166745
  • MaRee
    #157108
    Hol lehet 10k goldot farmolni, van 2800 gold a mainemen
  • picket
    #157107
    Azért kell egy bizonyos fokú mazochizmus, hogy valaki ezzel kínozza magát, hogy 20-as szintig viszi el a karaktert, meg goldot farmol...
    Tele van az internet ingyenes mmo játékokkal gyerekek, szerintem ez egy világszintű összeesküvés a torrentoldalak ellen, hogy elszippantsák a sávszélességet Csak a listába belefájdul a szemem. Aki pvp-zni akar, annak ott a league of legends, bloodline champions, pve-re swtor, lotro, ddo, és még csak olyanokat mondtam, amiket ki is próbáltam, és merek ajánlani. Ki sem bírnám próbálni azokat, amik mondjuk 7-es értékelés felett vannak az előbb linkelt listán, annyi van belőlük...
  • Lazarus
    #157106
    A 10k goldos dolog hogy működik?
  • Fehercsoki
    #157105
    2500 GC-vel, 800 ft ha csalsz a raffal(vagy 10k gold ami kb 6-7 óra farmolás), szerintem ha 2.5k-t nézzük, az se sok, nézd meg mi mást tudsz belőle venni.(és biztos sok haszontalan dologra elmegy ennyi pénz)
  • picket
    #157104
    Felhívom a figyelmedet, hogy a "rengeteg megkötés" rész egyben link is.
  • flashpointer
    #157103
    Nahát nem is tudtam hogy levették az időkorlátot, és mik a megkötések hogy nem lehet pvpzni jól, nincsenek fehér accountos itemek?
  • Lazarus
    #157102
    Lehet 2750 is havonta (bár szerintem még az is sok magyar viszonylatban)
  • tarti19
    #157101
    Szerintem, érdemes lenne upradelni az accountot, mert néhány ezer forontból kapsz lich kinget... 10K-ból meg pandáig mindent.
    Az, hogy sok a 4K havonta az sajnos nagyon sok mindentől függ, szóval ezt most nem is firtatom.
  • antiqueA
    #157100
    Miért, egy 80-as nem elég oda? :)
  • Besz
    #157099
    Azért írtam 80-ast és nem 90-est, mert úgy gondoltam, hogy nem mindenki veszi meg az összes kiegészítőt. Nem törtön játszok, hanem eredetin: a Starter Edition 20 szintig enged fejlődni, nincs időkorlát, viszont rengeteg megkötés van. Miután a Blizzard eltörölte az időkorlátot, kialakult egy új csoportja a játéknak, akik ingyen játszanak, de nem upgrate-elik az accountjukat. Itt 20 szint után kell "gearelődni". Mivel rengeteg korlátozás van, ezért az utolsó szalmaszálért is farmolni kell. Akár hónapok és nem kevés szerencse kell ahhoz, hogy legyen egy életképes karaktered BG-n. Persze ez kasztonként változó. Olyan fórumokon tömörülnek, mint amilyen ez is. Ez a szegény csóró emberek WoW-ja. F2P-eseknek nevezik magukat, és benépesítik a 20-24-es bracketet, olyannyira, hogy itt BG-n több a 20-as karakter, mint a 24-es. Persze a 24-eseknek (ők a P2P-esek) nagy előnyük van, nemcsak a +4 szint miatt, hanem mert ők hozzáférnek olyan cuccokhoz és enchantokhoz, amelyekhez egy F2P-es a megkötések miatt képtelen. De annyira nem rossz a helyzet, mert az utóbbi két nagy patch-ben a Blizzard bevezette a skálázást BG-n, ami azt eredményezi, hogy a 20-asok kicsit erősebbek lesznek, ha belépnek, a 24-esek brutális karaktere pedig gyengébb. De még így is ők az ászai ennek a mezőnynek. Ugyanakkor két tapasztalt F2P-es le tud győzni egy 24-est. És mi vagyunk a többen. Mivel elég sokan játszanak ingyen, ezért a BG-re való várakozás 3-10 perc csupán (sokszor azonnal beenged), persze ez napszaktól is függ. Ehhez képest a 25-29-es csoport egyesek szerint kihalt, így sok fizetős is inkább csak 24-ig fejlődik, mert itt van még élet, és lehet imádott, vagy éppen gyűlölt, aszerint éppen melyik oldalon áll. Sok olyan ember van, akik korábban évekig fizettek a játékért, de aztán egyszer csak nem fizettek elő, és csináltak egy Starter account-ot maguknak. Sőt akad olyan is, aki párhuzamosan játszik mindkettőn.

    Köszönöm az ajánlatot Tarti, de nekem az összes karakterem Alliance. Mellesleg Vashj [EU PVP] szerveren vagyok, de azért nem írtam, mert valóban Cross-realm már szinte az összes zóna. Ez néha áldás, olykor átok.
  • tarti19
    #157098
    Akkor gond egy szál se:)

    Azt nem tudja valaki, hogy mi a hivatalos Blizzard álláspontja az aktuális hc kontent nerfelésével kapcsolatosan?
  • flashpointer
    #157097
    Az lenne az ingyenes rész? :D
  • HyperMonkey
    #157096
    Törtön nyomja...
  • tarti19
    #157095
    Mármint biztos 90-es karakterre gondoltál:)
    remélem, hogy hordás oldalon vagy akkor szívesen segítek, mert jó dolog a cross realm:P Dobsz egy privátot, aztán mehet a móka.
  • Lazarus
    #157094
    Én már nem játszom, de hogy melyik szerver az szerintem segítene :)
  • Besz
    #157093
    Sziasztok!

    Játszik még valaki ezzel a játékkal? Keresek egy magas szintű karakterrel rendelkező jótét lelket, aki szánna rám 5-10 percet a játékidejéből: segítene nekem megszerezni Blackfathom Deeps-ből a Bands of Serra'kis-t. Én csak az ingyenes részével játszok, csak PVP-t, és az egyik karakteremnek kellene ez a cucc. Csak egy boss-t kellene leölni és persze eljutni odáig. Ha lenne valakinek egy 80-as karaktere, akkor nem tartana sokáig.

    Egy hónapja könyörgök játékon belül, de senki nem segít, annak ellenére, hogy 1 percbe se telne megölni azt az amúgy is útba eső boss-t. De mivel kihagyható, ezért ki is hagyják. Ennyire önző mindenki, számomra ez oly hihetetlen. Leggyakrabban az a válasz, hogy majd az utolsó boss után segítünk: persze miután azt is letudtuk szó nélkül lelépnek. De általában, mintha a falnak beszélnék: még válaszra sem méltatnak, végigrohannak a pályán és ennyi. De még ez is jobb, mint amikor szó szerint leoltanak, kioktatnak vagy egyenesen kigúnyolnak.

    Persze akad néha egy-két rendes ember, de akkor meg a szerencse nem áll mellém: rendszerint nem az esik ki (1/3 a valószínűség), ami kéne. Olyan is volt (szám szerint háromszor), hogy az nindzsázta el előlem, akit megkértem, hogy ne lépjen még le és segítsen megszerezni. Segítőkész emberek droprate-je valahol 0,1% körül van.

    Csak a PVP miatt nem hagytam még abba a játékot, az annyira nem gáz, ott az emberek többnyire normálisabbak. Van 3 életképes karakterem, amibe elég sok időt fektettem: ezekkel játszok még, amíg meg nem unom. Dungeonokba csak kényszerből lépek be. Paladinommal inkább saját magam szólózom végig azokat, ha kell valami. Nem számít meddig tart, csak random dungeon group-ot ne! De tolvajjal ez lehetetlen, ezért kérek segítséget.

    Nem életbevágó a dolog, csak gondoltam teszek egy próbát, megkérdezem itt is.
  • DarkHorSe
    #157092
    hogy mukodik ez a rafos dolog? Ingyen lehet jatszani?
  • 1Darton1
    #157091
    Akkor költözz oda, szerintem megéri.
  • Savmacska
    #157090
    Sajnos nem tudom mivel igazolni :\
  • flashpointer
    #157089
    fotosoppolj jogosítványt :D
  • devlking
    #157088
    Baromi egyszerű. Amint igazolod supportnak, hogy ott laksz, már meg is változtatják.
  • Savmacska
    #157087
    Srácok, valaki tudna segiteni hogy a hungary-s accomat hogy tudom megváltoztatni ujra UK-ra ? Anno megváltoztattam UK-t RMAH(dio3) miatt, bukott a wow RAF-om azt hittem meg fogja érni de sajna nem. Szeretnék újra rafolni Van valakinek bármi ötlete ? Country change már szürke :\ Köszönöm szépen!
  • 1Darton1
    #157086
    A bankkártyacsalókat sehol sem szeretik, azt a pár harmadik világbeli csórót pedig nem fogják sajnálni, akit emiatt elbuknak.
  • PiszkosFred
    #157085
    Na jo, de sajat magad korlatozod le azzal, hogy csak es kizarolag azzal a 4 emberrel vagy hajlando jatszani, akibol 3 lelepett. Amikor azt irod, hogy neked ez mar ilyen esetben nem eri meg, az legkevesbe sem a Blizzard hibaja, lassuk be, es ez ellen nem tud tenni.
  • Nefu1949
    #157084
    Majd akkor nem éri meg, ha kevesebb játékos lesz a játékában mint a többi MMO-kban...
    Az, hogy körülötted mennyien játszanak, hány emberrel tudsz interakcióba lépni igenis nagyon sokat számít.

    Nincs igazi veszteség a RAF-al, bárhogy is negatívnak próbáljátok beállítani a Blizzard számára, mivel pozitívuma is van kis mennyiségben kihasználva. Növeli a játékosok számát a játékban... Ami fontos!
    Azt elismerem, hogy meg kell fékezni hogy nagy százalékban kihasználják ezt, de 5-10% ez bőven belefér.
    Ez nagyon nem használ a játéknak, mivel kb így 1 ember maradt most a játékban akivel el tudunk funolni, és ezért így nekem már nem éri meg. Mert egy GC árából 2 havonta tudok venni valami értelmes gamet, amit még multiban is tudunk élvezni, addig ameddig csak akarjuk!
  • antiqueA
    #157083
    De nem úgy, ahogy az használva volt eddig.
  • tigeroo
    #157082
    esélytelen, a raf a blizzardnak is megéri valahol
  • PiszkosFred
    #157081
    Nem lehet, hogy volt a minap valami security szarsag, ami miatt sok accountnal muszaj volt bizonyos lepeseket tenni? (auth nelkulieket erintette foleg) Kizart, hogy a RAF accountokat csak ugy torlik a picsaba, elozetes bejelentes nelkul. Mert nekunk itt a balkanon mindennapi dolog lenne es csak legyintenenk - de a Blizz meg nem tart itt. Meg.
  • Fehercsoki
    #157080
    Azért mert ingyen játszanak mondjuk?
  • Nefu1949
    #157079
    Sok magyar eltünt, Ragnaros és Arathor realmekről is a hetekben. Tud valaki valamit erről? A klánunkkal második hete hagyjuk ki a raidet, mondjuk Horridon tryoknál tartunk még csak, tehát nem vészes, és eddig több aktív jóérzésű játékosunk napok óta nem logolt be.
    Olyat hallottam fél füllel, hogy a Blizzard a RAF-osokat törölte, és már nem is tudnak így visszajönni.
    Ilyenkor mi van? A Blizzard miért bünteti azokat, akik nem annyira gazdag ismerőseikkel akarnénak wow-ozni, főleg ha már csak miattuk wowozik az ember...
  • Fehercsoki
    #157078
    Aréna annyira nem gáz.
  • MaRee
    #157077
    Nevetséges, hagyom is az arénát a p*csába.
  • Zenszkij
    #157076
    nem, sajnos a cc szörny miatt hagytam fel én is a játékkal, egy borzalom. #157022
  • Lazarus
    #157075
    Druidával nem volt nehéz percekig cc-zni valakit, aztán jött az immune
  • MaRee
    #157074
    Egyébként mi a jóisten történt a pvp-vel, régen nem ez volt, hogy minden második lépésben le cc-zett minden. Vagy csak az idő megszépítette az emlékeim?
  • devlking
    #157073
    Csak azt mondom, hogy nagyon nyomatták ezt a "több content lesz rövidebb idő alatt" dumát, aztán 2 év alatt jön 3 raid (meg 0 új dungeon(persze tudom scenario))?
  • Prody
    #157072
    És mi lesz az új kiegben? :D

    +5 szint, új faj/új kaszt, +5 insta, +2 raid. Mint mindig :D
  • LaliK
    #157071
    Borzasztó... Inkább lenne új kieg hetente! :D
  • devlking
    #157070
    Úgy néz ki 5.4 után lesz még egy tier, ami azt jelenti hogy az a patch jön március körül, és akkor a kiegre meg váratunk még több mint egy évet...
  • Lazarus
    #157069
    Örülnék, de azt is jelenti hogy akinek nincs ott karaktere az nem is csinálhat