166745
  • picket
    #157711
    Mi oldjunk meg helyetted mindent? Használd ezt!
  • HyperMonkey
    #157710
    Sajnos le van tiltva az oldal itt melóban. tudsz esetleg képet beszúrni vagy a listás (ha ez lista) bemásolni ide?

    Köszi szépen előre is. Mennyire reálisak ezek? Mert sok ilyen összehasonlítás van (gondolom)...
  • HunnernesKonge
    #157709
    KATT

    A linken megtalálod a "realistic dps" összesítést, külön külön gearszintekre lebontva, annyit el tudok mondani összefoglalás képpen, hogy átlagban a hunter mindig a lock előtt van, kivéve a best in slot gearhez közeledve, de bis gearben megint a hunti áll jobban.
  • HyperMonkey
    #157708
    Amikor aktívan raideltem, mindig törekedtem arra, hogy a lehető legtöbbet hozzam ki a karakteremből, próbáltam top közeli DPS lenni.
    Ez még a Cata-ban volt, most már más a wow, más a helyzet. Ettől függetlenül szeretném majd itt is elérni ezt. Van két kaszt, amelyeket szeretek, más nem is érdekel. Az egyik a warlock, a másik a hunter. Nyilván egy mostani raiden nem lehet kimondani melyik a jobb, gondolom fight függő a dolog. De úgy overall-ban melyik a jobb DPS, a lock vagy a hunter, és milyen spec-en? A wol-ban olyat láttam hogy a survival hunter jobb mint bármilyen spec-es lock. Régebben ez nem így volt. Most mi a helyzet?

    Előre is köszönöm a válaszokat.
  • HunnernesKonge
    #157707
  • MaRee
    #157706
    ehh :D
  • MaRee
    #157705
    This is the upgrader item of Patch 5.4 "catch-up" gear that upgrades armor pieces from ilvl 496 to 535. The Burden is a bind-on-pickup item and with the latest hotfix it's no longer able to be traded between players that killed the same mob.
  • kingofn00b
    #157704
    A Burden of Eternity -t rá kell tenni a Timeless Islandon eső, még kibontatlan tokenekre. Ekkor kibontja a tokent, és a specednek (resto dudu, blood DK stb) megfelelő item lesz belőle, csak nem 496 ilvl hanem 535 ilvl)
  • PiszkosFred
    #157703
    Ket napja hajtogatja ugyanazt a mondatot, szerinted erdekli barki velemenye is? Hagyd a picsaba, majd jon egy ujabb hir, es megy oda trollkodni.
  • antiqueA
    #157702
    Hát figyelj, nagyon sok játékos tele van maxos karakterekkel és nagy részüknek kurvára semmi kedvük 20-adjára is végigtolni barrenst, stranglethornt, boreant és sorolhatnánk. Mindegyik területen 3 gombot kell nyomogatni, rohansz questről questre, el se olvasod őket (talán sose tetted). Ez aztán nagy rpg. Ez a játék akkor volt rpg, mikor kijött, de akkor se igazán. Ma a wow a raidelésről, bg-ről és arénáról szól. Felfoghatjuk taktikai játéknak is :) De semmiképp sem rpg-nek. Szóval, semmi szánalmas nincs ebben. Ez egy jó dolog.
  • HyperMonkey
    #157701
    Mi az a Burden of Eternity?
    A google a barátom de minden olyan oldal tiltott itt melóban amin van errő infó.
  • Braikingboss
    #157700
    Üdv all

    Olyan kérdésem lenne, hogy mennyi ideig kell inaktívnak lennie az accomnak hogy fel tudjam használni a barát által küldött scroll of resurrection? Mert most még azt írja nem vagyok rá jogosult nem elég ideje inaktív az accom. Eddig 7 hónap telt el. 1 év kell hozzá legalább?
  • Prody
    #157699
    szánalmas, ez nem mmorpg.
  • Fehercsoki
    #157698
    Ha megveszed a kieget akkor egy 90es karaktert kapsz.
  • antiqueA
    #157697
    Ez az instant 90 mennyibe fog fájni a népnek? Van róla infó?
  • MaRee
    #157696
    Na igen, hiszen ha Garrosh közreműködésével nem iszik az Iron Horde Mannoroth véréből, akkor most nincs Azerothon hord, nincs Lics King, se draeneiok, de még talán maga Garrosh sem születik meg :)
  • 1Darton1
    #157695
    A jelenben játszódik, csak Garrosh megy vissza és kicsit megkavarja a múltat.
    Bár az nekem is homály, hogy miként magyarázzák meg azt a rengeteg változást vagy azok hiányát, amiket ez okozna.
  • kingofn00b
    #157694
    Nekem tetszik, jópofának tűnik. Az instant lvl 90 pedig egy kiváló lehetőség a re-rollra, ha nincs kedved n+1 karit felrántani.
  • MaRee
    #157693
    Nem teljesen értem ezt a kieget. Most ez akkor mikor játszódik? Warcraft 1 előtt? És megint Garrosh lesz a főgonosz? Grom mit fog szólni hozzá, hogy a még meg sem született fia kavarja a szert? Egyik szemem sír, a másik nevet. Az instant 90-et kifejezetten jó dolognak tartom, altozzon aki akar, nekem sosem volt türelmem 3 karakternél többet felhúzni maxra.AMúgy jól mellé lőtt mindenki a kieggel, hogy valami földalatti Old Godos cucc lesz erre sztem senki nem gondolt. Így mondjuk mindegyik régi dolgot újra lehetne játszani a játékban, egy War of the Ancients kieget kipróbálnék
  • 1Darton1
    #157692
    Ragnaros horda oldal.
  • ricsa008
    #157691
    melyik Realm-on van alegtöbb magyar? hol kezdjek karit?
  • Prody
    #157690
    persze
  • Tatyla
    #157689
    Az a gáz ha ez tetszik es a panda nem,akkor is meg kell venni a pandásat is ha eddig nem volt meg...
  • tigeroo
    #157688
    ilyen volt már scroll of ressnél is, mi ebben a nagy cucc?
  • Savmacska
    #157687
    Ami lehet lvl1es is -.-'

    Ez nagyon off, de nagyon varom.

    no way
  • balintk
    #157686
    Megveszed a kiegészítőt és kapsz hozzá ( az egyik karakterhez, amelyiket te választod) egy instant lvl 90-et.
  • Savmacska
    #157685
    Ezt az instant 90et nem fogtam fel hogy mi is lenne valójában..


    ON

    Heart Stone béta kulcsot szivesen elfogadok

    OFF
  • devlking
    #157684
    Valamivel meg kell venni a casualokat kilóra.
  • Prody
    #157683
    Vicc az instant lvl90. Ez nem mmorpg, hanem egy politikai párt kb.
  • ricsa008
    #157682
    pl ez : 12.99 EUR One-Month Subscription
  • Fehercsoki
    #157681
    Gamecarddal igen.
  • ricsa008
    #157680
    sziasztok annó vettem egy Battlenet accot a diablo miatt és van rajta egy frozed wow account is azt fel lehet valahol oldani ?
  • devlking
    #157679
    4 lvlup insta 10 szintre kb a kieg legnagyobb vicce. Hol van ez már a régi bc/wotlk időktől...
  • Warden
    #157678
    Lore szempontból teljesen értelmetlen ez a kieg. A technikai része, ill a játékélményt meg majd meglátjuk, abból végül jó is kisülhet.Többek közt kiváncsi leszek hogy hogyan oldják meg azt a paradoxont, hogy a végén senki sem emlékezik arra hogy a jövőből hősök érkeztek és jól szájba coitáltak mindenkit.(megjelenik Will Smith feketében és arcba vakuzza a draenoriakat? btw mekkora mákja van ennek a Will Smithnek hogy ámerikába született , Magyarországon ezzel a névvel max mulatós zenész lehetne).

    A sims8, simcity9, összekötése a farmwille-el a warcraftban hááát... végül is úgyis megvásárlom és ebben is jól elcasuáloskodom a tizensok altommal.
  • Zenszkij
    #157677
  • Savmacska
    #157676
    Attol jobb jateka nem volt a blizznek :)) Najo meg a sc!
  • tigeroo
    #157675
    hú ez nemrossz, nekem a panda összességében nemjött be (most is 1 hónapig játszottam az accommal, utána parlagon hevert a gamecard ideje...)

    de ez jó hogy visszatér viszonylag a war3-as gyökerekhez is (az ork-draenor eredetszál)

    megis jött a kedvem a warcraft 3 újrajátszáshoz :)
  • Fehercsoki
    #157674
    Szerintem hülyeség csak azért utálni ezt a kieget mert pandás...
  • devlking
    #157673
    Azt nem tudom melyik majom találta ki, hogy az art meg lore panel legyen az első nap, de megérdemelne egy karóba húzást.
  • Savmacska
    #157672
    Nekem jobban bejön mint a mostani szar pandás buziságuk...