166745
  • picket
    #155333
    Mintha valaki azt írta volna, hogy mekkora újítás lesz a dolog, de a harmadik bekezdés olvasva nem tudom eldönteni, hogy a gw2-ről beszélsz, vagy a bloodline champions-ről

    (Amúgy jól bevált dologgal jobb próbálkozni, ha nem érzed úgy, hogy jobb ötleted lenne, de nekem pl nem jött be a bloodline champions-nél sem. Nem az alap rendszer, hanem hogy nem tudtam kezdő haverokkal együtt játszani, mert a ratingünkre akkora group bonuszt kaptunk, hogy esélyünk nem volt semmire, az meg nem szórakozás, hogy felmossák veled oda-vissza a pályát.)
  • Unknow
    #155332
    Én elég sokáig toltam a wowot és most kipróbáltam GW2-t is. PvE-ben nem összehasonlítható, egyértelműen a WoW viszi a prímet. (Legalábbis raidek és dungeonok szintjén.)

    PvP-ben ez viszont sokkal inkább díjazza a skillt mint a WoW.

    Egyébként ratingeli az embereket, csak kicsit máshogy. Tehát itt pvp "szintek" vannak. Ezeket úgy tudod meglépni,hogy pvp xpt kapsz ami külön van a pve résztől. A játék pedig a teljesítményed alapján osztja majd ki,hogy milyen gyorsan fejlődsz és stb. Ergo ha ügyes vagy gyorsabban fejlődsz -> hamarabb lesz tournament ticketed és így tovább. Elég komplex rendszer.

    Aki szereti a PvP-t annak érdemes GW2-t játszania. PvE terén csak szimplán szórakoztató, de ennyi.
  • Dr DeViLKiNG
    #155331
    Senki nem mondta, hogy nem próbálom ki. :p
  • s0n1c
    #155330
    Az semmiképpen, mert már eleve F2P.
  • GreenHun
    #155329
    Hát először GW2-ben bíztam, mostmár nem, nekem túl elmosostt lett a grafikája nem az igazi meg a kari mozgások se a legjobbak, de hajrá legyen trónkövetelő, csak ne bukjon el, mint a többi "nagy" cím, és legyen fél év után F2P.
  • s0n1c
    #155328
    Én ugyan nem akarlak meggyőzni, nem próbálod ki te bajod.
  • Lazarus
    #155327
    Tetszetős videó. Jók a karakter animációk, talán még jobb is mint wowban. És a harc is megfelelően dinamikus
  • Dr DeViLKiNG
    #155326
    Ratings are unnecessary as we as players have the ability to play who we want when we want with the addition of the ability to qualify and participate in the officially sanctioned Arena Net
    tournaments.

    Tehát havonta egyszer van esélye a "névtelen" jó játékosoknak, hogy kipróbálják magukat a "nagyok" ellen. Különben a büdös életben nem fognak hasonló skillen levő játékosokkal játszani, mert nem hívják meg őket egyik saját tournamentre se. Aztán ezt még próbálja is magyarázni, hogy nem így lesz. A mai mmo communitykben. Aha oké.
    Nincs rating rendszer, az "mégjobb".

    "Personally I think they're trying to focus a lot more towards community than WoW ever did, putting less focus on individual performance and more on group performance. This could very well lead to a more positive community."
    Igen, egy bármilyen közösség az nem azzal fogja kezdeni rögtön, hogy mutogat mindenki egymásra. :D
    "because that's one of the things that scares casual players away at least from WoW"
    casual=béna. Ok értem.

    Kommentek között is van egy-két gyöngyszem. :D

    Én szeretném a legkevésbé, hogy legyen egy jobb pvp rendszeres mmo, de gw2-vel egyáltalán nem vagyok meggyőzve. Sajnos.
  • s0n1c
    #155325
    Így van, ebben is vannak karakterek és mindegyiknek két lába van. Btw, ezt olvasd el, tudom leszarod és 1 video után leírtad, de hátha nem leszel ennyire clueless.
  • antgecc
    #155324
    Arénával egyetértek. Többiről a véleményemet nem részletezem, mert ez nem az a topic :)
  • Dr DeViLKiNG
    #155323
    Hát én ugyanazt látom mint minden mmoban, csak más játékszabályok a pályán. Persze nem néztem utána, mert az első ilyen video után én már el is temettem.
    Ez mind szép és jó, hogy új féle "battlegroundok" vannak. Csak az a baj vele, hogy ezek általában hihetetlenül unalmasak.
    Inkább az aréna módot kéne tovább vinni wowból. Az az igazi pvp.
  • picket
    #155322
    A kérdés csak az, hogy 1 és 6 között mennyi a hónapok száma, amíg leköti őket.
  • antgecc
    #155321
    Hát kérlek, legalább nem az eddigi sablon lett követve.
  • PiszkosFred
    #155320
    Kiderul hamarosan, drukkolok neki, hogy sikeres legyen es a sok hisztis picsa vegre megtalalja a szamitasat, es a kedvenc jatekat. Mert lassuk be, ideje mar, hogy ezek a vandorlo veszmadarak megtalaljak mar az eletuk celjat, es vegre megnyugodjuk az aktualis hangado mmo satortabor is.
  • Dr DeViLKiNG
    #155319
    Jah, főleg azokra akik úgy gondolják, hogy új és izgalmas pvp-t fog nyújtani.
  • PiszkosFred
    #155318
    Felek a szel odafujja oket majd a TESO kornyekere, jovore.
  • antgecc
    #155317
    A rengeteg új fos közül ennek van a legtöbb esélye a fennmaradásra. Persze ettől még fakkolhat. Ebben az esetben nincs több lehetőség, a jelenlegiek közül kell kiválasztani az embernek leginkább megfelelőt.
  • Bhalage
    #155316
    kivancsi vagyok a gw2 befakkolasa utan az mmociganyok merre veszik az iranyt..
  • antgecc
    #155315
  • PiszkosFred
    #155314
    pvp = box
  • Zenszkij
    #155313
    jól olvastam, hogy a lock 5 secenként instant cassttel nyomathatja majd a fear-t? továbbá lesz vagy 6 új petje...ez mi? XD
  • antgecc
    #155312
    pvp = gw2
  • Fehercsoki
    #155311
    Jó csak cataclysmben amióta elvették az interceptet, 1v1-ben mindenki ellen elég esélytelen a warrior=/ Akiket tudok ütni azok kihealelik magukat vagy hamarabb megölnek mint én őket, a többiek meg lazán kiteolnak. És PTR-en is ugyanezt látom most, csak most még durvább a helyzet, olyan mintha mindenki 10 szinttel nagyobb lenne mint én, pedig nem szar a pvp gearem, nem template karit csináltam.
  • PiszkosFred
    #155310
    Paratlan szamu peccsben nerf, parosban buff, ahogy eddig.
  • Fehercsoki
    #155309
    Warriorok helyzete milyen lesz MoP-ban?(pvpben és pveben egyaránt)
  • TBTPumpa
    #155308
    Collectors Edition tartalma:
    http://eu.battle.net/wow/en/services/collectors-edition/

    CD Galaxisnál már előrendelhető:
    http://cdgalaxis.hu/PC/19885/world-of-warcraft-kiegeszito-mists-of-pandaria-collectors-edition.html
  • TBTPumpa
    #155307
    Hivatalos forrás:
    http://eu.blizzard.com/en-gb/games/mists/?int&utm_source=internal&utm_medium=launcher&utm_campaign=d3&utm_content=left-banner
  • Marfy
    #155306
    Bár már biztos tudja mindenki akit érdekel, a panda megjelenési dátuma:

    2012. szeptember 25.
  • Dr DeViLKiNG
    #155305
    Ez addig igaz, amíg mindenki fel nem öltözik a "megfelelő" gearbe. Utána már megvan az a balance, amit a fejlesztők kigondoltak (ezt persze sosem közlik!), és mellé az aktuális fotm class (az amelyik az adott hónapban/hónapokban igencsak el van szállva a többitől a következő patchig).
    Abszolút balance sosem lesz, azt már láthattuk a sok sok év során. Ráadásul nagyon emberfüggő is. Pistike1 lehet hogy szart sem tud csinálni mondjuk warriorral, de Pistike2 meg lealázza az összes többi classt. Na erre mond meg, hogy hol van a baj. :p
    Pistike2 az überpro, vagy a többi classal játszik ilyen Pistike1 féle?

    Top guildek runjaiból sem lehet kiindulni, mert az egy dolog, hogy ott tudnak játszani, de a Pistike1-ek akkor is csak azt látják, hogy nem megy nekik a 2k dps pedig ők fullepic gearben vannak, és fizetnek a játékért is!
  • Fehercsoki
    #155304
    Hát pedig minden ptr-en ott voltam, és mindig ugyanolyan balanceolatlan maradt minden a kieg megjelenése után is.
  • picket
    #155303
    Használható, hasznos, kiegyensúlyozott talentfák kialakítása (esetleg a felesleg kidobálásával) túl bonyolult lett volna. Mármint egy csimpánznak. De lehet, hogy egy csimpánznak sem.
  • Kryon
    #155302
    Jól, a variációk száma nem feltétlen csökken le, mert eddig is mindenki ugyanazt a "kötelező" talentet használta. Így kevesebb kattintásból lehet majd kirakni.
  • bélanéni #155301
    Azt jól értelmezem, hogy MoP-ban meg fog szűnni ez a 3 ágú Talent-fa a rengeteg talenttel és szintekkel, és a helyét egy 15 szintenként 3 közül 1 választható Talent veszi át? Azért jócskán lecsökken a variációk száma, nem?
  • Dr DeViLKiNG
    #155300
    Mint ahogy eddig mindig ilyen volt a kieg előtt. PTR aztán semmit nem jelent a lvl90re balanceolt spellekket 85ön.
  • Fehercsoki
    #155299
    MoP PTR alapján még kevésbé balanceolt mint az eddigi kiegek=/
  • bélanéni #155298
    Az Obsidian Nightwing iszonyatosan bejön, hogy lehetne ilyet szerezni?
    Aki mostanában szeretne WoW-ot venni, szóljon legyen szíves! Előre is köszönöm!
  • ddany7
    #155297
    bazdmeg bazdmeg bazdmeg :D legjobb része a videónak!
    Őszintén megmondom, most így megjött a kedvem a raideléshez...pedig BC óta nem toltam komolyabban a raidet :) Gratula a vidihez is meg a csapathoz
  • Ackronikon
    #155296
    Jaja az utóbbi években már mi is úgy toltuk hogy heti 4 raid volt kiírva 3-on kellett ott lenni, 4órás időtartammal. A kulcs a társaság ebben egyetértünk :D Ezért van az hogy még mindig elgondolkodom hogy visszatérjek és ilyen szinten toljam :)
  • WiLDoR
    #155295
    na ez jó volt, kicsit retro feelingem lett tőle :)
  • tarti19
    #155294
    Annyit még elárulok, hogy heti 3x raidelünk 3 órát:) Ebben van az igazán nagy erő amit át kell élni egy MMO-nál. Jó társaságnál nincs jobb, én ezt állítom.