166745
  • Fehercsoki
    #157148
    De érted még ha pve balanceolt lenne akkor elfogadnám hogy pvp nem teljesen balanceolt, de amikor pveben is ilyen hatalmas a különbség 2 kaszt dpse között akkor azért az már gáz.

    Meg hát így akarnak új játékosokat? Ha én most kezdeném akkor egy ilyen BG után shift del menne a WoW-ra...
  • devlking
    #157147
    Így van, viszont pvp gearben neki +sebzése van playerre, és ha resire gemel, akkor meg ugye még kevesebbet is kap.
  • HyperMonkey
    #157146
    Igen tudom. Most a lock kapott baszott nerfet az 5.4-ben. A blizz nem látja hogy mi a pálya. De ez már rég így van. Egyre szarabb lesz az egész. A T16 set-ek kinézetéről meg nem is érdemes beszélni. Szerintem az egész content fejlesztést kiadták valami balfasz bandának.
  • Fehercsoki
    #157145
    Nem tudom, full heirloom vagyok, a geart meg skálázza BG-n.
  • Fehercsoki
    #157144
    Amúgy meg pve-t is meg lehet nézni, legjobb geares mage 270k dpst tol, legjobb geares többi kaszt maximum 220k-t. Ezt komolyan nem látja a blizzard?

    45%os heal debuffal szarrá healelem magam a kevés manámból...
  • HyperMonkey
    #157143
    "Nekem 5 pontos ferocious bite sebez annyit mint hunternek az arcane shot"

    A hunter meg nem tudja healelni magát. Hm?
    A hunter meg alapból szar pvp-re.
  • devlking
    #157142
    Lehet rajta full pvp cucc volt, rajtad meg nem? Csak tipp.
  • devlking
    #157141
    Arról nem is beszélve, hogy az a poti lvl85-ös req-el rendelkezik. Gyakorlatilag teljesen értelmetlen.
  • Fehercsoki
    #157140
    Ezt el is fogadnám, HA 90en lenne balance, de ott sincs, csak kevésbé szar. Nekem 5 pontos ferocious bite sebez annyit mint hunternek az arcane shot. Papról a pajzsot nem verem le. WotLK-ben ilyen NEM VOLT, ott jó volt kis szinten is. Szóval nem hiszem hogy erre van kifogás.
  • PiszkosFred
    #157139
    90-re van minden belove, alacsonyabb szinten ne foglalkozz ilyen jelensegekkel :)

    az ingame store-hoz annyit, hogy a nagy panikban a lehetosegek felsorolasa kozul kimaradt az egyik kezenfekvo dolog, a diablo3-ban osszekukazott (AH-zott) euro/dollar elkoltese mondjuk a wowban. Oke, a bnetes szamlat fel lehet tolteni manualisan is cc/ppvel, de az mar egy masik tortenet. Nem lesz itt f2p, inkabb csak tesztelnek valamit a meglevo eroforrasokat felhasznalva, amit kesobb a "titannak" nevezett akarmiben is hasznalnak majd.

    Az persze igaz, hogy a wow sem tarthato fenn orokke, es mint minden szep es jo dolog/rossz es szar (izles szerint alahuzando a megfelelo resz), egyszer ez is vegeter - de ingyenesse sem holnaputan fog valni :) Ahhoz nagyon nagyot kell zuhannia az elofizetoi szamnak. 9 millio elofizetoert meg mindig azonnal leterdelne es szeretne barmelyik piacon levo mmo fejlesztoje. Majd 2 millio korul lehet panikolni, el fog jonni az is, de nem most.
  • HyperMonkey
    #157138
    Az évek alatt rájöhettél volna már, hogy a balanszolás mindig max szintre van. Pont az a baj hogy a blizz egy alapból pve játékban a pvp-s sírós fürdős kurvák nyafogása miatt buffol / nerfel.
    A druid meg max sziunten fossá healeli magát. Akkor is sírni fogsz?
  • Fehercsoki
    #157137
    Na mind1 én végeztem ezzel a szarral, 75ös druid altommal BGztem, disc pap-ra 300at tickelt a 2 dotom(úgy hogy egyébként a mobokat oneshotolom), az ő dotja rám 1k-t plusz 3k-s szarokat kasztolt rám... Ja és 1 secenként egyébként is full hpra húzta fel magát. Ez mi a szar?
  • Fehercsoki
    #157136
    Azért hogy a sok casual is megtalálja, szép felület mindig vonzza a buta embereket.(és 100% xp buffal talán új embereket is vonzana a dolog) Azt tudom még esetleg elképzelni, hogy meg lehet venni valós pénzért vagy justice pontért. Elég durva lenne, ha csak valós pénzzel lehetne megvenni.(ha valós pénzért játékbeli előnyt lehet venni az persze mindenképp durva a havidíj mellé, és azt biztos nem törlik el) Persze az sem kizárt, hogy elírás vagy csak egy játékbeli NPCre/boltra utal.
  • HyperMonkey
    #157135
    nemtuggya valaki melyik gamemasternek kel smst küldeni hogy arthassból kiessen a nyílpuska?
    gondolom pénzes smst kell küldeni. a másik kérdés hogy akarok egy dkt is. hogy is kell megcsinálni hogy 80-asként kezgyen?
  • HunnernesKonge
    #157134
    És ehhez miért kellene egy store felület? Elfogyott a névgenerátor az NPC-knek? Ha úgy lenne ahogy te mondod akkor egy kis goblin csávóba tennék az itemeket és letennék a fővárosokban.
  • tigeroo
    #157133
    sztem is , max úgy lesz mint a diablo 2 bnet évekig működött, de leszarták az egészet ,ladder reset volt néha oszt cső
  • Caliph
    #157132
    van benne igazság,de hogy mennyi előfizető van azt csak a blizz tudja pontosan,nemrég is volt egy bejelentés hogy sűrítik a tartalmat,gyakrabban lesz patch stb.
    És úgy gondolom a blizz storeból is lehet egész szép bevételt termelni-amúgy szerintem sem lesz free to play még egy ideig,legalábbis a kövi blizz mmo-ig tuti nem:)
  • Fehercsoki
    #157131
    Nem hiszem hogy 9 millió előfizetőt megérné csak úgy eldobni:D Amúgy in game store nem biztos hogy pénzért megy, lehet hogy mondjuk justice pont vagy hasonló.
  • Caliph
    #157130
    újabb pletyka terjedt el a wow free to play-é válásáról. Ptr-en találtak egy itemet ami megduplázza a kapott xp-t,és in game store-ra(nem blizzard store) irja a vásárlási lehetőséget.
    Sokan ebből arra következtetnek hogy a játék 10 éves évforulóra free to play lesz(esetleg buy to play).
    szerintetek?:D
  • Savmacska
    #157129
    Nem vesszük :)
  • Besz
    #157128
    Hello!

    Esetleg nem ér rá valaki most vagy az este folyamán valamikor? Remélem, nem veszitek tolakodásnak, hogy újra itt lejmolok.
  • devlking
    #157127
    Arena teams are now gone from the UI, allowing you to group with whoever you want, similar to the rated battleground system. This will also come with region wide matchmaking, allowing you to be matched with anyone in your region, not just your battlegroup. There will be a blog post that fully explains the changes on Monday.


    Végre.
  • Savmacska
    #157126
    Utána nézek ! Köszi
  • Fehercsoki
    #157125
    Igen.
  • antiqueA
    #157124
    prohardver gondolom
  • Savmacska
    #157123
    Es el is arulod mi az a PH?
  • Fehercsoki
    #157122
    5900 ft ott, az nagyon sok érte, PH-n 5k-ért árulják.
  • s0n1c
    #157121
    livekodok hu
  • Savmacska
    #157120
    Srácok hol lehet olcsón! gc-t venni, amit meg is kapok ?!
  • Fehercsoki
    #157119
    5-6-7 óra alatt ki lehet farmolni a 10kt miningel meg herbával. Én általában 2+ óra farmolással 3k goldot szedek össze, többet még nem próbáltam egyszerre farmolni. 20g a green leaf tea stack, 30g a silkweed, 55g a ghost iron ore stack.
  • devlking
    #157118
    Nyilván nem egy nap alatt fogod ezekkel kifarmolni a 10k-t, DE ez mindenki számára elérhető komolyabb erőfeszítés nélkül.
  • PiszkosFred
    #157117
    Nem sokat valtozott, de azert bekerult jo par olyan kveszt, amelyet elmeny megcsinalni, es amely feler egy "jatek a jatekban" megoldassal. Es ezek megtalalhatoak akar lowlvl ujradolgozott zonakban is. De nagyjabol a tobbi azonos.
  • picket
    #157116
    Azért ez erősen függ attól, hogy mit értesz pve alatt. Én például nem hc raidelést, mert ha már timesink, akkor én mondhassam meg, hogy mikor mennyi időt pazarlok rá. Gondolom a 20-as szintű kolléga sem a raidelés miatt tolja... Régóta nem követem a változásokat sem a wow-ban, sem máshol, de amikor utoljára néztem, akkor az igényes questelős mezőnyben a wow kb a leggyengébb volt az én tapasztalataim és véleményem alapján. Ha ez megváltozott, és összetett történet van a játékban a questelés mögött voiceoverrel meg minigame-ekkel, akkor én vagyok lemaradva, és elnézést kérek. Ha még mindig "felkiáltójel -> jobb klikk -> accept -> kiüt 20 nyúlbelet -> kérdőjel -> complete -> goto next felkiáltójel", akkor ingyenes játékok verik magasan, de annyira biztosan, hogy ne vergődjek vele 20. szintű karakterrel.
  • MaRee
    #157115
    Nem azt mondtam hogy olyan nehéz, de 200 gold meg 10.000 gold nem ugyan az azért na. Mondjuk engem sosem érdekelt a játékban a pénz, javításon kívül max szinten csak gemekre meg enchantra költöttem eddig. Én is mining / herb a vagyok, de nem igazán csinálom. Múltkor mondjuk thorium barknak ilyen 120g-ért adtam stackjét és kurva sok van Winterspringben ugyhogy ott lehet megyek pár kört :D
  • Panzeradler #157114
    Rift bőven hozza a wowos szintet pve-re, SW:Tor se annyira gyenge benne.
  • devlking
    #157113
    Múlt héten új druidom végigjárta lfreket tot utolsó két része nélkül, és ez volt 2k gold. 10 perces pvp napi questelés isle of thunderen 200g+. Ne legyen már olyan nehéz goldot szerezni BÁRKINEK.
  • tarti19
    #157112
    Pve-re semmi a wowon kívül, ami hozza azt a szintet.
    Pvp meg kit érdekel :D :D Amúgy jah, ebben az esetben tényleg fullos pvp f2p játékok vannak.
  • Fehercsoki
    #157111
    Ja és high-pop szerveren, szóval azért kellett küzdeni néha a cuccért:D
  • Fehercsoki
    #157110
    Mining/herbas a monkom, 1.5 nap alatt farmoltam össze(nem egész nap farmolva, nem bírnám ki) 22ks JCs mountra a goldot.(úgy hogy 0ról húztam a 2 profot)
  • PiszkosFred
    #157109
    Nem tudom, de egy szerencses skin drop siman meger 5-6000 aranyat, foleg a lowlvl "szexido:g" skinek eseteben viszik, mint a cukrot :)