166745
  • Ackronikon
    #155293
    Hallod ez a videó hatalmas jókat kacagtam visszahozta azokat az időket amikor még én is ilyen aktívan toltam és ilyen jó hangulatban hasonló jó arcokkal :) kicsit hiányzik nem tagadom
  • Lazarus
    #155292
    gamebooster nélkül is szaggat a hang? Ennek a proginak pont ez a lényege hogy minden erőforrást kiszipolyoz a háttérben futó programokból
  • s0n1c
    #155291
  • DarkHorSe
    #155290
    jajma mekkora broken game olol, halott!!!!!
  • flashpointer
    #155289
    Esetleg egy usb-s hangkártyát meg lehet próbálni hogy azzal mit produkál

    De érdemesebb ha itt érdeklődsz
  • bekasybalazs
    #155288
    használtan vettem, de úgyemlékszem hogy nem volt mindíg ilyen...egyszer csak nekiállt akadni és bármit teszek nem lesz jobb
  • flashpointer
    #155287
    Mondjuk az csak a nevében hp, de ha winújrarakás után is ezt produkálja akkor ott hardveres probléma lesz, ha régi akkor gari gondolom nincs már rajta. Használtad vásároltad? Vagy egy idő után előjött?
  • bekasybalazs
    #155286
    nem, hp pavilion dv 6000
  • flashpointer
    #155285
    acer?
  • bekasybalazs
    #155284
    Sziasztok! vettem egy laptopot, elég rég, de a hardvere egész jó, igazából a wow miatt vettem, és jól is fut rajta...)raiden 45-50 fps gameboosterrel) és olyan gondom lenne, hogy ha a wow fut, akkor ts, meg minden hangot használó cucc)youtube, winamp-on is akad a hang. teljesen ki van kapcsolva ahang, sound in background bekapcsolva, sound adapter system defaulton...mit tudnék kezdeni ezzel, hogy tudjam használni a tst? egyébként minden más játék alatt jól fut...előre is köszi a választ: Balázs
  • tarti19
    #155283
    Mi ezért szeretjük a játékot. Szóval az élvezeti faktor a lényeg :)
  • Ylmor123
    #155282
    Megválnék cata accomtól. 83 lvl draenei shaman rajta. Akit érint írjok pv-t. ( nincs rajta gametime)
  • ApPa123
    #155281
    Eredetin mindj az új kieg jön.... szted i akar menni 1 ratyi tört szerverre ahol örülnek ha tudnak ölni 1 bugos lich kinget.....
  • Lazarus
    #155280
  • ApPa123
    #155278
    Köszönöm szépen.
  • Zenszkij
    #155277
    küldtem egyet
  • Zod
    #155276
    Van egy kis gondom, hátha tud valaki segíteni. Jó rég nem játszottam a hordás hunteremmel. Dragonmaw reput szerettem volna növelni, de neutal vagyok vele, holott az összes kuldetést megcsináltam már Twilight Highlands-en. A napi küldetéseket sem látom Bloodgulch-ben, repunövelő tabardot friendly alatt nem lehet venni, szóval hogyan tovább? Egyáltalán hogy lehetek neutral vele ennyi kuldetés után?
  • ApPa123
    #155275
    Ragnaros.
  • Vincentcloud
    #155274
    Melyik szeróra szeretnéd?
  • ApPa123
    #155273
    Valaki tudna küldeni 1 scroll of ressurection-t??
    [email protected]
  • picket
    #155272
    Főleg, hogy EU-ról van szó a cikkben. És csak interneten vásárolt és letöltött játékokról (egyelőre). Eltussolni meg látszik, hogy mennyire lehet: azonnal ugrik rá mindegyik játékkal foglalkozó hírportál, és terjed mint a futótűz.
  • Fehercsoki
    #155271
    Ez a bíróságos dolog logikusnak tűnik, de ahogy az amerikaiakat ismerem biztos lesz ilyen per is, még ha nem is hallunk róla mert a blizzard eltusolja.
  • Lazarus
    #155270
  • Prody
    #155269
    ÉRDEKEL! MI VAN RAJTA????



    ...not
  • picket
    #155268
  • inspikeee
    #155267
    eladó Tauri wowos accom!
    infóért: [email protected]
  • picket
    #155266
    Egyelőre ez egy account, és a rajta lévő tartalommal tilos kereskedni. Én úgy sejtem, hogy jelenleg csont nélkül kivág a blizzard, mint a macskát szarni, aztán hagyja, hogy fuss utána peres úton, ott majd igazat ítél neked a bíróság. Majd ha az első ilyen eset megtörténik, akkor változtatják a szerződést, és csinálhatod, de amíg nem írtál alá újat, addig ez van. Persze más a helyzet, ha már volt ilyen változtatás, és a szerződés erre vonatkozó részét idemásolod :p
    Amit linkeltél, az kb annyit jelent, hogy megveheted a wow dvd-t, és telepítheted. Na bumm.
  • Fehercsoki
    #155265
    Biztos?
  • picket
    #155264
    Én azért nem sietnék a ticket írásával, mivel az account adás-vétel sérti a szerződést...
  • ApPa123
    #155263
    Próbáltam de nem akarta engedni azért kérdeztem már rá. Megpróbálom még1x. Köszönöm.
  • Tarki
    #155262
    Bocs, jobban utánanéztem, ezzel csak egy régi még nem battle.net-es account-ot tudsz berakni.
    Ahhoz hogy egyik battle.net account-ról rakj át játékot egy másikra, a Billing&Support részleggel kell felvenni a kapcsolatot.
    Első körben próbálj meg egy ticket-et írni, ahol megindokolod hogy miért szeretnéd, ha elfogadják akkor megy a dolog.
  • Tarki
    #155261
    Lehet, persze.
    Bejelentkezel azzal az account-tal amelyikre át akarod rakni.
    Ott "Manage my games", majd a "Games@Codes" menüben kiválasztod a "Merge a World of Warcraft® Account" menüpontot.
  • ApPa123
    #155260
    Szeretnék kérdezni valamit. Vettem 1 accountot. Megvan battle.net minden, bejelntkező, biztonsági kérdés minden. Nem lehet valahogy másik SAJÁT accomra átrakni wowos accot?? Merge accountal nem lehet?? Az csak a nagyon régi accocra vonatkozik?? Köszönöm!
  • PiszkosFred
    #155259
    Lesz +1 slot, ezt mar hivatalosan bejelentettek.
  • Bigpigrib
    #155258
    A wowban mindig elterveznek valamit - beteszik a játékba, majd kisvártatva javítanak rajta.(ennek két neve is van:)
    u.i. remélem lesz +1 karakterslot:)
  • picket
    #155257
    Székely és a fia elmennek fát vágni, a gyerek azonban megunja apja folytonos okoskodását és kötekedését és belevágja a fejszét az apja hátába. Az öreg összeesik, vergődik, majd megkérdezi a fiát:
    - Fiam, ez direkt volt, vagy csak úgy viccből?
    - Ez nagyon is direkt volt, édesapám - mondja a gyerek.
    - Akkor jól van, mert viccnek eléggé durva lett volna.
  • shaddam
    #155256
    Ezek a pandák viccnek túl erősek
  • shaddam
    #155255
    A 80as ulduaros hunteremmel tuti jó lesz malacokat ölni. Elég szar marketing :D
  • TheGrinder
    #155254
    http://raptr.com-on osztanak beta kulcsot, csak be kell regelni, még van 2200 béta kulcs. Csak regelni kell az oldalra és olyan, mint az Xfire.
  • Bigpigrib
    #155253
    Egyik accom se kapott(3), de nem is érdekel, majd megveszem ha kijön:)