World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#159990
Segítsetek eldönteni, hogy mit boostoljak fel lvl 90-re! 😊 Nem tudok választani (Horda) Mage és Hunter között. Leginkább PVE-re használnám. Érdekelne, hogy melyikkel "élvezetesebb" a játék. Esetleg más kaszt ötlet is jöhet.. hátha valamelyikkel megadjátok a kedvet! 😄

https://www.twitch.tv/sp1gu

#159989
Jólvan na, a régi beidegződések😛
s0n1c
#159988
"rohadt Substance-osok" nanana! 😊
#159987
Azaz, rohadt Substance-osok állandóan belénkkötöttek, mindig ment az adok-kapok 😊 (Etelét de szerettük ütni, meg ők is minket. Beállt gankalni Askandival Blackrock ajtóba 😛)
PiszkosFred
#159986
Elobb mindenki az ellenfel papjaira vadaszott a szaros mindcontrol+lavajump vicceskedes miatt. Ha elfogytak a papok, na akkor jott a mass pvp. 😊

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

torrente111
#159985
hát igen ,vannak mazo playerek a kik a szenvedést szeretik.

#159984
aki raer, mert nem siet 😊

BoneDragon
#159983
Attól még ismernie kéne a szó jelentését..oh wait.

jazzy
#159982
Ki a tököm ír wall of textet meló előtt telefonról félig alva
#159981
jóvanna fater, fél 6-kor írtam mobilról, úgy, hogy félig még aludtam.
csodát ne várj 😊

#159980
Á, régi vanilla életérzés, Blackrockban a láncon ment a mass pvp, miközben buffolni kellett volna Ragnára. Bloodscalp szerver, de jó régen volt 😊
picket
#159979

ಥ_ಥ

#159978
lehet, hogy igazad van.
de az a feeling, hogy nyuzsog korulotted a server, s meg kell kuzdeni szinte minden lepesert, az olyan, ami a mostani wow-ban nagyon nincs meg. itt meg a sima questeles is csak 4-5 fos partyval eselyes, kulonben levadasszak eloled a mobokat. meg igy biztonsagos.
kulonben jon 2-3 kosza rugo es randizhatsz a spirit healerrel. igy viszont kialakul egy jo kis adok-kapok, s have fun 😊
retail-ben 11 karit huztam fel 100-ra,de ilyen ott nem volt. olyan viszont igen, hogy a 10 szint alatt jo, ha 50 playerrel talalkoztam. ez nem mmo, ez single player game.
az mmo az az, amirol feljebb irtam.
valoszinuleg fel ev mulva mar nem fogok vele szorakozni, mivel nincs idom a 40 fos raid-ekre, de egyenlore ez a tort server 1000x nagyobb jatekelmenyt nyujt, mint a retail wow.
vasarnap a playerletszam meghaladta a 6600 fot... azert ez eleg sok mindent elmond...
progress nemtom hogy lesz itt, egyenlore ubrs-t is csak 2-3 ember tudja csak nyitani (😄), de valoszinuleg skyrocket lesz a regihez kepest...
majd meglatjuk.
egyenlore van moka, kacagas, anyazas, massziv world pvp... nekem ez eleg 😊

#159977
Hát, nem tudom... kinek mi. Én ezt már nem tudnám élvezni.

Valamint azt gondolom, már ha érdekel, hogy neked ez most régi szép emlékeket idéz és kiragad a jelenlegi wow grindból és ezért igazán vonzó számodra. Viszont nem tudom elképzelni, hogy fél év, egy év múlva is ott bohóckodj.

"Boldogságunk nem csekély részben önmagunktól függ, s boldogtalanságunkat többször okozzák önhibáink, mint mások gonoszsága." Deák Ferenc

#159976
Valaki tudna segíteni ARMS Warrior pvp gear elosztásban? Szóval, hogy milyen statok az elsődlegesek és egy talent + glyph. Nagyon sokat találtam és mindegyik mást ajánl....

https://www.twitch.tv/sp1gu

Pari
#159975
wow meg a jo pvp meg a mmo feeling egy mondatban -> LOL
ha mar pvp, akkor csak is daoc

"You no mess with Lo Wang!" Amoxx

#159974
az az igazság ,hogyha akarnék se tudnék belekötni. 150%-ra egyetértek
#159973
<#boxer>

#159972
mondhat barki barmit, de ez az igazi MMO feeling 😊
(s ez csak meg jobb lesz, ha mindenki eleri a maxlvl-t)

#159971
Mivel mindig is gyűlöltem a PVP-t nekem ezek az élmények semmit se mondanak, hiába játszok régóta a játékkal. Annyira meg időm nincs is, hogy vanilla wowban a pve résszel szopjak, mert oda kell idő nem is kevés mire rendbe teszi vki a karakterét, ha tényleg olyan ez a tört mint vanilla volt PVE szemponból is. De azt belátom, hogy tényleg nosztalgikus lehet. Csak már olyan idejétmúlt a dolog.
Utoljára szerkesztette: Spaceghost, 2015.03.15. 12:52:51

PS4 ID: Vordengo

#159970
Tényleg nagyon jól néz ki. Elhiszem, hogy a nosztalgia meg ilyenek, de a régi wow "lassúsága" engem már nagyon idegesítene. :/

https://www.twitch.tv/sp1gu

#159969
akkor te tudod, mirol beszeltem 😊

DarkHorSe
#159968
Engem erdekel, enis itt jatszom 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

#159967
ki mondta, hogy neked cimeztem? azoknak szolt, akik meg itt vannak a topicban, jatszottak vanilla wow-val es tudjak, hogy ahhoz kepest mekkora fostalicska lett a mostani wow.

tevedes ne essek, nem azt mondom, hogy a mostani wow rosszabb, mert 10 ev alatt sokat fejlodott a game, de sajnos az a feeling, ami miatt nagyon sokan elkezdtuk anno, mar csak ezeken a "szutyok tort szervereken" talalhato meg...

(plusz tevedes ne essek, nem azert nyomom ezen, mert nem tudnek kifizetni havi 4k-t az elofizetesre, hanem a feeling miatt... amit itt lejebb latsz a screenshoton, na olyat te retail wow-ban, jelenlegi formajaban soha nem fogsz latni mar)

BoneDragon
#159966
Ki a sz*rt érdekel itt a tört szervered? De most komolyan...

#159965
Máe Wildor is törtszervert reklámoz a topikban, haldoklik a wow !!!4!4négy44! 😄
#159963
en meg ingyen jatszom, s mar evek ota nem volt ilyen jo a wow. nehez, de baromi jo.



tegnap esti mokabol egy screenshot 😊

s0n1c
#159962
Használ valaki sweetfxet? Patch óta random működik csak... Fixet meg nem nagyon találtam. Valakinek sikerült ezt megoldani?
torrente111
#159961
szerintem úgy állj hozzá,hogy a profoknak nincs már semmi értelme.kivétel az encha.de azt a garriból tudod csinálni ha építessz.

#159960
Köszi a gyors válaszokat! ÉS ezekkel a +5 - 10 skillpontot adó dolgokkal érdemes húzni? Viszont ezek elég sok hozzávalót igényelnek. :/

https://www.twitch.tv/sp1gu

#159959
Elég, úgy vannak átalakiítva professionok hogy elég dreanoron húzni
Pyotr
#159958
Szia, nem kell mining skill ahhoz hogy kiszedd a garrisonban a bányákat ergo nyugodtan felvehetsz 1 másik Nem gathering profession-t. egyszóval bármilyen profession-od lehet az alapanyagokat ki tudod szedni onnan.

&#9608;&#9608;

#159957
Sziasztok! Nemrég tértem vissza wowhoz és professionokkal kapcsolatban szeretnék kérdezni. Jelenleg lvl 93 BE Warrior vagyok és Mine +BS-t választottam profként. Nem igazán foglalkoztam vele fejlődés közben, szóval Mine 350 / BS 150. Láttam, hogy Garrisonban egész jól lehet felboostolni a profokat. Szóval az a kérdésem, hogy itt elég lesz húzogatnom garrisonban vagy a (szokásos) guide 1 - 700 oldalakat nézzem és farmoljam a cuccokat és úgy húzzam?

https://www.twitch.tv/sp1gu

jazzy
#159956
Ah nemár, olvasni nehéz
devlking
#159955
Én csak guildbe szoktam beírni, hogy kell-e valakinek.
DarkHorSe
#159954
Mondjuk olvasd el hogy mukodik a playeraucitons

Swedish people are albino monkeys&#65279;

jazzy
#159953
De hogy adod el? Van olyan, aki előre utalja? Mert én tuti nem adom oda előre.
#159952
playerauctions.com-on kb. 50-100 USD között mozog az árfolyam 100k goldra.

jazzy
#159951
Akkor jó embereket ismersz, én viszont nem és általában senki nem adja ki a kontaktját, mert hülye lenne, ergo bebuktam és az ilyen kijelentésekre nem tudok érdemben válaszolni.

Megadod a kontaktodat? Nyilván nem, hülye lennél, elárasztanák golddal és olcsóbban venne.
#159950
Lehet venni majd canceles subbal is, lesz 1 olyan menupont, hogy reactivate account from gold vagy vmi ilyesmi.
edit: "One nice feature: If you have a lapsed WoW account that has enough gold in it to purchase a token, you can do that right from the character select screen. Right now, lapsed accounts are restricted – players are subject to the same constraints as trial accounts, able to only play lower-level characters and barred from the auction house and trade.

On a lapsed account, if your higher level character with enough gold, you’ll see a “Reactivate with gold” button, even though you can’t log into that character."
devlking
#159949
80k omg
én 50kért szoktam 2 hónapos gct venni. 100k goldot meg 50-60 euroért eladni.
BoneDragon
#159948
Ez a token 1 hónapos lesz és szerintem az a 20k nagyon kevés érte... De hát blizznek be kell lőni valahogy az árat, mivel nem csak multicsilliárdos wow kockák vannak, hanem casualok is akik alig mászkálnak goldal. Kíváncsi vagyok...

jazzy
#159947
Hm, eddig vettem 80k goldért, valahogy nehezen tudom elhinni, hogy 2 hónapos GC 20-30k lesz, mert akkor életem végéig goldból játszok, ha egyáltalán lesz olyan aki ennyiért berakja..

Kíváncsi leszek, hogy valahol lehet-e majd venni cancelled subscriptionnel is, vagy hogy tudom megoldani, vennem kell 1 hónapot csak ezért vajon?

Amúgy G2A-n mióta kell VAT-ot fizetni? :C Mi van akkor ha leszarom és nem pipálom be, hogy MO-n vagyok?
Utoljára szerkesztette: jazzy, 2015.03.11. 18:02:38
devlking
#159946
20-30k között, attól függően hogy mennyire akarnak a kínaiak alá vágni. (Tippre 20 lesz, mert ez csak kicsit drágább kínaiaknál, viszont teljesen legális, és inkább ezt vennék mint hogy kockáztatnak az emberek)
jazzy
#159945
Waaaaaaat, mi történik itt, Bimbi nem tud goldért gc-t, összedőlt a világ, jelentse már be a blizz mennyi lesz AH-ban a goldos gc :CC
Fpocok
#159944
Ha megvan a workorderes acsid, akkor nem kell már bajlódni vele, legközelebb simán felépítheted 1-2-3.

Parasite Eve 2, best game EVER!

MrPredator
#159943
Olyan kérdésem lenne, ha lebontok egy lvl3-as barn épületet (trading post kell helyette), akkor majd vissza tudom-e építeni később lvl3-asra. A barn lvl3-hoz acsi kell, talán 250 work order. Ez megvan. De azért bizonytalan vagyok. Ha lebontom, vissza tudom építeni 3-asra úgy, hogy ne kelljen megint előtte elérnem a 250 work ordert?
DarkHorSe
#159942
😄 enis ezen nyomom (horda)
Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2015.03.10. 20:30:42

Swedish people are albino monkeys&#65279;

#159941
Nemtom a videot berakta-e,mert mobilon nem latom, de ha nem, akkor itt a link:

https://www.youtube.com/watch?v=1tDcjZvDNOU