes csaj és a Diritől kezdve a szemetes gyerek is a haverom...
    nem vagyunk egyformák.
    Resi RL jó körülmények közt él...nem kamuzna és simán elhiszem,hogy a szivéhez nőtt és nem adná el az accountot....
    én is vehetnék magamnak bármit ami tetszik mégsem fogom eladni Crasus-t bár közel sem olyan értékes mint mondjuk rezső accountja.
    Nem védem,nem hiszem,hogy szüksége lenne rá.Amíg aktív voltam mindig drukkoltam neki,hogy xyz acsija jöjjön össze és mikor top 10-es volt EU szinten akkor tökre örültünk pedig lófaszt se jelent...egyszerűen örültünk a másik sikerének!
    Amikor nézed az olimpiát akkor elkezded fikázni a tornászt,hogy te sokkal jobban csinálnád? vagy együt örülsz vele mikor fellép a dobogóra?


  • jazzy
    #153977
    Én inkább azon csodálkozok, hogy te ezt elhiszed és ennyire véded.
  • jazzy
    #153976
    Szó nincs róla, itt arról van szó, hogy harmadáért-negyedéért kaphat egy full pve és full pvp geares karaktert. Nem vagyok jobb, nincs jobb karakterem, de nem hiszem el, ennyi.

    Ha ismerném személyesen és tudnám, hogy igaz, örülnék a sikerének és meghívatnám magam egy borra :P

    De amúgy resike nem is egy olyan személyiség, akinek örülhetnék, akkora arca van, hogy csodálkozok, hogy elfér az országban. Ekkora arccal nem csodálkoznék, ha nagyot mondana.
  • [HUN]Crassus
    #153975
    nincs igaza a te vagy az ő karakterét hol jegyzik a 22millió karakter közt??? SEHOL b+!
    mondtam már én szarok az acsikra szarok a wowra szarok a realm 1st-re ,DE!!!! ha valaki olyan éri el BÁRMIT AKÁRMIT akihez kicsit is közöm van vagy csak szimplán saját hazám szülötte akkor én annak ÖRÜLÖK ÉS GRATULÁLOK neki és nem 0/24 fikázom mint ti b+

    mondj bármit-akármit amiben te megközelítőleg ilyen eredményt értél el! és majd ha mondassz majd akkor esetleg fikázhatod,de még ha szerinted ez semmiség akkor is tartsd meg leagább a tiszteletet...

    amugy ti legalább akkora kockák vagytok mint rezső csak mivel ti SEMMIT nemtudtok felmutatni ezért zsigerből ovodás szintre esel vissza és írigykedve köpködsz....
  • Dr DeViLKiNG
    #153974
    Pedig igaza van. Ilyen hosszú az epeenje, ami kb ennyire is elég a játékban(semmit). Lehet vele afkolni valahol, ahol majd 3 óránként jön egy "wow" üzenet talán. De hát meglehet, hogy egy arab barátunknak pont ez kell, és erre szórja el a havi zsebpénzét, amit az államtól kap. Az nem érdekes hogy akár 3 másik full fl heroic geares karaktert tudna venni ennyi pénzből, amivel akár még igazából szórakozhat is (és ugyanúgy megkapja a három óránkénti "wow"-ot).
  • [HUN]Crassus
    #153973
    takaroggggy!
  • 1Darton1
    #153972
    De miben 47.? És miért magyar mentalitás, ha valaki ért valamihez?
  • [HUN]Crassus
    #153971
    ráadásul épp azért brutális,mert relative nem is voltunk világ vagy EU szinten túl erős guild... a pvp meg alapban szar volt Arthoron...szóval azt nézzük egy közepesen erős EU guilben egy pvp szerveren nyomja simán top 10...bár ahogy resit ismerem inkább a dobogó valamelyik lépcsőfoka....
  • bujcsik555
    #153970
    Nyugi, csak azért mondják mert ők az első 46-ba vannak. Tudod hogy SG-n mindenki kibaszottjó mindenben.
  • [HUN]Crassus
    #153969
    20,560,474 karakter közt a 47. helyen lenni KIBASZOTTUL átlagos! nemde? elmentek a faszomba
  • [HUN]Crassus
    #153968
    magyar mentalitás kibukik? érdekes én tudok örülni mások sikerének vagy teljesítményének is...és nem fikázom le úgy ,hogy az illető mögött nincs lófasz se.....ha neked lenne valami extra cuccod annak is gratulálnék és nem keresném a csomót a kákán...
  • [HUN]Crassus
    #153967
    97% az qrvaátlagos valóban....
  • 1Darton1
    #153966
    Ez max Arathoron, meg a többi belterjes magyar realmen ritka.
  • [HUN]Crassus
    #153965
    1353 acsiból 1320.....azért ez beteg akármit is fikáztok rajta.... bár engem sosem érdekeltek az acsik igazán,de vannak akik ezért megvesznek...tehát míg nektek az gyík,hogy 97%!!!! ban megvan neki az összes mások ettől padlót fognak:D
  • 1Darton1
    #153964
    Ha valaki annyit ajánlott, akkor az csak át akarja verni. Vagy simán a srác hazudott, ami valószínűbb.
  • jazzy
    #153963
    Csak a karosszéria? Nem értelek. Egy karakter max szinten lesz karakter manapság. Ez nem vanilla. RAF-al pedig sokkal sokkal gyorsabb a fejlődés, én láttam friendben, csak úgy fosta a szinteket nekik az insta.
  • Dr DeViLKiNG
    #153962
    Egy darab realm first title nincs rajta, 0 darab firelands item. Tudod mennyit ér ez? kb 200 eurot ha szerencséje van. Egyszerű tömegkarakter.
  • kekksz
    #153961
    Ezek szerint elég rég kezdtél már új karaktert, mert mostanság ez tényleg így megy, ahogy leírta, főleg RAF-el.
  • Zod
    #153960
    Ja akkor az egy olyan kari, mint egy autó, amiben nincs semmi, csak a karosszéria. Bár így is elég hihetetlen, lvl15 kb. másfél óra (ha csak a szint elérése a cél), onnan 2,5 óra alatt nincs meg a lvl40, akármit is csinálsz.
  • jazzy
    #153959
    Elég beteg, de megéri 1 használt autó árát bárkinek?:) És akkor 1 tényleg fullos karakter mennyit ér, 1 házat?
  • tigeroo
    #153958
    lvl 15 után csak random dungeon volt (az ott kapott xp bónusz is 3x)
    plusz minden második lvl "granted" (szal pl. amikor lenyomtuk 40 körül scholomancet akkor 150K xp-t kaptam a boss leölésekor, kb. annyi az xp cap is arra a szintre)
  • [HUN]Crassus
    #153957
    FB-n írta pár napja....nem kamuzna és azért eelég beteg az a kari.-...
  • jazzy
    #153956
    3000 eurot? Azt nehéz elhinni, 1 karaktere van, az se akkora nagy szám. Még csak nem is gladiator. Jó van pár pve acsija, de abból sem a legkomolyabbak.
  • Zod
    #153955
    Miért, négy óra nem elég arra, hogy letolja Elwynnt, Westfallt, Duskwoodot, Stv-t és Western Plaguelands egy részét? Még gathering szakma is belefér, plusz AH, cooking, kötszer, termelő szakma. Simán hihető, nem? :p