166745
  • LeWyTy
    #158926
    Bár kicsi a kép és alatta a háttér nem fekete.. így egyszer csak vége a képnek.
  • LeWyTy
    #158925
    Az az új dizájn
  • TBTPumpa
    #158924
    Szuper lett az új topik dizájn!
  • Pio
    #158923
    Aki nem fél a spoilertől annak ITT vannak az ingame átvezetők.

  • MaRee
    #158922
    Ez volt eddig a leggyengébb szerintem.
  • TBTPumpa
    #158921
  • MaRee
    #158920
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Mire gondolsz, mi nem történt meg? A trailer alapján ugye ott csatlakozunk, hogy Mannoroth vérét épp innák a derék orkok, de ezelőtt is jócskán voltak már démonok Draenoron, az újdonsült warlockok petjeiként, illetve Oshu'gun őreiként Nagrandban csomóan.
  • BoneDragon
    #158919
    Kicsit questelgettem...na jó nem kicsit, kb megcsináltam egész frostfiret meg gorgrondot. Viszont utóbbinál kb csak a felét tudtam, mert van 1 scena ami a történetbe visz tovább, viszont az bugos. Ezt viszont spoilerbe írom már:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én azt hittem még nem lesz dolgunk a burning legionnal, mivel azt olvastam régebben. Viszont kellemes meglepetés, hogy de... Gul'dan keményen tevékenykedik a háttérbe és shatratth mellett már keményen jönnek a postálon át. Viszont itt meg is öltem egy elitet amiből egy toy esett:


    Már most kíváncsi vagyok mi lesz a kieg végén, mivel ha nem történik meg az egész hóbelebanc akkor az eddigiek meg se történnek és ekkora hibát nem követhet el a blizzard, szóval lesz itt csavar a végén. :)
  • MaRee
    #158918
    Ez igy nagyon jó videó, bár az olvasott könyvek alapján nem nagyon tudom hova tenni.
  • dantor7
    #158917
    Level3-as blueprintek achievementekért járnak, emiatt ha egyszer megszerzed őket, account-bound a többi karakternek is ott vannak.
    Az már igaz, hogy nem egyszerű elérni a level 3-at.
  • skorpio7
    #158916
    Érdemes felmenned hun csatira, pár hónapja is volt fent 7-8 ember akik esetleg tudnak segíteni. A wowhu-n is van fent guildhirdetés:

    Balansz
    Disciples of Netherworld
  • Forrest Tomee
    #158915
    Tudja esetleg valaki, hogy a Silvermoon szerveren létezik magyar guild alli oldalon?
  • hawkie22
    #158914
    Kaptam meghívást bétára, felraktam a bétát, erre amikor elindítom, fekete képernyö, majd kidob az asztalra. A tálcán továbbra is ott a játék ikonja, hogy a játék fut, de nem tudok belépni, mindig visszadob az asztalra rövid fekete képernyö után.
    Ötlet?
    A gépem böven elég a játékhoz, maga a MoP 100 fps-el megy minden baj nélkül.
  • BoneDragon
    #158913
    Jó lesz az a garrison, csak ki kell, hogy forrjon. Elég sok lehetőség van benne. Viszont rohadt sokat kell majd farmolni hozzá és lehetne accounthoz kötve, hogy ne kelljen minden egyes karakterrel végigszenvedni...
  • Fpocok
    #158912
    És mi? Ez a három feature simán veri a csicska garrisont :D
  • BoneDragon
    #158911
    És?
  • Fpocok
    #158910
    We’ve added a new tab to the Void Storage system. That’s an extra 80 slots for your long-term storage needs.
    You can now manage your add-ons without having to log out.
    There is now a Summon Random Favorite Mount button at the top-right of your Mounts collection (default hotkey: Shift-P). This smart button selects randomly from among the mounts that you’ve marked as favorites, and chooses a mount that is suitable for your current zone and situation.
  • TBTPumpa
    #158909
  • Fpocok
    #158908
    KÖSZÖNÖM! 5700-ért ajándék volt!
  • devlking
    #158907
    "Szerencsére" tojás(láda) gyüjtögetős repu wodban is lesz.
  • BoneDragon
    #158906
    Ah megvan, lvl2-nek kell lenni az adott épületnek.
  • BoneDragon
    #158905
    Ez így már nem annyira kapbeaf*szomblizzard, csak kicsit. Hogyan lehet hozzárendelni followert?
  • devlking
    #158904
    Ha van follower az épülethez rendelve, akkor 10-et ad naponta, és a proffal még te is tudsz 10-et csinálni naponta (viszont nem kell naponta belogolni, mert 3 charge van a crafton, meg 24 óra cd egy chargeon).
    Az epicekhez kell még pluszba savage blood, ami barnban 20 órás cdvel craftolható. Így kb ugyanannyi megcsinálni egy epicet, mint mopban.

    Az hogy sok cucc kell a prof cdkhez, az azért van mert mindenki termeli majd a garrisonjában (mine+garden). Lvl2 garden pl 10 stack herb naponta, mine lvl2 meg van vagy 20 stack ha van ott follower (nyilván 20 stack a két féle oreból összesen). Lvl3-on meg még durvábbak lesznek.
  • BoneDragon
    #158903
    Nem értem mit értettek prof átalakítás alatt. Azt, hogy ki kell farmolni a receptet, hogy megtanuld az új alap reciket? Vagy a garrisonba való építését a trainereknek? Elég durva árak vannak megint, ugyan az kb mint mop-ba. Szóval egy tailoring itemhez kell 100db hexweave cloth, amiből naponta 4-et tudsz csinálni... Ahhoz a clothoz meg kell 20 fur és 10 flytrap. WTF.. Sőőt, az item lvl upgradelős cucchoz 150-200db kell... Hogy kapnád be blizzard.
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.09.11. 11:18:36
  • Fpocok
    #158902
  • TBTPumpa
    #158901
    Ez az.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2014.09.11. 09:57:51
  • Fpocok
    #158900
    Honnan tudod, hogy players.hu hírdetése? Ott tök más árak vannak, nem is látom a kártyát.
  • devlking
    #158899
    SZARABB mint a valor, mivel ezt minden nap kell csinálni, azt meg elég hetente egyszer.
  • BoneDragon
    #158898
    Szóval kb havi 1 cucc? Gratulálok... Valor 2.0
  • TBTPumpa
    #158897
    Itt 5700 Ft-ért adják (Players.hu hirdetése) a 60 napos Gamecard-ot!
  • devlking
    #158896
    Napi 1000 körül lehet kiszedni. Egy 655-ös epic cucc 26-38k(cloak/bracers-gaty/sapka) shard.

    800 jár napi assaultért+invasion+némelyik garrison prof épület is ad.
  • MaRee
    #158895
    A PTR most akkor megy, vagy nem? Reggel letöltöttem, akkor bárhogy próbáltam belépni world server down, utána kifagy, utána world server down, most pedig logging into game server 10perce, bármelyikre próbálok menni.
  • BoneDragon
    #158894
    Ez az apexis crystal hogyan lesz szerezhető? Garrison küldetésekkel? Brutális mennyiség kell ahogy nézegettem a cuccokat... Van, hogy 1 itemhez 11500 kell. O.o
  • Fpocok
    #158893
    Neverwinterben kezdetek óta van ilyen. Mivel wownál lehet ahzni telefonon, ezért szerintem ilyen is lesz majd.
  • BoneDragon
    #158892
    Ez a telefon app jó ötlet, akár be is rakhatnák új funkcióként a mostaniba.
  • Fpocok
    #158891
    Tud valaki megbízható és viszonlyag olcsó helyet, ahol lehet venni 2h kártyát? livekódok szüneten van.
  • Fpocok
    #158890
    Vajon lesz valami telefon app, hogy azzal is lehessen csinálni a followereket?
  • devlking
    #158889
    Mindenki azt hiszi, hogy majd missionből kapják majd az epicet a casualok. Csak azt felejtik el, hogy felhúzni 3 followert 645 ilvlre nem egy hét még úgy sem, hogy napi 20 órában folyamatosan rakosgatja be valaki a missionokre a followereket. És aztán még jön egy random, hogy milyen abilityket kapnak a bossok, és a te followerjeid miket counterelnek.
  • devlking
    #158888
    Blizzard:
    "The first few weeks you build up your garrison and meet some characters, then around eight weeks in the more exciting parts start."

    Ez pontosan a 10. weekly quest chain volt. EXCITING PART
  • devlking
    #158887
    És a következőben kinyírok egy nagy demont, és ez így a heti garrison questek voltak. :DDDD