166745
  • devlking
    #158886
    NA, úgy néz ki elértem az "EXCITING" garrison questekhez végre. Így kezdésnek akkor gyűjtsek 100 insigniát demonokból. 1/mob drop rate-el.

    Garrison bányában bugosak a vein-ek, lehet kinnt is.
  • BoneDragon
    #158885
    Akkor mi a bánatért nem találtam bányát? :D
  • devlking
    #158884
    Ugyanúgy mint eddig.
  • BoneDragon
    #158883
    Mivel te már ki kockultad magad a béta alatt hátha tudod a választ. A mining meg a herba hogy fog működni? Mászkáltam Frostfire-n, direkt bánya után, de egyet se találtam...

    Szerk.: Ez devlking-nek ment, csak valamiért nem működik a válasz gomb...
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.10. 11:26:57
  • devlking
    #158882
    Lenerfelték boa garrosh fegyvereket, így csak 620ilvlig megy fel 633 helyett. Ezzel most már szarabbak, mint a lvl91 craft bs fegyverek (de ezeket az elején nem fogjuk látni, csak napok múlva).

    izé...
  • BoneDragon
    #158881
    Mivel nem kódot küld a blizz, így lehetetlen. Amúgy épp heggesztik a ptr-t és akkor ki lehet próbálni.
  • MaRee
    #158880
    Küldjetek már nekem is
  • HunnernesKonge
    #158879
    En is, én is!!!
  • LeWyTy
    #158878
    Jé! ma kaptam béta accest
  • Fpocok
    #158877
    Az mindig járni fog kieg vásárlás mellé.
  • MaRee
    #158876
    Az előrendeléses "ingyen" 90-es kari lehetőség meddig érvényes? Ameddig a kieg megjelenik, vagy mittudomén, novemberben már nem kapunk hozzá karaktert?
  • devlking
    #158875
    Lvl3 stables nem pici :p
  • devlking
    #158874
    REMÉLEM NEMBUG :D
  • LeWyTy
    #158873
    Meg amúgy is ... a Felső az az Azeroth felöli oldal nem?
    A BC-nak a login screenje egyezik a Wodéval miért ez van összehasonlítva?
  • MaRee
    #158872
    Hát külsőre nem is
  • LeWyTy
    #158871
    Szakértő haverom... aszonta "hát 10 év alatt nem sokat változott"

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.09.07. 19:04:43
  • TBTPumpa
    #158870
    18990 Ft a CD Galaxisnál.
    Amúgy annyira nem érdemes várni vele, mert eléggé "nagy" igény van rá. Persze nem lepődök meg, hisz ez sokkal inkább visszahozza a WarCraft "érzést", mint mondjuk a Cataclysm vagy a Mists of Pandaria. Úgy tűnik a Blizzard-nak sikerül visszacsalogatnia a régi játékosokat?

    Szóval lehet, hogy most a CE tényleg el fog fogyni és nem marad belőle raktáron a későbbiekben (mint mondjuk a Mists of Pandaria CE esetében).
    Meg "előrendelői" ajándékokat is pletykálnak. Heartstone cuccot (kártyapakli gondolom, mert a kártyahátlap CE ajándék) + Heroes of the Storm hőst (gondolom valamilyen Ork hőst, mert a Diablo 3 RoS-nál is Demon Hunter-t adtak az előrendeléshez). De ez még csak erősen pletyka szint.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.06. 19:31:40
  • Fehercsoki
    #158869
    Van most valahol WoD CE 19knál olcsóbban? Vagy érdemes még várni az előrendeléssel?
  • MaRee
    #158868
    Nagyon fasza ez a sorozat.
  • TBTPumpa
    #158867
  • PiszkosFred
    #158866
    Barmire, ami XP-t ad, kuldetesek, banyaszat, kill, barmi.
  • MaRee
    #158865
    Rá nézek majd szerintem. Az experience gained is increased by 10% cuccok minden xp-re érvényesek, vagy csak a kill xp?
    Utoljára szerkesztette: MaRee, 2014.09.05. 11:59:12
  • PiszkosFred
    #158864
    Minden szar BoA cuccot rakj magadra (de ha nincs se tragedia), es koltozz be az instakba. Egy run alatt siman meglepsz akar 2 szintet is (elsore a kuldik miatt), de kesobb se lassul nagyon a folyamat. Hipp-hopp megvan a 80-as szint, onnantol meg mar gyerekjatek. (30 korul necces picit, mert gnomeragent kvazi mindenki ruhelli, azt erdemes atugrani direkt insta valasztassal).
  • MaRee
    #158863
    Jó gyors lett a szintezés. Én is gondolkodtam, hogy kieg előtt egy-két karit felrántok, csak olyan illúzióromboló megint vaddisznókat ölni
  • Fpocok
    #158862
    Na most járt le az előfizum, a két hónapot arra szántam, hogy ... questelgessek. A két hónap alatt ezeket tudtam felhúzni:
    1->85 Tauren Druid
    1->90 Belf Mage
    1->85 Orc Rogue
    1->85 Goblin Warlock , nekik a legszarabb a kezdőjük, igazi szenvedés volt.
    55->86 Orc DK
    1->80 Worgen Priest
    Az allist kivéve mindegyik mellé húztam két proffot is, így majd lesz mindenféle proffom az accounton. Kb egy hónap és lesz minden classom maxos.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2014.09.05. 08:59:14
  • Tarki
    #158861
    Az a buli, hogy profession cuccokból se tudsz fullepic-be öltözni, mert bejött a "Unique - Warlords Crafted (3)) megkötés, vagyis maximum 3 ilyen cucc lehet a karaktereden, lehet tolni az instákat ezerrel.
  • Tarki
    #158860
    Érdekes, hogy MoP-ban pedig ment a sírás, hogy "miért kell tízenX napi questet megcsinálni azért, hogy egy reputációt kimaxoljunk" ami még így is több mint 1 hónapot vett igénybe.
    Ezt most megszüntették, és már kezd az ellentábor mocorogni, hogy hol vannak a napi questek, nincs mit csinálni 100-as szinten :-)
  • TVelvet
    #158859
    Nekem volt olyan, hogy megcsináltam egy küldit és kaptam egy epic-re upgradet. Szóval a kiválasztott item rewardot epicre upgradelte.
  • devlking
    #158858
    Hát sorry hogy beta alatt tesztelem a dolgokat, és reportolgatok. :D
    Aki azt hiszi egyébbként, hogy majd garrison rewardokból felöltözik full epicbe, azt el kell hogy szomorítsam. 4 hete adhat olyan missiont, aminek epic a rewardja, és ez alatt 1 darabot kaptam, ami flex szintű fejest adott(az is mázli volt, mert ilyen 35%os nyerési esélyem volt a missionre még akkor).
  • BoneDragon
    #158857
    Béta alatt? Megérdemled. :P
  • devlking
    #158856
    Ja, meg kcsög blizzard kinyírta epic, 655ilvl kimaxolt followerjeimet a mostani peccsel. Persze a szarok megmaradtak, vagy csak vesztettek pár szintet.
    Csak 330+ missiont kellett ezért megcsinálni, ami jópár hétig tartott. betaftw
  • devlking
    #158855
    Hát a napi 6 daily sokáig nem fog lekötni senkit (+6+2 garrison épület függően, de ezek csak limitált napig vannak)
  • BoneDragon
    #158854
    Mi kéne még? +8 raid?
  • devlking
    #158853
    Ahogy játszom betaval egyre jobban az jön le, hogy a flyinget csakis azért szedik ki az elején, mert 0 end content van, és ha ground mountal kell elmenni megcsinálni a questeket, akkor 5szor annyi időbe telik (és gondoskodtak róla, hogy a napi questekhez jó messzire kelljen menni a flight pathtől, és általában kacskaringós hegyeken össze-vissza).
    Biztos nem véletlen magyarázzák ezt a "majd első peccsben visszarakjukot". És a sok marha még örülni is fog majd neki, hogy milyen rendesek.
    Ráadásul így nem kellett egy darab repülő mountot se modellezni (akarom mondani átfesteni).

    /napisírás off
  • HunnernesKonge
    #158852
    A dögcédula nem menő. A wowos dögcédula meg pláne nem menő. Vegyél inkább hordás pénztárcát. Az se menő, de legalább nem mindig látszik
    Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2014.09.04. 10:28:47
  • LeWyTy
    #158851
    Magyarországon belül honnan tudok valami hasonlót szerezni? Tudok egyáltalán? Tud valaki valami jó helyet?

    Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2014.09.04. 00:20:41
  • LeWyTy
    #158850
    Kiszeded amit onnantól nem tudsz...
  • greenee
    #158849
    Megfogadom! :D
  • BoneDragon
    #158848
    Hahahahaha :D


    Én pl úgy készülök, hogy szombattól lejár az előfizum és majd 6.0-ba visszatérek. :P
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.03. 20:14:03
  • Neocortex
    #158847