166745
  • Dr DeViLKiNG
    #154235
    Borzalom.
    Emberek többsége arra nem képes, hogy megnyomjon egy gombot ultran.
    Lootboaton is wipeoltam már...
    Spine: na ez az igazi gyilkos.. egyszerűen nem tudja megállni a sok retardált, hogy ne üsse szét a csápokat, meg ne össze-vissza álljon.
    madness: annyira nem volt még itt gáz csapattal.
    Igazából, ha szerdán serverek feljötte után le tud menni rögtön az ember, akkor hamar megvan mindenféle nehézség nélkül. Utána rászabadulnak a noobok is.
  • kakaoskalacs
    #154234
    Fall Of Deathwing-röl vélemények?
  • picket
    #154233
    Senki nem állította az ellenkezőjét. Trollkodj másik topikban :p
  • [HUN]Crassus
    #154232
    agilitre a buz warrik még mondják is,hogy az crit....szóval neik is jó...anyád
  • Bhalage
    #154231
    kinem szarja le ez cska egy jatek
  • picket
    #154230
    Előlem íjat needelt paladin. Ezt űberelje valaki :p
  • jazzy
    #154229
    Előlem vitte a Tank paladin az Agilitys ringet. Na ez mi a fasz. A paladin melyik speccére kell agi .. ?
  • Sunrider924
    #154228
    Tegnap LFR DW dobja a 2h macet es az agis polearmot. Wari es dk nyomja mint az orult a NEED-et az agis polearm-ra( !) es role bonusal meg is nyeri(!) a wari a hunterem ellenben. Halistennek lootolni mar nem tudta, elbaszott roll bug...
  • kakaoskalacs
    #154227
    elvertem az összes honorpojntomat mindig megvolt a 4k cap , errem ost BEJÖn a level390-e season :\ nyah mindegy
    Fall Of deathwing amugy jopofa bár nehol kicsit idegesito ha bena csapatba van az ember : D
  • Dr DeViLKiNG
    #154226
    Hát a legjobb, hogy a tankok is rollolhatnak rá bonussal... Meg a hunter bowra is (rugókkal együtt). Az nem érdekes hogy a bowon semmi rating nincs, ami hasznos lenne nekik.
    Ezt ki a retkes kurva anyja nézte el.
  • picket
    #154225
    Mint tudjuk minden fegyver hunter fegyver...
  • [HUN]Crassus
    #154224
    azok warrior swordok:D
  • Dr DeViLKiNG
    #154223
    Ez annyira kibaszott természetes. DK-n kiesik a hunter bow/polearm, meg 2 rugo fegyver. Amikor meg hunteren vagyok (egyedüli hunterként a raidben) akkor 2 dk sword...
  • picket
    #154222
    Már bocs, de ennyi erővel guglizhattál is volna...
  • drop
    #154221
    *google
  • drop
    #154220
    imádom a goole ...kat már bocs enyi erövel linkelheted is volna közbe megoldotam nem kell a kis lelkednek idegeskedni thxbb
  • gosumofo
    #154219
    INNEN
  • drop
    #154218
    nem tudom frissíteni a klienset nem szedi 0kns ír lol valahol le lehet szedni a frisitést ?
  • Dr DeViLKiNG
    #154217
    RRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAGGGGGGGGGGGEEEEEEEEEEEEEE
    Hol vannak a serverek!
  • hawkie22
    #154216
    Ok, köszi, akkor valszeg leütöm még a bossokat ma a guilddel is. :D
  • Dr DeViLKiNG
    #154215
    1. Csak lfrre vonatkozik.
    2. Már egy jóideje :p
  • hawkie22
    #154214
    Amúgy mióta kapjuk meg automatikusan a flight pointokat? Most szintezek a warriorommal, 21-es, és most látom, hogy automatikusan kapom a szintemnek megfelelő FP-ket.
  • hawkie22
    #154213
    Ez az egy lootolás/boss/hét ez mire érvényes? Értem úgy, hogy ha lemegyek LFR-el, és lootolok, akkor már guilddel nem is éri meg lemenni, mert úgysem vihetek lootot?
  • [HUN]Crassus
    #154212
    a raidfinderes bossok "lowok"?:P a sima 10-es verzióhoz képest? a LFR csak 384 a 10-es raid viszont 397 ILVL nemde?
  • LeWyTy
    #154211
    Máker
  • kakaoskalacs
    #154210
    Ma meglepöen jo volt a Bg Hordával

    Nyertunk
    Tol Barad
    SoTA
    Isle Of Conquest
    Alterac valley
    EoTS

    3ezer Honorpint folyt be yummyummy :))
  • Hugh Hefner
    #154209
    last.fm
    wikipedia
    ted

    jó mulatást
  • gosumofo
    #154208
    játsz mással. steamen találsz ezt-azt olcsón.
  • antgecc
    #154207
    Tanulj.
  • LeWyTy
    #154206
    "#154201 Nem kérek "IRL" választ!!! mer ott sem tudok magammal mit kezdeni.."

    Jelenleg munkanélküli vagyokAhol meg nem bejelentve dolgozom télen nem nagyon van meló.
    Tehát jobb híján csak unatkozni tudok.
  • Bhalage
    #154205
    soha nem ertettem az ilyen unatkozom embereket, menj dolgozz, keress penzt, aztan baszd jol el es erezd jol magad!
  • LeWyTy
    #154204
    Az két okból sem jó: -a körülményeimhez túl hangos -nem az én stílusom
  • bujcsik555
    #154203
    Kezdj el zenélni. Két GC árából tudsz venni egy minőségibb akusztikus gitárt. És aztán kb korlátlan idejű elfoglaltságot nyújt.
  • ShaiHulud
    #154202
    forumozz...oh
  • LeWyTy
    #154201
    Megőrülök:
    Unom a játékot, de játszani szeretnék vele...nem köt le, de szeretném...

    Nem kérek "IRL" választ!!! mer ott sem tudok magammal mit kezdeni... unatkozom
  • hawkie22
    #154200
    Én ezt nem értem. Ennyire nem tudnának az emberek játszani, illetve ennyire nem ismerik a karakterüket?
    Ma történt velem, Wailing Caverns-ben (még csak most lett 18-as a warriorom), hogy Paladin volt a healerünk. Az még hagyján, hogy ninjázott, mondjuk mindent, tehát nagyon esélyed nem volt lootot vinni, de a legfontosabb, hogy prot talenten, retri gearben, HEALERként jött az instába. Az már csak hab volt a tortán, amikor a főbossnál b.szott healelni, persze a tank el is vérzett.
    Nem is tudom, miért nem vágtuk ki hamarabb a partyból.
    Mindegy, elszomorító. Ráadásul 20-as szinten még volt rajta szürke item. Azért ha questelhetsz, ninjázol, illene már legalább minden slotban zöldnek lennie.
  • [HUN]Crassus
    #154199
    kicsit Off SWTOR bétában megy a PVP ugye,,,a legtöbb AOE képességnek fasza ikonja van a földön,de az a durva,hogy azt is látod amit az ellenfél akar aládbaszni:D namármost rengeteg első MMO-s játszogat a játékkal öröm nézni ahogy esélyük nincs kiállni a "MORTAR WOLLEY-3 bazinagy aoe gránát csapódik a területre"
    A másik fele pedig még szinte egyetlen AOE-t sam kaptam be hacsak nemvoltam odafogva hiszen a reflex azonnal kiröppent amint elszíneződik a talaj alattam:D
    Félelmetes,hoyg WOW raidek legnagyobb hiba hordozója még mindíg az ,hogy nem képesek az emberek kimozogni az AOE spellekből.....
  • [HUN]Crassus
    #154198
    még bekell fejezni a pyroblast/shadowbolt ésatöbbi castolását,hogy felkerüljön a rekánt-ra:D nincs idő az AOE-ra figyelni....majd kihealelik:D
  • Zenszkij
    #154197
    jobb klikk futtatás rendszergazdaként
  • UnknownAsshole
    #154196
    Pár boss-t még hotfixelhetnének. Pl hogy csak melee ütésük legyen és azon kívül semmit ne csináljanak, mert ez így most túl hardcore...