166745
  • skorpio7
    #154556
    Szia!

    A WoW-Hungary recruit részébe is érdemes ezt beírnod, ha esetleg eddig még nem tetted meg.
    Sok sikert.
  • Tam1878
    #154555
    Sziasztok!

    Nem tudom hányan vannak itt, akik szeretnek realmok között váltogatni, vagy valami újat(társaság) szeretnének megtapasztalni, de gondoltam felteszem a kérdést:

    Tehát van-e itt olyan egyén, aki érez magában annyi motivációt, hogy Hellscream-Ally(med pop/átlagos ah árak) oldalon joinoljon egy nem rég össze kapart kis magyar közösséghez, akik jelen pillanatban DS 4/8 normal(első try)-nál tartanak?

    Igazából mindenki azt kezd, vagy jön, amivel kedve van(megjegyzem caster dps, tank és egy healer hiány tapasztalható így első ránézésre), úgyh. ebbe nem szeretnék beleszólni.

    Lényeges kérdés azonban az, hogy valaki érez-e magában annyit, hogy ezt bevállalja.

    A PR részt most kihagyom, hogy családias a hangulat meg esténként SW-ben a fire camp mellett ülünk és közben TS-en énekeljük a vidám dalokat stb...

    Ennyi lenne igazából. Akit egy kicsit is érdekel az nyugodtan lőhet nekem egy emailt a [email protected] címre, vagy ide privátba, akár a fórumra.

    Előre is köszi, hogy ezt elolvastad :)
  • LeWyTy
    #154554
    Vajon a guild wars 2 menyivel fog több embert elcsalni és menyivel hosszabb időre mint az swtor?
  • shaba23 #154553
    Van értelme, ha rendszeresen farmolsz/AH-zol, akkor jó az, főleg, hogy van pl 36-os is. Nekem bank karinál van belőle 1-2.
  • playstation9
    #154552
    Köszönöm
  • nr1ranger
    #154551
    MikScrollingBattleText
    http://www.curse.com/addons/wow/mik-scrolling-battle-text
    Elég jól konfigurálható a saját ízlésed szerint
  • kingofn00b
    #154550
    Jaja, a Fury az DPS talent.
    A tank agrójával nem igazán kell foglalkozni (legalábbis magasabb ilvl-esetén) úgy sem tudod lehúzni róla a cuccost.
    Egyébként egy apró targetelő makró megoldja a gondodat.
    rakd be fókuszba a tankot, aztán használd ezt:
    /assist fokus
    Ezzel automatikusan a tnak targetét jelölöd ki.
    Állj ki mindenből, ami nem olyan színű, mint a padló, ügyelj arra, hogy a boss háta mögött légy, és ha a többiek futnak, akkor tedd te is azt.
    Meg olvasd el az intsák taxát, nem olyan veszélyesek.

    Ha tankolni akarsz, akkor retalent protra, aztán hajrá. Van pár dolog, amire figyelni kell
    - markold fel, akit agyon akarsz vágni
    - váltogasd a groupban a targetet, hogy mindegyikbe legyen agród
    - állj ki a szarból, ami sebez
    - töltsd le a DBM (deadly boss mode) addont (www.curse.com) ez gyakorlatilag a szádba adja, hogy mit kell csinálni.
    - olvasd el a taxokat (Pl: www.icy-veins.com)
    - tankként igazából elég egyszerűek az insta harcok, hamar bele lehet jönni.
    - ne bízz abban, hogy a DPS szakítja a halálvarázst. Ha jót akarsz, megoldod :-)

    Dióhéjban ennyi.
    Egyébként a legjobb dolog a WoW-ban a PvP mellett tankolni!
  • playstation9
    #154549
    Sziasztok. tudja valaki annak az addonak a nevét,ami a Sebzést illetve a Healt , jobb illetve baloldalra teszi szétválasztva

    Ugy mint itt pl :


    A választ előre is köszönöm.
  • antgecc
    #154548
    Hát pont ennyi az értelme. Ha nagy farmer vagy, akkor jól jön, egyébként nem érdemes vele foglalkozni.
  • bélanéni #154547
    Lenne egy kérdésem, mire jó a Herb Bag és a Mining Bag (vagy mi a neve?). Ez a két szakma az amit felfejlesztettem, de ha ezek a zsákok rendes helyet foglalnak a lenti 5 helyből, akkor mire jó?? Ha pluszban lehetne berakni a normál tárolók mellé, látnám értelmét, de így? Valaki felvilágosítana? Mert ugye, lehet hogy 5-el több hely van benne, de a rendes tarisznyákba lehet bármit tenni, ezekbe meg csak specifikusan virágot és ércet.
  • gurubefree
    #154546
    van arra magyarazat hogy 1200kb/s helyett max. 196kb/s jon lefele ? igy lesz egy het amire lejon :(
    Az elso 5 percben nem volt semmi gond de utana egyre lassabb es lassabb .
  • antgecc
    #154545
    Igaza van picket-nek, ne tankolj! Nincs annál idegesítőbb, mikor bekerül a csapatba egy olyan, akinek lövése sincs a "dungeonozásról". Hát még ha tankként jelentkezik! Ha tankolni akarsz, akkor is dps-ként jelentkezz és nézd meg a tankot, hogy hogy tankol. Ha hibázik, azt jegyezd meg, hogy te ne kövesd el majd azt a hibát, ha egyszer tankolni fogsz. És mindig azt a mobot üsd, ami a tank célpontja.
  • shaba23 #154544
    Capitulatus...ja nem...
  • george10g
    #154543
    Hali!! Tudtok segíteni? Mi az a spell, amit ha rádnyomnak 6 mp-ig nem tudsz semmit spellezni? nem counterspell, valami más... előre is köszi
  • picket
    #154542
    Maradj dps talenten, és dps-nek jelentkezz! Nincs akkora felelősség, nem tőled függ a csapat sikere, így oda tudsz figyelni arra, hogy mit kéne csinálni. Maradj a tank mögött, ne cincáld le a mobokat (kivéve ha a healerre mennek), állj ki az aoe-ből, amúgy meg told a dps-t, és sosem fognak kidobni. Egyetlen hátránya, hogy többet kell várnod a sorban.
  • Felgolos
    #154541
    ragnaros szerveren vagyok ha kell ott tudok segiteni.
  • Felgolos
    #154540
    Fury talent az dps,próbáld meg a protection talentett, mert az jó tankolásra.
  • cenobite
    #154539
    Üdv!
    Nemrég újra belevetettem magam a WoW világába, kaptam is itt pár tanácsot, amit ismét köszönök! Az a helyzet, hogy dungeon/raid tapasztalatom alig van. Régebben volt egy jó guild amiben voltam, ott voltunk párszor dungeon-ben (20-30 szint körül voltam akkor) és tök jó volt, mert mondtam a többieknek, hogy noob vagyok, úgyhogy minden segítség jöhet. :) És tök jól is haladtunk, tanácsokkal láttak el. De amúgy főként szólóztam, küldetéseket csináltam, stb... Ez volt kb. 4 éve.
    Most van ez a Dungeon finder dolog, ezzel szoktam néha kísérletezni, de itt ugye idegenekkel dob össze a gép (amúgy sem vagyok guilben). Valamelyik nap pl. tök jól ment minden, de tudom magamról hogy még mindig tök béna vagyok. A karakterem lvl58 fury warrior. Szóval elvileg tank.
    Ma kétszer is kidobtak a többiek, mert ugye nem igazán van tapasztalatom és legtöbbször csak random kaszaboltam az ellent. Persze mindig én mentem elől, de valami spanyol csapattal voltam, akik karattyoltak nekem, persze egy szót sem értettem. :)
    Ha valaki esetleg bevállalná, hogy egy-két dungeon-t letoljon velem, és lecsesszen, ha bénaságot csinálok , azt szívesen venném. Karakterem neve: Anthier, szerver: Arathor
    Előre is köszi, és bocs a sok dumáért!
  • kingofn00b
    #154538
    Hát, nem akarok beszólni, de ha egy év alatt nem találtál normális társaságot, akkor lehet, hogy nem az a száz a hülye, aki szembejön az autópályán…
    Nekem elég hamar sikerült, több guildet is megjártam, ahogy változott a progressem, de mindegyikből úgy tudtam eljönni, hogy vissza is tudjak menni akár. A kapcsoaltok megmaradtak, dumálunk időnként cseten, ventrin, megyünk együtt ide-oda stb.
  • jazzy
    #154537
    Akkor vagy túl válogatós vagy, vagy túl pesszimista, vagy beletartozol az általad említett 80%-ba és ezért a maradék 20% nem keresi a társaságod.
  • Hugh Hefner
    #154536
    tudom én hogy ez már nem olyan mmo, de ezzel hogy ilyen könnyűvé tették a guild találást, meg dungeon finder, meg lfr, meg cross realm bg, meg miegymás, kb a high end raidhez, meg az arenahoz/rgb-hez kell egyedul egyaltalan barmi nemu tarsasag is. de ezeket is meg lehet talalni egy nepesebb szerveren a trade csatornan, vagy a guild finderrel a megfelelo guildet. persze reszben szerencses vagyok, mert ugyanabban a guildben vagyok vanilla ota kb, de neha altozom, es akkor szoktam mas guildekbe belecsoppenni, es neha vannak egeszen jopofa tarsasagok. de hogy egy peldat hozzak, hogy igazabol mennyire nincs szukseg osszeszokott tarsasagra (jo ha van, de kozel sem vagy halott nelkule mint vanillaban), tegnap gondoltam hogy de jo lenne ledaralni az egesz hordat a for the alliance achievment miatt, de a guildbol senki sem szeretett volna jonni, trade csatornan szervezodott epp egy, es 2 ora mulva mar meg is volt a medve mount. a hordasok meg fetrengtek az ah-jukban : ) persze ehhez kell hogy outlanden legyek, ami a legnepesebb szerver, ragnaroson pl ilyen elkepzelhetetlen ahogy neztem, de azert ne feledjuk el hogy ha beszel vki angolul akkor eleg konnyen talal maganak az ember tarsasagot igyis-ugyis
  • LeWyTy
    #154535
    A francba megjött a kedvem újra visszaesni.
    De hála istennek ki fogom bírni....mivel nincs egy forintom se
  • LeWyTy
    #154534
    Nem a sztereotípiák miatt hanem saját tapasztalat.
    Szerintem 1 év játék alatt nem találtam egy értelmes társaságot.
    Ha meg találtam azok meg olyan tgf feltételeket adnak hogy elképesztő.


    Hát én úgy gondolom hogy mindenkinek megvan a saját baráti köre (guild)... ebbe a körbe nehéz meghívás nélkül bejutni. De aki a körön kívül van azzal mindenki paraszt.. már csak a többiek miatt is.
    (de persze tisztelet a kivételnek)

    Right!
  • gurubefree
    #154533
    na ... akkor sporoltam 1 orat
  • george10g
    #154532
    hello. milyen spell az amit ha rádnyomnak 10 mp-ig semmit nem tudsz spellezni?? nem counter spell... valami trinket ?
  • Zenszkij
    #154531
    level 20ra felhúzni kb 1 óra XD
  • gurubefree
    #154530
    megvettem mindet ( £20 ) + Winged Guardian + 1 honap . most vettem eszre hogy van egy Lv20 Draenei Priest-em ( Ragnaros ). Szerencsere nem kell a 0-rol kezdenem .
  • kingofn00b
    #154529
    Hiába veszed meg csak a BC-t, akkor is le fogja neked tölteni az összes cuccot (tehát mind a 20+gigát) csak azonosító kód nélkül nem fogsz hozzáférni a tartalomhoz. Tehát nem tudod megspórólni. Én a helyedbe megvenném mindet, mert hamarosan itt a Panda, és addig pont van időd felhúzni egy karit szakmákkal, miegymással.
  • antgecc
    #154528
    Úgy hirtelen elképzeltem most egy jobbra-balra guruló, csapkodó orkot. Elsírom magam....
  • jazzy
    #154527
    Balfaszság, ismét hülye előítélet, nem idióta a magyarok 80%-a, sosem volt, sosem lesz, a normálisra nem ragasztod rá a normális bélyeget, az idiótára ráragasztod az idióta bélyeget, ezért tűnik soknak, hagyjuk már a sztereotípiákat, a topicban úgyis mindenki szemüveges, pattanásos és dagadt élettelen wowkocka. Right?
  • gurubefree
    #154526
    talan azert mert ebben az idoban nem igazan sokan vannak itt :) btw koszonom a segitseget
  • LeWyTy
    #154525
    De mér csak én válaszolok mikor nem is játszom hónapok óta?
  • LeWyTy
    #154524
    Ha a pénz nem számít akkor vedd is meg a lemezt...
    De egy normális nettel pár óra és játszhatsz úgy hogy mindent letölt.

    -Battlechest (wow/wow Burning Crusade)
    -Wow Wrath of The Lich King
    -Wow Cataclysm
    +a patchek amiket úgy is letölt

    Ha van több partíció a merevlemezen akkor már nem kell újra letölteni
  • gurubefree
    #154523
    lehet az barki ha kepes ember modjara viselkedni .....

    Na .... amire meg nem kaptam valaszt az az hogy mennyi kiegeszitot vegyek meg ? Ha nem tevedek a Battle Chest tartalmaz 1 kiegeszitot es ezen kivul meg van 2. Ugy tervezem hogy megveszem a lemezeket mert nem igazan van hangulatom +20GB letoltogetni minden egyes alkalommal ha valami folytan ujra kell telepitenem .... Most ha minden igaz £24-ert megkapom az osszeset . Bar az vicc hogy mennyit kernek a postazasert .( £18 )
  • gurubefree
    #154521
    Jatszottam vele ... par napot. 2 ev aion es jo par epeomles utan elhataroztam hogy tovabb kinzom magam es belevagok a wow-ba.

    Nincsenek nagy elvarasaim . Par Jo arc akikkel lehet egyutt jatszani.
  • LeWyTy
    #154520
    Hát ezt magadnak kellene eldönteni.

    Elvileg még lesz 1-2kiegészítő tehát még lesz újdonság.
    (ha még nem játszottál akkor próbáld ki a 10 napos triallal)


    Mivel az asztali gépem szarabb és kb medium beállításokon játszottam gondolom menni fog.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    DE A LEGFONTOSABB HOGY AZ ÉN ACCOUNTOM ELADÓ HA ESETLEG ÉRDEKEL
  • gurubefree
    #154519
    Sziasztok

    Par kerdes. Erdemes meg belevagni ? Ha igen hol ( server ) ? Erdemes kiegeszitok beszerzese ?

    Segitseget elore is koszonom.

    Annyit meg hogy egy laptop lenne hasznalva ( i7 2670QM , 8GB , GT540m 2GB ) . Ez mire eleg?
  • LeWyTy
    #154518
    Muhaha! ezmiez? ismeri valaki?

  • cenobite
    #154517
    De, 2 serial.
    Régebben is egy havernak adtam, aki ki akarta próbálni a WoW-ot. Aztán maradt a Silkroad-nál. :)
  • cenobite
    #154516
    Köszönöm a tippeket!