166745
  • kigyi
    #161333
    Valamivel 2 óra után behívott, szép volt jó volt megszokott nagyon minimal xp-t adja nehogy azzal próbáljanak fejlődni a népek itt az elején. 15% körüli XP jött belőle, igaz nehéz sem volt :D Én voltam az egyedüli 100-as karakter a többiek 106-107-es szintűek voltak hát mondanom sem kell dara volt ott. Majd kilépett a healer a tank felkiáltott a csata közepén, hogy nincs healer én meg egy no para-val elintéztem egy ki healeltem kicsi 100-as karakterként (milla feletti HP-k te jó ég...)

    A többiről egész jó véleménnyel vagyok még így az elején. Aranyos questeket kaptam eddig szóval az is jó volt. Nem akarok vele rohanni, mert minek így aztán lesz még pár napom mire elérem a 110-et. Sokat nézelődök az új részeket bejárom, megnézem mi hol van. BC óta nem voltam ott indulásnál egy kieg esetében sem így most próbálom jól megrágni a falatot, kiélvezni a friss ropogós kieg élményét.
    Utoljára szerkesztette: kigyi, 2016.08.31. 08:21:22
  • Jabar
    #161332
    Na eddig tartott az öröm, pedig már-már tátott szájjal néztem milyen simán ment. Most játszhatatlan a lag miatt :D
  • Jabar
    #161331
    nekem 2 óra és akkor sem hív be.
  • Dobronski
    #161330
    Class trial eltűnt?
  • Kaputelephant
    #161329
    Jár a boost mindegyikhez. AZt hiszem a WoD-hoz már nem jár, amint bekerült a battlechestbe. De ha volt egy fel nem használt akkor még meg lesz. Gondolom a Legion-el is ez lesz. Szóval igen, jár a 100-as boost. Mindegy mit/milyet veszel.
  • Vincentcloud
    #161328
    Na igen, ez nekem is tetszett, hunterként becsült várakozás 3 óra, néztem is mi a franc
  • kigyi
    #161327
    Szerintem igen mivel én scannelt képet kaptam a kulcsomról ez ugye ilyenkor a dobozos verzióról van és járt hozzá.
  • JaSoN HuNTeR #161326
    standard dobozos verzióhoz is?
  • kigyi
    #161325
    Az a biztos, hogy most jár, a jövőbeni alakulásáról pedig még nincs infó.
  • JaSoN HuNTeR #161324
    sziasztok a 100-as boost minden verzióhoz jár? doboz, digitális? Ezek mindvégig kaphatoak lesznek mellé vagy csak egy ideig tartanak a boostos kiadások?
  • kigyi
    #161323
    Játszani nem tudok, de belogoltam minden karakterrel a rested XP-ért :D

    Kevesebb mint 6 óra kellett az első 110-es karakterhez... kockák.

    Az első karakteremmel biztos belenyúlok a tutiba és elcseszem aztán farmolhatok a hibajavításért :D
  • devlking
    #161322
    Kibaszottul érdekelne, hogy high pop serveren miért nem látok szinte senkit ugyanabban a zónában.
    Az 1 órás random dungeon meg a másik, mikor mások meg ilyen 5-6 perceket várnak dpsként.
  • MrStokes
    #161321
    Hat remelem igazad lesz es nem lesz gond veluk.
  • Kryon
    #161320
    Eddigi legsimább start. Amikor indulás után úgy 5 perccel portáloztam Dalaranba, kicsit lassan akart betölteni és volt némi lagg 1-2 percig, de aztán ment minden simán.
  • kigyi
    #161319
    Előfordulhat ez mindegyik kulcsboltnál. Persze GMG-n könnyebb megoldani én az IG-nél 2-t vettem a kulcsok rendben is voltak, de hiba esetén azért velük biztosan nehezebb lezongorázni.
  • MrStokes
    #161318
    En is erre alapoztam vasarlaskor, de mint kiderult csak nem jo a key. Irtam ticketet support-nak, most molyolnak vele. Remenykedem, hogy estere megoldjak a sracok, mert morcos leszek, ha ez miatt nem tudok majd haladni.
  • kigyi
    #161317
    Majd ma amikor a dobozos rendelők megkapják a dobozaikat :D
  • Fpocok
    #161316
    Meglepően jól megy, gond, lagg nem volt még.-
    Viszont két bugba belefutottam már, egyik a druida qstnél volt. El kellett dobnom és újra felvenni, mert nem bírtam megcsinálni,.
  • kigyi
    #161315
    Szerverterhelést néztem innen melóból medium-on volt csak Arathor is.
  • Daermon
    #161314
    Gond csak az hogy dolgozom :D
    Amúgy sima indulás volt, hajnalban és reggel se volt gond, se lagg.
  • TBTPumpa
    #161313
    Az enyém ott aszalódik a Postaponton. Ma nem tudok érte menni, mert mint kiderült, ma túlórázni kell (amit nem fizet senki), úgyhogy az esti játéknak lőttek. Mondhatni, f@sza.
  • kigyi
    #161312
    Na srácok mindenki nyomja ezerrel és nincs semmi gond, hogy nincs a fórumban új bejegyzés?
  • Fpocok
    #161311
  • TBTPumpa
    #161310
    Löncs tréler:
  • Kaputelephant
    #161309
    Az inváziós event + Kadghar quest ma éjfélig elérhető csak? Vagy a kövi resetig?
  • TBTPumpa
    #161308
    Greenman nem szürke bolt, megbízható forrásból származnak a kulcsaik, így nem lesz probléma biztosan.
  • MrStokes
    #161307
    Na majd ma este megprobalom ujra. Greenman-rol van a kulcs, szoval ajanlom nekik, hogy jo legyen.
  • kigyi
    #161306
    Elfogadja nekem is az van, ha nem megy akkor lehet kulcs rossz? IG-ről kaptam megy, most megyek beaktiválom egy barátomnak is a másik kulcsot.
  • MrStokes
    #161305
    Vajon a nem prepurchase-es kulcsokat mikortol fogja elfogadni ? Van egy preorder verziom, kuldtek hozza azonnal kulcsot, ketszer probaltam ezidaig aktivalni, de mind2x hibauzenet fogadott.
  • kigyi
    #161304
    Dolgozok szóval nem zavar, ha most már nem megy :D :D
  • Plata
    #161303
    Köszi.
  • Kryon
    #161302
    Nem maradtál le semmiről, WoD start után 2 hétig tartott mire játszható lett, de most azt mondták felkészültek, úgyhogy talán... :)
  • devlking
    #161301
    *MÉG*
  • kigyi
    #161300
    Nekem megy rendesen az előbb voltam otthon aktiváltam a kulcsot, meg beléptem gyorsan :)
  • devlking
    #161299
    Jólvan, azért látjuk hogy nem lesz ma sem "csalódás".
  • shaba23 #161298
    Töröld a bnet cache és Tools mappa tartalmát. Régebben legalábbis ez segített
  • Plata
    #161297
    Hát nekem Bnet nem akar elindulni.
  • kigyi
    #161296
    Instant Gaming kiosztotta a kulcsokat. Ez meglepő, de gyorsak voltak.
  • Plata
    #161295
    Srácok valaki fel tud menni bnetre?Engem valami erroral ledob.
  • Panzeradler #161294
    Nekem ez lesz az első startom, olyan rég voltam így behypolva. Ne törjétek már le ezt ezzel a negatívitással pls.