166745
  • Prody
    #157068
    :)
  • PiszkosFred
    #157067
    Persze, dugig van a server, lepni sem lehet a fovarosokban es a zonakban is tomeg van. Ally oldalon tobben vannak, az AH dugig, bar arai neha tulzoak es kisse el vannak szallva, de nem veszes (teljesen uj karaktert kezdve, lowlvl szinten kezdve peldaul szintezes kozben par nap alatt ossze tudod szedni az osszes aranyat, ami kell neked 90-ig mount skillekre/engedelyekre, csak be kell rakni mindent az AH-ba). Outdoor pvp neha tud szemet dolog lenni, de mara mar elfogytak a ver istvanok (vagy csak felnottek?), de azert vannak hulyek itt is, mindket oldalon. Ilyenkor nagy levego, es par perc mulva folytathatod.

    Viszont, amikor este melo utan leulnel jatszani, akkor fel oraig (vagy tovabb) sorban allni, bosszanto tud lenni, kiveve, ha belogolosz hamarabb, es kozben csinalsz mast, neha pockolve a karakteren, hogy ne dobjon ki afk miatt.

    De ha raid kozben jon a DC, na ott mar lesz anyazas is :)
  • Prody
    #157066
    Az azt jelenti, hogy sok ember van. Ennek örülni kéne.. Anno én is ott toltam
  • MaRee
    #157065
    Menjél nyugodtan Ragnára, van ott is bőven angol, max magyar guild hirdetést látsz a chaten. De raidelni meg ilyneke úgyis külföldiekkel mész, úgyhogy lehet úgy gyakorolni.
  • Lazarus
    #157064
    population: Locked :(
  • PiszkosFred
    #157063
    Hja, csak mar delutan 5kor 400-as sor van, este meg... hagyjuk, ki se merek logolni neha, mert felo, hogy nem jutok vissza :)
  • Lazarus
    #157062
    thx!
  • Hugh Hefner
    #157061
    en outlandon voltam, ott sokan vannak, es nem lattam az angolon kivul mas nyelvet
  • Fehercsoki
    #157060
    Órában írtam.
  • Lazarus
    #157059
    Tud valaki olyan EU szervert ahol sok a nemzetközi guild és 99%-ban angolul beszélnek a globális csatornákon? Ha már elkezdek játszani legalább gyakorolnám az angolt hogy haszna is legyen. Azt olvastam Jaedenar, Mazrigos jó ilyen szempontból, de ezek 2008as adatok :P
  • Caliph
    #157058
    inkább órában írjátok,nem mindenki kockul 10 órát naponta:D
  • Fehercsoki
    #157057
    Nekem 85-90 szintenként 2.5 óra volt átlagban.
  • MaRee
    #157056
    4-5 nap jobban hangzott volna, akkor legyen max 5. De több nem hiszem.
  • MaRee
    #157055
    Nem tudom pontosan mennyi, de nekem 84-ről 90-re volt kb 3 nap.
  • Hugh Hefner
    #157054
    mesélj, hogy huzol fel vkit 80-90-re 3-4 nap alatt? elosztva azert boven megvan a 3-4 nap, es van meg siman 7x-es karakterem, pedig vagy 3x annyi idot beleoltem.
  • MaRee
    #157053
    80-90re kb megvan a 3-4 nap alatt ha neki fekszel, maradék 5napban pedig fel tudod hozni a karaktert LFR (ilvl 470 asszem) szinthez. Mivel minden cross-server, nem igazán szükséges még guild sem, ha nem velük akarsz raidelni, de Ragnaroson rengeteg a magyar, fogsz találni embert.
  • Hugh Hefner
    #157052
    egyébként jogos, amennyi időt, energiát és gondolatot kell az EVE onlineba ölni, ennyi erővel forexezhetne is az ember
  • flashpointer
    #157051


    A többi megállapítás is hasonlóan helytálló :P
  • Nefu1949
    #157050
    Isten ments, egy adatbázis kezelő játéktól, ahol órákon át kell jumpolgatni, mire eljutsz valahová. Ahol heteken át azért csinálsz valamit, hogy a köv FLEX-re összejöjjön az ISK... Ahol kinézel egy hajót és éveken át azért logolsz fel, hogy a skilljeid növekedjenek hozzá. AHol egy kisebb összetűzés felér 3 órányi sakkozással...
    Inkább tanulj fizikát mellette tőzsdézz, szervezz be embereket, és építs saját hajót, amíg a kormány engedi.
  • flashpointer
    #157049
    eve online?
  • Hugh Hefner
    #157048
    nem tudom, a wowwal a mop előtt, a wowban lévő szociális élettel már nagyon rég felhagytam. csak olyan szűk részéhez kell a játéknak, amire amúgy se lenne időm, a játékosközösség meg már nagyon rég kicserélődött, és nem olyan mint anno volt, senki sem beszélget senkivel már. Ez nem a wow hibája, hanem úgy általában az mmo-ké ahogy hallom. szóval sztem simán találsz játékon belül társakat magadnak
  • Nefu1949
    #157047
    Akkor kérlek, mondj egy olyan megfogalmazást, ami nem azt adja vissza neked!
    Nem szívesen megyek vissza wow-ozni egyedül, mivel anno cata után ismerősökkel felhagytunk a WoW-al, betette az ajtót az a sok baromság amit tettek a játékkal. Mintha nyilvánosan megerőszakolták volna, hogy direkt csődbe menjen.
    Más játék meg már nem nagyon fut a gépemen, legalább megpróbáltam.
  • Fehercsoki
    #157046
    Tipikus allis:D
  • Hugh Hefner
    #157045
    um, nem akarok rohadék lenni, de ez úgy hangzott, mintha egy válás után újrakezdő 40-es társkereső hirdetése lenne...
  • Nefu1949
    #157044
    Amúgy Arathor alliban vagy Ragna alliban több a magyar?
  • Nefu1949
    #157043
    Egy érett gondolkodású újrakezdő, kezdő WoW-ost várok, akár SOR accounttal (sőt az lenne a legjobb).Ragnaros alliance-ban lvl80-tól együtt fejlődés, majd később raidelés, RBG, funolgatás.
    (jómagam 23 éves, szakdolgozatán szenvedő egyetemista, PC-s szórakozást keresve)
  • tarti19
    #157042
    Ezt azért kifejthetnéd bővebben, mert 3 éve a Tn-en vagyok s én elég sokat pugolok. Ami azt illeti nem tűnt fel, hogy az átlagnál több gond lenne velük...
  • Prody
    #157041
    Szebb jövőt!
  • MaRee
    #157040
    Le a kalappal a Blizzard support előtt. Tegnap este ellopták a telóm és nem tudtam belépni mert ugye az authenticatort nem volt mivel megnézni, írtam ticketet, és másfél órán belül megcsinálták. Így kell ezt.
  • 1Darton1
    #157039
    Nagy tömegben a magyarok sem különböznek sok mindenben a törököktől.
    TN-en egyedüli dolog, ami zavaró lehet az a pug rbg törökökkel, de azt nem olyan nehéz elkerülni. Cserébe a gazdaság nagyon jó, rengeteg pénzt lehet kiszedni a sok alulfejlettből.
    Inkább a magyar guildek alapján érdemes dönteni, abban pedig egyáltalán nem vagyok képben már.
  • Fehercsoki
    #157038
    Twisting Netheren rohadt sok a török, és gondolom mondanom sem kell hogy kerülni érdemes őket.
  • MaRee
    #157037
    Ragnaros
  • ddany7
    #157036
    horda oldalon magyar reszrol ragnaros vagy tn inkabb?
  • PiszkosFred
    #157035
    Nem lehet bnet accountrol rendezni ezeket mar? Mondjuk D3-as eladasokbol befolyt a "szamlan" levo eurokbol?
  • devlking
    #157034
    Alapból elég paraszt dolog egy előfizetéses játékban ilyenekért még pénzt kérni. Talán az első hónapokban, amikor nagy a hype, de nem akkor amikor már milliós játékos csökkenés van egy negyed év alatt.
  • Fehercsoki
    #157033
    De most ettől mit várnak?:O
  • MaRee
    #157032
    Jee és pont elkaptam! :D

    Istenem de jó ez a tömeg, mintha másik játékkal játszanék
  • PiszkosFred
    #157031
    Koltozzon aki nem szereti a maganyt :)
  • devlking
    #157030
    A vergődő állatnak is csak jobb, ha agyon lövik.
  • flashpointer
    #157029
    így legaláb a kihalt szerverek még kihaltabbak lesznek? :P