World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#160040
Nálunk mind a 40 alkalmazott abban van és úgy is dolgozik, ahogy én is. Bocs az off-ért.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

s0n1c
#160039

8 órás munkarend max. papíron létezik Magyarországon.
LeWyTy
#160038
a menők 6osban vagy 12órásban vannak ha nem 18asban de az igazán prók 24/4ben <#bdead> workplz<#bdead>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

#160037
Három napja azon gondolkodok, hogy mi a 8 órás munkarendben a hahaha?

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

s0n1c
#160036
8 órás munkarend 😊 hahahaha 😄
PiszkosFred
#160035
Elnezest, de en csak magambol tudok kiindulni es csak magamhoz viszonyitani, mivel "ezt" ismerem, "errol" vannak pontos informacioim. 😊 Mint irtam, engem meglepett az olcsosag, de nincs ellenemre, sot, nagyon orulok neki, mert ennek kb. a duplajara szamitottam, igy pozitivan csalodtam, ami a mai vilagban ritka.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

devlking
#160034
Az egy dolog, hogy neked vagy nekem marha egyszerű goldot farmolni a semmit tevéssel, de másnak nem. Még amikor world top guildben voltam, akkor is volt olyan akinek soha nem volt egy goldja sem, pedig tudott játszani. Egyszerűen vagy nem értenek hozzá az emberek, vagy leszarják, és inkább vesznek goldot.
Nem véletlen ment le 10k-val a token ára usában se.
Botond
#160033
Az mondjuk 30 fél óra egy hónapban, vagyis 15 óra. 8 órás munkarenddel amúgy egy 22 munkanapos hónapban dolgozol 176 órát, vagyis ha főállásban ezt csinálnád (mert lenne annyi altod mondjuk, hogy nonstop tudjad küldeni a segítőket farmolni), akkor ez 33.000 forintos havibérre jön ki. Na most ha mondjuk csak 3x ennyit keresel, már akkor se gondolom, hogy racionális így és ennyit farmolni, hogy megfogd a havidíjat, mert amúgy az idő is korlátos erőforrás (nem élsz örökké). 😊
#160032
Garona Halforcen legendary follower megszerzésében tudna valaki segíteni?
Itt van egy jó hosszú angol szöveg a wowheadről, de nem teljesen értem, hogy hogyan kell ezt megcsinálni...

"1. Start the quest and stay out of range of the first guards, no need to kill any of them. But be sure that you're in the quest area with the assignment of getting the "Iron Horde intel". (You might need to enter the area once to finish "infiltrate the compound", so you get the next assignment)
2. Find a group in the group finder from a different realm and join it. (Auto-invite groups will do just fine.)
3. All the mobs in the area will despawn and you can simply walk straight to the building for the intel, just go down the stairs.
4. Leave the group and a single mob will appear. Interrupt and kill it and take the Iron Horde intel from the table.
5. Repeat step 2.
6. Walk the way up and stay near the first cannon/crates near the edge of the wall.
7. Leave the group and a big crate pile will spawn in front of you (when facing away from the wall). Click it and the cinematic will start after a ~1 second cast.
8. Enjoy the cinematic and the fact that you just saved yourself hours of frustration.
9. You might need to relog to make Khadgar appear and finish the quest."

https://www.twitch.tv/sp1gu

HunnernesKonge
#160031
Mit nem értesz rajta?

Pistike megveszi a saját előfizetését 13$ meg vesz egy tokent, hogy eladja 20$ -> 33$
Pistike megveszi az előfizetését 13$ meg Béluka is megveszi az előfizetését 13$ -> 26$
Pistike és Béluka is tokent vesz, mert annyi goldja van mint a ház -> 40$ (mert ugye azt a két tokent valaki megvette irl pénzért)

És valakinek mindig meg kell vennie a tokent, ahhoz hogy te goldért megvedd.
Utoljára szerkesztette: HunnernesKonge, 2015.04.09. 10:26:31
PiszkosFred
#160030
Jo, akkor a casualok majd csak minden masodik honapban vesznek tokent 😊 Bar - es lehet tevedek -, de a casual nem egyenlo a jatekot most kezdovel. Aki pedig nem most kezdte, annak az evek alatt lett annyi magasabb szintu altja, amelyet egy hetvege alatt fel tud rantani 92-es szintre (= elso zona vegigjatszasa, tier2 garrioson, 9-10 followerrel), amely mar szepen hozza a goldot. Mivel egesz nap ott fog dekkolni ez az alt a garrisonban es csak a reggeli kave kozben kuldi el missziokra, nem nagyon lesz fenntartasi koltsege.

Aki pedig teljesen most kezdi a jatekot, hat majd idovel o is eljut arra a szintre, hogy kitermelje ezt a tokent, valoszinuleg nem ok a tokenek celkozonsege. Meg nem. Bar emiatt a nevetsegesen keves 30k gold miatt akar az is lehet, hogy oket is megceloztak. Maig nem ertem ezt az arat, de ez legyen mar az o bajuk 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

bowden
#160029
Azt lehet tudni, hogy nálunk mikor lesz elérhető a token?

#160028
Garrisonhoz kell a legújabb kiegészítő?
#160027
Attól függ mekkora alt, én ugyan jelenleg nem játszok, de miért ne alapon az összes karimat felhúztam legalább lvl 2 garrisonig
devlking
#160026
És hol van az átlag casualnak (legtöbb wowos ilyen), aki heti max 2-3 órát játszik 4 altja? 😄
Ráadásul abból a goldból költeni is kell, ha ténylegesn játszik valaki. Ugye csak egy fullos garrison felhúzása van vagy 30k gold.
BoneDragon
#160025
Amúgy írták már valahol, hogy eu-ba mikor élesedik a token?

#160024
De ez így hogy lehet nekik jó? Lesz ez még így se, miután meglátják a bevételi mutatókat.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

PiszkosFred
#160023
Pontosan igy latom en is. Treasure hunteres traittel ha csak naponta elkuldod a nepet melozni a reggeli kave kozben, 4-5 darab 100-as alttal (mondjuk 20+ followerrel) napi fel ora raforditassal megvan a penz. Sot, a kapott salvage ladakbol a sok limlom zold szart is mire eladod, az is altonkent 50-100gold extra (lebontod es ugy adod el).

Vicc ez a 30k egy honapert, en sokkal tobbre szamitottam. De, senki sem harcol a sajat penztarcaja, ha ez nekik igy jo, akkor nekem is jo. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

devlking
#160022
Már 25k-nál tart. 😄
Úgy tűnik a kínálat sokkal nagyobb, mint a kereslet.
#160021
az a durva, hogy meg ugyan nem szamolgattam, de szerintem havi 30k-t siman ki lehet ugy szedni, hogy semmi mast nem csinalsz, mint naponta 3-4x fellogolsz 11 karival es elkuldod treasure mission-okre a followereket.
emelle meg bejon a daily craft, amit ebbol gyarthatsz es eladhatsz jo aron, s boven megvan a havi szukseges gold mennyiseg.

#160020
akkor kb. 30 honapra meg van oldva a wow elofizetesem, ha ilyen aron marad, lol...

#160019
es szep lassan mar be is erem a karidat 😄

Fpocok
#160018
Valakinek 60k gold 5500-ért? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

jazzy
#160017
Fordítva nem működik..
Fpocok
#160016
Ez fix ár? Valakinek két wow token 5500ftért? 😄

Parasite Eve 2, best game EVER!

devlking
#160015
Perfect. Még így is drágább, mint az enyim. 😄
Fehercsoki
#160014
Holnaptól megvehető lesz a wow token, 30k goldba fog kerülni, ami nagyon kevésnek tűnik.

DarkHorSe
#160013



mar visszajott jatszani 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

Besz
#160012
Ez azért történik, mert a karaktereidhez tartozó fájlok elavultak.

1. Menj a következő könyvtárba: C:/Program Files/World of Wacraft/
2. Töröld ki, vagy helyezd át a következő mappát: ./WTF/Account/
Csak a Config.wtf fájl maradjon a WTF mappában.
3. Biztonság kedvéért a ./Cache/ mappa teljes tartalmát is törölheted.

"...jegyezze fel hajónaplójába...megtette a kötelességét. Szebb sírfeliratot tengerész nem kívánhat." - J. F. Cooper: A Vörös Kalóz

#160011
Sziasztok. olyan problémám van,hogy tölt be a játék és a végén elakad. Kb másfél perc után visszarak a karakterválasztóba és kiírja,hogy Character not found.... Valaki esetleg ismer erre a hibára megoldást? Előre is köszi!

Msi p43 neo-f,q8400,8gbram,gtx460 1gb

devlking
#160010
Nem elég, hogy a semmi közepén van, de még úgy is néz ki, mintha 1 órát ha rászántak volna.
#160009
ettől még tény marad, hogy a nostalriuson megvan az, ami retail-ből baromira hiányzik jelenleg.
az mmo feeling és a pure world pvp.
retail-ben nincs más, mint lfr, bg queue, meg molyolás a garrison-ban.
elba**ták a kieg-et a garrison-nal elég szépen.
bíztam pl. benne, hogy wod-ban lesz vmi ahhoz hasonló főváros, mint ami bc-ben shattrah volt, de ehhez képest még a "főváros", pl. warspear is instance-olt, lol.
nem fun <#rolleyes>

Utoljára szerkesztette: WiLDoR, 2015.03.24. 19:03:14

jazzy
#160008
Hú de fura, lehet mégse akkora balfasz a blizzard és erre ők előbb rájöttek!
BoneDragon
#160007
Milyen meglepő... <#rolleyes>

picket
#160006

&#3237;_&#3237;

#160005
najo, nekem ennyi volt a vanilla feeling.
jo volt kicsit nosztalgiazni, de rsjottem, hogy amennyi idot bele kene olni, nekem annyi mar nincs.
de amugy jo moka volt 😊

MrPredator
#160004
A demo még használható, bár a demonbolt kapott egy 25% nerfet. Az afflinak meg nincs aoe-je. Sosem volt ennyire elbaszott a lock.
BoneDragon
#160003
Csak a destro.

MrPredator
#160002
Kivéve a lock. Az még mindig ultrafos.
DarkHorSe
#160001
Hova lett a karid ? Eltuntel.. 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

devlking
#160000
A top3-at leszarom. Az már viszont viccesebb, hogy a top200-nak a fele mage/hunter a másik fele meg 8 másik class az összes bossnál. Ez tényleg nagy balancera vall.
#159999
Ne zavarjon, hogy:
gruulnál a top3 mage-nek 701, 696 és 702 ilvl-je van; a köv 3 hunternek 693, 691 és 695; meglehet a 3 magenek nagyon adták a geart?
oregorger szintén hasonló;
blast furnace-nél a 4 elementalist damage az igazán lényeges, ha az nincs meg mint anno spine-nál, teljesen mindegy ki mennyire szereti a recountot,
a többi bosson ahol fire mage-t látsz topolni csak a baromi szerencsés RNG miatt lehet; ajánlom a 4-es szetbónuszt tanulmányozni. ha az pont procol combustion előtt, ilyen dpseket lehet látni. azonban a 0.7 ppm ezt egyáltalán nem teszi általánossá;
blackhand-en a dps meg azon múlik főleg, ki van ráosztva a siegemakerekre, ugyanis ők dupla damaget kapnak, és itt is boss damage az igazán lényeg, amit a rankings oldal (okosan?) nem mutat.

ajánlom inkább ezt az oldalt:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/7#metric=bossdps

ugyan itt is látsz maget single target fightokon, azért annyira nem dominánsak.
szerintem jó most a balance pve téren, változatosak a fightok, és minden kaszt tud hasznos lenni!
BoneDragon
#159998
Ezt látja a blizzard is, megoldásként egy picit tovább buffolják. <#idiota>

BoneDragon
#159996
Kisebb kép nem volt? 😄

devlking
#159995
Érdekes, hogy amikor wod elején ugyanígy nézett ki a dolog csak monkkal, akkor 2 naponta jöttek a nerfek. De ugye most mageről van szó, az pedig szent és sérthetetlen.
#159994
Köszönöm a válaszokat! Hunter lesz. 😊

https://www.twitch.tv/sp1gu

MrPredator
#159993
Hunter egyértelműen. Szólózni is jobb, van self healje, durva DPS és teljesen mobilis, majdnem mindent tud lőni mozgás közben.
#159992
Hunter elég faceroll, veszel neki 91-en fegyót aztán haverok buli loot
Fpocok
#159991
Volt minden klasszom előző kiegben, hunter-t jobban szerettem, mint a maget. Most már nem tudom milyen a draenorban.

Parasite Eve 2, best game EVER!