World of Warcraft
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy anyagi kudarc lesz, szerintem el volt rontva a marketingje, túl korán jött az első trailer amiben még túl béna volt a CGI, az a techno-s trailer meg látványra már jó volt, de rettentően műfajidegenre sikeredett.
Ez csak azért érdekel, mert a folytatás nyilván függ attól, hogy ez mekkora siker lesz. Ha nem is az elkészülte, de az, hogy mennyit szánnak rá mindenképp.
"You live your life just once, so don't forget about a thing called love..."
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
3 műszak nálam is bejátszik.
Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.21. 18:48:27
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?
Azért ha irl vége a szezonnak, lehet körbe nézek klán fronton.
WoW: Ejbenjaro#2740, BDO: Ejbenjaro, TESO: #raqured13, Uplay: RESO-Ejbenjaro
Viszont igazán élvezetessé az MMO aspektus teszi, a kieg elejei pezsgés pedig - főleg ha van egy jó klánod - semmihez sem hasonlítható és megismételhetetlen, amikor mindenki rácsodálkozik a kiegre, amikor egész nap pörög a kláncset, kérdezgetik, mit merre kell csinálni, a gearelődés 5fősökből az első klános raidre, amikor valaki belefut egy brutális elitbe, összeszedjük rá az összes klántagot, leszenvedjük aztán nem is dob semmit, satöbbi... számomra mindig a wow legjobb időszaka egy kieg eleje és már most, hogy így írtam róla is megint rájöttem, hogy annak ellenére, hogy jelenleg a semmiért fizetem a wowot és nagyjából be se lépek mennyire várom a legion megjelenését.
“[Luke:] I can’t believe it. [Yoda:] That is why you fail.”

júliusra készül ilyen alkotás
Gigabyte EP43-DS3L, Intel Dual Core E5200 @ 4 Ghz, Gigabyte 9800GT OC 512 MB @ 700/975/1860, Kingston 4 GB 800 MHz DDR2 RAM, Samsung 750 GB (32 MB) SATA II
Parasite Eve 2, best game EVER!
Tetszik, hogy a felt nem próbálták lefordítani valami káoszmágiának vagy ilyesminek.
Köszi!
Utoljára szerkesztette: Hexex86, 2016.05.18. 14:59:41
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
lvl85 orgrimmar garrosh épületének a tetején (kintről kell menni át a hídon rá)
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Nem vagyok nagy Wow-os, de 80-on van jó goldból vehető armor set?
Régen törtön toltam, de áttértem eredetire és itt most értem el a 80-at. Valaki segítene pöppet? 😊
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
Tudom, az Avatar határeset, de ott is voltak élőszereplők. A Sky Captain bevallom már nincs előttem, hogy abban voltak-e élő szereplők.
szerk.: közben beugrott még a Beowulf.
Utoljára szerkesztette: Pio, 2016.05.17. 21:02:32
Participating Theaters:
USA - Regal Cinemas, United Artists Theaters, and Edwards Theaters
Brazil - Ingresso (until August 13, 2016)
Australia & New Zealand - HOYTS (June 16 - July 13)
Europe
Belgium - Kinepolis (April 27–May 25) and Euroscoop (May 4 - May 31)
France - Kinepolis (April 27 - May 25) and CGR Cinemas (May 11 - May 25)
Czech Republic - CineStar (June 9 - July 7)
Germany - CinemaxX (May 26 - June 3)
Greece - Village Cinemas (May 25 - June 22)
Netherlands - Bol.com (May 25 - July 20)
Romania - RO Image 2000 (June 3 - July 8)
Serbia - Cineplexx (May 28 - June 5)
Slovenia - Karantanija Film (May 25 - June 22)
Spain - Cinesa (June 3 - August 1)
Southeast Asia
Malaysia - Golden Screen Cinema (May 26 - June 9)
Philippines - SM Cinemas (May 18 - May 26)
Singapore - Capitol Piazza (May 26 - June 9)
Thailand - SF Cinemas (beginning on May 26)
PSN ID: Foxxika - BattleTag: Yogsara#21730 - Nintendo: Foxxika Origin: Foxxyka
Per Aspera Ad Inferi.
Öveket becsatolni, indul a hypevonat! 😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


Utoljára szerkesztette: devlking, 2016.05.12. 13:02:04
azért gondoltam, mert minél hamarabb kell azt hiszem 3 follower 675-ön, és 10 645-ön, hogy ezek a "nagy" missionök elérhetővé váljanak. Arra meg nincs már idő, hogy egy hónapig gyűljön a random salvageból az upgrade, mire elérik, és jöjjön hetente a 3-10k arany.
Vagy te megveszed a frozen armsot nekik AH-ból? Mindegyiknek? Illetve, ha már itt tartunk: a salvage akkor jön, ha a missionök pörögnek, és nekem a 8 karakteremmel mindig több mission van, mint amire a 25 followert el tudom küldeni.
Miért?
+5 follower egy idő után haszontalan, de eleinte, amikor össze-vissza vadászod a szabadban a zöld followereket, és reménykedsz, hogy a levelup során treasure hunter traitet szerezzenek, akkor jobb minél többet "pörgetni"
Utoljára szerkesztette: dantor7, 2016.05.12. 12:07:17
barrack meg teljesen felesleges lvl1 felett, nem kapsz annyi missiont hogy kéne a +5 follower
-inn level 3
-barracks level 3
-war mill level 3
-salvage yard level 3
-JC hut level 3
Ezek kellenek.
Inn azért, hogy legyen több goldot hozó mission, illetve hetente felvehetsz egy treasure hunter traites followert.
Barracks azért, hogy lehessen 25 followered.
War mill és salvage yard azért, hogy fel tudd öltöztetni a followereidet 675-be.
Salvage yard amúgyis hoz fél-passzívan pénzt.
JC level 2 ad napi questet, ami ~200-250g-t ad, és kell hozzá 20 true iron vagy 20 blackrock ore (amihez több kell azokat nem szoktam megcsinálni) persze ehhez nem árt, ha van mine-od, level 2-vel már fent lehet tartani bőven.
A karaktert is öltöztesd 675-be, és akkor aktiválódnak a heti missionök, amik hozhatják az XP-potit, 1000 conquestes cuccot, stb. ami jó pénz AH-n.
6 napig egymás után keresd Harrison Jones-t a garrisonban! Premade finderen szokott lenni meghirdetve, de általános chaten ha beírod, hogy keresel, valaki tuti beinvel akinek van. Jones azért hasznos, mert az Inn-ben felvett arcok 90-en kezdenek; Jones traitje pedig az, hogy a saját szintjére "klónozza" a kicsi followereket, és emiatt a lvl100-as 15k xp-t adó missionök a full 15k xp-t adják, nincs a szint miatt penalty, így 1 misson alatt 90-ről 98-ra ugrik.
A postaláda mellett áll egy arc, akitől vehetsz trait reroll tárgyat 1000 GR-ért, azokat használd fel az OP followerekre, pl. Ariok, Garona.
Érdemes a Tanaan-os Garrison Campaign-t megcsinálni a karakterrel, kapsz brutál followert érte. Ugyanígy legalább 715-ig érdemes ütni a gyűrűt Garona miatt.
Kb ennyi 😊
Steam name: Renato_Misak XBL gamertag: Renato Misak PSN: Misak_Renato
