166745
  • Savmacska
    #155252
    Mindenki kapott...marketing!
  • shaddam
    #155251
    3 évig a játék felé se néztem, de lett bétakulcsom.
  • Prody
    #155250
    Köszönöm, már kaptam :)
  • White QVAS
    #155249
    Add az email címet, küldök egyet, ha még aktuális :)
  • Prody
    #155248
    Ki tudna küldeni egy SoR-t? Megnézném miapálya ingame...
  • cateran
    #155247
    Torold le a habot a szadrol es kamillazz kicsit:) Reszben igazad van, a WoW meg ma is piacvezeto...csak eppen nem az mmo altalanos piacon, hanem az mmo ELOFIZETESES reszen:P Azsiaban van kismillio kulonfele mmo...

    "a wow kismillió előfizetőjének jelentős része mindig friss játékos volt, akik az azt megelőző évben kezdték el," Ezt melyik ujjadbol szoptad?
    A kommentek is erdekesek....persze nem szentiras:P
  • antgecc
    #155246
    Ez csakis kettőtöknek köszönhető. Szép munka!
  • Bhalage
    #155245
    :o akkor elnezest kerek, nem toltam sokat, rank 5xig fel sem tunt, de lehet h tul balanszos az atkozott server! nerf!

    menjunk at a masik topigba akkor, de legalabb ezt is felhoztuk
  • picket
    #155244
    Van már többön is, olyankor bemondja a droid, hogy "...combat simulation..." Amúgy rossz topikban vagyunk :p
  • Bhalage
    #155243
    hagyd, szegeny srac nagyon keseredett, ugy latszik az o gepe nem szallt fel...
    szemely szerint orulok, h egy igen kivalo tarsasagban toltom tartalmasan az swtoros esteimet es remelem sok ilyen estem lesz meg !


    amugy meg same faction wz (gondolom huttballra gondolt, ami inkabb rugby mintsem barmilyen csata es teljesen factionfuggetlen) - ha sok az ember az a baj rep ol repet, ha keves az ember az a baj hosszú a kjúúú, kjúkjúú
    vannak emberek akiknek semmi nem jo, ez egy ilyen vilag.


    novare, civil war, voidstar-n van same faction wz?
  • picket
    #155242
    "SWTOR - nem mmo"

  • picket
    #155241
    Jó.
  • antgecc
    #155240
    Te kurvára unatkozhatsz.
  • Alienator
    #155239
    Minden mmo-nak megvan a szépsége és a hibája:
    Rift - jó de valamiért mégsem. nem értem
    Tera - szép de grindfest (akár a többi mmo)
    WoW - valahogy úgy jó ahogy van. nem szép, de valamiért engem is visszacsábított. startkor kezdtem, 1-2 hónap és 1 év szünet után még mindig jó
    SWTOR - nem mmo. nem is szabadott volna annak kiadni, egy érdekes single game, amit totál elbasztak hangulatban ezzel a "rep öl rep-et és imp impet" same faction WZ-okkal. Ez sztem az SW univerzum meggyalázása.
  • Bhalage
    #155238
    szar gép és net esetén meg nem úgy tűnhet!
  • picket
    #155237
    Amire reagáltál - vagyis helyeseltél - arra írtam :"a személyes véleményem az ÖSSZES többi mmo-ról meg az, hogy takarodjanak a picsába a nyomorék fejlesztőik, amiért nem képesek a WoWban lévő legalapabb szintű karakter irányításhoz és harchoz hasonlót csinálni", erre helyeseltél, erre reagáltak (az eredeti fikázásra is), és arra írtam én. Mellesleg én sem említettem swtor-t
  • 1Darton1
    #155236
    Megfelelő brainlag esetén valóban úgy tűnhet.
  • Bhalage
    #155235
    kepzelem
  • antgecc
    #155234
    Te miről beszélsz? Ki mondta, hogy megvettem a tor-t? Nem említettem a tor-t. A többiről beszéltem. Riftet megvettem. Amúgy meg nekem annyira mindegy, hogy elhiszitek-e vagy sem. Nem változtat semmin.
  • picket
    #155233
    Nem olyan, mert ő megmondta. Pedig nem vette meg azt a szart, de jobban tudja. Gondold el mekkora szakértő lenne, ha megvette volna!
  • antgecc
    #155232
    Akkor csak nekem volt. De nekem volt.
  • gosumofo
    #155231
    hozz egy bkv ellenőrt és büntess meg
  • Bhalage
    #155230
    a riftben es jelenleg az swtorban teljesen olyan a "valaszido" es mozgekonysag, mint a wowban :o
  • Lazarus
    #155229
  • QuippeR
    #155228
    a véleményed jogos, a stílusod vállalhatatlan, az "ítéleted" pedig irreleváns.
  • Dr DeViLKiNG
    #155227
    Hát a riftben ezzel maximum csak neked volt problémád.
  • antgecc
    #155226


    Erre várok én is, hogy más mmo-ban is visszaköszönjön a wowra jellemző rendkívül gyors válaszidő. wow ebben verhetetlen: amint megnyomok egy spellt, az érezhetően abban a pillanatban castolódik is, össze-vissza strafelésre is hibátlanul reagál. Minden más mmo-ban, amit próbáltam (warhammer, aion, rift, tera) ez egy nagy rakás szar.
  • gosumofo
    #155225
    hiába pattogtatod itt az ostort, amíg a wow a sikeres mmo (volt X évig, ha úgy tetszik), a többi 100 meg nem bírta 1 hónapnál tovább. másnak köze nincs ahhoz hogy említést érdemeljen, esetleg ujjal mutogatva lehet rajta röhögni, mint az SWtoron aminek a bukása 40%-al lerántotta az EA részvényeit pár hónap alatt..

    a wow kismillió előfizetőjének jelentős része mindig friss játékos volt, akik az azt megelőző évben kezdték el, a kemény mag akik sok éve játszanak és minden hónapban befizették, valahol az 1 millió annual passos száma körül lehet, a többi cserélődő tömeg. azért ennyi idő után nehezebb új embert találni
    itt hibázik a sok fasz cég, azt hiszik hogy van 100 millió ember aki kurvára MMO játékokkal szeretne játszani. nem, van pár millió aki szereti a wowot, és még 10x annyi aki kipróbálta, és egyébként leszarja ezt a műfajt, vagy nem is gamer meg nem fog másról olvasgatni egyáltalán nem is fog tudni más játékról. ezért elérhetetlen bármi más játék számára a siker, ha ezt célozzák meg. F2P rendszerrel el lehet lenni század ennyi emberrel is, mert fizetnek minden szarért ha bejön nekik a játék, de teljes áron adni meg havidíjat szedni esélytelen hosszú távon bárki másnak

    eddig a tények.

    a személyes véleményem az ÖSSZES többi mmo-ról meg az, hogy takarodjanak a picsába a nyomorék fejlesztőik, amiért nem képesek a WoWban lévő legalapabb szintű karakter irányításhoz és harchoz hasonlót csinálni. 7 év alatt EGYIK NYOMORÉK BANDA se volt annyira kompetens hogy a kibaszott undead kezdőről feljőve megölt első lófasz denevérrel folytatott harchoz hasonlóan válaszkész rendszert alkosson. még megfordulni sem lehet úgy másban, mint a wowban
    bohóc banda az összes, és egy fasz aki ilyenekkel játszik és reménykedik hogy ez jó lesz bármire is
    swtor is betaban látszott hogy botrányosan fos, hogy lehet egy ilyen játékot megvenni? ha unnám a wowot (unom is), akkor inkább vennék bármi mást mint ezeket a hulladék fos mmo-kat amiket az utóbbi években letettek az asztalra. hiába van 1-2 jó ötlet mindegyikben, ha amatőr a game
  • PiszkosFred
    #155224
    Eddig is megvolt ez "jelenseg" a D2-ben, csak iden mar nem a csudajoitemformoney.tk honlapon veszed, hanem legalis keretek kozott folyik a kereskedelem. :)

    Nem szandekozom venni semmit sem az AHbol, egy forintert sem, viszont ha esik valami csudajo item, amiert van olyan jatekos/farmer, aki kifizet 10-20-100-200 eurot, hat akkor az miert faj nekem?

    PVP-ben oke, ott majd szopas lesz, amikor penzert osszevasaroljak az emberek a legjobb cuccokat, es ugy jatszanak/pvpznek, de egyelore pvp a fasorban sincs, es felesleges emiatt egyelore aggodni.

    Az meg, hogy joska a cipesz fia hamarabb oli meg inferno diablot, es csinal full act 3-4 cleart mint en 5* valorban, mert volt penze osszevasarolni a legjobb felszereleseket, attol nekem miert rosszabb a jatek?

    A kerdes csak az, hogy a WoW-ban ez mikor es milyen formaban fog megjelenni. Mert, hogy a kovetkezo Blizz mmo-ban lesz ilyen, az hetszentseg, de elotte gondolom tesztelni is kellene, es erre jo lehet a wow.
  • Savmacska
    #155223
  • antgecc
    #155222
    Nem akarok nagyon offolni, de nem az a gond, hogy nem tud venn isemmit az ember az rmah-ban, hanem az, hogy az egész játék csak és kizárólag arra épült.
  • PiszkosFred
    #155221
    Persze, csokken a jatekosok szama. Fog is meg, lesz itt 9 majd 8 millio is, ezt megjosolni nem kell az ezo tv-t sem felhivni... Ennek ellenere, amikor csak egy hangyafasznyival jatszanak jelenleg tobben mint mondjuk Magyarorszag teljes lakossaga, azt allitani, hogy bukott a dolog, az butasag. Teljesen mindegy, hogy ennek fele kinai, a kinai jüan ugyanugy profit es fenntartja a jatekot, mint a magyar forint, vagy dollar/euro.

    RPG sosem votl a wowban :) Vagy ha van, kb annyi, mint a diabloban, aminek ertelme kb nulla. Ha volt is rpg a wowban, azt a kozosseg alakitotta ki, tobbnyire RP serveren.

    A blizz hibaira emlekszem, par eve a peccsek utan 2 napig joforman jatszani sem tudtunk. Diablo3 eseteben is balfaszoskodtak majdnem 2-3 hetig, de emiatt csak azok a gyenge elmeju fuggok ragnak be annyira, hogy fogadkoznak, eskudoznek, es kopkodnek a 2 hettel korabban meg istenkent kezelt "balvanyaikra". Mindenki, aki valaha is dolgozott, tudja, hogy hibazni kurva konnyu. Es nem minden hiba orvosolhato azonnal, van amihez ido kell. Aki azt hiszi, hogy minden hiba megoldhato egy varazsutesre, az tul sok herrikoklert nezett, es ideje felebredni. Persze, bosszanto a sok hiba, bosszanto, hogy a peccseles szarakodik, bosszanto, hogy a diablo premierje lenyegeben egy hetet csuszott sok embernel... De, ahogy eddig is mindig, most is megoldottak a dolgokat, es immaron megy normalisan mind a ket emlitett jatek.

    RMAH-t meg sose ertettem, hogy miert faj egyeseknek. Ha csoro vagy, ne vegyel, hanem farmolj es inkabb adj el cuccokat. Ennyi erovel az osszes hisztis p*csa felsorakozhatna a Ferrari szalonok elott, es verhetne a segget a foldhoz a bejarat elott, mondvan, nekik erre nem futja, es innentol kezdve a k.va anyjat a Ferrarinak, a boltosnak, az eladonak, de a vasarlo is dogoljon meg... Na bumm, most nem SOJ-ert tradel cuccokat, hanem penzert. Bezzeg ha elad egy 300 euros sarga kardot, akkor meg vigyorog mint a vadalma. De addig is kantalja fennhangon, hogy az RMAH az ordog muve, es "ticcsakbe"...

  • cateran
    #155220
    Azt azert elismered, hogy a blizz kozel 20 eves online palyafutasa alatt keptelen volt barmit is rendesen inditani? (a Bnet iden lesz 16 eves...)
    A D3 inditasa es az azt koveto 1 honap balfaszkodasai (csakugy mint a Cata balfaszkodasok WoWban)bizony azt mutatjak, hogy mar nem a 2. line csapat dolgozik ezeken a projecteken, hanem egyenesen valami 5. line vagy a takaritobrigad....Jah, amugy kevesebb mint 6 honap alatt sikerult lekuzdeniuk magukat 12 milliorol 10-re es az a 10 is jopar honapos hir..
    Illetve nyar miatt nincsenek emberek? Jah meg az miatt, hogy a 4.3 mar 7 honapja aktiv, mikozben a blizz a toket vakargatta es ba..ott barmit is csinalni (7 kurva honap....)
    Hopp, jut eszembe..annak a 10-nek tobb mint a fele azsiai (szoval veluk nem fut ossze az ember), a maradek kb 1/3 ami EU...ezt oszd le a kulonfele alapnyelvu serverekre -orosz, spanyol, nemet, francia, angol- aztan azokon belul az egyes serverekre es rajossz, hogy megsem jatszanak olyan rohadt sokan...Mar akikkel MMO lehetsz....Az RPG mar reg eltunt a WoWbol...(A D3-ra meg talalobb az 1ik kommentnev: AH:The game vagy az Auction House Tycoon)
  • kakaoskalacs
    #155219
    SoR-t tudna nekem kuldeni valaki?
  • picket
    #155218
    Akkor te az éhezéstől lettél ilyen?

  • gosumofo
    #155217
    ha kap enni akkor tanulhatna érte
  • PiszkosFred
    #155216
    Minden nyaron ez van (illetve a kiegeg elotti csendespiheno alkalmaval), a hc es semi hc raid guildek ilyenkor pihennek (progressnek regen vege, altok is max bis cuccokban, stb), a social es egyeb leveling guildek azok, akik ilyenkor is aktivak. Majd a pandara megint visszajonnek a jatekosok es/vagy jonnek ujak, a progress miatt par guild atszervezodik es ujra nekikezd az ostromnak, a socialok meg csinaljak a maguk jatekat a szokasos nyugdijas tempoban (vagy a dedos LFR-ben).

    Az a baj, hogy az emberek egy resze merhetetlenul frusztralt, csalodott, es jelenleg ott tartunk, hogy teljesen mindegy milyen indokkal, de kopkodni kell minden EA/BW es Blizzard jatekot, meg akkor is, ha sunyiban kozben elofizeto az illeto, de a forumon most ez a divat. Az EA/BW-t a SWTOR es a ME3 miatt, a Blizzardot pedig a Diablo 3 miatt kialtottak ki kozellensegnek, es fogadkozik mindenki, hogy soha tobbet ezektol jatekot, mert hibaztak es innentol kezdve a kurvaanyjat a ket fejlesztonek/kiadonak, torjuk kette a DVD-ket, uninstall mindent, -fav a topikoknak, adjunk 0 pontokat a metacriticen, stb.

    Csak remelni lehet, hogy ezek sose lesznek szulok, vagy ha igen, addigra kezeltetik magukat, mert ebbol kiindulva ha leendo gyerekuk hazaviszi az elso egyeset, mert nem tanult, helyben fobelovik...
  • Kryon
    #155215
    Fejlődni sokkal könnyebb, még érdekesebb is, a közösség az ami már sajnos nem a régi.
  • Lazarus
    #155214
    Guildet talán nehezebb találni, de egy új játékos a questekkel, BG és Dungeon finderrel ugyan úgy élvezheti a játékot mint mi régen
  • Savmacska
    #155213
    BC!! de inkább vanilla