166745
  • greenee
    #158846
    Valakinek valami tippje, hogy hogyan lehetne készülni az új kiegre? :D
  • devlking
    #158845
    Long story short, I made an account to play hearthstone on (separate from my main account) and won a couple games (I haven't touched it in probably 2 months). Received this e-mail Aug. 30.

    pcsába.
  • devlking
    #158844
    Jöhetne. boa kétkezest még ki kéne ütni kieg előtt. meg be kéne még vásárolni, hogy legyen egy pár 100ezer haszon a releasen
  • Fpocok
    #158843
    Valaki csinált egy ilyen topikot, amiben ezt találta. Nem tűnik károsnak, de még nincs megerősítve. Lehet valami promó lesz, ami még nincs beizzítva. Mondjuk jó lenne, mert pont holnap fogok lejártni :)
  • MaRee
    #158842
    Oszt mit kell nyomni három gombot, pillar of frost, outbreak, obliterate? XD (nekem is dk-m van).
  • devlking
    #158841
    A dk még elég "bonyolult" marad a többihez képest pveben :D
    Most aztán tényleg igaz lesz, hogy 2 gombos classok vannak.
  • ddany7
    #158840
    dk lamaknak valo
  • TVelvet
    #158839
    Ez még úgy is tuneolva lesz. Jelenleg a hybridek többet healelnek dps-ként, mint a healerek.
  • devlking
    #158838
    Azért wodban is lesznek elmebeteg achievementek. Garrison/barrack lvl2nél(lvl96) választhatsz hogy bodyguard traites follower petként követ téged (és harcol is. jelenleg nagyobbat üt mint én :D), és 3 szintet lehet vele lépni. Lvl2-re a szintlépéshez kell 10k xp, és egy mob megöléséért 10 pont jár. Van egy achi amihez az kell hogy az összes bodyguard lvl3 legyen(5 vagy 6 darab). Hát sok szerencsét hozzá. :D
  • BoneDragon
    #158837
    Nem vagyok gondolatolvasó. :P
  • devlking
    #158836
    Nem liveról beszélek. Ott még élvezhető a monk (bár 3v3ban annyira nem magas ratingen), de betaban már nagyon nem.
  • BoneDragon
    #158835
    Monk rohadt idegesítő pvp-be a sok cc miatt és nagyon is jó, csak tudni kell vele játszani. Mondjuk én se fogok hozzányúlni, meguntam. Marad a lock meg a warri, talán még dk.
  • devlking
    #158834
    Az mondjuk biztos, hogy én monkhoz ami most a mainem, bottal se fogok hozzányúlni, mert akkora szar (pvpben). Meg úgyis jön a kétkezes fegyver legendary, úgyhogy jön a dk vissza.
  • MaRee
    #158833
    25%-kal fogják csökkenteni a helaket.
  • BoneDragon
    #158832
    Inkább a healerekkel van a gond. Egyszerre hárman ütik akkor is vígan eltáncikál...
  • devlking
    #158831
    Akkor már csak az idióta self-healel, meg a 3 másodperc alatt megdögléssel kell csinálniuk valamit, és talán élvezhető is lesz az arena.
  • Fehercsoki
    #158830
    Az a baj ezzel, hogy meleeként így sem tudok megsebezni egy tankot...
  • MaRee
    #158829
    Finally, we have the topic of tanks in PvP. Apart from a few niche cases like flag carrying; tanks have been intentionally non-viable in serious PvP for several expansions now. The reason for this was simple: fighting against tanks was very frustrating, not fun. They were near-invincible, had numerous CC abilities (primary stuns), but did little enough damage to not be able to kill you (in most cases, anyway). By excluding them from PvP, we preserved the enjoyment of the rest of the playerbase. However, that has the obvious downside that people who prefer to play tanks are excluded from doing so in PvP.

    We decided that we could do better, and satisfy everyone involved. Our other changes to tanks in Warlords of Draenor got us most of the way there. Tanks’ damage will already be tuned to be somewhat weaker than damage dealers, but not trivial. We’ve already removed the additional CC that they had during the CC Disarmament and Ability Pruning. All that remains that makes them frustrating to fight against is their invincibility. So, we’re causing tanks to take increased damage in PvP, so that the net result is that they both deal and take somewhat less damage than damage dealers.

    Tanks now take 25% additional damage while engaged in PvP combat.
  • devlking
    #158828
    Az mennyire esélyes, hogy a hp meg a dam kb 50%-al nerfelve lesz. Azon alul semmit sem ér. Ott a képen is láthatod hogy a fél perc alatt 3-szor annyit ütöttem a 2 MAGEre.
  • Fehercsoki
    #158827
    Már rég bejelentették, hogy nerfelve lesznek a tankok.(és a bossok is kisebbet ütnek majd)
  • devlking
    #158826
    Én nem lennék abban ennyire biztos, főleg hogy stackelődő hpt kap a dk.
  • MaRee
    #158825
    Főleg, hogy nem lesznek már 900k hp-s karakterek?
  • Neocortex
    #158824
    fú de rég játszottam, én időmben a 20k hp már menőnek számított :D
  • devlking
    #158823
    El vagytok tévedve, ha azt hiszitek hogy kiegben minden más lesz. :D
    Lehet még szarabb a pvp mint mopban. Főleg amikor bejönnek a tankok 900k hpval (300k a normális full pvp gearben), és ugyanannyi dpst tolnak, mint a többiek.
  • TBTPumpa
    #158822
    World of Warcraft: Mists of Pandaria - 2990 Ft (CD Galaxis)
  • torrente111
    #158821
    kösz
  • PiszkosFred
    #158820
    Vszinu, hogy iMorph es ahhoz hasonlo addont hasznalt. Csak a skint csereli le, a stat marad.
  • torrente111
    #158819
    sziasztok.egy kis rejtély megoldásában kellene segitenetek.most néztem twitch-en egy eredetin játszó playert,aki csak úgy simán valamilyen parancs beirása után,megváltoztatta a kinézetét.gondolok itt,hogy ő alapbol human,de volt már ud male-female,nelf.mi a francot tud trükközni?kösz
  • TVelvet
    #158818
    Egen, kiegben hála istennek kevesebb már a cc, és minden értelmesebb cc valami hasonlóvan dr-en lesz. Ideje volt már. Tegnap priest+hunter. Konkrétan kv-t főzni elmehettem volna.
  • BoneDragon
    #158817
    Miben kellett volna változnia? Patch se volt azóta...
  • MaRee
    #158816
    Felnéztem ma haver accával, nevetséges, ami ebben a játékban pvp néven megy. Azt hittem az elmúlt fél-1 évben valami változott, de még mindig ennyiről szól az egész hogy slowed,disoriented,frozen,feared,stunned,cycloned......... + BM hunter állatkert. Jaj de jó lesz az új kieggel a seggükre csapnak ezeknek a cc huszároknak.
  • V43 1105
    #158815
    You mad, bro ?
  • TVelvet
    #158814
    Bétára gondoltam, igaz nem tettem hozzá sry :)
  • BoneDragon
    #158813
    Mivel még nem jelent meg a wod így nehéz lesz kipróbálni, ráadásul bátor ember az aki idegennek kölcsön adja az accját. Igaz vissza lehet kérni ha lenyúlják, hádena...
  • TVelvet
    #158812
    Igeen! Nem volna rossz :) csak ne rózsaszínbe
  • BoneDragon
    #158811
    De van. Becsomagoljam elvitelre?
  • TVelvet
    #158810
    Sziasztok :)) Rég jártam itt. Nincs valakinek esetleg egy WoD kiegje? Persze csak kölcsönbe kipróbálásra.

    Köszi!!
  • BoneDragon
    #158809
    Azért egész azeroth tulzás, de igen akkor sokat javult a helyzet.

    LeWyTy #158808: Beteszik. :)
    Utoljára szerkesztette: BoneDragon, 2014.08.30. 17:23:09
  • LeWyTy
    #158808
    Ez például csak új textúrát kap? vagy beteszik egy új item ként draenorra? Ha már épp ezt farmolom transmogra
  • BoneDragon
    #158807
    Nem hiszem, hogy a régi tájak meg lesznek csinálva. Túl sok energia feleslegesen.