World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
hurrá, a 3 tonna follower dédelgetés nem volt elég, most már lehet hajókkal is tamagochit játszani.
csak én érzem úgy, hogy ez a game egyre szarabb? <#whatever>#whatever>
/sorry <#rolleyes>#rolleyes>
de ha a gyanum nem csal, akkor az uj kieget majd akkor fogjak kihozni, mikor a warcraft film is menni fog a moziban.
az szepen megtolna megint az elofizetoszamot...
en meg szepen elleszek uj kieg megjeleneseig mc-ben, aq-ban, meg naxx-ban 😊
ja es alig varom mar a jo kis oldschool av-t is :S
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
https://www.twitch.tv/sp1gu
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
"Recent activity on this account has shown characters exploiting functionality to the detriment of the game environment or the intended player experience"
ezt írták indoknak. Most írtam ticketet, hogy legalább valami magyarázatot fűzzenek hozzá, mivel nem tudok semmi exploitról...
Az hogy máshonnan logolsz be max lockolja az accot, de nem így.
Nekem mondjuk egyszer sem lett locked még gyakori országváltásnál sem.
Lehet ennek köze ahhoz, hogy poénból, melóhelyről teamviewerrel belogoltam?
Merthogy nem volt semmi figyelmeztetés.
https://www.twitch.tv/sp1gu
https://www.twitch.tv/sp1gu
https://www.twitch.tv/sp1gu
Ashran egy kalap szar lett, nem tudom abban mi az oltari nagy PVP fun.
Se uj bg nem jott, se uj semmi. Nagy World PVP amit igertek, abbol se lett semmi.
Raadasul a pvp balance megint nevetseges
Utoljára szerkesztette: ddany7, 2015.05.09. 12:34:24
Ami "durva", az inkabb az, hogy a WoD kieg meg tudta torni ezt a leszallo agban levo folyamatot es hozott "varatlanul" +3M elofizetot, amivel megint feltornazta magat 10M-re. Egyertelmu volt, hogy ezt nem lehet megtartani, illetve meg lehet, de nem 2015-ben, a mai mmos szokasokat es a piacot figyelembe veve.
Adna Isten, hogy mindenki, ember es jatek igy, ebben a tempoban "haldokoljon" 😊

Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2015.05.08. 09:14:42
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2015.05.05. 16:50:58
https://www.twitch.tv/sp1gu
“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
De egyébként ha a reactivate now-ra megyek, akkor a sima subscription oldalt dobja fel, ahol csak eurós opció van, goldos nincs.
Utoljára szerkesztette: shaba23, 2015.04.25. 09:13:23
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
Nincs már frozen account, bármikor be tudsz lépni karakterválasztóig. Játékba belépni csak lvl 20 alatti karakterrel tudsz, úgy működik, mintha starter accountod lenne, annak minden korlátozásával.
2 lehetőséged van golddal történő token vásárlásra: vagy a karakter választó képernyőn kiválasztasz egy lvl 20+ karaktert, ekkor amennyiben van elég gold az accountodon összesen, illetve van épp megvásárolható token, akkor felugrik egy kis ablak, hogy X goldért aktiválhatod az előfizetésedet.
Másik módszer, hogy egy lvl 20 alatti karakterednél van annyi gold, amennyibe a Token kerül, ekkor belépve vele AH-ból tudod megvenni ( erre az egyre nem vonatkozik a starter accountokra érvényes AH tilalom ).
Remélem tudtam segíteni!
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
"A BC a jobbik csapat jutalma."
Lali mennyire vagy túsz? Sörhöz odaférsz?
Mi meg csórók vagyunk úgyse megyünk nyaralni\telelni,van idő farmolni amig az asszony éden hotelt néz 😄
CefreTeam™ A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.
https://www.twitch.tv/sp1gu
"A BC a jobbik csapat jutalma."