4159
UFO-k,szellemek,meg ilyenek...
  • csibcsab
    #1067
    amugy sztem... kisérleti gép volt... :P de ha nem akkor nemtom... és ez este volt? me azé nappal lehet látni h mi megy meg mi nem...:P de az is lehet h sima repcsik és akkor nah ufo-risztás volt és rögtön elrepültek...
  • sz4bolcs
    #1066
    Ha már vallási fanatizmusról esett szó:
    akkor ez überelhetetlen
  • Sonkapapa
    #1065
    :D lehet :)Szerintem látott minket de ment a saját feje után felse nézett ,nagyon nagy volt :)
  • Sonkapapa
    #1064
    Nemrég voltunk barátokkal egy helyen az erdő mellett és az egyik barátommal imádjuk a repcsiket aztán láttam két valami vadászgépszerűséget repülni egymás mellett.Már szóénhi akartam a gyereknek, hogy nézze meg ő is de aztán egyik pillanatról a másikra úgy felgyorsult, hogy 2 másodperc múlva már ott sem volt.
    Nem tudom azóta sem mire vélni a dolgot gondoltam beírom.Lehet, hogy csak képzelődtem vagy egy kísérleti gép vagy egy...
  • csibcsab
    #1063
    :D:D pf... bitti aszonta h ne rohangájjatok mint a hülék:D
  • Sonkapapa
    #1062
    Azt már nem figyeltem meg :D
    De esküszöm azt az (szó szerint) állatot videóra kellett volna venni :)
  • csibcsab
    #1061
    én félek csáki babáától:D:D amugy rejtéjesen hasonlit patiangra:D aztán a borz motyoog? de mit?:D
  • Sonkapapa
    #1060
    Régebben sokat futottam a barátokkal erdőben (terepfutás) itt a közeli erdőben aztán egy szer látunk egy borzot na attól bfostunk mert ott ment el elöttünk 2-szer is azt ott motyogot magában.De komolyan szó szerint ott morgott meg motyogot :D
  • Sonkapapa
    #1059
    Én falun lakok sokat vagyok/voltam erdőben és semmi rémísztő nincs max. csak az, hogy megtámad egy vaddisznó de azelől meg felmászok egy fára ha ki nem dönti :D(egyébként a vaddisznók sem mindig veszélyesek)
    Patiang!
    Magam sem tudom de inkább meghalt embereknek.

    csibcsab!
    Ugyan már chuky babát úgy megütöm, hogy két hétig ki-be pakol. :)
  • csgery
    #1058
    Kihalt a topik...:D
  • csibcsab
    #1057
    az
  • csgery
    #1056
    Krisztus magyar volt -e... jou kérdés, bár inkább már vallásos:D
  • csibcsab
    #1055
    vallás... fanatikus... ezt látni kell
  • csibcsab
    #1054
    náámbaaj:D biztos olyan van mint a kásper:D:D:D meg amugy is van füttéés
  • patiang
    #1053
    De akkor tök hideglelés lesz, meg liberó!:DDD
  • csibcsab
    #1052
    blőőő:D akkor te is szellem vagy? az tök jooo:D eccer repüjj má át hozzám beszélgetni!:D
  • patiang
    #1051
    És azért sem féltem mert én is HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ.
  • csibcsab
    #1050
    igee:P most ugy ismersz mint aki gonosz? amuugy patiang téged birlak itt a legjobban:D
  • csgery
    #1049
    Szeretet, mi?:D
  • csibcsab
    #1048
    hát én nem találtam paranormálisat:P hjajj pittypang...:D ne vedd má magadra én igy mutatom ki szeretetemet:D:D
  • patiang
    #1047
    Háát csib-csab ezt nem kellett volna..........
  • sz4bolcs
    #1046
    látom, nem ragadt meg nagyon a paranormális link, amit küldtem.
  • csibcsab
    #1045
    :D:D:D:D:D sztem igen....:P
  • csgery
    #1044
    csak nem lehetnek ők sem annyira rémisztőek...:D
  • csibcsab
    #1043
    amugy az Mber az ismeretlentől fél és attol amit ismerünk és félelemetes... és pl a Chuki babával nem szeretnék találkozni egy sötét erdőbe meg patiangaall:D amugy a többi forumozootól nem félnék:D
  • csgery
    #1042
    talán a "sötét erdőtől" meg aki látta az ideglelést, akkor talán jobban átgondolja, bemegy-e egy erdőbe:D
  • csibcsab
    #1041
    :D
  • sz4bolcs
    #1040
    Egy ateistánál is kelhet föl erős félelem egyedül egy sötét erdőben.
    Nem kell ehhez még csak hinni sem. :)
  • csibcsab
    #1039
    mitől? mert a hozzád hasonló Mberek ott vannak éjszaka a sötét erdőben:F
  • csgery
    #1038
    nem biztos, hoigy az erdő elhagyatott csak azért, mert nincs benne éppen akkor senki:P
  • csgery
    #1037
    talán azért, mert egyedül vagy, meg hallasz valamit, és bebeszéled magadnak, hogy valaki körülötted van. Meg csak úgy szimlpán... én se nagyon menegetnék be egy erdőbe... még nappal se:DDDD
  • patiang
    #1036
    Mond már meg, egy elhagyatott erdőben mekorra az esélye annak, hogy rossz emberrel futsz össze??:))
  • patiang
    #1035
    És ha igen, akkor meg miért D??
  • patiang
    #1034
    MOND meg MITŐL félelmetes??:))
  • csgery
    #1033
    Mindenhol lehet félni, csak éppen mástól... Például egy erdőben (ha az ember hisz a szellemekben) akkor attól, vagy ha éppen másban hisz, akkor attól. A belvárosban is lehet félni, pl elüt egy kocsi, vagy valaki megkésel (utbbi az erdőben is előfordulhat).
  • patiang
    #1032
    Minden vallás bizonyos fokon a valamiben, valakiben való hitet jelenti, még akkor is, ha nem bizonyítható.:))
  • csibcsab
    #1031
    éjszaka egy sötét erdőben:D
  • patiang
    #1030
    Nem tudom volt-e valamelyikőtök egyedül egy erdő közepén éjszaka?
    Én igen. Kb 10 éves lehettem, és kirándulás közben eltévedtem a többiektől. Engem nem etettek az őseim szelemekkel, de a suliban, meg a haveroktól halottam épp eleget. Leszállt az este. Azt hittem beszarok, úgy féltem. Semmi holdvilág, sőt még felhős is volt, no meg mindenféle zaj. Akkor elkezdtem filózni: most vagy hiszek a szellemekben, és akkor reggelre meghülyülök, vagy megpróbálom helyére tenni a dolgokat. A második sikerült. Azóta, már csak hecc kedvéért is, többször voltam egyedül erdőben.
    Szerintetek hol kell jobban félni? Nappal a belvárosban, vagy éjszaka egy tök sötét erdőben?:))
  • sz4bolcs
    #1029
    A buddhák gyakorlati célzattal tanítanak. A reinkarnáció, karma, szenvedés, és szenvedés vége, a Nirvana, és hasonlók csak szép mese, amiben érdemes hinni.
  • csgery
    #1028
    Maradjunk az UFo-knál, meg a szellemeknél:D