166745
  • Kaputelephant
    #161413
    Zuppa! Köszi, jelentkezem hamarosan! :)
  • TBTPumpa
    #161412
    És Ragnaros-on van valami Hordás klán, ahová csatlakozni tudok?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.09.04. 09:43:14
  • Ashyn
    #161411
    Egy event keretén belül egy történetet játszanak el. Van egy Mesélő, Kaland Mester, aki vezeti az Eventet. Gyakran vad idegenek között spontán is alakulnak ki RP-s jelenetek. Vannak bizonyos szabályok - pl név választás, viselkedési formák - amelyeket be kell / érdemes tartani, de nem vészes a dolog.
  • Pio
    #161410
  • Softcore44
    #161409
    Koszonom a felvilagositast , errol az RP rol mar hallottam , / ne nevess ki / ez azt takarja , hogy az adott jatekos jobban beleeli magad a karakterebe stb . Nem?
  • Pio
    #161408
  • Ashyn
    #161407
    Szia! Igen, most Legion kijövetelekor alapítottunk páran egy guildet Alliance oldalon Guardians of Freedom néven. Casual RP guildként aposztrofáljuk magunkat, a fő hangsúly a társaságon, a játék élvezetén van. Szívesen látunk mindenkit, akinek a fentiek megfelelnek. A main karakterem neve Toodwarth, a leaderünk Annamária, írj bátran ránk, vagy bármelyik tagra. Hivatkozz rám.
    Softcore44: Argent Dawn RP ( RolePlay, azaz szerepjátékos ) szerver. Emiatt kicsit komolyabb a szerver közössége, gyakran futni bele épp RP eventező játékosokba. Annyit tudnod kell, hogy itt viszonylag kevés magyar játékos van, mi viszont szívesen látunk. Az oldal Alliance.
  • Softcore44
    #161406
    Ez az argent dawn jol hangzik , mar csak a neve miatt is :D es frakcio?
  • Kaputelephant
    #161405
    Én is Argent Dawn-on tolom. Csak ott. Tudsz esetleg magyar guildet? Frakció mindegy, mindkét oldalon jelen vagyok.
  • Ashyn
    #161404
    Az alapjáték 30 napot tartalmaz, ha mellé veszel egy game card-ot, akkor az úgy valóban 90 nap. Ami a szerver kérdést illeti: lentebb már írtam, kb mi a helyzet. A felsorolt szervereken biztosan fogsz találni magyarokat. Az itt fórumozók nevében nem tudok nyilatkozni, én főként Argent Dawn szerveren játszom, illetve Arathoron van még karakterem.
  • Softcore44
    #161403
    Koszo a korrekciot. Szerintem azis eleg lesz kb a lvl 30 hoz
  • jazzy
    #161402
    30 napos.
  • Softcore44
    #161401
    Nemtudok sajnos .. Jovoheten kezdem majd el veszek egy battlechestet ahogy javasoltak , abba amugy is van azthiszem 90 napos tesztidoszak ( nem biztos h jol emlekszek ) azalatt ugyis kiderul , hogy komolyan gondolom -e ha igen megveszem a legiont . Olyan szerverre mennék ahol vannak magyarok persze :) Illetve egy olyan klan aki befogad es nem full egyedul kellene tolnom :D
  • Ashyn
    #161400
    Ismerős az érzés :) Már casualban tolom, nincs heti 3-4 raid, csak kikapcsolódásért játszom. Igazad van, anno Outland, majd Northrend esetén is ámultam a zónákon. Melyik szerverre mész?
  • Softcore44
    #161399
    Ezen nottel fel mondhatni , szoval elegge bugyiuta kerdes volt tolem na :/. Azshara .. Outland , northrend .. Mind mind kellemes emlek .. Mivel ratalaltam erre a wow os forumra itt az sg-n igy batorkodok is elkezdeni mivel lesz tarsasagom . A barataim mar nem toljak , melo / gyerek illetve felnek , hogy beszippantana oket. Ettol picit enis tartok de hianyzik na ..
  • Fpocok
    #161398
    Na faszom. Insta közben egyszer csak kidobott ugyanazzal az üzivel. Remek. Be sem tudok menni megint.
  • BoneDragon
    #161397
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Mikor Ysera meghalt... az elég epic volt na, akármennyire is szomorú.
  • Ashyn
    #161396
    Ebben teljesen egyetértek veled. Mindig elszomorít, ha egy általam kedvelt szereplő meghal, és egyre többször van ilyen :(
  • PiszkosFred
    #161395
    Egyetlen negativum (szamomra), hogy rengeteg olyan szereplo meghal, akik bar nem foszereplok vagy nagy "hosok", de 10-12 eve jelen voltak a jatekban, es bar nem sok vizet zavartak, de kedveltem oket annyira, hogy meglepjen a halalul/ami tortent veluk.
  • Kaputelephant
    #161394
    Behind the Scene of WoW Legion
    40 perces, így várjatok a lag és DC időszakig :D
    Jó szórakozást!
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.09.03. 12:07:22
  • Ashyn
    #161393
    Az, hogy megéri-e, egyén függő. A saját személyes véleményemet tudom elmondani: megéri. :) A Blizz nagyon jól megcsinálta a fejlődést, a zónák a te szintedhez skálázódnak, így szabadon dönthetsz, épp hol quest-elsz. A zónák nagyon hangulatosak, gyönyörűek, a questek között van egy-két igazán epic, és ( számomra ) megdöbbentő kimenetelű, szóval eddig nagyon rendben van. Nem értem még el a lvl 110-et, illetve még el se indult az End Content, így arról nem tudok nyilatkozni.
  • kigyi
    #161392
    Na szólok a főnöknek megyek haza :D
  • Fpocok
    #161391
    Csináltam egy scan and repairt, most jó.
    Utoljára szerkesztette: Fpocok, 2016.09.03. 10:52:17
  • kigyi
    #161390
    :D rolf engem behívtak a céghez dolgozni legalább nem idegeskedek, hogy húzhattam volna a karakterem :D
  • Fpocok
    #161389
    TEgnap este szar laggos volt, ma viszont már nincs ilyen gond... mivel be sem tudok lépni. Ahogy belépek, disconnected.
  • Softcore44
    #161388
    Jo otlet , ma neki is latok a dolognak , viszont meg mindig fennall a szerver kerdes , ti melyik szerveren vagyok tulnyomo reszt? Inkabb a pve erdekel egy pici pvpvel fuszerezve de ott csak az arena . Renelem azert nem mindenki mashol van itt a forumon :D
  • Fpocok
    #161387
    Mászkálj, menj be AHba, nekem akkor jött új küldi.
  • Camouflage
    #161386
    mmmkay, valaki lenne szives elmagyarazni hogyan jutok le a mar elteleportalodott Dalaranrol?
    megneztem ahogy Khradgar es pajtasai elteleportaljak a Broken Isles fole, leadtam a questet, aztan semmi
    se puszi, se paa, se bimm-bumm

    kosszcsi
  • Panzeradler #161385
    Vegyél egy battlechestet(~2ezer körül volt g2a-n) abba van 1 hónap, meglátod, hogy megfog-e. Ennyi idö alatt 100ig ellehet jutni. Ha bejön akkor veszel legiont és játszol tovább

    Szerk.: Cata óta meg volt elég sok változás 100ig is bőven lesz újdonság.
    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2016.09.02. 23:22:13
  • Niflheim87
    #161384
    Jó is lenne, ha csak annyi lenne:) amugy szerintem megéri questek tök jók változatos a táj 1 percet nemunatkoztam még.
  • PiszkosFred
    #161383
    Nabaszki, en siman 3.13-nak neztem, mondom az meg g2a-s arfolyamon is keves :) Sorry.
  • Softcore44
    #161382
    Koszi igy mar abszolut ertheto .

    Es Frednek is az infot :D picit meg is lepodtem hogy csak ennyi. Mellesleg ahogy neztem jobban megeri fel evre elofizetni.

    Szamolgatva olyan 30 bol kijon az egesz jatekostul elofizetesestol egyutt . A fo kerdes , hogy megeri -e. Bar en Cata-nal hagytam abba es muszaj hangsulyoznom ujra , hogy torton de ugy gondolom nagyobb elmeny az erdeti. Nem laposodott el a dolog ? Megeri beruhazni ra ?
  • Niflheim87
    #161381
    3.-kérdésre lett volna a válasz ami 13 euró = 3900 Ft kb / hónap
  • Ashyn
    #161380
    Az alapjáték tartalmazza az összes eddig megjelent kiegészítőt, WoD-al bezárólag. Vagyis ha csak az alapjátékot veszed meg, mindent elérhetsz, ami nem Only Legion.
  • PiszkosFred
    #161379
    13 lesz az, elirta vagy viccel :)
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.09.02. 22:10:51
  • Softcore44
    #161378
    Tehat akkor durvan 1200 egy honap. Az semmi.

    Ha jol ertem akkor eleg az alap es ha ra megveszem a legujjab kieget ? Mar csak azert kerdezem mert akkor pl el tudok majd menni Bt be vagy akar Icc be is funolni? Mar csak azertt mert en ugy tudtam h az osszeset meg kell venni szep sorba
  • Ashyn
    #161377
    Niflheim87 leírta a lényeget. A 2. kérdést egészíteném ki annyival, hogy attól függ, milyen szervert, melyik frakciót preferálod.
    PvP: Alliance: Outland, Ragnaros, Horde: Ragnaros. PvE: Alliance: Arathor Horde: nincs nagyobb közösség, Arathoron és Draenoron vannak kisebb társaságok. RP: Argent Dawn-on van mindkét frakcióban egy-egy guild.
  • Niflheim87
    #161376
    1.Én nemtudok ilyen egybe csomagról, de majd javitson ki aki tudja szerintem megveszed az alapot hozzá a Legion-t és az elég. 2.Arathoron sok magyar guild van. 3.13 euró egy hónap.
  • Softcore44
    #161375
    Sracok egy picike segitsegre lenne szuksegem .
    Nagyjabol 7 eves wowos mult van mogottem de eddig csak tort szerveren toltam , se idom nem volt suli mellett se penzem ra . Viszont mostmar "felnottem" es szeretnek visszamenni . De most eredetie szerverre .

    Picit fura kerdes lesz de meg tudom venni az egesz mindenseget egybe ( Osszes kieg plusz az alap) ,hogy csak telepiteni kelljen es mehessen a moka ? Illetve melyik szervert javasolnatok , amin monthatni sok a magyar ? Anno meg a Ragnaroson sok volt ha jol tudom bar azota biztos valtoztak az erovoszonyok . Illetve mennyi most egy havi elofizu a gamehoz? Tudom sok butuska kerdes de koszonom elore is a segitsegeteket :)
  • Niflheim87
    #161374
    Nekem annyit ir Connecting és ezzel vége is... pedig pont egy quest közepén voltam amiben egy nagyothalló taurent kellett elkiséerni a rokonaihoz és csak sétálva lehetett menni mellette:)