166745
  • Lazarus
    #156626
  • ddany7
    #156625
    valahogy ez van nálam is. most vizsgaidőszak végén feltöltöttem, hogy na játszunk egy kicsit, de egyszerűen 1óra után megunom. Régen meg volt, hogy tényleg 8-10órát képes voltam akár egyhuzamban is tolni.

    És nem tudom, mert ahogy QVAS is írja, azért a játék váza megmaradt, egyszerűen tényleg csak SZERINTEM elszállt az egésznek a varázsa azok számára ( vagyis nagyrészük számára ), akik már vanillában is tolták.

    Megmondom őszintén, nekem ami miatt nem adja vissza a régi hangulatot az az, hogy abbahagytam a raidelést, nincs egy olyan 15-20fős társaság, akikhez felmegyek TS/Ventrire, és akkor megyünk csinálunk bármit. Régen bármikor felmentem, voltak fent emberek, még ha nem is együtt toltuk, dumáltunk, aztán ha meg együtt toltuk, akkor mindig akadt valami. Most meg kedvem sincs, meg erőm se keresni egy teljesen új guildet, ott megismerkedni a tagokkal,stb. Inkább már ha játszom, akkor 1-2óráig BG, Arena, stb aztán logout.

  • kakaoskalacs
    #156624
    hol itt a probléma? :D
  • Lazarus
    #156623
  • Lazarus
    #156622
  • devlking
    #156621
    Úgy érted jövőre?
  • Lazarus
    #156620
    Én nyugdíjas koromra fogom visszasírni, mikor már semmi dolgom, a szerszám se működik, a hátam is sajog és a család is berakna egy nyugdíjas otthonba csak hogy megszabadulhasson tőlem, akkor leülök a fotelbe és indítok egy vanilla törtszerót.
  • devlking
    #156619
    Wotlk/cata legendaryk, meg majd most az új lock questek ilyenek (sőt). :)
  • tigeroo
    #156618
    ez így van. pláne hogy ők nem ismerik pl. a sámán/warlock küldiket stb. elsem tudják képzelni milyen jók:) mondjuk azokat kár hogy kivették 1 az 1-ben a játékból...
  • kakaoskalacs
    #156617
    3 év mulva nyilván a mostani játékosok a wowban ezt a korszakot fogják visszasirni.

  • tigeroo
    #156616
    felnőtt 1 generáció a wowon, ennyi
  • b0ss
    #156615
    szívemből szóltál
  • Zenszkij
    #156614
    Ez egy korszakalkotó játék, a műfajában a legjobb. Azonban ahogy telnek az évek a régi játékosok kikopnak és merengenek a múlton. Időközben jön egy barátnő, munka család és már messze nincs annyi ideje az illetőnek játszani a játékkal mint régen. Sőt , mikor meló után 5-6-ra hazaér, azt a pár értékes órát nem kívánja már eltölteni a WoW-al, még ha hiányzik is neki. Ebben a játékban ugyanis pár óra alatt semmit sem lehet igazán elérni. Napi questek, instázások, folyton ismétlődő dolgok, olyanok mint egy második munka amit minden nap meg kell csinálni, különben nem érjük el a hőn áhított célt. Én, mikor kijön egy kiegészítő, megveszem, felhúzom a karit maxra, instázok, raidelek, pvp-zek kicsit, majd két hónap után lerakom, mert megunom. Régen napi 8 órát legalább "elbaxtam" a játékban hol ezzel, hol azzal. Az új kiegészítő is két hónap után kipukkant, de addig élveztem az újdonság miatt.
  • White QVAS
    #156613
    Azért ne essünk már át a ló túloldalára. Jó volt, mert új volt, de hogy minden jobb volt, ugyan már. Igen, játszottam régen is, mondd meg milyen jó volt mikor a mountok mind a táskában foglaltak helyet, és nem tudtam hova pakolni, vagy mikor healként Sunwell idején nap mint nap retalentolni kellett, több száz goldot kibaszva egy héten, mert nem volt dual-talent, vagy mikor 5 fősből valaki lelépett 1.boss után, és senki nem jött az id miatt. Ja, persze dungeon finder hiánya miatt azt az instát aznapra már el is felejthetted.

    Igen, volt rengeteg jó dolog, nyilván új volt sokminden, de az ok amiért játszok az ma sem változik, és az nem más mint a társaság. Akkor is jól éreztem magam, most is, akinek már nem jön be a játék, van 1000 meg 1000 másik, ahol állítólag minden sokkal jobb.

    Na peace.
  • Prody
    #156612
    Provokáló üzenetek... gondolom ők tökéletesek és mindent tudnak :)
  • jazzy
    #156611
    Az 1 oldalon keresztül 5 postból 3 a tiéd az már érdeklődésnek minősül. Jobb volt régen a wow ez kétségtelen, de ennyit rágódni rajta, meg mindenkit leoltani azzal, hogy na te sem játszottál vanillát, na ennyit nem ér az egész.
  • Prody
    #156610
    Mivan? Nem érdekel annyira, gondoltam leírom
  • LaliK
    #156609
    Nálad nem kis gondok vannak.
  • devlking
    #156608
    Annyira jó volt, hogy a 2 év alatt bcig nem volt kedvem rerollolni lockról, mert akkora szar volt a szintezés. Inkább végigszoptam 3 tiert úgy hogy a dpse a lockoknak a tank alatt volt.
    Ez szerintem mindent elmond.
  • tigeroo
    #156607
    annyiszor leírták hogy énis beláttam mostmár szar minden. imént canceleztem az előfizetésem is, fos az egész 8 éve minden jobb volt :S
  • Prody
    #156606
    Nem arra célzok, hogy kurvaszar lett minden, hanem hogy milyen jó volt régen.. De aki nem vanillázott, az szerintem ne... D: Látom nem tudsz mondatot értelmezni...
  • kingofn00b
    #156605
    Bírom, amikor valaki a saját sírásától nem hajlandó meghallani semmit...tudod mit, igazad van. Kurva szar lett minden...
  • Fehercsoki
    #156604
    Monk amúgy most mennyire jó PVE-ben és PVP-ben? Mennyire jó achizni/régi raideket solozni? (egyáltalán nem ismerem a monkot, csak ha már visszajövök wowozni akkor azt próbálnám ki)
  • Prody
    #156603
    Ennyi! :)
  • PiszkosFred
    #156602
    Kicsit tulporgeted magad. Egy olyan kor utan sirsz es vagyakozol, amely 8 eve volt, es amely a budos eletben sosem fog visszajonni. Ez a WoW mar nem az a WoW, ami volt 8 eve. Ott a reklamozott vanilla wow "tortszero", ott talan megtalalod a regi elmenyeidet, es felveheted a szopoalarcot, ha mondjuk paladinnal akarod majd 60on megszerezni a chargert.
  • Prody
    #156601
    Látszik, hogy nem vanilláztál, nem vitázom többet... ha neked az nehéz, hogy holy palával fejlődni manapság... :D Hát akkor te 2 nap után törölnéd a vanillát...
  • s0n1c
    #156600
    Akkor ezt tudom ajánlani.
  • Prody
    #156599
    Hát heirloom nélkül is iszonyaz könnyű, vezet mindenhova a quest.. nem vagyok én analfabéta... Régen legalább el kellett olvasni és keresgélni legalább egy picikét is... Másrészt olyan kurva gyors, hogy nem tudom élvezni azokat a helyeket, ahol régen napokat töltöttem...
    Én sose heirloomozta, utálom... Aki kitalálta ezt az orbitális fasságot, lelőném... Egy RPG-nek az a lényege, hogy fejlődj!
    De mindegy, ez már el lett cseszve, főleg a vanillások tudják, de engem nem izgat annyira :D Csak jó kibeszélni
  • s0n1c
    #156598
    Keress magadnak kihivast, pl. heirloom nelkul szintezz egy holy palat, sztem nem fogsz unatkozni.
  • Lazarus
    #156597
  • Prody
    #156596
    Tényleg annyi minden van... Konkrétan én a szintezést szerettem mindig is, a régi helyeket jól elk*rták, könnyítettek mindenen és undorító lett a legtöbb hely ezzel a sok vízzel.. El kell bandukolni.. Igen... lvl 90en. Nekem a vanilla helyek tetszenek, ott nem kell bandukolni, ez a baj. Nosztalgia??? A MoP-ban??? Úristen... látszik te is most kezdted. És azok a z insták régen 2-3 óráig tartottak, most rush+runspeed 20perc... Nem kell köszi!
  • s0n1c
    #156595
    Ugyan mar, reg megcsinalta hatrakotott kezzel, soloba.
  • kingofn00b
    #156594
    Tesó, ha ez ennyire hiányzik, akkor gondolom, orrba - szájba tolod a challenge módot, nem? Hiszen ott premade csapattal el kell bandukolni az instához, erősebbek a szörnyek, stb. Ezért nem értem ezt a sírást. Annyi minden van ebben a játékban, hogy az döbbenetes. A casual, a HC gémer, a pokemonfüggő, a farmvilles, meg a nosztalgiahuszár is megtalálhatja a magáét.

    A challenge mód pont az ilyen "régen milyen pro volt egy insta" feelinget hozza.
  • Prody
    #156593
    set of the fang :)
  • tigeroo
    #156592
    livekodok pon hú
  • Lazarus
    #156591
    5000ért láttam valami magyar webshopon. Annál olcsóbban csak nagykeráron lesz szerintem
  • Fehercsoki
    #156590
    Hol a legolcsóbb a gamecard?(nem a raf)
  • Panzeradler #156589
    Fogják, ha jól emlékszem a felére.
  • Fehercsoki
    #156588
    Warriornak a Second Wind képességét fogják nerfelni?(3% hpt tölt secenként 35% hp alatt) Mert ha nem akkor jövök vissza wowozni:D Jó lehet vele régi raideket solozni, achizni stb...
  • r4pt0r
    #156587
    Nincs idő beszélgetni már random emberekkel. Legalábbis én nem érek arra rá. Ha be is lépek van más dolgom. Meg aztán én is szerettem a régi több órás dolgokat, de ma már nem kell. Se időm, se energiám arra. A mai gyors fejlődés tökéletes.