4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #1107
    megszoktam...:P amugy én mindenbe látok vmit... tükörbe még nem csak magamat:D
  • Sonkapapa
    #1106
    Azért mert én nekem van amikor olyan kedvem van és kemény zenét hallgatok feszült vagyok hasonlók aztán van az audioslave azt elkezdem hallgatni és tök nyugis vagyok egész nap és ilyenek akkor eszembe se jutnak, hogy szellemek meg ufok.
  • Sas6
    #1105
    Hát ha vizes a tested akkor megeshet az ilyen:)
  • csibcsab
    #1104
    wáááááááááá de akkor mire kell a zene? h mijet hallgatok?
  • Sonkapapa
    #1103
    Akkor eggyütt vagyunk. (én is 15 vagyok ne röhögjetek ki :D )
    Van olyan amikor fürdök és egyszerűen az az érzésem támad mintha ki lenne nyitva az ablak mert jön be a hideg megnézem és nincs kinyitva.Viszont a radiátor az megy
  • Sas6
    #1102
    Hát én nem tudnám h mit csinálnék ha az ablakban vki meglátnék vmien érdekes figurát:D
  • csibcsab
    #1101
    de nekem erős az idegzetem:P meg általába úgy vok vele h csak az ufóktól félek nagyon!
  • csibcsab
    #1100
    és miért kérdezted a zenéét?:D
  • csibcsab
    #1099
    :D:D:D 15 wok:P
  • Sas6
    #1098
    Jeszusom:D Nem aludnék nálad az egy szent:D Mennyi idos is vagy amugy? Ha nem baj h megkérdem:) Mert én igy 15 évesen nem tom mitcsinálnék nap mint nap hogyha tudnám h vki mászkál rajtam:) Hacsak nem egy jo csaj:D
  • csibcsab
    #1097
    hát mijet... ijen nyugtatósat szal szinte már elalszok rajta... meg nagyon szeretem a komoly zenét is! de viszont jo a hip-hop meg az ijesmi is...
  • csibcsab
    #1096
    dejoo... amugy mindehol van ijen... aztán van a konyha:P nh az a leghalálosabb...:P ott minden leesik magától vagy eldöl... a fürdőszoba mindig olyan érzésem van mintha néznének... és egyszer volt olyan... h ijen nagy gőzkamrát csináltam a fürdőszobába... és mintha valami elsuhant volna benne... aztán törlököző fel és orditva szaladtam ki... jah és a fürdőszoba ablakon a pára olyan mintha a jézus arcképe lenne benne:D
  • Sonkapapa
    #1095
    Komolyan mondom egyszer majd adok valami kamerát vagy valami meg kazettát és vedd már föl mert marha kiváncsi vagyok :)
  • Sonkapapa
    #1094
    Te milyen zenét hallgatsz? (ha válaszolsz rá majd megmondom miért kérdeztem :D )
  • Sas6
    #1093
    :DD koltozz csak be a szobába:DD
  • csibcsab
    #1092
    blőőő:D nekem ez mellett olyan is van komolyan h azt érzem vki rámfekszik!!!!!! meg leül az ágyamra... nh akkor oylat szoktam h kövé dermedve félek... vagy gyorsan kiugrok az ágyból és szaladok!:D
  • Sonkapapa
    #1091
    Nekünk az egyik szobánknál van gey tolóajtóilyen két részes egyiket egyik a másikat a másik fele kell húzni aztán annak ha neki megyek keményen vállal akkor szép nagy csatt hangot ad.Múltkor már majdnem alszok amikor egy iszonyú nagyot csattant.Nem olyan volt mint amikor a tv csattan egészen más.Reggel oda mentem és így megütögettem, hogy olyankor mekkora csatt hangot ad és olyankor meg egész picit.Szóval nem tudom :)
  • csibcsab
    #1090
    :D:D hehe:P nemtom de nekem nem teccik:D eccer eljöhecc hozzánk és ott aludhacc a hideglelős szobába:P de izéé én oda még bemenni is félek:D
  • Sas6
    #1089
    Én sem az biztos:O

    Vki járkál és hallom :SS ááá
  • Sonkapapa
    #1088
    Nem lennék a helyedben.Annyi szent.
  • Sonkapapa
    #1087
    G erő például akkor hat rá nagy amikor meg nagyban aztán elfordítja a tengelye körül 90 fokban a gépet oldalasan néz és akkor meghuzza maga fele a botkormányt és elkezd kanyarodni.Ekkor általában szép kis g erő hat rá.
    (ezzel csak egy példát írtam):)
  • csibcsab
    #1086
    hát talán olyan volt tegnap h azon gondolkoztam felveszem a csöndet a szobámba:D és ugye mikor ide be akartam irni... puff áramszünet...:P de a legkomolyabb mindig este van... mintha csak járkálna wki:D és ráadásul olyan alvo vok h m indent hallok:P szal ha mélyen alszok akkor is mindent hallok:P ne tudd meg mijen joo igy aludni:D
  • csibcsab
    #1085
    őőőő:D az nem centrifugáális? én aszittem h az:D mind1 te vagy a repcsiigép xakértő:D
  • Sonkapapa
    #1084
    Tényleg neked mi történt/mikor legutóbb szellemel kapcsolatban?
  • Sonkapapa
    #1083
    Szerintem meg ember nem viselné el azt a g-erőt amikor ilyen gyorsulásnál hat rá :)
  • csibcsab
    #1082
    :P nemtom ....:P rajtam van a mánija h msn partnereim legyenek:P and valakinek át is kell adni azt a sok tudást amit eddig a paranormalitásról összeszedtem....:P
  • Sas6
    #1081
    Van de minek az neked?:DD
  • csibcsab
    #1080
    sztem is az:P msn van?
  • Sas6
    #1079
    hehe:DD komoy:D

    amugy szoktátok nézni a Viasaton szombaton a rejtélyes igazságokat?? Én igen sztem nagyon jo sorozat:)
  • csibcsab
    #1078
    :P eloptad a kedvenc mondatom... amugy én is mindig mindenkinek ezt mondom...:P őőő de attol függetlenül szeretnék már valamire fényt deriteni!:D
  • Sas6
    #1077
    Aha értem nekem még semmiféle paranormális dolog nem tornént velem:) Igazat megvalva szeretném is h torténjem meg nem is:D Azért nem mert félek h mien és azért igen mert érdekes:D
  • csibcsab
    #1076
    nh persze h nem volt... :P egy ufoval beszélgecc msnen ha nem tudnáád:D
  • csibcsab
    #1075
    van mindenkinek egy rakat!
  • csgery
    #1074
    Nekem még semmilyen tapasztalatom nem volt, ami kézenfogható volt, h az ufó/szellem.
  • Sas6
    #1073
    Én is imádom az ilyen témákat. Amugy ti hisztek a szellemekben volt vmi tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?:)
  • csibcsab
    #1072
    marsaraszállás ... de akkor mi ott az ami a földbe van?
  • csibcsab
    #1071
    :D:D:D és az a legjobb benne pont amit leirtál már ha a zenei aláfestést nézzük:P pavarotti powaa:D
  • csibcsab
    #1070
    szellem
  • csibcsab
    #1069
    jesszusom:O:O:O:O ezt megszálta egy szemmel vag egy ufó...
  • sz4bolcs
    #1068
    George Michael a-haa Michael Jackson hi-hi Elton John Je-je Boris Becker Ö-ő Pavaroti a-aaa :D