World of Warcraft

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#160690
Azzal is számolj, hogy nem mindenki adja el a goldját valódi pénzért.
#160689
Rettentően sírok, hogy nem lesz pók mountom, de cserébe megvettem a legiont, hots-hoz skineket, overwatchot, battlebornt, meg még jópár egyéb dolgot goldból. Nameg be vagyok fizetve vagy 1 évre. 😞

De komolyan, ha van, aki egy kikúrt pixel pókért kiad 200-1000 eurót 😄 akkor nem a blizzard a pénzéhes, remélem ezt nem kell magyarázni.
devlking
#160688
Mondjuk a 34-es táska fél millióért elég durva úgy hogy a 32-es meg kevesebb, mint 1000 gold.
A pók meg "csak" 200 euró goldnyi 😄 (legionben meg lesz vagy 600-1000 euronyi ahogy visszaáll a gold ára)
shaba23
#160687
Néhány napja ezek még 100k-s tételek voltak, és már akkor sírva fakadtak az emberek, hogy nem ingyen vannak...😊
devlking
#160686
Lesz itt mire költeni majd az ingyen wod goldot. A probléma csak az, hogy legionban nem lesz utánpótlás. (ki lehet ütni kb ugyanannyi goldot naponta egy karival, mint amennyi most jön missionokból, CSAK nem fél perc alatt, hanem amíg megcsinálsz vagy 10 world questet (kb fél-egy óra)).
Most nagyon be kell gyűjteni a goldot, hogy aztán legionban 10 euro helyett majd 50 legyen megint a 100k. 😊
(Ezek mellett van 200k goldos dalaran portalos ring is persze.)
#160685
Keresgettem én, de 99% ban van nekik mellette valami diszkrét videokari is. 😞

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

devlking
#160684
Google tipp: megnézed milyen gpu van a proci mellett (core i3nál intel hd 530), aztán annak a nevét beírod googlebe meg mellé írod hogy world of warcraft, és látni fogsz sok eredményt. 😊
Mondjuk ezeket is azért helyén kell kezelni, mert nem mindegy hogy hol volt tesztelve a dolog (üres területen a 8 éves laptopomon is 40 fps van, raiden meg összeszarja magát).
#160683
Sziasztok,
Processzorba épített GPU elég WOWnak?
Pentium G4400 http://ark.intel.com/products/88179/Intel-Pentium-Processor-G4400-3M-Cache-3_30-GHz
vagy Core i3 http://ark.intel.com/products/90729/Intel-Core-i3-6100-Processor-3M-Cache-3_70-GHz
esetleg valami AMD APU?

Save yourself a penny for the ferryman Save yourself and let them suffer

devlking
#160682
Alphaaaaa...
devlking
#160681
Írsz nekik egy emailt, és rögtön kiderül.
#160680
Üdv!

Olvasgattam visszafelé, de érdemleges választ nem találtam kérdésemre. Annyit szeretnék kérdezni, hogy kicsi hazánkban lehet számítani esetleg a Warcraft mozijegy mellé a franciáknál meglebegtetett ajándékcsomagra? (Battlechestet kapnak, Wodot meg transmog itemeket)

Igazából maga a chest és a többi nem izgat, lévén, hogy aktív vagyok így rendelkezem velük, viszont a transmog itemek annál inkább.

+1: ha esetleg lehet számítani a promociora itt is, akkor vajon csak a Cinema Citynél, vagy akkor már az összes moziban, ahol vetítik?
picket
#160679
Ejnye, ne szerózz már te is -.-'

ಥ_ಥ

devlking
#160678
Ha sajnálsz rá 1 forintot is, akkor nincs is akkora kedved játszani.
Volt itt valami tört szeró, Nostaluablabla valami. Azt mondják az jó, próbáld ott. Vagy lehet azt már bezárták? <#zavart1>
LeWyTy
#160677
Hát most hogy mondod lehet hogy tényleg kellett egy segítő. Akkor viszont bocsi. De a lényeg hogy megoldható (volt).
Én azért kavarodtam be már emlékszem. Lényegében egyedül megoldottam 2 accountal. <#buck>

De továbbra sem kerül szinte semmibe kipróbálni <#bdead>

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
FRANCBA MÁR! Kedvem támadt játszani! Valaki vegyen már nekem egy kis időt mert én 1forintot sajnálok rá. <#banplz>

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

skorpio7
#160676
Egy azon accon lévő karakterekkel - ez kimaradt.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

skorpio7
#160675
Csak szólok, sosem lehetett saját aukcióra bidelni. Ha goldot akart átvinni az ember egyik oldalról a másikra, csak ismerős segítségével lehetett és ez a mai napig így van. Szóval aki mást állít az sosem kereskedett a 2 oldal között. A másik... 6.0 óta közös ah van, tök mindegy hogy sw-ben vagy goblin ah-ban raksz be cuccot, ugynazt látod mindehol, mindkét oldalon. Értem én hogy segíteni akartok, csak legyetek képben vmennyire.

"A BC a jobbik csapat jutalma."

PiszkosFred
#160674
Regen mukodott, most mar nem.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

LeWyTy
#160673
Nem tudom hogy van-e rá tiltás, de miért lenne?
Bár már több mint 1 éve próbáltam az biztos hogy akkor működött.
Csak egy kis időbe kerül kipróbálni.
Egyszerű mint a bot.
Booty Bayben és Tanarisban vannak.
A cél karakterrel beraksz valami értéktelen vackot azon az áron amennyit szeretnél küldeni neki.
Majd azzal akinél a pénz van megveszed azt. Ennyi.
DE FONTOS!!!!!! (25 vagy 30%-ot levonnak az összegből a zs|dó goblinok) <#buck>
Utoljára szerkesztette: LeWyTy, 2016.05.03. 19:50:30

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Caliph
#160672
azonos accon lévő alis és hordás karakter között nem hiszem hogy működni fog.
Röviden: vannak a goblin aukciósházak amelyeket hordás és alis karaktereknek is közös:itt alis karakterrel is hirdethetsz amit hordás meg tud venni és fordítva
Utoljára szerkesztette: Caliph, 2016.05.03. 19:14:56

CefreTeam&#8482; A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz el?.

madnessmarci
#160671
Valaki el tudná magyarázni ezt az aukciózás dolgot? Hogyan működik?

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

PiszkosFred
#160670
Sajat aukciora licitalhatsz? Nem jott erre valami tiltas 1-2 eve? Haverral megoldhato persze, de ugy emlekszem sajat magad mar necces.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

LeWyTy
#160669
Nem hiszem hogy találsz itt valakit. Aukciózd át a goblinokkal.

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

madnessmarci
#160668
Üdv!

Valaki esetleg Arathor-on tradelne hordás goldot allis goldra?

,, If you want to be thought a liar, always tell the truth. " - Logan Pearsall Smith

#160667
Annyi "értelme" mindenképp volt, hogy kivágtak egy fél esőerdőt azért, hogy az exblizzardos faszi kinyomtathassa a petíciót...

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem csoda, hogy kirúgták, ha nem hallott még emailről <#banplz>
PiszkosFred
#160666
Hat, a jelek szerint szart sem ert, naiv emberek hazhoz mentek a lofaszert. 😊 Ambassador, ahaha, jesszus, ezek meg buszkek is ra 😄

Csak az az egyetlen modszer maradt, hogy rekrealjak a szervert valami isten hata mogotti helyen es mindenki jatszik tovabb boldogan. Kar volt ennek ekkora feneket keriteni, sokkal rosszabb lesz innentol, mert egy ideig "figyel a nagy testver".

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

devlking
#160665
Drogosokat is etethetünk majd, így a "barátaink" lesznek. (mop farmos építősdi)
DarkHorSe
#160664
Majd meglatjuk mire mennek vele, hol is kezdodott az egesz? hogy a peticio szart se fog erni? Ha annyira nem fog csinalni a blizzard legacy szervert, akkor kiadjak a databaset aztan lesz egy uj privat szerver. Na bumm.
Utoljára szerkesztette: DarkHorSe, 2016.05.01. 21:14:51

Swedish people are albino monkeys&#65279;

PiszkosFred
#160663
Vicces, mennyire megvaltozott a hangnemuk, miutan a "nagy testver" rutinbol lerazta oket a picsaba. Az "Ambassadors of Legacy servers" title meg az ev vicce 😄, komolyan. "Nesze egy titulus, kussoljal innentol" - ha nem tudnam, hogy megtortent, azt hinnem, hogy ingame szopatjak a devek vmelyik hc raid guildet.
Ennel azert tobbet vartam, bar az vesse rajuk az elso kovet, akik voltak mar hasonlo helyzetben. Megprobaltak, a penz gyozott, lehet oszolni.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

DarkHorSe
#160662

Swedish people are albino monkeys&#65279;

DarkHorSe
#160661
Haggyuk mar ezt 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

#160660
Azt, hogy lefeküdtek a Blizzard-nak, és reménykednek, hogy kapnak tőlük valamit. Ez nekik jó, privát vanilla szervereseknek már kevésbé. Rá...tunk😊 (Legalábbis akinek fullos karija volt)
#160659
és ez mit jelent?
#160658
Nostalrius story reloaded, a Blizzard meghívta őket egy meetingre, eredménye:

1. ők mostantól az "Ambassadors of Legacy servers", ami azt jelenti, hogy az ő feladatuk a Blizzard felé közvetíteni a legacy-ra vágyók igényeit
2. mégse adják ki a forráskódot, mert félnek, hogy ezáltal könnyebb dolga lenne a törtszervereken csalni akaróknak
3. kiadtak helyette egy replaykészítő-rendszer forráskódot
devlking
#160657
Legjobb quest.
Fpocok
#160656

Parasite Eve 2, best game EVER!

#160655
???? ki ez,miért???
Utoljára szerkesztette: Rhonin7, 2016.04.30. 17:27:36
Fpocok
#160654
Ilyen az, amikor az internet egyik leggyűlöltebb embere wowozni akar, streamelve. Nem mellesleg 1250 dollárt dobtak neki össze ezért a rajongói lol

Parasite Eve 2, best game EVER!

#160653
sziasztok. van olyan problémám hogy nem tudok belépni az accomba mert folyamatosan SMSt akkar küldeni a régi teló számomra. amit még anno 1,5éve elhagytam kb. hogy tudnám ezt a funkciót átugrani hogy a titkos kérdésre válaszoljak és kapjak egy új jelszót és tudjak végre játszani? 5let van valakinek esetleg?

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#160652
Nem kell ellopni, mert ők mondták, hogy 30-án visszaadják a cMangos core-t a githubnak, a player database-t meg az utódnak. A többi privát szerver tanulhat tőlük, meg a programkódjukból. Nem mennek perre, a céljük az volt, hogy Blizz csináljon Legacy szerereket, de ez nem fog megtörténni, lásd az alelnök mai nyilatkozatát.
PiszkosFred
#160651
Akkor rajuk legyetek mergesek legyetek oly' kedvesek, ne mindenki masra. 😊

Vagy lopja el valaki toluk az "adatbazist", mert hat csuda egy csavar lenne a sztoriban, ha a tolvajtol lopnanak es a vegen ok mennenek perre 😄
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.26. 15:05:06

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160650
Ők nem, mert ők valami jótét lelkek, és nem akarják másik országba átrakni a szervert, de páran már csak az adatbázis release-re várnak, és folytatják tovább a svédeknél/finneknél/oroszoknál. Most nem sírnánk, és nem folytatnánk a beszélgetést, ha a staff egyszerűen fogta volna a szervert, és odébb vitte volna pár országgal. De ők nem, ők valamiféle messiást akartak csinálni az egészből, ezért tart ott az ügy most, ahol tart. Nekünk is jobb lett, volna, és és nektek is😊
Utoljára szerkesztette: silverchain, 2016.04.26. 15:02:09
PiszkosFred
#160649
Miutan kb. mindenki leirta, hogy a wod ugy szar ahogy van (kvazi az wotlk ota egyre rosszabb), mit is vedunk? 😄 Vedje az, akinek hat anyja van...

Egyszeruen arrol van szo, hogy lelottek a lopott kodokbol (mittomen mi a fasz kell egy szerverhez) osszerakott szervereteket, ami miatt mergesek lettetek, beindult a rage, valamelyik okostoni kitalalta, hogy gyujtsunk alairast (mintha barmikor is mukodott volna az) es szpemeljuk tele a gamer feluleteket ezzel a nagy vilagfajdalommal, mert ugyebar lopott szajrebol epitett hazban lakni kurva jo dolog, csak aztan a tegla gazdaja el ne kezdje bontani a hazat.

Aki meg nem ert veletek egyutt, annak meg nekimentek, vakon, esz nelkul megint, meg akkor is, ha egyebkent egyetert veletek (miert fajna az barkinek, ha egy kulon szerveren jatszanatok es nem itt a topikban vagy a general cseten mantraznatok a "jajj szegeny nosztifiu" melodia), csak epp tisztaban van azzal, hogy letezik egy olyan fogalom, hogy jog es bizony a vilag nagyobbik fele ezzel tisztaban is van. Oke, Mutyisztanban szokatlan ez, de hat nyugatabbra annyira nem.

Tetszett volna megmaradni underground szervernek, tetszett volna titokban tartani ameddig lehet az egeszet, vagy olyan helyen uzemeltetni, ahova meg a putyin keze sem er el, de nem. Ehelyett tudott rola mindenki, ment a promo meg a lofasztudja mi, nana, hogy a Blizzardhoz is eljutott. Legkozelebb majd okosabban csinaljatok, es nincs gond. Uganda vagy Venezuela megfelelo hely lehet, at kell oda koltoztetni a szervert, aztan hadd kuzdjon a Blizzard.

Legyunk oszintek, hazhoz ment a szerver kozossege es az uzelmeltetoje a lofaszert. Remelhetoleg tanulnak belole.
Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2016.04.26. 14:42:11

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

#160648
Az a baj, hogy ti a magatok igazát véditek, mi meg a magunk igazát, csak nem véletlenül tart ott a WoD ahol tart, (már a kövezébe sincs az előfizetői réteg a régi 12 milliónak). Maradtak a "kozolossá" vált generáció, aki mindent könnyen akar, epic gear-t is a követőkön keresztül, hogy ki sem mozdul a garrisonból😄. Vannila Naxx szárnyboss-okhoz hozzá se tudtál szagolni aq40 gear és consumable (potionok, flask) nélkül, ahhoz meg bwl-t kellet előtte farmolnod, bwl-hez meg MC-t, MC-hez meg 5 fős instákat. Ha nincs időd MMO-hoz (aminek az lényege, hogy minél több időt tölts el benne, legalábbis régen ez volt a lényege), akkor csak sajnálni tudlak, hogy MMO-zni akarsz. Az agyatlan zombi pvp-hez meg már nem szólok hozzá semmit, ha neked ez jött le a videóból, akkor ennyi, csak a raidünk közben jól szórakozott Teamspeak-en, healeltek közben, az ellen meg béna volt, és nem CC-zett. De biztos szar volt nekünk folyamtos 4 órás (hajnali kettőig tartó) folymatos kommunikáció (angolul) közbeni pvp-zés😄 A videó pedig direkt lett így megvágva, hogy kifigurázza a jelenlegi content-et, de bocs hogy nem ez jött át nektek.😊
#160647
Én ott voltam a videóban, amikor kijöttek a sasik😄 Haha, mekkora😄
PiszkosFred
#160646
Akkor errol ennyit.

“Yesterday is over. Tomorrow is yet to come. Today is yet unknown. Let's go!”

devlking
#160645
Nna, akkor /thread.
DarkHorSe
#160644

Swedish people are albino monkeys&#65279;

#160643
Na, most akkor jó ha visszahoznak régi dolgokat, vagy sem?
Mage voltál polyval? Gyere BC-s heroicba. Retri bala, balance druid, stb.? Bocsi, felejtsd el vagy tekerj át másik specre.

Jaaaahogy az rpg-k történelme során mindig voltak ilyesmik? Bocsi, a cavintont elfelejtettem reggel kirakni neked 😄
picket
#160642
Már a nosztalgia sem a régi!

&#3237;_&#3237;

devlking
#160641
Ja, jó is lesz megint ez a "te nem jössz mert szar a classod ehhez", mint challenge modehoz volt. Nagyon hiányzott már.