166745
  • Dobronski
    #161975
    +1
  • gazdi
    #161974
    Azjol-Nerub, horda. De ahogy irtam, szivesen kezdek ujat mashol.
    Mondjuk sokat javult a helyzet, miutan rajottem, hogy valamilyen nehezen magyarazhato okbol kifolyolag premade team-et kerestem a dungeon finderben... pff. Ettol eltekintve jo lenne egy szintezo guild, a dungeon-okon nem csak vegigrohanni, hanem foglalkozni egy kicsit a tortenettel, vagy legalabb megtanulni, hogy mikor hova miert futok.
  • Pio
    #161973
    Ez mi durva már, remeg minden, erre leül a földre és tolja tovább a DPS-t. :D
    Azért szerencsére amikor nagyon beindult a földrengés győzött az életösztöne, de akkor is durva volt. :)
  • Daermon
    #161972
    De azért megpróbálta :D
  • Fpocok
    #161971
    Amikor jön a 7es erősségű földrengés, de közben indul phase 2 :DDDD

  • Jabar
    #161970
    Szerintem a dungeon finder bugos, unokaöcsinek is pár perc alatt talál mindig csapatot dps-ként szintezés közben míg én 20-40 perceket várok.
    Ami ennél is viccesebb hogy valamelyik nap 3 ismerőssel csináltunk csapatot m+ra és kellett volna egy healer, csináltunk csapatot a keresőben, az egyikünknél (leader) nem mutatott jelentkezőt, a másiknál 2 healer is jelentkezett nálam meg egy harmadik volt csak a listában, az a kettő aki a másik csapattársamnál az nem. :o
  • Ashyn
    #161969
    Szia!

    Melyik szerveren, melyik frakcióban játszol most?
  • Vincentcloud
    #161968
    Fura, tesóm szintezett most délután, és egyfolytában instában volt, de míg az én magem volt viszonylag alacsony szintén nem tapasztaltam ilyet.
  • hitman1028
    #161967
    ez furcsa,én ha látom h bénák simán kilépek mert kb max 10 percen belűl újra összeáll egy csoprort
  • gazdi
    #161966
    Ures. Se csapat, se jelentkezo.
  • Fpocok
    #161965
    Dungeon finder?
  • devlking
    #161964
    Eltévedt
  • gazdi
    #161963
    Tud valaki kezdobarat alacsony szintu guild-et? Korai dungeon-oket 5-8 szinttel kesobb egyedul csinalok, mert keptelenseg kivarni, hogy osszealljon egy csapat. Realm valtas, reroll nem problema.
  • Fpocok
    #161962
    Egész nap DCzgetek és nem tudok belogolni néha. Meghalt a környéken a bnet.

    De azért mitik mos első bossból kiszedtem a negyedik legendarymat :D
  • Kaputelephant
    #161961
    Q&A
    Utoljára szerkesztette: Kaputelephant, 2016.11.11. 20:18:09
  • Malachit
    #161960
    Vegyél 1 hónap játékidőt és a WOD-ig bezárólag játszhatsz majd. A karaktereid nagy valószínűséggel mind meglesznek a régi szinten/felszereléssel. Nekem is megvoltak 4 év után. Még arccal is arra néztek, amerre beállva hagytam őket :D
  • uk74
    #161959
    A WOW armory látja a régi karaktereimet akkor szerintem meg vannak :)
  • Icegrind
    #161958
    Mint írtam a battlechest van meg ami frissül. Csak a legiont kell megvenni, ha akarod. A karakterekre meg passz, gondolom nem törlik őket, de nem vagyok biztos benne.
  • uk74
    #161957
    Akkor még egy illetve két kérdés. Ha úgy gondolom, hogy újból előfizetek, akkor tudom használni a régi karaktereimet? Illetve meg kell vennem a kiegészítőket?Mert mint írtam hogy anno csak a Lich Kingig vettem meg.
  • uk74
    #161956
    Nem vártam semmit :)
    Csak csodálkoztam.
  • Icegrind
    #161955
    Mivel már megvetted a játékot,ezért új content esetén frissül a battlechested, ami jelenleg a wodig mindent tartalmaz. Lvl20-ig játszhatsz a starter editionnal. Ez csak egy trial verzió, hogy az új játékosok kipróbálhassák mielőtt megveszik.
    Mondjuk nem értem mit vártál tőle hisz a játék még mindig havidíjas.
  • uk74
    #161954
    Sziasztok.
    Szeretnék segítséget kérni illetve valaki tudná, a kérdésemre a választ nagyon örülnék. KB 5 évvel ezelőtt játszottam a WOW-al aztán abbahagytam nem akartam fizetni tovább. Egy pár nappal ezelőtt feltelepítettem a Battle net appot.a launcerben engedte letölteni a WOW-ot lehúzott vagy 40GB-ot.Ezután kiengedett játszani. Ez most csak LVL10 szintig enged játszani? Ha fellépek a Battle net oldalra és megnézem a Game&Codes fülön a WOW-ot akkor ezt látom:
    ACCOUNT STATUS
    STARTER EDITION
    GAME TIME
    Expired: 11/29/2011 10:58 AMBuy more game time or set up a subscription.
    PRODUCT LEVEL
    Warlords of Draenor™Standard Edition
    Mists of Pandaria™Standard Edition
    Cataclysm®Standard Edition
    Wrath of the Lich King™Standard Edition
    The Burning Crusade™Standard Edition
    World of WarcraftStandard Edition
    REGION
    Europe (EU)

    Valaki el tudná magyarázni, hogy most mi is van nálam. Az is furcsa hogy nekem anno a Lich King-ig volt meg számomra ez meg most olyan mintha meglenne a Warlords-ig

    A válaszokat elöre is köszönöm
  • 1Darton1
    #161953
    Amíg az mmo-champion marad, addig nincs para.
  • Daermon
    #161952
    Baszki tényleg :/
  • Malachit
    #161951
    Én egyszer begyűjtöttem direktbe 3 napi ládát + még 1 valami hetit és a 3. ból esett, de totál véletlen szerintem is.
  • Tirion
    #161950
    próbélom :( a napi world questeket minden nap megcsinálom
  • Pyotr
    #161949
    Úristen, ezek után honnan fogok értesülni arról ,hogy kijött valamelyik blizzárd játékhoz új patch :(
  • Kaputelephant
    #161948
    "A BlizzFeed egy éves pályafutás után megszűnik." Legalább a Frost még megvan nekünk...
  • Fpocok
    #161947
    nincs. sot, meg szintkovetelmeny is csak annyi, hogy lvl100+.

    raidelj, mitikelj sokat, csinald napi ladakat
  • cateran
    #161946
    Nem szokott felkesz dolgokat kiadni?
  • Tirion
    #161945
    semmilyen extra cuccom nincs...egyedül egy 870-es cloak esett world boss-bol....856 teljesen átalagos
    csak azt hittem van valami ilvl követelménye a legendarynak
  • Axsys
    #161944
    Nekem 1 héten belül esett 3. 2 Random BG winnél 1 meg ládából.
    Eléggé megutáltak a többiek, éjfélig kellet tolni a Battlegroundot utána :D
  • torrente111
    #161943
    haha tudta ő ezt csak le akarta írni milyen cucca van xd.kis trükkös
  • Daermon
    #161942
    Nincs trükk, játszol és majd esik.
  • Tirion
    #161941
    Sziasztok! mi a trükk,hogy essen legendary az embernek? már 856-os a karakterem 884-es fegyver 12x szorzó az AP-n mégsem esett
  • silverchain
    #161940
    Nem bántódtam meg, 2005-ben kezdtem eredetin, Cata eljövetelekor befejeztem retail-en. Tavaly egy egész évig játszottam Nost-on, nemzetközi guildben voltam, lettek ismerőseim amerikából, németo.-ból, ausztráliából és kínából, akikkel tegnap discord-on hogy-hogy nem újra találkoztam:) Mind vissza fogunk jönni, és fojtatjuk úgy, hogy kb lesz a szerveren 10000 ember egyszerre:) 200 vs 200 world pvp-k mellett hagytuk abba, mikor jött a Blizz ügyvédi levele. Jelentem az utánzat tök jól sikerült, (jobban, mint a 2005-ös verzió, mert az nem tudott kezelni ennyi embert a hardver miatt), szóval király lesz visszamenni:)
  • Daermon
    #161939
    "mi meg nyüstölhetjük tovább a régi karakterekkel vanillát"
    Nem bántásból. A vanilla rég volt, te max egy hasonló utánzatot (ami lopott) fogsz játszani.
  • silverchain
    #161938
    Legalább a Blizzard is megkönnyebbül, nem kell foglalkoznia többé a "Legacy!" beszólogatásokkal, amivel úgysem akart foglalkozni, a retail-esek megkapták Legion-t, mi meg nyüstölhetjük tovább a régi karakterekkel vanillát, aztán tbc-t. Win-win:)

    A Nostos fiúk meg nem foglalkoznak tovább a szerverrel, kiadják a saját kódjukat, úgyhogy őket perelheti a Blizz.
  • Daermon
    #161937
    Remélem kapnak egy jó pert a nyakukba a Nostos fiúk :) Ezek után megérdemlik.
  • Pio
    #161936
    Igen látványosan a felszínre tört, hogy a Nosta stábnak fontosabb a vihar a biliben, mint azügy értelmes, előremutató mederbe terelése.
    A Blizzard egyáltalán nem szokott félkész, összecsapott dolgokat kiadni a kezéből, ha komolyan is vették a legacy szerver készítést teljesen egyértelmű volt, hogy pár hónappal a balhé után még nem lesz az égvilágon semmi belőle és legkorábban a jövő blizzconra várható valami infó/időpont.
    A Nostásoknak kellett megint egy kis műbalhé, hát csináltak, elkezdték zsarolni a Blizzt a Blizzcon előtt.
    Ha volt is esélye az official legacy szervernek ezzel a viselkedéssel tuti végleg elszállt.

    Én személy szerint mondjuk továbbra is azon az állásponton vagyok, hogy inkább új kontent gyártására fókuszáljanak és hagyják a legacy szerverezést, de azért elég szomorú volt látni ezt az egész műbalhét a Blizzcon előtt, amit 15 perc hírnévért leműveltek páran.