166745
  • Dr DeViLKiNG
    #154195
    Reggel hotfixelték, hogy lassabb legyen
    Hunteremen mondjuk meg sem jelent a fal 2 napja, azt hittem kiszedték, mert túl nehéz volt :D
  • Tarathiel2
    #154194
    Azért Hagara megizzasztotta kicsit a jónépet. Kedvencem az amikor a csigalassúsággal araszoló, hatalmas, villogó, stb. jégfalba 11-en döglöttek bele azon nyomban.
  • DarkHorSe
    #154193
    mintha valami kis 14eves gyerek csinalta volna delutan a tort szerojara
  • DarkHorSe
    #154192
    eddig ez az uj trailer a verhetetlen nalam :DD
  • Dr DeViLKiNG
    #154191
    Arról még nem is volt szó, hogy köcsög blizzard megint az arcunkba nyomott egy copy+paste patchet (és annyira sem érdekelte őket, hogy kiszedjék a lvl70-es random mobokat). Ráadásul most még a raidben is ugyanaz van.
    óccó content bekaphassák
  • Attila1234
    #154190
    Nem ez a lényeg. Gnómmal játszani életérzés.
  • antgecc
    #154189
    Kérdésben ott a válasz. Pont azért.
  • kakaoskalacs
    #154188
    LFR
    25fös könnyü volt ugyanigy ment mint
    "2 perc után behívott, meglett a csapat, mentünk, mind a 4 boss lement, és összesen csak 1x wipeoltunk, azt is trashen ninjapull miatt. Ráadásul a banda 80%-a nem tudta a taktikot, köztük töredelmesen bevallva én se."

    Amúgy HA van itt valaki aki GNOME-al jatszik akarmiylen kaszt tökmindegy az árulja miért olyan jo az ha olyan kicsi az ember hogy NEM LEHET betargetolni -.-
  • hawkie22
    #154187
    Ennyire könnyűek lennének az LFR-es 25-ös raidek? Bementem LFR-be, 2 perc után behívott, meglett a csapat, mentünk, mind a 4 boss lement, és összesen csak 1x wipeoltunk, azt is trashen ninjapull miatt. Ráadásul a banda 80%-a nem tudta a taktikot, köztük töredelmesen bevallva én se.
    Viszont kiesett két T13 is, amit sikerült is elvinnem. :D
  • Dr DeViLKiNG
    #154186
    Nem ingyen. Be kell mászni érte az instába..
  • UnknownAsshole
    #154185
    ez az ingyen 2 daggera rugóknak felbasz
  • Fehercsoki
    #154184
    Próbáltam, szerintem valami más a baj, mert itthon is meg az albérletben is ugyanezt a hibát produkálta.
  • gosumofo
    #154183
    A p2p transfert kapcsold ki, lehet hogy korlátozza a szolgáltatód.
  • Fehercsoki
    #154182
    Valaki tapasztalt már olyat, hogy a WoW launcher tölti le a patchet,de kb fél perc után teljesen leáll a letöltés? Ha újraindítom akkor újra max sebességgel tölt, de fél perc és megint leáll.
  • Tarathiel2
    #154181
    Folyamatosan rakd a pajzsot a tankra, amikor leütik róla kapsz vissza egy csomó manát. Ha nem muszáj sürgősen, prayer of healinget csak inner focus alatt tolj (ingyen van ekkor). Stresszes helyzetekben ne felejtsd el a CD-idet (power infusion, pain suppression, barrier, hymnek).
  • jazzy
    #154180
    Ne költsd, ami jövő héten jön nagyobb ilvl lesz.
  • antgecc
    #154179
    Ki lehet most venni a honoros ruthless-t vagy nem érdemes, mert jövő héten jön az új? Nem vágom mi van, vki ezt mondja, vki amazt. Költsem a honort vagy se?
  • 1Darton1
    #154178
    Hatással van, de nem éri meg.
  • antgecc
    #154177
    pls
  • jazzy
    #154176
    Megdumáltuk. A "szerintem" az valóban nyomós érv.
  • Dr DeViLKiNG
    #154175
    Szerintem tapasztaltabb priest barátaim vannak, mint neked. :D
  • bujcsik555
    #154174
    Mindenek előtt, ha valamelyik DPS a saját hülyesége miatt egynél többször szop be nagy dmg-et, hagyd a rákba megdögleni. Meg nem kell őket folyamatosan max hp-n tartani, ha tudod hogy nem jön olyan dmg ami kinyirja őket. Teszem azt 140k-bol van még neki 110-100k, és még jön majd egy AOE ami 20-30k-t sebez, nem kell észnélkül felhúzni mindenkit maxra. Próbálj minél kevesebb overhealt tolni. Meg a többi ilyen szokásos tanács :D

    (hozzátenném 6 honapja nem játszok, szoval azota lehet változott valami, de kétlem hogy ilyen mértékben, hogy ezt befolyásolná :D)
  • Hugh Hefner
    #154173
    ja, és inner fire-n vagyok, váltanom kéne inner will-re hc 5 fősökben?
  • Hugh Hefner
    #154172
    ha már priest... az abszolút casual kérdezne... nagy nehezen összekuporgattam az ilvl-t jp-ől meg random hc-kból, hogy mehessek za/zg-be, de gyakorlatilag konstans kifogyok a manából... disc pap vagyok, rossz spelleket használok? próbálom a prayer of mending, greater heal, penance, prayer of healing, renew összeállítást erőltetni, nagyjából ilyen sorrendben. mit cseszek el?
  • kekksz
    #154171
    Megint jönni fog egy fokkal jobb honor gear jövőhéten, mint a multkor?
  • antgecc
    #154170
    lol, 18-adik komment :DD
  • gosumofo
    #154169
    sexy :D
  • antgecc
    #154168
    Expertise hatással van player targetre is vagy csak mobokra?
  • jazzy
    #154167
    Tetszenek a magyarázataid. De ne fáraszd magad kérlek, te, mint dk, jobban tudod.
  • [HUN]Crassus
    #154166
    81 ezres Mortal Strike-ot! ütöttem azmiafaxom volt?:D
  • Dr DeViLKiNG
    #154165
    Még mindig nagyon rosszul tudod.
  • jazzy
    #154164
    Főleg, hogy a priest jelenleg 1 szar shaman arenaban. Semmije nincs gyakorlatilag amit egy shaman ne tudna jobban.
  • jazzy
    #154163
    Igen, rosszul, nyilván ezért nem látni priestet SEHOL. Versenyen elvétve sincs priest healer.
  • Dr DeViLKiNG
    #154162
    Hát ezt nagyon rosszul tudod.
  • 1Darton1
    #154161
    A holy és a disc is bitang erős.
  • [HUN]Crassus
    #154160
    a sámli mobil a pala helyhez kötött...
  • jazzy
    #154159
    Pvpre 1 kalap szar a priest healer azt tudom, Pvere jó a holy nem? Tehát pveben erős a priest? Vagy inkább shadowozzak?
  • antgecc
    #154158
    Ezt nem értem.
  • [HUN]Crassus
    #154157
    1 makkeres fear és game over
  • [HUN]Crassus
    #154156
    sámán,mert az nem statikus healer