166745
  • WiLDoR
    #154596
    na azért av-n bazira nem mindegy ám, hogy vesztesz zsinórban, vagy nyersz zsinórban.
    nekem legalábbis nem mindegy, hogy 1,5 nap alatt tudok full pvp gearbe öltöztetni 1 karit, vagy 3 nap alatt :D

    av az amúgyis a rush-ról szól, meg arról, hogy ki tudja hatékonyabban lassítani az ellenséges csapatot. aki ezt effektívebben műveli, annak a csapata fog nyerni, mert gyakorlatilag mp-eken múlik 2 azonos team-nél, hogy ki nyer.

    szóval lehet afk-olni is av-n, csak nem túl kifizetődő, akkor már hasznosabb dologgal is el lehet tölteni az időt...
  • Kasadya
    #154595
    áá minden megváltozott és rossz irányba.....
    emlékszik még valaki pl. erre? ezt megmuatnám egy mai 12 évesnek elküldene az anyámba:D


  • Kasadya
    #154594
    jaja....és mint mondtam a 95%-nak a fele fogta magát és megtanult játszani a rinya helyett:P

    még baszki RBG-n is olyan emberek vannak,hogy FC-ként NULLA koma NULLA dispellt kapok egy 20 perces meccs alatt /amit ofc el is vesztünk::P:)
  • r4pt0r
    #154593
    Szerintem meg nem volt ott. Régen még a casual is hc volt a maihoz képest. De ez minden játékra igaz, és gond sincs ezzel csak el kell fogadni.
  • Dr DeViLKiNG
    #154592
    A probléma csak ott kezdődik, hogy az a 95% ott volt classic wowban is, mégse nyomta a cancellt. Akkor hogy is van ez?
  • Kasadya
    #154591
    kocka?:D
  • picket
    #154590
    Kockarinya, fuckyeah!

    Ez egy profitorientált cég profitot termelő terméke, szolgáltatása. Pistike ha kiröhögték, lenézték pvp miatt, akkor elment babaházast játszani, nem erőlködött, hogy jobb legyen. Amikor Jocónak azt mondták, hogy farmolj, raidelj, kockulj napi 6 órát (8 óra alvás, 8 óra munka, utazás, egyéb igények, és máris kijön, hogy 32 órás napra van szükség) különben nem látod a legfrissebb tartalom előtti tartalmat sem, akkor Jocó is abbahagyta a játékot.

    Értsétek meg végre, hogy a játékosok maximum 5%-a akkora kocka mint ti. Ha most 95% felállna és azt mondaná, hogy nem fizet elő, akkor nagyon sok pénzt bukna a Blizzard, amit nyilván nem vállal be azért, hogy nektek jobban tetsszen a játék (amire így is előfizettek).
  • Dr DeViLKiNG
    #154589
    Azért, mert "sikerélmény" kell a szaros kis elbaszott életükbe. Ha ezt nyújtja a játékm, akkor képesek fizetni érte, Egyébként nem.
  • Kasadya
    #154588
    SWTOR-t is azért hagytam abba,mert a max szint elérése után 5 napig tartott majdnem a legjobb lilába öltözni seriously WTF?
  • Kasadya
    #154587
    de épp ezt nem értem....régen is voltak tömegek és senki nem rinyált ha nemkapott free lootot...sőt azt ki is nevették aki bénácska volt....igy a bénácska gyerekek elmentek utánnanézni a dolgoknak,kértek segitseget,kérdeztek tapasztaltabb emberektől és egy idő után ők is jó játékosok lettek! Szerintem ez a dolgok természetes rendje!
    Én is anno mikor bejött WSG ott dueleztem orrba szájba a bejárat előtt kérdezgettem a szerver profi playerjeit videókat néztem,fórumokat olvastam....és nem panaszkodni mentem a hivatalos fórumra:P
    Mint ahogy emlitteted a tömegek rájöttek arra,hogy ezekre semmi szükség csak rinyálni meg fenyegetőzni kell picit és alájuk tolják a jutalmat:P
    Sosem fogom megérteni,hogy ez miért jó az emberkéknek:P
  • r4pt0r
    #154586
    Az a normális ami a tömgnek kell. Te nem tartozol bele.
  • Kasadya
    #154585
    emlkészem micsoda öröm volt anno mikor megvettük a haverral az első vállast PVP ben! atyaég mit szenvedtünk érte! ,de megérte sőt mig lépésrúl lépésre felöltöztünk azok voltak a legizgalmasabb pillanatok!
  • Kasadya
    #154584
    az a baj hogy pont a te gondolkodásmódod miatt van az,hogy pl. bemész egy Av-re ami 6 éve!! van a játékban tehát ugyhiszem volt idő elsajátitani a taktikákat,de az emberek nagy %-a csak AFK-ol,lézeng azt se tudja mire vannak a tornyok hiszen tökmnindegy mit csinál akár angry birdsözhet is közben a telóján úgyis lesz honorja és úgyis lesz gearje....ne mond nekem,hogy ez normális dolog.....
  • Kasadya
    #154583
    miért jobb??? mert én amondó vafgyok,hogy csak az legyen a legjobb cuccban aki meg is "dolgozott" érte....

    nemrég láttam egy riportot ahol egy szülő nyilatkozott,hogy kivette a gyerekét az iskolából,mert mindenki kapott dijat aki elundult egy iskolai futóversenyen és nem csak a győztesek....ez kurvára rossz irányelv.Azért lesznek felnőtt korukra lusta disznók az emberek,mert mindent seggük alá tolnak....nálunk is rengeteg főiskolás tanuló van minden évben szó szerint katasztrofális amit művelnek hónapokig tart mire minimálisan megbirjuk velük tanittatni,hogy ahoz ,hogy megkapja a pénzét tenni is kell valamit és nem elég lézengeni!
    A teljesitményt igenis értékelni kell különben semmi motiváció nincs!
    HA megfigyeled az elmúlt kb 5 év játékait a kihivás szinte nullára csökkent...engem sokkal jobban motivál ha van cél és minden egyes cuccért meg kell küzdenem és ha jobb vagyok mint az ellenfelem akkor nekem lesz mig neki nem....most azért akár AFKolhatok is aránában úgyis megvehetem a cuccokat
  • Kasadya
    #154582
    nekem sincs fix partner sajnos....úgy azért elég szar:P

    Kicsit vitatkoznék ahogy az olimpián sem kap mindenki aranyat a maratonon csak ,mert részt vett itt sem kéne minden útszéli majomnak a lila:P Az a rendszer volt a jó mikor volt kék PVP gear is! Azt kilehetett szedni bárkinek viszont az epikhez kellett a teljesitmény is.Nem támogatom azt a rendszert,hogy mindenkinek segge alá tolják a lootot! Ez igaz PVE-re is....a PVE tank gearem átlag ilvl-je 400+...vicc....pedig kb kéthetente 1x megyek be.

    Oké pvp ben is ott a2200-as gear,de baszki csak a szine más? Persze ott a fegyó ,DE az kb csak a meleeknek számit egy casternek szinte totálisan jelentéktelen a különbség a sima vagy a 2200-as casterfegyó között...sőt a legtöbb caster PVE fegyót használ a speckó proccok miatt.Viszont a meleenek létkérdés a nagyfegyó....én 19.000 AP vel kéthetente 1x ütök 20k fölé...még a legbalfaszabb mage is GCD-re birja spemmelni a 20-25 ezreket!

    tegnap is volt egy meccs ahol a mage gyerek sebzésének a 76%-a ice lance volt....kettő darab frostboltot birt kikasztolni amugy csak ugrált és GCD-re Icelance huszezresével:P jól látható,hogy nincs egy súlban a melee 2200-as fegyó a caster fegyóval
  • jazzy
    #154581
    Jaja így a skill dönt, na bazd megint egy rls, jaj, ennél a locknál legendary van, bazzeg a rugónál is, deathcoil, dance, smokebomb, leave arena.
  • bujcsik555
    #154580
    "legalább akkor még minimálisan játszani is kellett tudni a gearhez."

    És ez neked miért volt jobb? Így legalább nem lehet a gearre fogni a dolgokat. Mindenkinek van epicje, amit akar, és valóban a skill dönt. Ha meg csak az volt a motivációd a játékban hogy egy szaros item meglegyen, sztem már rég rossz. De ez csak a személyes véleményem.
  • Zenszkij
    #154579
    Ratingenként hogy változik a kitühető cap?
  • kingofn00b
    #154578
    Hát nem tudom...az arénában pont az a jó, hogy playerfüggő a dolog. Változatos, érdekes. Ha pro PvP arc vagy, akkor is meglesz a geared, meg ha vérpisti akkor is. És ennek az az előnye, hogy nem a gear dönt, hanem a skill. Leszarom, hogy ő is full cata-ban tolja. Ha jobb vagyok nála, lenyomom, ha nem, akkor nem. Örülök is, ha ful catában van, mert akkor egyenlőek az esélyek. Mehet a játék a LoS-al, CC-vel, interupt-spam nuke stb. :-)
    Ráadásul van egy csomó ember, aki hozzám hasonlóan nem ér rá állandóan játszani, sőt nincs mostanában fix partner sem, mert munka-család-miegymás. Na, nekem a büdös életben nem lenne meg mostanában a 2000-es ratingem.
    A legjobb az lenne, ha a PvP-hez nem is kellene külön gear, vagy egységes, és könnyen szerezhető gear lenne. Akkor tényleg csak a skillről szólna a dolog.

    Egyébként vasárnap volt egy mókás kis közjáték.
    Nagrandban bóklásztam, éppen Halaa-ban ritkítottam az őröket. Egyszer csak azt nézem, mi a ráktól sebződöm, hát egy allis mage lövöldözött jégcsóvákkal.
    Gondolom látta, hogy egyszerre négy őrrel veszkődöm, remélte, hogy jó kis ingyenkill... Ott csúszott a hiba a gondolatmenetben, hogy én PvP talenten, full PvP gearben szoktam farmolni, pont az ilyen kis allis csókák miatt. Szóval nem igazán volt esélye.
    Kicsit később, mikor már ogrékat öldöstem halomra, jött szembe az arc. Rányomtam egy "charge" emót, mire pattant fel a lóra, és húzott elfele, mint a szél :-)
  • Kasadya
    #154577
    amugy a régi rendszer sokkal jobb volt! Mikor 1500-nál tudtad megvenni a bracert ás 2000 körül a vállast.....legalább akkor még minimálisan játszani is kellett tudni a gearhez.
    Olyan emberekkel akadok össze édes Istenem,hogy megállok a növekedésben:P
    Tegnap pl. egy warrior fullos cataclysm gearben 15 percen át nembirt megölni egy disc priestet.Ki is léptem a francba.Mikor megnéztem a recountot a végén azthittem befordulok...egyetlen egyszer Interruptolt.
    Még nyomtam egy inspectet és úgy volt full cata pvp gearben,hogy egyetlen egy!!!!! Aréna acsija sem volt....egysem!:S
    Minden bohóc ingyen felöltözik....
  • Kasadya
    #154576
    bebaszna ha csak 1650-et kéne csak kiütnöm:P:)
  • Zenszkij
    #154575
    Nem baj, hogy 1650 a cap, legalább van értéke egy itemnek, és a sok hasznevehetetlen vérpisti sem fuktároz full s11-ben
  • Kasadya
    #154574
    de igen,mert 3 hónap lemaradásban vagyok a cuccokkal:P
  • Hugh Hefner
    #154573
    ha 15 p alatt szeded ki, akkor már nem nagyon van szükséged a cp-re. ha meg nem, akkor meg nem 15 p. ki van azért ez találva. bár így azért a kiegészítő vége felé enyhítnenének a capen, mert így mire összejön a set a pandariának is vége...
  • Kasadya
    #154572
    amugy nyugi nem nagy érvágás csak úgy megörültem,mikor megláttam a lehetőséget a T2 fegyóra most várhatok mlég 1 hetet:P
  • Kasadya
    #154571
    jaja csak éppen 1000 Conquestet arénából 15 perc alatt kiszedek:P mig 1000 valor az majdnem 2 fullos raid ami legalább 3-5 óra hossza
  • Kasadya
    #154570
    gondolom mindenkinek jó akinek köze nincs a PVP hez:D:D
  • jazzy
    #154569
    Nem lehet, conquestet se válthatsz valorra cap fölött.
  • r4pt0r
    #154568
    Ez nem igazságtalan, hanem így jó.
  • Kasadya
    #154567
    kötve hiszem:) picit igazságtalan a rendszer ennyi....minden mást oda-vissza lehet váltogatni csak ezzel baszakdotak:P
  • jazzy
    #154566
    De, kellene farmolni, mert te sem hagysz ott 50 conquest pontot sem amíg lehet gyűjteni, ha valort is át lehetne váltani addig farmolnád amíg az is capen lenne és sírás lenne.
  • Kasadya
    #154565
    nem kell farmolni.....csak a fölösleget értelmes dologra tudnád elhasználni....most én aki csak PVP-zik meg néha lenéz ezekbe a randomokba mihez kezdjek a Valorral?:P jajó vegyek belőle sok BOE bracert:P:)
    van majdnem 4k Valorom és úgy megörültem mikor láttam belehet cserélni aztán jött a hidegzuhany ,hogy nemodabuda:P:)
  • jazzy
    #154564
    Ha át lehetne azon menne a sírás. "ÉN PVPS VAGYOK MI A FASZÉRT KELL VALORT IS FARMOLNOM AHHOZ, HOGY CAPEN LEGYEK." Hát ezért.
  • Kasadya
    #154563
    aki nem akar nem szeret arénázni annak mi a faxnak PVP gear?:P:)


    szóval csak azt nem értem miért nem lehet a 4000-es limiten belül átváltani a valort...mi szükség volt igy lekorlátozni,hogy csak a cap feltöltésére tudd átváltani....érdekes módon az összes többire/justice,valor/ ellehet külteni pl. a honort....vagy épp honorra ajustice pontot na mind 1...veszek barcert meg csimmát azt eladom:P
  • kingofn00b
    #154562
    mondjuk, aki
    a, nem akar/szeret arénázni
    b, kiüti az aréna cap-et, de a maradék 300 pontot nem akarja BG-n megszerezni.
    c, nem ér rá egy adott héten, és feltölti valorból a cap-et, hogy ne maradjon le
    d, olyanja van.
  • Kasadya
    #154561
    jaja thx közben felhomályositottak.....tehát akkor semmi értelme:P ,mert a heti capet egy óra alatt feltöltöm arénában.Shit azt hittem majd jól bevásárolok a valorból....azért megkérdezem ki az a barom aki a cap feltöltésre használja? na mind1
  • nr1ranger
    #154560
    A heti capet nyilván nem lépheted át.
  • Kasadya
    #154559
    Őőőő a Valor pontokat miért nem tudom Conquest-re váltani? Vagy csak a heti limit feltöltésére tudom beváltani?
  • kingofn00b
    #154558
    Trade chaten hirdess, általában az az egyetlen, ami működik, esetleg a raidfinder, de a komolyabb arcok nem ott jelennek meg.
    Meg van tagtoborzó addon, ami minden guildtelen karinak küld invet.
    Sok sikert!
  • Tam1878
    #154557
    Szia! Köszi a helpet, írtam is már oda, de azt szinte senki sem olvassa el, vagy nem tudom :D Az a Recruit rész szerintem sok embernek csak mint dísz szerepel azon az oldalon :)