166745
  • mikusmate
    #156666
    Irtam ticketet a supportnak, most már kivárom azt. Van másik karakter addig amig ez elintéződik :)
  • PiszkosFred
    #156665
    Akkor tenyleg nem maradt mas, mint a support. Nekem anno 3-4 karakter transzferem volt, legutolso talan 2 eve, egy ora alatt lezajlott az egesz. Az egyik volt hosszabb, mert vasarnap inditottam el a folyamatot, de masnap hetfon del korul az is veglegesitve lett.

    Lehet a mail helyett a telefonos support gyorsabb lenne.
  • mikusmate
    #156664
    Jött SMS, és megnéztem e-számlán is.
  • PiszkosFred
    #156663
    Biztos, hogy megtortent a levonas?
  • mikusmate
    #156662
    A helyzet ugyanaz, még mindig nem tudok belépni, és mindkét helyen látszódik a karakterem. Mindegy, írtam a supportnak, mert nem áll szándékomban kétszer fizetni.
  • r4pt0r
    #156661
    Nézd meg mi a helyzet a játékban, már rég transzfereltem, nem tudom már hogy megy. :D
  • mikusmate
    #156660
    Na megkaptam az e-mailt, hogy kész a transzfer, és hogy befejezhetem ("finalize"). Ha rákattintok a linkre amit kaptam, megint kéri a bankkártya infot, és hogy fizessek...
  • mikusmate
    #156659
    Oké, köszi :)
  • Fehercsoki
    #156658
    Szerintem várj, aztán majd jövő hét elején intézkedsz ha gond van. Ha levonták a pénzt akkor mindenképp jó lesz.
  • mikusmate
    #156657
    Hali! Elindítottam ma fél 11 körül egy karakter traszfert. Szépen mindent kitöltögettem, le is vonták a pénzt a számláról, azonban az accounton belül még mindig ott van nekem a "Finalize payment" gomb. A karaktert látom mindkét szerveren, de belépni ugye még nem tudok rá, mert hogy "character update process" még nem fejeződött be. Nem mellesleg a banktól kapott sms-ben volt egy "fedezetlen kártya" rész is, azonban ezt a kártyát használtam már korábban race change-re. Lehet valami probléma, vagy ne aggódjak, csak egy kicsit tovább tart a transzfer?
  • Fehercsoki
    #156656
    Mindegy, és még erős kártya sem kell, pl. egy 7770(30k újan) több mint elég max grafhoz.
  • torrente111
    #156655
    sziasztok.valaki tudja,hogy a wowhoz melyik az alyánlott vid kártya? nvidia vagy ati? kösz
  • tigeroo
    #156654
  • devlking
    #156653
    Raiding is too hard and time consumingSource

    Like why do I have to sit around in normals for 3 months wiping 8 hours a week to get anywhere? It was cool to release 3 raids, but whats the point if you're gonna make them so hard no one will even get to the second one before next tier? I thought normals were supposed to be easy and hms were supposed to be the hard raids? Wiping isn't fun... bring back DS difficulty. That was perfect for normals, people could actually do them in a respectable amount of time.

    Ez most vagy a legnagyobb troll, vagy a legnagyobb .
  • kill3r21
    #156652
    jah bocs elfelejtettem irni, a kupon elkelt :)
  • Ragnar360
    #156651
  • kill3r21
    #156650
    üdv srácok, a videokártyámhoz adtak valami wow kupont, valami pandás cucc, kell vkinek?
  • Tatyla
    #156649
    Pontosan ugyan ez a véleményem
  • Fehercsoki
    #156648
    8800 ft a pandaria collectors cdgalaxisnál, 5k a sima.
  • Zenszkij
    #156647
    ahogy mostanság az ojró áll van az 4K is
  • tigeroo
    #156646
    nincs is ezzel baj. ha nyugaton élnék és nem balkánián, akkor az a 3ezer forint megérné a heti 4-5 óra wowozást, de így... :)
  • Warden
    #156645
    Mi ezzel a baj?A raid finder azért van hogy megtartsa az előfizetőket így a józsika és a pistike is úgy érezheti hogy játszik.A blizzard kb most jött rá hogy nem volt jó ötlet a 10-25 ös raidek resetjének az összevonása és ezzel kompenzálnak.Aki valódi raidet akar annak ott van a lehetőség hogy keres magának egy raidelő guildet, bár egyre kevesebb van.Megjegyzem a 10 fős raidet nem tartom továbbra sem raidnek az azért van hogy pár pr00 időt, fáradságot nem kímélve elmondhassa magáról hogy mi akkor de akkora királyok vagyunk hogy csak na.

    Ezzel a raid finderrel csak annyit ér el a blizzard hogy per pillanat megtartja az előfizetőket hisz józsika is elmondhatja hogy szijjel vágott szó szerint mindent, fél év alatt akár 10 guildben is megfordult de halad előre és gearelődik.Az teljesen mindegy hogy egy kiba.. szociopata pont neki van ez kitalálva.Kommunikáció, emberi kapcsolat, csoporthoz való kötődés nélkül is ő lehet a világ megmentője, viszont előfizet a következő hónapra és kiegészítőre is.
  • Susarc
    #156644
    namenjenekapicsába:D

    PVP be is kéne ilyen buff....ha valakitől mondjuk 3x kikapsz utánna a csóka ellen kaphatnál stackelő buffot:D
  • ddany7
    #156643
    következő mi lesz? ír egy botot a blizzard, és ha nagyon nem megy használhatod?
  • Ragnar360
    #156642
    imba ninja
  • Lazarus
    #156641
  • tigeroo
    #156640
    lassan itt fog tartani a játék
  • devlking
    #156639
    To encourage Raid Finder groups to persevere, each time an Raid Finder group wipes on a boss fight all players in the group receives a stacking buff that increases health, damage dealt, and healing done by 5% (up to a maximum of 10 stacks). This buff is cleared once the boss has been killed.

  • DarkHorSe
    #156638
    Regen minden jobb volt! Vissza a tobb napos avkat!:D
  • ddany7
    #156637
    imádtam az ilyen ts/ventri beszélgetéseket :D
  • Ragnar360
    #156636
    egy hétig nem bírtam aludni utána:D
  • Ragnar360
    #156635
    jaaa hogy hát ö neked pééz köll... jah pénz is meg cucc is..hát csóró vagyok

    ...de azt beraktam a buzi alliknak, 8 aranyért...hagy vigyék hagy örüljön a májuk:dd
  • ddany7
    #156634
    rapid konceálment! :D
  • Susarc
    #156633
    :D

    kikőrakni a talentot
    a subtetibe van
    stitbe nemkell mönnem
    legódzslod
    elkezd feled gyönnyi

    stb.stb.:D
  • Prody
    #156632
    ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ rémlik, honnan is? :D
  • Ragnar360
    #156631
    ez a valami mar sokéve itt rohad a gépen...azt se tudom h honnan és mikor került oda, gondoltam felrakom, hátha vkinek ismerős lesz.

    érdemes végighallgatni, most nemidéznék belőle :D de vannak jóféle dumák benne:)

  • Ragnar360
    #156630
    csőPrody:)

    "once in a lifetime..." :) :((



    de legalabb az is jó akiknek megadatnak olyan dolgok amiket nemlehet elfelejteni:) (persze ez marha relatív, de akkor is:d)
    és ez így van jól:)
  • Jabar
    #156629
    Üdv!

    Az lenne a kérdésem hogy a MoP kiegészítőt meg lehet-e venni battle.net-en lévő pénzből (d3-ból) ill lehet-e azt giftként elküldeni másnak?

    Előre is köszi
  • Prody
    #156628
    Még mindig nem rakta ki a vesszőt a "please" elé
  • s0n1c
    #156627
    :D