166745
  • picket
    #154475
    Lehetetlen, már mindenki elmenekült...
  • kingofn00b
    #154474
    Bloodscalpon sok a magyar, de nem 99%, kb 60-70.
    Vannak skandinávok, angolok, hollandok, stb.
    A nagyobb guildek (Evil Eye, Serious Business) sem (mind) magyarok.
  • skorpio7
    #154473
    Bloodscalp (pvp) szerintem 99%-ban magyar, a külföldiek már jóideje elmenekültek róla.
    Arathor (pve) és Ragnaros (pvp) itt 50-50%-ban magyar és jól megférünk a többi nációval. Twisting Nether horda oldalon van még egy komolyabb magyar populáció és maga a szerver is fullos.
  • kakaoskalacs
    #154472
    Arathor , Bloodscalp?

    Én személyszerint kerülöm a magyar közösségeket WoW-ban.
  • toarpad
    #154471
    Hali

    Érdeklődnék hogy eredetin melyik realmon van nagy magyar közösség ?
  • Lacee
    #154470
    jogos a kritika, ezúttal nem az eredetiségre mentem rá, azt majd a szakdogámra tartogatom :) bár az "élet" vs. játék csak egy részét képezi a kérdéseknek, engem leginkább a többi része érdekel.

    mindenesetre köszi a kitöltést!
  • Fehercsoki
    #154469
    Kitöltve, de ez is ugyanolyan mint a többi, arra kérdez rá, hogy az "élet" helyett a játékot választom-e, kezd kicsit unalmas lenni ez a dolog...
  • Lacee
    #154468
    sziasztok!

    egy kis segítséget szeretnék kérni: egy rövid kérdőív kitöltéséről lenne szó, mely maximum 10 percet vesz igénybe, nekem viszont sokat segítetek vele. Nem kell, hogy aktív játékos legyél, ha játszottál huzamosabb ideig bármilyen MMORPG-vel, akkor szaladj neki bátran :)
    ez volna az, ha esetleg valaki olyannyira segítőkész, hogy még terjesztené is az ismerősi/haveri körben, akkor a rövid link: http://bit.ly/zBt5H8
  • gosumofo
    #154467
    hány hónap volt befizetve?
  • gosumofo
    #154466
    tessék!
  • LoSA
    #154465
    Sziasztok!

    Segítségetekre lenne szükségem... WOWról valaki tudna nekem küldeni egy kis leírást? Hogy mi is ez a játék, pár mondatban? Hírdetni szeretnénk a játékot, ehhez kellene valami jó kis szöveg. Köszi
  • antgecc
    #154464
    Béla ez tényleg kicsit erős volt.
  • kingofn00b
    #154463
    őőő srácok, a :-) ezesetben az iróniát jelentette a szöveg végén...
  • jazzy
    #154462
    Hagyjuk a szart, jó?
  • Fehercsoki
    #154461
    Mindenki úgy játszik, ahogy akar. Én komoly embernek tartom magam WoWban, de még a 2 profom sincs teljesen felhúzva, mert egyszerűen lusta vagyok hozzá, enchantból is elég nekem az olcsóbb.(heroic itemeket azért már enchantolom) De persze sok dolgot sorolhatnék még itt fel.
  • bélanéni #154460
    Én megtaláltam az egészséges egyensúlyt, mondjuk szeretnék többet WoW-ozni azért természetesen.
  • bélanéni #154459
    Én 2009. augusztusa óta jutottam el ezzel a nyomorult karakterrel LVL80-ra. Mondjuk nem bánom, hogy van életem is, nem csak lila cuccaim. Persze nem leszólásból, mindenki ott bassza el az életét ahol akarja.
  • bélanéni #154458
    ugyebár minden komoly embernek van egy 85-ös druidája farmolni
  • kingofn00b
    #154457
    Vagy ha farmolsz, de ugyebár minden komoly embernek van egy 85-ös druidája farmolni, annak meg ugye van a swift flight formja. Veszel hozzá e tyrael death chargert, aztán röpül, mintha muszáj lenne... :-)
    Szóval az egynél több mount igazából csak amolyan kukiméregetésnek jó. Mint minden egyéb dolog a wow-ban... :-)
  • jazzy
    #154456
    Dungeon findert, Raid findert, odasummonol a guilded, fővárosban ahzol, útközben eshet bossból is repülő mount, battleground tabot, akkor ülsz repülő mountra, ha városon belül átmész valahova, elmész farmolni, vagy unatkozol és questelsz, vagy achievementeket csinálsz.
  • bélanéni #154455
    85-ön mit fogok használni?
  • jazzy
    #154454
    Jobban jársz ha haladsz 85re nem ilyen dolgokkal foglalkozol, hogy hogy néz ki a hátas amit 85ön úgyse használsz nagyon.
  • bélanéni #154453
    Én is átvitt értelemben értettem. Megnézem azt a ráját, mit kell csinálni.
  • jazzy
    #154452
    Gyerekjáték bizony, megcsinálod, friendly leszel, aztán még grindelhetsz exaltedig.
  • bélanéni #154451
    Megtaláltam, ezt a néhány küldetést kell megcsinálni. Gyerekjáték.
  • bélanéni #154450
    Ha ennél a csávónál akarok vásárolni, pontosan mit kell elérnem/tennem?
  • bélanéni #154449
    Egy utolsó nyűgöm még lenne: esetleg ugyanezzel a módszerrel Drake-et (sárkányt) tudnál ajánlani?
  • bélanéni #154448
    Van WoWwiki meg miegymás, de le tudnád írni pontosan, melyik területre kell mennem, kiket kell pontosan kinyírnom (előtte küldetést fel kell-e vennem), és kinél tudok venni ilyen hátast? Előre is köszi, remélem nem nagy fáradtság!
  • gosumofo
    #154447
    annual pass :D

    nether rayt tudsz farmolni pár óra alatt, skettis mobokat kell halomra ölni sokszor.
  • bélanéni #154446
    85 aranyba kerül a "standard" Artisan hátas. Nem tudtok valami mást ajánlani néhány száz aranyért, vagy valami teljesítendő küldetést amiért valami extrábbat kapok?
  • bélanéni #154445
    Amúgy jól alakul a Gold mennyiségem, 1500 volt szombat este, most van 3000, és még van az AH-ban 1200-ért cucc, persze nem biztos hogy minden elmegy első körben. 4500 a cél, utána lehet repkedni meg villogni az új hátassal. Persze a monstrum sárkányok előtt szégyellem majd magam.
  • bélanéni #154444

    picket: fogalmam sincs, még nem szóltak. Igaz, nem sok helyen szólok hozzá azóta a fórumhoz.
  • gosumofo
    #154443
    örülj neki hogy te nem tippelgettél d3 megjelenésre :)
  • picket
    #154442
    Teljesen biztos vagy benne, hogy ez a logó semmilyen fórum regulációt nem sért?
  • bélanéni #154441
    Már nem ott questelek, LVL80 lettem este, csak Howling Fjordba néha átugrok virágot gyűjteni, mert sok van ott. Most jönnek az új területek.
  • gosumofo
    #154440
    undercity elől megy a zeppelin
    de ne gyere el onnan, dalarant használd amíg northrenden questelsz, már trainerek meg ah is vannak. 80+ zone portálok lesznek orgrimmarban.
  • bélanéni #154439
    Skacok, Orgrimmarból Howling Fjord-ra csak Zeppelin + repülőhátassal lehet eljutni? Nincs valami portal? Köszi!
  • jazzy
    #154438
    Üldözési mániád van bélám
  • gosumofo
    #154437
    akkor lépd meg azt az 1 szintet dungeon finderrel gyorsan és irány a 85
    kb 2.5 zónát kell megcsinálnod, az pár délután, és annyi gold össze is jön közben, meg lesz mit farmolni.
  • bélanéni #154436
    Alig várom, hogy megjelenjen az a szar. Mindenki buzinak hisz.
    Pedig csak feltettem 3 kérdést. Szeretnék gyorsabb hátast a WoW-ban.